Konvektoriniai šildytuvai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Žmonės, planuojantys įsigyti konvektorinį šildytuvą, dažnai nežino, kuo išsiskiria geras tokio tipo produktas. Kai kurie vartotojai taip pat abejoja, ar jų pasirinktas modelis pateisins visus lūkesčius ir greitai sušildys kambarį. Jei taip pat kyla problemų priimant sprendimą, būtinai perskaitykite mūsų geriausių konvektorinių šildytuvų reitingą. Mes įtraukėme kelių ypač populiarių įrenginių, kurie skiriasi elegantišku dizainu ir funkcionalumu, aprašymus. Išanalizavus internete paskelbtas nuomones paaiškėjo, kad reitingo pirmoji vieta priklauso radiatoriui „Volteno Basic V0267“. Šis modelis yra lengvas, todėl jį lengva nešiotis. Trijų pakopų galios reguliavimas leidžia pritaikyti įrangos veikimą pagal individualius poreikius. Prietaisas yra saugus ir patogus naudoti. Jis užima antrąją vietą HB CH2004ST – 2000 W radiatorius, kurį galima pastatyti ant grindų arba pritvirtinti prie sienos. Įranga atrodo labai gerai, dėka juodo korpuso su patraukliu įspaudu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį konvektorinį šildytuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Konvektorinis šildytuvas leidžia šildyti patalpą tuo atveju, jei pirminis šilumos šaltinis neveikia taip efektyviai, kaip turėtų. Tai puikus pasirinkimas ypač daugiabučiuose gyvenantiems žmonėms, kuriems tenka laukti, kol pastato administracija įjungs miestą ar centrinį šildymą. Jei norite sužinoti, kurį konvektorių pasirinkti, perskaitykite šį vadovą. Čia rasite daug vertingų patarimų, kurių pagrindu tikrai galėsite įsigyti reikiamą įrangą.

Kas yra konvektorinis šildytuvas?

Konvektorinis šildytuvas yra prietaisas, kuris savo veikimą grindžia vadinamuoju konvekcija, t. y. oro kėlimo poveikis. Tokia įranga tinka žmonėms, norintiems greitai sušildyti kambarį. Konvektoriaus modelis pritraukia orą kambaryje, šildo jį su įmontuotu šildytuvu ir vėl išleidžia. Manoma, kad šios rūšies produktai yra efektyvūs energijai. Nors kambaryje išjungus konvektorių greitai atšąla, aprašyta įranga žymiai nepadidina sąskaitų (daugiausia už elektros suvartojimą), todėl be problemų gali būti naudojama daug valandų per dieną.

Tipai

Atsižvelgdami į šildymo terpės tipą, mes išskiriame elektrinius ir vandens įtaisus tarp konvektorinių šildytuvų. Pirmajai grupei priskiriami gaminiai veikia elektrinio šildytuvo pagrindu. Kadangi elektriniai modeliai yra pelekiniai, jie turi didesnį šilumos perdavimo paviršių. Tokie įtaisai lėtai kaista, tačiau tuo pačiu metu, atjungę nuo maitinimo šaltinio, jie per greitai neatleidžia šilumos. Kita vertus, vandens šildytuvuose yra įmontuota šildymo ritė, o jų korpusas per daug neįkaista. Šios rūšies gaminiai skirti naudoti centrinio vandens šildymo sistemose.

Kalbant apie konvektorių tipus, labai svarbu ir oro srauto būdas. Parduotuvėse esančią įrangą skirstome į gravitacinę ir ventiliatorių įrangą. Pirmieji, siurbdami šaltą orą iš apačios, pašildo jį kaitinimo elementu ir išleidžia viršuje. Tai sukuria natūralų trauką, kaip ir kaminas. Ventiliatoriaus srauto atveju oras įsiurbiamas per viršutines angas šildytuvo korpuse ir išleidžiamas apačioje. Tai leidžia jums gauti vadinamąjį homogenizacijos efektas – negyvų zonų pašalinimas.

Galia

Kuris konvektorinis šildytuvas yra geriausias? Pasirodo, kad prietaiso funkcionalumui pirmiausia įtakos turi galia. Šis parametras nustato įrangos efektyvumą ir kambario šildymo greitį. Daugelis vartotojų mano, kad geriausia įsigyti kuo didesnės galios konvektorių, nes jis greitai pakels oro temperatūrą net ir labai didelėje patalpoje (standartinė galia yra nuo maždaug 750 W iki 3000 W).

Termostatas

Termostatas yra elementas, kurio dėka mes galime lengvai pritaikyti įrangos galią ir pritaikyti jos veikimą pagal savo poreikius. Termostatas yra puikus patogumas, nes jo dėka pavyks išvengti interjero įkaitimo iki per aukštos temperatūros. Paprastai mes galime pasirinkti du ar tris skirtingus galios nustatymus, ir to pakanka, kad kambaryje būtų optimali oro temperatūra.

Konvektoriaus galios lygis paprastai keičiamas specialia rankenėle ant korpuso. Tačiau modernesniuose modeliuose yra „Wi-Fi“ modulis, leidžiantis šildytuvą valdyti ir per išmanųjį telefoną. Daugeliui žmonių tai yra itin patogus variantas, leidžiantis pakeisti temperatūrą, nesikreipiant į prietaisą.

Matmenys ir svoris

Konvektorinis šildytuvas veikia kaip papildomas šilumos šaltinis namuose. Dėl šios priežasties daugelis žmonių teigia, kad pasirinkta įranga turėtų būti maža ir lengva. Tokiu būdu išvengsime namų ūkio narių skundų dėl laisvos vietos ribojimo. Laimei, konvektoriai yra tokie maži, kad jų tikrai netrukdys net ankštoje svetainėje ar miegamajame. Gerai, jei prietaisas nesveria per daug, nes tada, jei reikia, galime lengvai jį perkelti į kitą kambarį.

Montavimo būdas

Konvektoriai pritaikyti pastatyti ant grindų. Šie gaminiai turi plačias, stabilias pėdas, kad nenuvirstų. Kai kuriuos modelius taip pat galima montuoti ant sienos, taip sutaupant daug vietos. Jūs neturėtumėte bijoti, kad konvektorius nukris nuo sienos ir bus pažeistas, nes jis yra lengvas, o tvirtinimo elementai jį išlaikys vietoje.

Vykdymo medžiaga

Geriausias konvektorinis šildytuvas atrodo estetiškai ir gali būti derinamas su likusia patalpos įranga. Pirkdami turėtume atkreipti dėmesį į korpuso medžiagą, nes nuo to priklauso prietaiso atsparumas mechaniniams pažeidimams. Konvektorinių šildytuvų gamybai daugiausia naudojamas lakštinis plienas, kuris yra apsaugotas nuo korozijos.

Apsauga nuo perkaitimo

Pirkdami konvektorinį šildytuvą, būtinai patikrinkite, ar jis apsaugotas nuo perkaitimo. Jei ne, yra didelė tikimybė, kad įranga suges ilgų darbo valandų metu (taip pat gali atsirasti trumpasis jungimas).

Konvektoriniai šildytuvai geromis kainomis

Konvektorinių šildytuvų kainos svyruoja nuo 50 PLN iki daugiau nei 3000 PLN. Kiek išleidžiame tokiam įrenginiui įsigyti, priklauso nuo pasirinkto prekės ženklo, įrangos galios ir funkcionalumo.

Geriausi konvektoriniai šildytuvai 2021 m

Jei ieškote prietaiso savo namams šildyti, perskaitykite konvektorinių šildytuvų reitingą. Į sąrašą įtraukėme patikrintų prietaisų aprašymus, kurie jūsų nenuvils. Pateikti prietaisai yra estetiški, be to, jie veikia labai efektyviai.

Mūsų rekomendacijos

„Volteno Basic V0267“

Pristatome „Volteno Basic V0267“ – elektrinį konvektorinį šildytuvą, kuris puikiai tinka kaip papildomas šilumos šaltinis namuose. Šis modelis turi 3 pakopų galios reguliavimą lygiu: 750 W, 1250 W ir 2000 W. Šio sprendimo dėka mes įgyjame galimybę pritaikyti gaminio veikimą savo poreikiams.

Pateiktas radiatorius sveria 4,1 kg, todėl prireikus tikrai galėsime lengvai jį perkelti į kitą kambarį. Ant korpuso yra specialus indikatorius, rodantis, kad prietaisas veikia. Dėl to, kad įrangoje yra apsauga nuo perkaitimo, mes neturime jaudintis dėl gaminio gedimo dėl ilgalaikio veikimo.

Remiantis vartotojų atsiliepimais, galima daryti išvadą, kad tai yra geras ir pigus konvektorinis šildytuvas, kuris neužima per daug vietos kambaryje. Įrenginys įkaista gana greitai ir ilgai išlieka šiltas. Produktas labai gerai veikia tiek mažuose, tiek didesniuose kambariuose. Įranga nevartoja per daug elektros energijos.

Šildytuvas „Volteno Basic V0267“ maksimali galia yra 2000 W. Prietaiso matmenys yra: 53 cm x 38,5 cm x 20 cm. Įrenginyje yra termostatas.

Privalumai

3 pakopų galios reguliavimas:

Mes galime pritaikyti šildytuvo veikimą pagal jūsų poreikius. Tai įmanoma dėl 3 pakopų galios reguliavimo.

Kabelio skyrius:

Saugoti savo įrangą yra paprasta ir patogu. Tai lemia ne tik kompaktiški prietaiso matmenys, bet ir praktiškas laidų skyrius.

Apsauga nuo perkaitimo:

Šis modelis puikiai tinka ilgalaikiam veikimui. Jame įrengta apsauga nuo perkaitimo.

Lengvumas:

Radiatorius yra lengvas, todėl jį galime lengvai perkelti į kitą vietą (net be ratų pagrinde).

Veiksmingas valdymas:

Prietaiso pagalba galime greitai pašildyti kambarį, kuriame apsistojame. Šildytuvas veikia efektyviai. Verta pabrėžti, kad tai energiją taupantis modelis.

Trūkumai

Nepakankama išvaizda:

Pasak vartotojų, įranga neatrodo elegantiška, todėl jos nereikėtų statyti gerai matomoje vietoje.

HB CH2004ST

„HB CH2004ST“ modelis yra išskirtinai elegantiškas prietaisas, kuris neabejotinai puikiai derės prie likusios patalpos įrangos. Produktas išsiskiria juodu korpusu su efektyviu reljefu ant paviršiaus. Šildytuvo galia yra 2000 W, o tikslūs matmenys yra: aukštis – 39,6 cm, gylis – 12,8 cm ir plotis – 67,5 cm.

Prietaisas sveria 4 kg ir stovi ant tvirtų, stabilių kojų. 3 šildymo galios lygiai leidžia savarankiškai nuspręsti dėl šildytuvo efektyvumo. Aprašytas modelis turi apsaugą nuo perkaitimo, taip pat turi antifrost funkciją. Svarbu tai, kad, jei reikia, gaminį galima laisvai pritvirtinti prie sienos, kad gautumėte daugiau laisvos vietos.

Kaip teigia vartotojai, HB įranga atrodo puikiai ir papildomai greitai šildo patalpą, kai pagrindinis šilumos šaltinis neveikia taip, kaip turėtų. Radiatorius yra kompaktiškas ir nesveria per daug, todėl jį lengva perkelti į kitą vietą. Daugelis žmonių sako, kad produktas taip pat pasižymi tyliu veikimu.

HB CH2004ST yra įranga, kurios galia yra 1800 …