Kaklaraištis. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei ieškote unikalaus kaklaraiščio, patekote į reikiamą vietą. Toliau sužinokite, kaip pasirinkti šį aksesuarą savo stiliui. Be to, mes taip pat pateikiame reitingą, kuriame yra daugybė skirtingų modelių, tarp kurių rasite sau tinkamiausią. Kaklaraištis buvo pirmasis mūsų sąraše Ryšių Respublikos granitas 2. Jis puikiai tiks bet kokio tipo kostiumams. Šis produktas atrodo labai gerai, taip pat kaip priedas prie pačių marškinių. Tai suteikia vyrui elegantišką ir stilingą veidą. Svarbus klausimas yra aukšta naudojamų medžiagų kokybė. Vilnos ir šilko derinys daro viską minkštą ir malonų liesti. Be to, apdaila yra labai tiksli, todėl šis drabužis yra patvarus ir nesulūš net po daugelio skalbimų. Nepaisant paprasto modelio, šis kaklaraištis yra patrauklus aksesuaras vyrams. Be to, tai priverčia pritraukti kitų dėmesį. Jei šis modelis jums netinka, patariame perskaityti kitus mūsų reitingo elementus. Antroje vietoje rasite produktą Wittchenas 83-7K-002-X01.

Kokį kaklaraištį pirkti?

Pirkinių vadovas

Ruošdamiesi oficialiam vakarėliui ar vakarui operoje, turėtume pasirūpinti elegantiška išvaizda. Vyrams kostiumas yra sveikintinas. Tačiau norint atrodyti geriau, rekomenduojama pasirinkti tinkamą kaklaraištį. Deja, nedaugelis vyrų supranta, kaip tinkamai pasirinkti kostiumo modelį. Dėl šios priežasties mes parengėme šį vadovą. Čia rasite daug naudingos informacijos, kurį kaklaraištį pasirinkti.

Pagaminta iš šilko

Geriausias kaklaraištis turėtų būti pagamintas iš aukštos kokybės šilko. Šiai medžiagai būdingas didelis patvarumas, be to, ji atrodo labai gerai. Be to, dėl audinio lengvumo kaklaraištis gerai priglunda prie marškinių. Jei norite įsigyti modelį, kuris tarnaus kelerius metus, įsitikinkite, kad jis pagamintas tik iš šilko. Deja, pigūs produktai dažnai būna pamušalas ir įdaras iš daug pigesnių pakaitalų. Dažniausiai sutiksime medvilninius ir neaustinius audinius. Reikėtų pabrėžti, kad naudojant mažiau patvarius audinius kaklaraištis gana greitai atsiskleidžia.

Pirkdami atkreipkite dėmesį, kad nors šilkiniai kaklaraiščiai yra geriausias modelis, jie retai randami parduotuvėse. Taip yra dėl pernelyg didelės jų kainos, kuri, deja, atbaido daug potencialių klientų.

Alternatyvūs audiniai

Jei negalite sau leisti įsigyti šilko modelio, rinkoje lengvai rasite daugybę pakaitalų, kurie taip pat atrodys elegantiškai. Labai populiarus sprendimas yra lininiai kaklaraiščiai su tvido pamušalu. Dėl to jie ne tik gerai atrodo, bet ir yra labai patvarūs ir nesiseginėja.

Odiniai modeliai yra įdomi alternatyva, sulaukianti vis daugiau gerbėjų. Šio modelio populiarumą lemia besikartojanti kostiumų ir striukių, pagamintų iš velveto ar tvido, mada. Tačiau žinokite, kad pirkti tokį modelį yra gana rizikinga, nes jis netiks visiems jūsų garderobo elementams. Tačiau jei jums labiau patinka sportiniai drabužiai, tai bus geriausias sprendimas jums.

Labai prabangus produktas yra kaklaraiščiai, pagaminti iš kašmyro, kurie gaminami su specialiai išvestų ožkų plaukais. Tokio tipo modeliai dažnai dėvimi vasaros vakarėliuose. Taip yra dėl jų lengvos ir erdvios išvaizdos, kuri puikiai tinka vilnonėms ir lininėms striukėms ir kostiumams.

Sintetinės medžiagos, daugiausia poliesteris, yra specialus tipas. Jei norite įsigyti kokybišką kaklaraištį, kuris nesusiglamžys, rekomenduojame gaminti iš viskozės. Atkreipkite dėmesį, kad modeliai, pagaminti iš poliesterio, turi tam tikrą būdingą blizgesį, kuris netinka visiems oficialiems švarkams.

Kokybė

Atsakymas į klausimą, koks yra geriausias kaklaraištis, yra: geros kokybės. Natūralu, kad eidami apsipirkti pastebėsite, kad beveik visi modeliai yra paženklinti tokiais aprašymais kaip „100% šilkas“. Deja, ne visi šie produktai yra verti jūsų dėmesio, todėl turėtume išmokti atskirti žemos kokybės modelius.

Pirmiausia turite patraukti jus dominantį kaklaraištį ir pirštais perbraukti jo paviršių. Jei jaučiate, kad kai kuriose vietose audinys lūžta ar nusimetė siūlus, nepirkite jo. Tai reiškia, kad gaminys pagamintas iš labai nekokybiškų medžiagų. Pažymėtina ir pamušalo gaminimo būdas, nes jei matote tam tikrų trūkumų, tai reiškia, kad kaklaraištis nebuvo pagamintas profesionaliai.

Taip pat verta patikrinti, ar medžiaga lengvai sulankstoma ir susiraukšlėjusi. Jei taip, tai reiškia, kad buvo naudojamos ne visos aukštos kokybės medžiagos. Be to, jei minkydami girdite girgždančią medžiagą, tai reiškia, kad produktas, pažymėtas „100% šilko“, yra pagamintas iš sintetinės medžiagos.

Pirkdami turime būti labai atsargūs, kad neapsigautų. Tai ypač pasakytina apie turgų ir dideles parodų sales, kur tiksliai nežinome, iš kur yra produktas, kurį ketiname pirkti. Gera kokybė ne tik garantuoja elegantišką išvaizdą, bet ir verčia kaklaraištį tarnauti mums daugelį metų.

Tinkamas ilgis ir plotis

Atminkite, kad jei norite gerai pasirodyti viešoje šventėje, turėtumėte kruopščiai pasirinkti kaklaraištį. Elegantiški vyrai dėvi šį drabužį taip, kad jis pasiektų jų kelnių diržą. Taigi, kaip matote, svarbiausias vaidmuo tenka jūsų ūgiui. Pirkdami, rinkoje rasite produktų, kurių ilgis svyruoja nuo 145 cm iki 152 cm. Prieš pirkdami jus dominantį modelį, atidžiai išbandykite ir patikrinkite, kaip jame prisistatote.

Kaklaraiščio plotis taip pat yra svarbus išvaizdos elementas. Plačiausiame taške šis parametras turėtų būti nuo 8 cm iki 8,5 cm. Šią vertę priėmė daugelis dizainerių, kurie taip kuria savo modelius. Natūralu, kad rinkoje taip pat rasite daug siauresnių ir platesnių produktų. Nusprendę įsigyti kokybišką kaklaraištį, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į savo laikyseną. Dėl šios priežasties siauriems žmonėms rekomenduojami siauri modeliai, nes jie pabrėžia savo figūrą.

Deja, antsvorio turintys ar net nutukę žmonės tikrai turėtų vengti tokio tipo modelių, nes jie juose atrodys labai nepalankiai. Maža medžiagos juosta optiškai padaugins jų skerdeną. Platesnius kaklaraiščius turėtų dėvėti šiek tiek solidesni žmonės. Nes liekni vyrai juose atrodys gana komiškai. Verta paminėti, kad labai siauri ryšiai yra labiausiai paplitę tarp tų, kurie nori sportinio stiliaus.

Kaklaraiščiai geromis kainomis

Šio tipo gaminiai yra būtinas kiekvieno elegantiško vyro garderobo elementas. Jų dėka ponai bus kur kas geriau pristatomi per dideles šventes, vestuves ar einant į operą. Jei norite, kad įsigytas modelis tarnautų kelerius metus, turėtumėte investuoti į gerą prekės ženklo modelį. Deja, jis yra gana brangus. Žinomo gamintojo išskirtinio kaklaraiščio pirkimo kaina gali būti 200 PLN ar daugiau. Tačiau žinokite, kad pirkdami tokio tipo modelį būsite tikri dėl naudojamų medžiagų kokybės. Tai užtikrins, kad kaklaraištis nenutrūks per pirmuosius kelis mėnesius. Aukštos kokybės šilko modeliai gali atrodyti net keletą metų. Tačiau turite atsižvelgti į tai, kad pirkimo kaina tikrai viršys 250 PLN. Tačiau tikrai rekomenduojame investuoti į šiek tiek brangesnį, bet geresnės kokybės kaklaraištį, kurio universalus ilgis gali būti pritaikytas beveik visiems stiliams.

Natūralu, kad parduotuvėse taip pat siūlomi 50 arba 65 PLN modeliai. Jiems būdinga šiek tiek prastesnė egzekucija, tačiau jie bus tinkami neoficialiems susitikimams. Tokio tipo sprendimai skirti šiek tiek ekstravagantiškesniems žmonėms, kurie savo spintoje mėgsta turėti daug įvairių spalvų ir raštų modelių. Tai labai geras sprendimas, kai susitikimo metu norime pritraukti kitų svečių dėmesį.

Geriausi kaklaraiščiai 2021 m

Kaklaraištis yra patogi peteliškės alternatyva, todėl vyras atrodo elegantiškas. Apsivilkę šį drabužį mes atrodome elegantiškesni. Šiandien pateikiame jūsų stilių atitinkančių ryšių reitingą.

Mūsų rekomendacijos

Ryšių Respublikos granitas 2

„Republic of Ties“ granito 2 modelis vyrams suteikia patrauklią išvaizdą. Šis kaklaraištis puikiai papildo verslo kostiumus. Tai atrodo klasikinis ir elegantiškas. Todėl jis puikiai tinka vyrams, mėgstantiems atrodyti madingai.

Šis gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Jis pagamintas iš šilko ir turi vilnos įdėklą. Tai daro modelį minkštą liesti ir mėsingą. Dėl šio ryšio jį lengva surišti.

Šis priedas atrodo labai patrauklus. „Republic of Ties Granite 2“ yra tamsiai mėlyna. Šiame fone yra maži balti taškai įstrižose linijose. Visas dalykas atrodo įspūdingai. Svarbiausia yra padaryti šį kaklaraištį rankomis. Dėl to jis yra tikslus ir liudija jo ilgaamžiškumą. Produkto ilgis yra 148 cm. Tačiau jo plotis yra 8,5 cm. Vartotojai vertina šį variantą dėl aukštos kokybės apdailos.

Wittchenas 83-7K-002-X01

Įdomus modelis yra „Wittchen 83-7K-002-X01“. Kaklaraištis tiks vyrams, norintiems atrodyti klasiškai ir elegantiškai. Šis aksesuaras tinka ir kaip kostiumo elementas, ir kaip marškinių priedas.

Produktas turi savitą raštą. Ant jo yra pilkos ir kaštoninės spalvos juostelės. Jie išdėstyti įstrižai. Šis modelis pagamintas iš aukštos kokybės šilko. Medžiaga yra labai minkšta. Be to, jis yra slidus ir šiek tiek blizgus. Svarbus klausimas yra šilko termoreguliacinės savybės, kurios neleidžia kaklui prakaituoti jį dėvint. Modelis…