Elektrinė antklodė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Elektrinė antklodė yra nepakeičiamas dalykas sergant reumatinėmis ligomis arba tiesiog šaltomis, rudens ir žiemos dienomis. Štai kodėl žmonės, nuolat naudojantys tokią įrangą, pasirinko geriausią 2021 metų elektrinės antklodės modelį „Gotie GKE-150A“, įskaitant programuotoją su penkiais temperatūros lygiais, taip pat LED ekraną, kuriame rodomi visi nustatymai. Programavimas atliekamas nuotolinio valdymo pultu. Šioje antklodėje yra nuimamas maitinimo laidas ir automatinis apsauginis jungiklis, taip pat laikmatis, kurį galima nustatyti iki 10 valandų. Gražus raštas primena įprastas antklodes, o minkštas vilnonis paviršius taip pat suteikia malonesnį naudojimą. Šio dangtelio svoris neviršija 1,3 kg, o dėka galimybės skalbti antklodę skalbimo mašinoje bus lengva išlaikyti švarą. Šio modelio matmenys neleidžia jo naudoti pakaitomis su, pavyzdžiui, antklode, nes ji yra šiek tiek mažesnė nei tradicinės antklodės ir antklodės. Elektrinė antklodė buvo antrasis 2021 m „Sencor SUB 281BE“. Šis viršelis taip pat pelnė labai aukštus klientų įvertinimus ir juos noriai perka.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią elektrinę antklodę pirkti?

Pirkinių vadovas

Kai ateina ruduo, o po jo ateina žiema, ieškome įvairių būdų sušilti savo sustingusiam kūnui. Geriame daugiau arbatos ar žolelių, taip pat siekiame karšto vyno. Dažnai, iškart grįžę namo, mes šokinėjame po antklode, tačiau reikia šiek tiek laiko, kol šaltas kūnas sušyla. Elektrinė antklodė gali būti mūsų problemų sprendimas. Tai idealiai tinka ne tik kaip priedanga šaltais žiemos vakarais, bet ir padeda sumažinti reumatinius ir raumenų skausmus. Tai puikus produktas kasdieniniam naudojimui, taip pat reabilitacijos metu.

Reguliarus tokio prietaiso naudojimas atpalaiduos raumenis ir pagerins kraujotaką, greitai atstatys mūsų kūną iki reikiamos temperatūros. Pasirinkimas yra didžiulis, o tokios įrangos atveju turime būti ypač atsargūs, norėdami įsigyti saugų modelį. Todėl šiame vadove mes pasiūlysime kurią elektrinę antklodę pasirinkti.

Produkto matmenys yra svarbūs

Renkantis antklodę, turite žinoti, kad rinkoje yra vienviečių ir dviviečių modelių. Taigi, jei turite artimą žmogų, kuris norėtų naudoti tokį sprendimą su savimi, ar ieškote dovanos močiutei ir seneliui, dvigubas variantas bus tobulas. Verta pasirinkti tokius prietaisus, kuriuos galima naudoti kaip lapą. Galite nusipirkti pagalvę, kuri puikiai sušildys pasirinktas kūno dalis.

Kokia prietaiso galia?

Galia yra dar vienas svarbus momentas. Kuo jis aukštesnis, tuo greičiau antklodė įkaista, tačiau ji taip pat gali būti pavojinga. Be to, tai padidina įrangos eksploatavimo kainą. Svarbu, kad mus dominantis modelis turėtų darbo reguliavimą. Tai ypač svarbu, kai norime jį naudoti miegodami – tada prietaisas negali per intensyviai įkaisti. Kitas klausimas yra apsauga nuo trumpojo jungimo. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į mūsų odos jautrumą aukštai temperatūrai.

Medžiaga

Medžiaga taip pat lemia kokia elektrinė antklodė yra geriausia. Žinoma, galite jį uždengti lakštu ar papildoma antklode, tačiau pasirinkus gerą modelį – jo neprireiks. Svarbu pasirinkti tvirtą, aukštai temperatūrai atsparų gaminį. Be to, kūną dengiantis išorinis paviršius yra be galo svarbus – jis turi būti malonus liesti. Daugelis gamintojų naudoja vilną, kuri yra labai subtili. Gerai, jei viršutinis audinys yra nuimamas. Dėl to jūs galite lengvai nusiplauti antklodę skalbimo mašinoje.

Prietaiso priežiūra

Kaip jau minėta, svarbu, kad prietaisas turėtų nuimamą viršutinę dalį. Taip pat įsitikinkite, kad jis nėra pagamintas iš poliesterio, kad jį būtų galima skalbti skalbimo mašina. Tai būtina, jei norime pasirūpinti higiena ir gražia savo prietaiso išvaizda. Taip pat turėtumėte patikrinti, koks yra antklodės užpildas. Jis turėtų būti atsparus aukštai temperatūrai ir tuo pačiu minkštas.

Elektrinių antklodžių funkcijos

Antklodėje turėtų būti temperatūros reguliatorius, kad galėtumėte ją pritaikyti sau. Kiekvienas žmogus turi skirtingus įpročius ir atsparumą karščiui, todėl tai yra nepaprastai svarbu. Jei jūsų antklodė yra reguliuojama, ji taip pat turi turėti nuotolinio valdymo pultą. Jo dėka galite nustatyti įrenginį. Gerai, kad nuotolinio valdymo pultas turėtų kuo ilgesnį laidą – dėl to antklodę bus lengva ir malonu tvarkyti. Kai kuriuose modeliuose nuotolinio valdymo pulte yra LED ekranas su daugybe pasirinkimo galimybių. Jei pasirinksite dviejų asmenų modelį, gerai, kad kiekvienai daliai bus skirti atskiri valdikliai. Geroje įrangoje turi būti laikmatis, kad galėtumėte nustatyti antklodės darbą.

Tai ypač svarbu, kai einate miegoti po juo ir norite įsitikinti, kad jis neperkaista. Dėl šios priežasties įrenginyje turėtų būti apsauga nuo perkaitimo. Gerai, jei jame yra kontrolinė lempa.

Paprasta operacinė sistema

Mūsų vadove taip pat buvo nagrinėjami klausimai. Jei perkate antklodę pagyvenusiam žmogui, tai labai svarbu. Prietaisą valdantis nuotolinio valdymo pultas turi būti paprastas ir įskaitomas, kad, prijungus jį prie lizdo, paleidimas užtruks keletą sekundžių. Kita problema laukia, kol antklodė įkais – ji negali būti per ilga.

Kaina

Kaina yra nepaprastai svarbus aspektas, į kurį atkreipiame dėmesį kiekvienas iš mūsų. Rinkoje rasite visokių antklodžių elektrinis geromis kainomis. Tačiau nepamirškite visų pirma sutelkti dėmesį į produkto kokybę ir jo saugumą. Jis turi būti labai atsparus pažeidimams ir turėti papildomų sprendimų. Galite nusipirkti gerą elektrinę antklodę už maždaug 150–200 PLN. Jei radote reklamuojamą įrenginį, būtinai patikrinkite jo funkcijas ir vartotojų atsiliepimus. Deja, daugeliui pigiausių modelių būdingas didelis gedimų dažnis ir pagrindinių funkcijų, užtikrinančių saugumą, trūkumas.

Perskaitę šį vadovą, jūs jau žinote, ko ieškoti perkant elektrinę antklodę. Laikydamiesi mūsų patarimų, tikrai rasite gerą ir saugią įrangą, kuri atitiks jūsų reikalavimus. Be to, nepamirškite naudoti prietaiso pagal gydytojo rekomendacijas (jei tokių yra).

Jei mėgstate sėdėti po antklode gurkšnodami arbatą ar kavą, turite būti atsargūs. Elektros įrangos atveju elektros sistema gali būti užtvindyta, ir, kaip žinoma, tai gali reikšti įrangos gedimą. Tai dar viena priežastis, kodėl išorinis apvalkalas turėtų būti ne tik minkštas, bet ir tvirtas. Mes ypač rekomenduojame gerai žinomų prekės ženklų produktus, kuriuos vertina vartotojai.

Geriausios elektrinės antklodės 2021 m

Reumatiniai skausmai, griaučiai ir radikulitas – daugelis žmonių, taip pat ir jaunimas, kiekvieną dieną kovoja su šiais negalavimais. Gydymas tabletėmis ne visada duoda matomų rezultatų. Taigi ieškokime alternatyvų, ir viena iš jų gali būti elektrinė antklodė. Šis nuostabus prietaisas pagerina kraujotaką ir sumažina įvairių rūšių skausmą. Todėl mes parengėme geriausių elektrinių antklodžių, esančių Lenkijos rinkoje, reitingą.

Mūsų rekomendacijos

„Gotie GKE-150A“

1. Gotie GKE-150AElektrinė antklodė GOTIE GKE-150A yra pirmasis pasiūlymas mūsų sąraše. Tai prietaisas su daugiafunkciniu programuotoju, kuris yra puikus sprendimas visiems žmonėms, kenčiantiems nuo reumatinių ligų, lėtinio peršalimo ar radikuliarinio skausmo. Produktas pagamintas iš labai minkštos vilnos, o įdomios spalvos ir dizainas daro jį dar patrauklesnį.

Atjungus maitinimo laidą, antklodę galima skalbti mašinoje, todėl ji visada bus švari ir šviežia. Patogus sprendimas yra nustatyti darbo laiką nuo 1 iki 8 valandų. Kitas privalumas yra penkių pakopų temperatūros valdymas, leidžiantis pasirinkti veikimo parametrus.

Tačiau automatinė išjungimo sistema garantuoja saugų produkto naudojimą. Tai yra geriausias elektrinis antklodė rinkoje, kuri taip pat siūlo labai patrauklią kainą. Negalima pamiršti apie teigiamą patenkintų vartotojų nuomonę, kurie įvertino jo funkcionalumą, plaunamumą, įdomų dizainą ir 150 × 80 cm matmenis bei lengvą 1,3 kg svorį.

Taip pat verta paminėti, kad nuomonės apie šio prekės ženklo elektrines antklodes yra labai glostančios, jas vertina ir gydytojai.

Tiek ilgais žiemos vakarais, tiek sirgdami daugelis žmonių mėgsta įsisupti į mėgstamas antklodes. Elektrinės antklodės gali būti gera alternatyva, nes jos pagerina kraujotaką ir sumažina skausmo pojūtį. Be to, jie padeda nuo reumatinių skausmų, šaknų ir kaulų. Tačiau norint, kad terapija duotų norimų rezultatų, turite pasirinkti tinkamą įrangą. Pirmasis produktas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra „Gotie GKE-150A“. tai yra geriausia elektrinė antklodė 2021 m.

Privalumai

Automatinis išjungimas:

Svarbiausia šio modelio savybė yra automatinė išjungimo sistema, garantuojanti saugumą naudojimo metu. Todėl jums nereikia jaudintis dėl nudegimų.

Programuotojas:

Didelis šios įrangos patogumas yra galimybė rankiniu būdu programuoti darbo laiką nuo 1 iki 8 valandų.

Išlaikyti švarą:

Atjungę antklodę nuo maitinimo laido, galite ją nuplauti skalbimo mašinoje. Tai labai svarbu, kai vilnoje gyvena bakterijos ir erkės.

Medžiaga:

Produktas pagamintas iš itin minkštos vilnos, kuri yra visiškai saugi odai ir jos nedirgina.

Kaina:

Tai palyginti pigi elektrinė antklodė, kuriai būdingas geras kokybės ir patrauklios kainos santykis.

Trūkumai

Svoris:

Pateikta elektrinė antklodė sveria 1,3 kg, o tai gali būti problema, jei norime įsigyti tokį gaminį vaikui. Jam gali būti per sunku.

„Sencor SUB 281BE“

2. „Sencor SUB 281BE“Dvigubas elektrinis antklodė „Sencor SUB 281BE“ yra antrasis mūsų pasiūlymas. Prietaisas turi 2 pakopų temperatūros reguliatorių, kuris leidžia jums pritaikyti šilumą pagal mūsų poreikius. Dėl automatinio išjungimo šis modelis yra visiškai saugus ir …