Įmontuotas gaubtas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ar norite sužinoti, kuris įmontuotas gartraukis šiuo metu laikomas geriausiu ir populiariausiu? Remiantis mūsų analize ir vartotojų nuomone, tai yra modelis „Ciarko SL Box 60 IX“, įrengtas mechaninis valdymas. Norėdami įjungti, išjungti arba pakeisti prietaiso greitį, tiesiog paspauskite atitinkamą mygtuką. Įrangoje yra riebalų aliuminio filtras, kurį galima plauti indaplovėje. Be to, gaubtas nėra per daug triukšmingas, todėl neturėtumėte skųstis dėl patogumo naudoti. Mes žinome, kad „Ciarko“ produktas neturi patikti visiems. Jei, nepaisant daugelio privalumų, susidaro įspūdis, kad įrenginys neatitiks jūsų lūkesčių, būtinai perskaitykite modelį, kuris reitinge yra antras. Mes kalbame apie aparatinę įrangą „Faber Inca Lux 2 EG8 X 52“kuris mus informuoja apie būtinybę pakeisti filtrą nauju (dėka specialaus indikatoriaus). Gaubte yra energiją taupantis LED apšvietimas ir 4 pakopų greičio valdymas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį įmontuotą gaubtą pirkti?

Pirkinių vadovas

Iš virtuvės sklindančios keptos tešlos ar troškintos mėsos kvapas yra vienas gražiausių dirgiklių, kurį mums sieja namų gaisras ir sauga. Deja, ne visada gaminame tik vieną patiekalą, o sumaišyti aromatai nėra tokie malonūs, ypač žmonėms, kurie nuolat būna kambaryje. Dėl šios priežasties gamintojai į rinką pristatė viryklių gaubtus, kurie yra atsakingi už kvapų pašalinimą iš virtuvės ir išleidimą per kaminą į išorę.

Siekdami dar labiau patenkinti vartotojų lūkesčius, jie suprojektuoja savo įrangą taip, kad kiekvienas klientas galėtų pats ją įdiegti į baldus, paslėpdamas ir išlaikydamas esamą harmoniją. Įrenginių asortimentas yra toks platus, kad dažnai susimąstome, kokį įmontuotą gaubtą pasirinkti, kad jis mums būtų tobulas. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kokias savybes turėtų turėti geros kokybės įranga.

Dydis – koks yra geriausias įmontuotas gaubtas?

Nusprendę pirkti gaubtą, pirmiausia atkreipkite dėmesį į jo dydį. Tinkamų baldų pasirinkimas sudėtingiems ir prie sienos pritvirtintiems baldams yra šiek tiek lengvesnė užduotis. Mes jau turime išsamius matmenis, prie kurių turime pritvirtinti karnizo plokštę. Paprastai parduotuvėse randame prietaisų, kurių plotis yra nuo 40 cm iki 90 cm. Dėl labai plataus gaminių asortimento mes galime pritaikyti naują įrangą prie bet kurio pastato.

Jei esate baldų projektavimo ar pastatymo etape, pabandykite palikti kuo daugiau vietos virš viryklės. Rekomenduojama, kad virš dujinės ar elektrinės viryklės pakabintas gaubtas būtų šiek tiek platesnis nei viryklės paviršius. Priešingu atveju yra rizika, kad prietaisas surinks tik dalį susidariusių garų, kurie, deja, praleidžia gaubto naudojimo tikslą. Bet kokie puodų ar viryklės skleidžiami kvapai tam tikru mastu aplenks aukščiau pakabintą įrangą, kuri užpildys virtuvę ne visada maloniu aromatu.

Darbo laikas

Daugelis vartotojų apsipirkdami pamiršta apie maksimalų prietaiso veikimo laiką dienos metu. Tai labai svarbus veiksnys, lemiantis, kiek valandų tam tikra įranga gali veikti efektyviai.

Todėl verta paklausti pardavėjo ar konsultanto apie šį parametrą. Būna, kad kai kurie prietaisai yra pritaikyti tik namams, o pirkdami tokį gaubtą, pvz., Kavinei ar restoranui, būsime priversti labai dažnai keisti filtrus arba kelioms minutėms išjungti prietaisą, kad jis galėtų išvalyti joje surinkto užteršto oro.

Filtrai

Kiekviename gaubte yra įmontuoti filtrai, kuriuos laikui bėgant reikėtų pakeisti arba išvalyti. Paprastai modeliuose yra 2 tipai: riebalai ir anglis.

Pirmasis dažniausiai susideda iš gana tankiai uždėto metalinio tinklo ir dirbtinės medžiagos gabalo. Šio tipo filtrai sulaiko ir riebalų daleles (kurios nusėda ant grotelių), ir kitus teršalus (sugautus medžiagoje). Tokio filtro valymas yra gana paprastas: metalinius tinklelius plauname po vandeniu, naudodami subtilius, saugius ploviklius, o audinį išmetame ir pakeičiame nauju. Minėta apsauga naudojama, kai gaubtą galima tiesiogiai prijungti prie kamino.

Jei jūsų virtuvėje sunku rasti vėdinimo kanalo proveržį, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti gaubtą su anglies filtru. Jis naudojamas, kai nėra ryšio su kaminu. Šiuolaikinės technologijos leido sukurti absorbentus, kurie dėl aktyviosios anglies dalelių kiekio sugeria nemalonius kvapus ir juos pašalina. Šio tipo prietaisų atveju nepamirškite sistemingai pakeisti įdėklų. Priešingu atveju įranga ims energiją be jokio efekto.

Tomas

Labai svarbus parametras, kuris labai veikia įrangos naudojimo patogumą, yra jos veikimo triukšmo lygis. Įsivaizduokite, kad kiekvieną dieną gaminant maistą nuotaikinga muzika radijuje ar pokalbiai su artimaisiais yra duslinami dūzgiančiu gaubtu. Tai gali atgrasyti mus nuo prietaiso naudojimo tiek, kad per trumpą laiką visiškai nustosime jį naudoti.

Dėl šios priežasties prieš pirkdami paprašykite pardavėjo įjungti įrangą. Pabandykite klausytis garso įrašo bent 15 minučių. Jei nepastebite nieko nerimą keliančio, galite nuspręsti, kad pasirinktas gaubtas nebus pernelyg apsunkinantis naudojimą.

Kaip bėgti

Šiais laikais rinkoje yra gartraukių, kurie skiriasi kanalų perjungimo būdu. Jie, kaip ir kiti buitiniai prietaisai, turi standartinius mygtukus arba elektroninius raktus (lygūs, įdėti į lentos struktūrą). Pirmąjį modelį pirmiausia vertina pagyvenę žmonės, įpratę prie tokio tipo sprendimo.

Be to, jie yra mažiau linkę lūžti, o galimas remontas yra daug lengvesnis ir pigesnis. Kita vertus, jutiklinis skydelis atrodo daug geriau – jis yra elegantiškas, modernus ir lengvai valomas. Tiesiog nuvalykite diską minkštu skudurėliu ir visi nešvarumai išnyks beveik iš karto.

Papildomos funkcijos

Geriausias įmontuotas gaubtas yra ne tik funkcionalus, bet ir praturtintas daugybe papildomų galimybių. Vienas iš jų yra, pavyzdžiui, ventiliatoriaus veikimo pratęsimas. Dėl šio sprendimo gaubtas ir toliau veiks griežtai apibrėžtą laiką po virimo pabaigos. Tai reiškia, kad filtrus sugers visos užterštos dalelės, o po, pavyzdžiui, 15 minučių prietaisas automatiškai išsijungs.

Kitas patogumas, dažnai montuojamas buitinėje technikoje, yra dažnis gaubto įjungimas. Ši funkcija palaikys švarų orą visą dieną, nes laikas nuo laiko jis įsijungia mažiausiu greičiu. Elektros suvartojimas yra nereikšmingas, todėl neturime jaudintis dėl eksploatacijos išlaidų.

Pavyzdžiui, jei norite, kad gaubtas pats išsijungtų po valandos, ieškokite įrenginio su įmontuotu laikmačiu. Jis buvo sukurtas ne tik siekiant taupyti energiją, bet ir priminti jums, pavyzdžiui, išimti maistą iš orkaitės. Jei lemputė nedega, tai reiškia, kad nustatytas laikas jau yra pasibaigęs.

Praktiškai visuose gaubtuose yra lempos. Šilta šviesa virš viryklės labai pagerina atmosferą virtuvėje ir žymiai palengvina maisto gaminimą. Todėl prieš pirkdami patikrinkite, kurios lemputės suderinamos su pasirinkta įranga. Jei norite maksimaliai sutaupyti eksploatacijos išlaidų, pasirinkite produktą, pvz., Su LED žibintais. Moderniausi modeliai turi specialius jungiklius, reguliuojančius apšvietimo intensyvumą.

Surinkimas

Atsižvelgiant į tai, kad gaubtas turi būti įmontuotas, verta atkreipti dėmesį į jo montavimo būdą. Atidžiai patikrinkite, ar visi šiam tikslui reikalingi elementai yra komplekte. Jei rinkinyje nėra varžtų ar raktų, turėtumėte paprašyti pardavėjo pasirinkti tinkamus elementus.

Įmontuojami gaubtai geromis kainomis

Įmontuotų gaubtų kaina svyruoja nuo 150 iki 1500 zlotų. Vertė priklauso nuo įrangos dydžio, funkcijos ir įrangos gamintojo. Renkantis verta atsižvelgti į apdailos kokybę, nes brangus prietaisas ne visada pasirodo esąs 100% funkcionalus.

Geriausiai įmontuoti gaubtai 2021 m

Deja, gaminant maistą mūsų virtuvė prisipildo įvairių kvapų. Kartais jie yra malonūs, o kartais – ne. Be to, kartais mes negalime jų atsikratyti. Štai kodėl gartraukiai yra viena iš būtinų priemonių kiekvienoje virtuvėje. Šio tipo prietaisai ypač svarbūs mažuose kambariuose, kuriuose yra tik vienas langas. Rinkoje yra daugybė modelių, kurie skiriasi išvaizda, našumu ir kaina. Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, mes paruošėme šį įmontuotų gaubtų reitingas.

Mūsų rekomendacijos

„Ciarko SL Box 60 IX“

Antrasis produktas mūsų sąraše yra „Ciarko SL Box 60 IX“ įranga. tai yra geras ir pigus įmontuotas gaubtas. Šis prietaisas yra nepaprastai funkcionalus, nes turi du darbo režimus – kaip išmetimo ir absorberio. Dėl to jis bus nepakeičiamas kiekvienoje virtuvėje.

Be to, jis turi iki 3 darbinių greičių, kuriuos galite pritaikyti pagal savo poreikius. Reikėtų pabrėžti, kad ir žemiausiu lygiu prietaisas yra itin efektyvus.

Elektroninis valdymas yra puikus šio modelio patogumas, palengvinantis jo veikimą. Be to, gaminyje yra 2 halogeninės šviesos taškai, kurių kiekvienos galia yra 25 W.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad šis viryklės gaubtas turi specialų riebalų šalinimo filtrą, kuris dar labiau padidina jo darbo efektyvumą. Kadangi filtras pagamintas iš aliuminio, jį galima plauti indaplovėje. Tai leidžia daug lengviau išlaikyti švarą.

Dėl didelio efektyvumo …