Geriausi ausinės kūdikiui

Ausų dangteliai vaikui – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Remdamiesi vartotojų apžvalgų ir pirkimo tendencijų analize, mes galėjome parengti ausų dangtelių reitingą vaikams. Mes pasirinkome jai produktus, kurie šiuo metu yra labai populiarūs. Jis užima pirmąją vietą A-Plast modelis tinka vaikams nuo 2 metų amžiaus. Jis yra reguliuojamas, todėl jį lengvai pritaikysite didesniems vaikams. Šie klausos apsaugos aparatai gali būti naudojami įvairiose situacijose, pavyzdžiui, koncerto ar sporto renginio metu. Ausinės slopina iš aplinkos sklindantį triukšmą, todėl vaikas gali būti triukšmingoje vietoje ir dėl to nejausti diskomforto ar baimės. Produktas yra kelių spalvų, galite pasirinkti aksesuarą, kuris patiks mūsų vaikui. Antroje vietoje yra ausinės „3M Peltor Kid“kurią gali dėvėti kelerių metų vaikai. Šis modelis yra dviejų spalvų (rausvos ir žalios) ir pagamintas iš tvirtų medžiagų. Ausinės turi žemo profilio galvos juostą, kuri pernelyg neslėgia odos. Šias apsaugas yra patogu dėvėti ir jas lengva pakeisti pagalvėmis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokias ausines vaikui pirkti?

Ar įdomu, kokias ausines naudoti savo kūdikiui? Mes raginame jus perskaityti žemiau pateiktą vadovą. Daugiausia dėmesio skyrėme klausos apsaugos priemonėms, tačiau taip pat nusprendėme paminėti kitus produktus, įskaitant ausinės, skirtos nešioti žiemą. Patikrinkite, kaip rasti patogų ir tvirtą vaiko modelį.

Tipai

Tarp apsauginių ausinių yra atskirų ir šalmo tvirtinamų gaminių. Vaikams skirti modeliai yra tie, kurie priklauso pirmajai grupei. Jie yra panašūs į paprastas ausines, skirtus klausytis muzikos, todėl turi dvi ausines, pritvirtintas prie elastingo dirželio ar galvos juostelės. Tokie apsaugai puikiai tinka įvairaus pobūdžio renginiams – muzikos festivaliams, sporto renginiams ar fejerverkams. Turime nepamiršti, kad vaikai yra labiau veikiami triukšmo nei mes, todėl ilgalaikis triukšmingos aplinkos poveikis jiems gali sukelti akustinė trauma, t. y. klausos praradimas visam gyvenimui. Uždėję mažyliui apsaugines ausines, galime veiksmingai to išvengti.

Šalmo apsaugai skirti daugiausia suaugusiesiems. Jie sumontuoti apsauginių šalmų skylėse, todėl juos galime pamatyti gamyklose ar statybų brigadose.

Apsaugos tipas

Garsą izoliuojančios ausinės, skirtos mažiems vaikams, gali suteikti pasyvią ar aktyvią apsaugą. Kurį produktą geriau rinktis? Tai, be kitų, priklauso mūsų biudžete. Pasyvūs modeliai yra pigesni, tačiau tai nereiškia, kad jie neužtikrina tinkamos vaikų apsaugos. Jų atveju triukšmo slopinimo elementas yra akustinės putos arba vanduo. Pasyviosios ausinės sugeria mechanines vibracijas ir slopina visas akustines bangas. Tai reiškia, kad vaikas išgirs ne tik garsius riksmus ar muziką, bet ir dažnai mus, kai norime ką nors pasakyti. Aktyviuose modeliuose yra moderni elektroninė sistema, atsakinga už padidėjusį žemo ir vidutinio dažnio slopinimo efektyvumą. Kuo garsesni garsai, tuo labiau jie prislopinami, todėl nėra problemų suprasti kalbą.

Sertifikatai ir standartai

Norėdami įsitikinti, kad vaikui parenkame geriausias ausų dangtelius, įsitikinkite, kad jie turi atitinkamus sertifikatus, tokius kaip CE. Be to, produktas turi atitikti pagrindinius Europos Sąjungos saugos standartus (EN 352-1 arba EN 352-3). Tik tokie apsaugai gali užkirsti kelią akustinėms traumoms.

Svoris ir matmenys

Ausinės negali būti per sunkios, nes kūdikis greitai pajus diskomfortą. Turime atkreipti ypatingą dėmesį į produkto svorį, jei jis bus naujagimio ar kūdikio modelis. Apsaugos taip pat turėtų būti tinkamų matmenų, ypač pagalvės. Jei jie netinkami jūsų ausims, apsaugos nuo triukšmo lygis nebus per didelis.

Diržas

Vaikams skirtos klausos apsaugos priemonės neturi galvos juostelės, tik minkštą kaktos diržą (ypač kūdikiams skirtus modelius). Svarbu, kad jis būtų pagamintas iš minkštos medžiagos, kuri nedirgintų subtilios odos. Dirželis turi būti pakankamai platus ir lankstus, jis taip pat turėtų leisti reguliuoti jo ilgį.

Medžiaga – kokios yra geriausios vaiko ausinės?

Ausinės vaikams dažniausiai gaminamos iš ABS plastiko. Jis atsparus įbrėžimams ir sudėtyje nėra toksinių medžiagų. Iš ABS pagaminti modeliai yra patvarūs ir atsparūs rūgštims bei riebalams, todėl nėra rizikos, kad jie greitai pablogės.

Dizainas

Produkto dizainas yra nepaprastai svarbus, tačiau daugelis tėvų nori rasti įdomiai atrodantį modelį. Mažylių apsaugos paprastai yra įvairiaspalvės, jas taip pat galima dekoruoti mažais spaudiniais ar užrašais.

Žaislinės ausinės

Be tikrų apsauginių ausinių, parduotuvėse yra ir žaislų. Jie atrodo kaip tikri gynėjai, todėl mažyliai gali apsimesti specialistais, įvairių mašinų valdytojais ir kt. Žaislas turi būti pagamintas iš tvirtos medžiagos ir pritaikytas vaiko amžiui. Jei mums rūpi, ar per garsų vakarėlį vaikas norės nešioti apsaugines ausines, mes pirmiausia galime nusipirkti jiems šiuos žaislus, kad ji galėtų prie jų priprasti.

Ausų dangteliai žiemai

Negalime pamiršti ir ausų dangtelių žiemai, kurios gali sėkmingai pakeisti skrybėlę. Tokio tipo aksesuarus noriai dėvi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Tačiau prieš pirkdami ausines, įsitikinkite, kad jos yra tinkamo dydžio ir pakankamai šiltos. Tokių gaminių medžiaga paprastai yra poliesteris arba vilna, o viršutinis sluoksnis dažnai būna minkštas kailis arba pliušas.

Ausinės vaikui geromis kainomis

Jei planuojame įsigyti apsaugines ausines, turime pasiruošti 100 PLN sąskaita (nors kai kurie modeliai yra šiek tiek pigesni). Tai nėra didelė suma, ypač jei atsižvelgsime į tai, kad jų dėka galime apsaugoti vaiką nuo nuolatinio klausos praradimo. Žaislų apsaugos priemonės kainuoja ne daugiau kaip 30 PLN, o žieminės – nuo 10 iki 40 PLN.

5 geriausios ausų ausinės kūdikiams Nuomonės 2021 m

Pateikiame vaiko ausų dangtelių reitingą. Jame tikrai rasite jums reikalingą produktą. Sąraše aprašėme ne tik mažylių klausos apsaugos priemones, bet ir, pvz., Šiltus aksesuarus žiemai.

1. A-Plast ausinių apsauginės ausinės 1–12 metų

„A-Plast“ ausinės gauna gerą vartotojų nuomonę, todėl jas teko įtraukti į šį reitingą. Jie pritaikyti apsaugoti nuo triukšmo ir yra rekomenduojami vaikams nuo 2 metų. Produkto matmenys yra: aukštis – nuo 17 iki 20 cm, storis – 9,5 cm ir plotis – 16,5 cm. Modelis atitinka Europos direktyvos 89/686 / EEB II priedą ir EN 352-1: 2002 standartus.

Lankas, jungiantis ausines, yra pagamintas iš polioksimetileno. Išorinės ausinių dalies gamybai buvo naudojama ABS medžiaga. Vidus pagamintas iš vinilo. Ji yra tokia minkšta, kad net ilgiau dėvėjus ausines, vaikams nesukelia nepatogumų. Ausines galima lengvai sulankstyti, tada jos užima nedaug vietos (maždaug 12 cm x 12 cm).

Kodėl tėvai nori rinktis šį produktą? Ausinių populiarumą pirmiausia lemia jų pritaikymo galimybė. Todėl jie gali tarnauti vaikui net kelerius metus nuo pirkimo momento.

A-Plast yra ausinės, skirtos vaikams nuo 2 metų. Ausinių matmenys yra: aukštis – nuo 17 iki 20 cm, plotis – 16,5 cm ir storis – 9,5 cm. Jų svoris yra 210 g.

Privalumai

Reguliuojamas:

Tėvai vertina šį modelį, nes jis yra reguliuojamas. Tam naudojamos ištraukiamos metalinės šakės. Išbandžius ausines vaikams, paaiškėjo, kad jas lengva sureguliuoti.

Patogu nešioti:

Kai kurie žmonės nerimauja, kad bus sunku įtikinti vaikus dėvėti ausines. Šis modelis neturėtų sukelti tokių problemų, nes ausų dangteliai yra padengti minkšta medžiaga. Tai užtikrina komfortą bet kuriuo metu.

Sulankstomas:

Jei reikia, ausines galima sulankstyti, jos užima daug mažiau vietos, jas nešioti yra daug lengviau.

Skirtingo amžiaus vaikams:

Produktas rekomenduojamas vaikams nuo 2 metų. Tačiau tai bus naudinga ir vyresniems vaikams, ir viskas dėl taisyklių.

Skirtingos spalvų versijos:

Reikšminga tai, kad ausinės yra skirtingų spalvų, todėl galite pasirinkti vaikui patinkantį modelį.

Trūkumai

Įbrėžimai:

Išorinės pusės ausinės yra pagamintos iš ABS plastiko. Jo paviršiuje gali atsirasti mažų įbrėžimų.

2. „3M Peltor Kid“ apsauginės ausinės vaikams

„3M Peltor Kid“ modelis išsiskiria ryškiomis spalvomis (galime rinktis rožinius ir žalius atspalvius). Tai yra pasyvios klausos apsaugos priemonės su plačia galvos juosta, tinkančia virš galvos. Dėl žemo profilio slėgis ant galvos yra tolygus, todėl kūdikis neturėtų skųstis jokiu diskomfortu.

Produktas turi minkštas pagalvėles, kurios nesudaro didelio spaudimo ausims, todėl vaikas gali dėvėti ausines keletą valandų. Pateiktas modelis yra patvarus ir atsparus pažeidimams. Sandarinimo žiedai užpildomi specialiu skysčiu, kuris papildomai padidina apsaugų nešiojimo patogumą. Jei reikia, pagalves galima lengvai pakeisti kitomis.

Ausinės buvo įvertintos už įdomų dizainą ir vaiko klausos apsaugą. Vartotojai sako, kad produktas yra naudingas įvairiose situacijose ir kad kiekvienas tėvas turėtų nuspręsti jį pirkti. Apsaugos yra patogios dėvėti ir neprisideda prie per didelio prakaitavimo ir šilumos kaupimosi po pagalvėmis.

„3M Peltor Kid“ ausinės yra ryškiai žalios. Produktas yra …