google velykiniai kiaušiniai

„Google“ turimas informacijos kiekis, be jokios abejonės, yra nuostabus ir galbūt tai yra viena iš priežasčių, kodėl mes taip susiję su šiuo paieškos varikliu. Visos funkcijos ir funkcijos nuolat tobulėja, ir nors jūs galbūt žinote ir žavitės išties kūrybingais „Google Doodles“ ir galbūt jau linksminotės kai kuriais didžiaisiais „G“ balandžio 1 dienos juokais, kai kurie iš jūsų gali nežinoti skirtingų paslapčių kad ji turi: „Google Velykiniai kiaušiniai“.

 

Kaltinkite dėl sezono, kaltinkite dėl mūsų smalsumo, tačiau mes paruošėme jums išsamiausią „Google“ velykinių kiaušinių sąrašą, kuris, tikiu, jus suintriguos tiek pat, kiek mus suintrigavo. Galime paminėti, kad mes jums nesiūlome dekoruotų ar šokoladinių kiaušinių, kurie paprastai naudojami kaip dovanos Velykų ar pavasario šventės proga. Mes siūlome jums kažką tokio pat „skanaus“ rekreaciniu požiūriu: paslėptus pranešimus, tyčinius pajuokavimus ar slaptas savybes, kitaip tariant, visą „Google“ Velykų kiaušinių sąrašą.

 

The_Complete_Google_Easter_Eggs_List_That_Will_Make_You_Go_Wow_v2

 

Mes bandėme surinkti visus šiuo metu turimus Velykinius kiaušinius. Atminkite, kad jei norite, kad visi jie veiktų, bus naudinga turėti naujausią „Google Chrome“ naršyklės versiją. Daugiau neprisistatę skelbiame, kad tradicinė („Google“) Velykų kiaušinių medžioklė yra pradėta.

 

 1. Atsakymas į gyvenimą, visatą ir viską
 2. Duonos kepėjo
 3. Bletchley parkas
 4. Conway gyvenimo žaidimas
 5. Žaiskite „Atari Breakout“ „Google“ vaizduose 
 6. Pakreiptas  
 7. Mesti monetą
 8. Linksmi faktai
 9. Jaučiasi smalsumas
 10. Roll Die
 11. Žaisk pasjansą
 12. Serverio būsena 418. Aš esu arbatinukas
 13. Tic Tac Toe arba Terni Lapilli
 14. Suktukas
 15. Groti „Dreidel“
 16. Labai retai
 17. Ragų skaičius vienaragyje
 18. Vienišiausias skaičius
 19. Ieškokite „Anagram“ arba „Define Anagram“
 20. Mirksi HTML
 21. Palapinės HTML
 22. Atlikite statinės ritinį
 23. „Festivus“
 24. „Google“ 1998 m
 25. Ar „Google“ neveikia?
 26. Zergas Rushas
 27. Ieškoti rekursijos
 28. Sonic Velykų kiaušinis
 29. „Super Mario Bros“
 30. Kerningas
 31. „Pac-Man“
 32. 3D Velykinis kiaušinis
 33. Šoninės skaičius 
 34. Valentino dienos Velykų kiaušinis
 35. LGBT
 36. Burbulo lygis
 37. Piratų kalba
 38. Piratų kalba
 39. Borkas Borkas Borkas
 40. Loch Ness pabaisa 
 41. „Google Mars“
 42. „Google Moon“
 43. Dinozaurų žaidimas
 44. Kokį garsą skleidžia šuo?
 45. Metronomas
 46. Informacija apie maistingumą
 47. Keitiklis
 48. Juokingiausias pokštas pasaulyje
 49. Laikmatis
 50. „Lego“ mėgėjų kūrimas naudojant „Chrome“
 51. Rašybos numeriai
 52. Naršykite erdvę naudodami „Google Sky“
 53. Raskite tinklalapio šriftus
 54. „Infinity Gauntlet“ arba „Thanos“ iš „Marvel Comics“
 55. Padarykite barelį
 56. Kas nėra nieko
 57. Teksto nuotykis 
 58. Raskite įžymybių aukštį arba amžių
 59. Carmen Sandiego „Google Earth“
 60. „Google Gravity“
 61. Leiskite man tai už jus „Google“ 
 62. Bet kur yra Chuckas Norrisas?
 63. „Google“ erdvė
 64. „Google“ sfera
 65. Ozo burtininkas
 66. Draugai
 67. Kvėpavimo pratimai
 68. Spalvų rinkiklis
 69. Atsitiktinių skaičių generatorius
 70. Žiniatinklio tvarkyklė „Torso“
 71. „Google“ logotipo istorija
 72. „Google“ gimtadienio staigmenų suktukas
 73. Gyvatė
 74. Minų ieškiklis
 75. Interaktyvi grožinė literatūra
 76. Žemės dienos viktorina
 77. „Google Doodles“
 78. Aš jaučiuosi laimingas
 79. LGBT pasididžiavimas „Google“ skaičiuoklėmis

 

 

1. Atsakymas į gyvenimą, visatą ir viską

 

Tai tikrai vienas šauniausių „Google“ paieškos velykinių kiaušinių, ypač tiems, kurie perskaitė Douglaso Adamso „Autostopininko galaktikos vadovą“ . Savo knygoje jis parašė, kad „atsakymas į galutinį gyvenimo, visatos ir visko klausimą yra 42“. Daugybė gerbėjų bandė iššifruoti slaptą skaičiaus reikšmę, tačiau pats Douglasas Adamsas sakė : „Atsakymas į tai yra labai paprastas. Tai buvo pokštas. Tai turėjo būti skaičius, paprastas, mažas skaičius, ir aš pasirinkau tą. Dvejetainiai vaizdai, 13 bazė, Tibeto vienuoliai yra visiška nesąmonė. Sėdėjau ant savo stalo, spoksojau į sodą ir galvojau, kad 42 padarys. Aš ją išspausdinau. Istorijos pabaiga.” Nors autorius teigė, kad skaičius buvo sudarytas, milijonai „Hitchhiker“ gerbėjų vis tiek galvoja apie daugybę slaptų motyvų.

 

atsakymas į gyvenimą visata ir viskas

 

Prisiregistruokite gauti išskirtinius SEO patarimus ir atvejų tyrimus

Gaukite nemokamų SEO strategijų, kurias galite naudoti norėdami padidinti savo svetainės srautą ir padidinti konversijų skaičių.

 

 

 

2. Kepėjo dešimtys

 

Jei eisite į paieškos juostą ir ieškosite „duonos kepėjo“, skaičiuoklėje pamatysite skaičių 13. A velnio tuzinas , ilgas keliolika ar velnias tuzinas yra 13, o tai ateina iš viduramžių anglų kepėjai, suteikiančių papildomą kepalas, kai parduodant tuziną praktikoje. Tai buvo draudimas nuo mažesnio nei įstatymais nustatyto svorio ar prastesnės nei įprasta kokybės daiktų, dėl kurių kepėjui gali būti skiriama bauda. Trylika batonų niekada nebuvo paskambinti numeriu ir buvo apibūdinti kaip „duonos kepėjai“ dėl „nelaimingo 13“.

Kepėjų dešimtys

 

 

 

3. Bletchley parkas

 

Ieškokite „Bletchley Park“ ir paieškos rezultatų puslapyje pastebėsite, kad „Google“ žinių skydelis iššifruos Bletchley parko pavadinimą ir parodys jį po vieta „Google Maps“. Antrojo pasaulinio karo metais Bletchley parkas buvo pagrindinė britų kodų laužytojų vieta, jame veikė Vyriausybės kodeksas ir Cypher mokykla. Kaip rašoma „Wikipedia“ , ji reguliariai pristatė „Axis Powers“, svarbiausių vokiečių „Enigma“ ir „Lorenz“ šifrų, slaptus pranešimus.

Bletchley parko velykinis kiaušinis

 

 

4. Conway gyvenimo žaidimas

 

Tai taip pat yra tarp gražių „Google“ paieškos velykinių kiaušinių. Tiesiog „Google“ ieškokite „Conway gyvenimo žaidimo“ ir pamatysite keletą mažų mėlynų langelių, kurie juda per skirtingus modelius ir išsidėstę puslapyje. Remiantis „ Wikipedia“ , „Gyvenimo žaidimas“ yra korinio automatas, kurį 1970 m. Sukūrė britų matematikas Johnas Hortonas Conway’us. „Žaidimas“ yra nulinio žaidėjo žaidimas, reiškiantis, kad jo evoliuciją lemia jo pradinė būsena, nereikalaujantis daugiau jokių įvesties. . Su gyvenimo žaidimu sąveikaujama sukuriant pradinę konfigūraciją ir stebint, kaip ji vystosi, arba, pažengusiems „žaidėjams“, kuriant tam tikrų savybių modelius.

 

Conways gyvenimo žaidimas Velykų kiaušinis

 

 

5. Žaiskite „Atari Breakout“ „Google“ vaizduose

 

Ar norite nužudyti nuobodulį? Na, jūs pagaliau pasiekėte reikiamą vietą. Eikite į „Google“ ir atlikite vaizdų paiešką pagal „Atari Breakout“ ir pradėkite groti. Tai bus vėjelis visiems, mėgstantiems „oldies but but goldies“ tipo vaizdo žaidimus, ir tai tikrai atgaivins kai kuriuos prisiminimus. Norėdami sunaikinti visus vaizdus, ​​galėsite naršyti irklentę naudodami pelės arba rodyklių klaviatūras klaviatūroje.

3. „Atari Breakout“

 

 

6. Kryptas

 

Ieškokite „askew“ ir paieškos variklis pakreips ekraną už jus. Tai yra vienas iš „Google“ demonstruojamų velykinių kiaušinių. Visa kita vis dar veikia taip, kaip turėtų, ir jei ieškosite ko nors kito, paieškos rezultatų puslapis grįš į savo įprastą būseną.

 

stačiakampis Velykų kiaušinis

 

 

 

7. Apverskite monetą

 

Mes visi apversėme monetą, kad galėtume ką nors nuspręsti su kitu asmeniu. Panašu, kad „Google“ žmonės tai daro tiek, kad turėjo pridėti kortelę su animuotu monetos apvertimu. Bent šį kartą žinosite, kad tai sąžiningas sandoris.

 

4. Apverskite monetą

 

 

8. Įdomūs faktai

 

Ar žinote, kada ausys ir nosis nustoja augti? Jei jaučiate, kad norite sužinoti ką nors naujo, eikite į „Google“ paieškos juostą ir užsirašykite „linksmus faktus“ ir nustebkite.

 

5. „Fun Facts“ velykinis kiaušinis

 

 

 

9. Jaučiasi smalsumas

 

Šis yra gana panašus į įdomius faktus. Jei jums patinka smulkmenos arba jums nuobodu, tai tikrai naudinga. „Google“ jaučiuosi įdomu “ir paieškos variklis parodys jums atsitiktinį klausimą ir atsakymą, kuris kiekvieną dieną išmokys ko nors naujo. Jei spustelėsite Užduoti kitą klausimą, tai niekada nesustos. Ar žinojote, kad olimpinė vėliava pirmą kartą buvo pakelta Antverpeno žaidynėse 1920 m.?

 

Jaučiasi įdomus velykinis kiaušinis

 

 

 

10. Roll Die

 

Tai yra „Google“ sukurta visiems lošėjams. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra ieškoti „mesti štamą“ arba „mesti kauliukus“, o didysis G jums išmes štampą, vieną iš šešių.

Taip įrankis atrodė pirmiausia:

 

google-roll-dice velykinis kiaušinis

Šaltinis: www.seroundtable.com

 

Dabar „Google“ patobulino įrankį „roll a die“, vieną iš ilgiausiai stovinčių velykinių kiaušinių, su daugiašaliais kauliukais. Nauja versija leidžia mesti tiek kauliukų, kiek norite. Išsirinkite savo mėgstamiausius ir sukite juos visus. Anksčiau vartotojai apsiribojo vienu šešiašoniu štampu, dabar jie vienu metu gali mesti 2,4,12 ir 25 vienpusius kauliukus.

 

Susukite štampą

 

 

11. Žaisk pasjansą

 

Kortų žaidimo, pavadinto „Solitaire“, istorija prasidėjo XVIII a. Viduryje. „Solitaire“ tuo metu įgijo skirtingus vardus, tačiau iš tikrųjų svarbu tai, kad dabar galite tiesiog „Google“ pasjansą „Google“ ir galėsite akimirksniu žaisti kortų klasikos pasjansą bet kurioje darbalaukio naršyklėje.

 

Solitaire Velykinis kiaušinis

 

 

 

12. Serverio būsena 418. Aš esu arbatinukas

 

Puslapį galite lengvai pasiekti paspaudę čia . Tai yra Velykinis kiaušinis, kuris buvo skirtas serverių ir SEO geekams. Arbatinuko puslapis yra 418 atsakymo kodas, kuris iš pradžių buvo 1998 m. Balandžio mėn. Pokštas, kuris nebuvo skirtas įgyvendinti, nors „Google“ vis tiek tai padarė.

 

Arbatininis velykinis kiaušinis

 

 

 

13. Tic Tac Toe arba Terni Lapilli

 

Nesvarbu, ar tai vadinsite „Tic Tac Toe“, ar „Terni Lapilli“, kaip senovės romėnai tai vadino, tiesiog „Google“ įveskite „tic tac toe“ ar net „terni lapilli“ ir atraskite žaidimą, kurį galite žaisti kompiuteriu ar su drauge. Iššūkiui rekomenduojame neįmanomus sunkumus.

 

Tic Tac Toe velykinis kiaušinis

 

 

 

14. „Spinner & Fidget Spinner“

 

Galite eiti į „Google“ pagrindinį puslapį ir ieškoti žodžio „verpėjas“ ir pamatysite pasirodantį interaktyvų verpimo ratą. Taip pat galėsite pasirinkti skaičius nuo 2 iki 20.

 

suktukas google easter egg

 

Viršutinėje dešinėje suktuko dalyje galite pakeisti tipą tarp skaičiaus ir fidgeto. Pagal numatytuosius nustatymus galite pamatyti skaičių suktuką. Jei norite, galite pakeisti jį į jaudinantį suktuką.

 

Čia yra jaudinančių suktukų gerbėjų? Tada „Google“ turi jums staigmeną. Žaislą galite gauti tiesiogiai, jei ieškosite „fidget spinner“. Jūs gausite galimybę pasukti žaislą iš naršyklės. Sukite tiek kartų, kiek norite, kad jis vyktų greičiau, arba pakeiskite jo sukimo kryptį.

„Fidget“ suktukas

 

 

15. Vaidinti „Dreidel“

Kalbėdami apie žaidimus ir Velykų kiaušinius, paieškos juostoje galite įvesti „play dreidel“ ir mėgautis. Tiems, kurie nežino, dreidel  yra žydiškas teetotumo variantas – lošimo žaislas, randamas daugelyje Europos kultūrų. Kiekvienoje dreidelio pusėje yra hebrajų abėcėlės raidė: נ (Nun), ג (Gimel), ה (He), ש (Shin), kurios kartu sudaro „נס גדול היה שם“ akronimą. (Nes Gadol Hayah Sham – „ten įvyko didelis stebuklas“). Puiku, kad dabar tai yra vienas iš „Google“ žaidimų.

 

Groti „Dreidel“

 

 

 

16. Kartą mėlyname mėnulyje

 

Tai vienas nuostabių „Google“ velykinių kiaušinių. Jei ieškosite „vieną kartą mėlyname mėnulyje“, „Google“ nukreips jus į mėlynojo mėnulio atsiradimo matematinę lygtį. Skaičiuoklė parodys rezultatą „kartą mėlyname mėnulyje = 1,16699016 × 10-8 hercai“. Kartą mėlyname mėnulyje nutinka retai.

 

Labai retai

 

 

 

17. Ragų skaičius vienaragyje

Panašiai, kaip juokaujama autostopininko „Galaxy“ vadove , ieškokite „ragų skaičius vienaragyje“ ir paieškos variklis parodys jums skaičiuoklę su atsakymu „1“.

 

Vienaragis velykinis kiaušinis

 

 

18. Vienišiausias skaičius

Paieškos laukelyje ieškokite „vienišiausio skaičiaus“ ir „Google“ skaičiuoklė parodys jums atsakymą „1“.

 

Vienišiausio skaičiaus velykinis kiaušinis

 

 

19. Ieškokite „Anagram“ arba „Define Anagram“

Tai būtina galutiniame Velykų kiaušinių sąraše. Paieškos laukelyje parašykite „anagram“, „Google“ paklaus jūsų: „ar norėjote pasakyti: nag avinas ?“. Kad būtų linksmiau, galite įvesti „define anagram“ ir vėl paklaus jūsų: „ar dar kartą turėjote omenyje: vėpla vėl ?“

 

Anagramo velykinis kiaušinis

 

Apibrėžkite „Anagram“ velykinį kiaušinį

 

20. Mirksi HTML

 

Čia paslėptas velykinis kiaušinis yra gana įdomus. Norėdami jį suaktyvinti, paieškos laukelyje įveskite „blink html“ arba „<blink>“. Jūs pastebėsite, kad žodžiai „mirksi“ ir „html“ iš tikrųjų mirks SERP. Su šiuo veiksmu galite pamatyti animuotą GIF:

 

mirksi-html-google-easter-egg

Šaltinis: www.searchengineland.com

 

 

21. Palapinės HTML

 

Dar vieną įdomią paslaptį, paslėptą jūsų „Google“ puslapyje, galima pamatyti ieškant „marquee html“. Pastebėsite, kad rezultatų skaičius puslapyje lėtai judės iš dešinės į kairę. Patikrinkite patys ir pamatykite.

 

markės html velykinis kiaušinis

 

 

 

22. „Google Barrel Roll“

 

Ieškokite „do the barrel roll“ ir SERP puslapis greitai atliks ritinį. Vamzdžio ritinys yra žinomas kaip lėktuvo manevras, kurio metu pilotas atlieka 360 laipsnių pasisukimą skrisdamas į priekį pastoviu aukščiu. Panašu, kad „Google“ norėjo padėti žmonėms suprasti, kas yra šis manevras, paprasčiausiai jį parodydamas.

 

padaryti statinės ritinį Velykinis kiaušinis

 

Prisiregistruokite gauti išskirtinius SEO patarimus ir atvejų tyrimus

Gaukite nemokamų SEO strategijų, kurias galite naudoti norėdami padidinti savo svetainės srautą ir padidinti konversijų skaičių.

 

 

 

23. Festivus

 

Panašu, kad Seinfeldo gerbėjai gaus gražų malonumą įvesdami „Festivus“: nedekoruotą aliuminio „Festivus“ stulpą. Švente atstovauja parodija ir taip pat pasaulietinės šventė, švenčiama gruodžio 23 Tai reiškia alternatyvą spaudimo ir komercializmą Kalėdų sezoną.

 

festivalus Velykinis kiaušinis

 

festivalus

 

 

 

24. „Google“ 1998 m

 

Tiems, kurie nori atsukti metus atgal ir trumpai priminti, kaip „Google“ žiūrėjo į paties laiko pradžią, ieškokite „google in 1998“ ir gausite vieną iš tų madingų SERP puslapių.

 

google 1998 m

 

 

25. Ar „Google“ neveikia?

 

Greitai ieškokite „ar„ Google “neveikia“ ir iškart gausite atsakymą … ar ne?

 

Ar „Google“ yra velykinis kiaušinis

 

 

26. Zergas Rushas

Ieškokite „zerg rush“ ir kovokite, kad apsaugotumėte rezultatus SERP! Jei kada nors žaidėte „Starcraft“ žaidimą, žinosite, kad „Zerg Rush“ yra taktika, kuri reiškia, kad prieš priešingą grupę reikia surinkti žemo lygio ar blogai įrengtą grupę tikintis, kad dideli skaičiai sugniuždys priešininką. Paieškos metu bus suaktyvintas supaprastintas zergo skubėjimo pavyzdys naudojant O armiją. Kai baigsite žaidimą, „O“ susirinks „GG“ pavidalu, o visi ten esantys žaidėjai žinos, kad tai reiškia „gerą žaidimą“.