Gerų tiesintojų bangos Loki Koki – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

„Waves Loki Koki“ tiesinimo priemonės yra naudojamos ne tik namuose, bet ir profesionaliuose grožio salonuose. Tai įrodo, kad šio prekės ženklo prietaisų kokybė yra labai gera. Ypač rekomenduojame perskaityti modelio aprašymą „Waves Loki Koki N 101 Premium“kuris buvo mūsų sąrašo viršuje. Tai įranga, pagaminta naudojant neigiamą joną generuojantį turmaliną. Todėl procedūros metu plaukai yra tinkamai apsaugoti nuo džiūvimo. Dėl to, kad tiesintuvas turi platų temperatūros reguliavimo diapazoną, jis pritaikytas kiekvieno vartotojo poreikiams. Įranga aprūpinta praktišku LCD ekranu ir ilgu besisukančiu kabeliu. Jei mūsų rekomenduojamas įrenginys ne visiškai atitinka jūsų poreikius, žiūrėkite kitų modelių aprašymus. Tiesintuvas sulaukė gerų vartotojų atsiliepimų Loki Koki bangos 103. Jis įkaista greitai ir tolygiai, todėl nekyla problemų kuriant gražią šukuoseną.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Fale Loki Koki“ tiesintuvą turėtumėte pasirinkti?

Jei svajojate apie tiesius ir blizgančius plaukus, verta investuoti į tiesintuvą. Žemiau pateiktame vadove rasite informacijos apie tai, kuo išsiskiria geriausi „Waves Loki Koki“ tiesintuvai. „Waves Loki Coca“ yra 78 kirpyklų didmenininkų ir parduotuvių tinklas. Jie gamina kirpyklų aksesuarus ir įrangą, įskaitant plaukų tiesinimo priemones.

Geros kokybės produktas, be plaukų tiesinimo, taip pat apsaugos juos nuo aukštos temperatūros poveikio. Įrangos kokybei didelę įtaką daro tokie veiksniai kaip gaminio danga, forma ir dydis. Danga yra atsakinga už tai, ar tam tikras produkto modelis yra saugus plaukams. Geras prietaisas garantuoja maksimalią plaukų kutikulos apsaugą ir palengvina tiesinimą. Yra kelios plytelių rūšys: teflonas, keramika, titanas, veidrodis, deimantas ir su turmalinais. Šiuo metu populiariausi ir geriausi yra tiesintuvai su keraminėmis plokštėmis. Tačiau jie nėra visiškai pagaminti iš šios medžiagos, nes gamintojai sumaišomi su aliuminiu arba titanu. Šio tipo produktai rūpinasi mūsų plaukais ir per daug nepažeidžia jų struktūros. Šiluma pasiskirsto tolygiai, o tai sumažina plaukų sudeginimo galimybę.

Svarbus veiksnys yra galia, jo reguliavimas ir temperatūros diapazonas. Nuo galios priklauso, kaip greitai pasieksime norimą temperatūrą. Šis parametras svyruoja nuo 25 W iki 200 W. Pasak daugelio žmonių, geriausio „Fale Loki Koki“ tiesintuvo 2021 m. Galia yra nuo 170 W iki 200 W ir jis įkaista per 15–30 sekundžių, o 25 vatų prietaisams reikia net kelių minučių ir tikrai yra mažiau efektyvūs. Temperatūros reguliavimo diapazonas paprastai galimas nuo 100 laipsnių C iki 230 laipsnių C. Jei ploni ir linkę pažeisti plaukus, tiesinimo temperatūra yra 100 – 170 laipsnių C, o dažytiems ir banguotiems plaukams reikia šilumos nuo 170 laipsnių. laipsnių Celsijaus. C iki 200 laipsnių C. Kalbant apie storus, garbanotus ir storus plaukus, temperatūra svyruoja nuo 200 laipsnių C iki 230 C. Daugelyje modelių yra rankenėlė, kuria galite reguliuoti temperatūrą.

Daugelyje įrenginių yra įmontuotas mygtukas, kuris įgalina arba išjungia įrenginį. Tačiau kai kuriuose gaminiuose yra automatinis jungiklis, kuris išjungs tiesinimo priemones maždaug po valandos nenaudojimo. Prietaiso korpusas turėtų būti paprastos ir supaprastintos formos, kuris palengvintų tiesinimą ir užtikrintų saugumą.

Bangos tiesintuvai Loki Koki – reitingas

„Waves Loki Koki N 101 Premium“

Jei ieškote profesionalaus plaukų tiesinimo, „Waves Loki Koki N 101 Premium“ yra jūsų ieškomas prietaisas. Modelyje yra turmalino-keramikos danga. Pusbrangus mineralas turmalinas yra galingas ir natūralus joninės energijos šaltinis. Turmalino technologija yra suskaidytas mineralas, esantis produktuose, išskiriantis didelius kiekius neigiamų jonų, kad uždarytų plaukų odelę ir išlaikytų reikiamą hidrataciją. Dėl jonų veikimo plaukai yra atsparūs drėgmei, yra gerai išdėstyti ir įgauna blizgesį.

Tiesintuvo temperatūra yra reguliuojama nuo 130 iki 230 laipsnių C. Jame yra įmontuotas +/- mygtukas temperatūrai padidinti ir sumažinti. Norint visiškai sušildyti prietaisą, reikia 30 sekundžių. Temperatūros valdymas yra įmanomas dėl įmontuoto LCD ekrano. Keramikos-turmalino plokštės dydis yra 24 x 110 mm. Šis geros vertės „Waves Loki Koki“ tiesintuvas yra su ilgu kabeliu (2,7 m) su pasukamu antgaliu. Ištiesinimo antgalis laikomas vėsioje vietoje, o tai sumažina nudegimus. Taip pat gaminyje yra įjungimo / išjungimo mygtukas.

Moterys, nusipirkusios šį prietaisą, patenkintos pasirinkimu, nes tiesinimo priemonė greitai įkaista, švelniai ištiesina plaukus, o šukuosenos formavimasis trunka ilgai. Vartotojams taip pat patinka paprastas ir elegantiškas šio prietaiso dizainas.

„N 101 Premium“ modelis yra labai geras „Waves Loki Koki“ tiesintuvas iki 250 PLN. Prietaiso galia yra 40 W. Darbinė temperatūra svyruoja nuo 130 laipsnių Celsijaus iki 230 laipsnių C.

Privalumai

Turmalinas:

Įrangos gamybai buvo naudojamas turmalinas, kuris generuoja neigiamus jonus. Jie labai gerai veikia plaukus – jie uždaro odeles, todėl sruogos mažiau linkusios skilinėti.

LCD ekranas:

Ant korpuso yra LCD ekranas, kuris yra patogus dirbant. Tai neabejotinai palengvina mus dominančių nustatymų pasirinkimą.

Reguliuojama darbo temperatūra:

Reikėtų įvertinti, kad prietaiso veikimo temperatūros valdymas yra platus. Tai reiškia, kad tiesinimo priemonė tinka ploniems, pažeistiems plaukams, taip pat storiems ir storiems.

Kietas patarimas:

Modelis turi vėsų patarimą, kuris žymiai sumažina odos nudegimų riziką tiesinant plaukus.

Linija:

Įranga turi 2,7 m ilgio pasukamą laidą patogiam darbui.

Trūkumai

Apšilimo laikas:

Komentaruose vartotojai pažymi, kad vienintelis trūkumas yra tas, kad prietaisas neįkaista per greitai (o tai skiriasi atsižvelgiant į gamintojo garantijas).

Loki Koki bangos 103

Prietaisas „Waves Loki Koki 103“ yra produktas, kuris vienu metu lygina, tiesina ir maitina plaukus. Tai susiję su infraraudonosios spinduliuotės veikimu. Jo dėka plaukai drėkinami, atstatomi ir pagerėja jų struktūra. Be to, minėta spinduliuotė padaro plaukus lankstus ir padidina jų atsparumą mechaniniams pažeidimams. Savo ruožtu taikoma nanodalelių technologija garantuoja ištiesintų plaukų gaivumą. Pateiktas tiesintuvas puikiai tiks kirpyklose.

Produktas turi vienuolika temperatūros nustatymų – nuo 130 iki 230 laipsnių C. Tai leidžia jums pritaikyti šilumą pagal plaukų tipą ir būklę. Tiesintuve yra greito šildymo ir šilumos grąžinimo sistema. Jame taip pat yra įmontuota automatinio išjungimo funkcija. Šiame modelyje yra sukamasis kabelis ir pakaba, kurie pagerina darbo patogumą. Dviguba plokštė užtikrina tolygų šilumos pasiskirstymą. Be to, tai palengvina ir pagreitina plaukų tiesinimą. Naudojamos plytelės matmenys yra 24 x 110 mm. Produktas yra baltos spalvos su „Waves Loki Koki“ logotipu.

Moterys turi teigiamų atsiliepimų apie šį prietaisą, nes jis atrodo gražiai, greitai įkaista ir yra labai patogus naudoti. Po tiesinimo procedūros plaukai yra išskirtinai blizgūs ir lygūs.

„Fale Loki Koki 103“ tiesintuvas turi 3 m ilgio maitinimo laidą. Temperatūros diapazonas yra nuo 130 iki 230 laipsnių.

Privalumai

Nanodalelės:

Modelyje naudojama nanodalelių antibakterinė technologija, kuri garantuoja, kad mūsų plaukai išliks švelnūs ir blizgūs. Tai patvirtina „Fale Loki Koki 103“ lygintuvų bandymas.

Automatinis išjungimas:

Lygintuvą naudoti yra saugu, ką įrodo, be kita ko kad prietaisas automatiškai išsijungia po tam tikro neveikimo laikotarpio. Jei pamiršime atjungti įrangą nuo maitinimo šaltinio, neturime jaudintis dėl savo buto.

Profesionaliam naudojimui:

„Waves Loki Koki 103“ tiesintuvą rekomenduojama naudoti tiek asmeniniam, tiek profesionaliam naudojimui. Tai, kad plaukų stilistai naudoja šį prietaisą, įrodo jo labai gerą kokybę.

Vienodas šildymas:

Plokštės tolygiai ir greitai įkaista, todėl lengva pasidaryti gražią šukuoseną.

Trūkumai

Nėra informacijos apie nustatytos temperatūros pasiekimą:

Įranga nesukuria trumpo garso signalo, kuris informuotų apie šildymą.

Lokio Koki bangos 501

Tarp rekomenduojamų tiesinimo priemonių yra „FALE LOKI KOKI 501“ modelis, kuris geriausioms plaukų priežiūrai naudoja naujausias technologijas. Prietaisas turi 10 sekundžių darbo režimą. Jis skleidžia infraraudonąją spinduliuotę ir ultragarso magnetines vibracijas, kurios leidžia nuodugniai prižiūrėti sruogas. Po procedūros plaukai atrodo daug sveikesni ir stipresni.

Pateiktas prietaisas nenaudojamas plaukams lyginti, tačiau jis naudojamas kosmetikos, pvz., Kaukių, absorbcijai didinti. Modelyje yra 25 mm pločio plokštės, o besisukančio maitinimo kabelio ilgis yra 2,65 m. Korpuse yra LCD ekranas, kurį lengva valdyti.

Žmonės, investavę į šią įrangą, nesigaili savo sprendimo. Vienas iš svarbiausių šio plaukų tiesinimo privalumų yra tas, kad nepasirodo, kad jį naudoti yra per sunku. Viskas paaiškinta vadove, todėl vartotojas žino, kaip tinkamai atlikti procedūrą, kad gautų patenkinamus rezultatus.

„Waves Loki Koki 501“ yra prietaisas, skirtas plaukų priežiūrai. Tai pagreitina priežiūros kaukės absorbciją.

Privalumai

Operacijos efektyvumas:

Įranga laikoma veiksminga. Poveikis ypač matomas pažeistiems, sausiems plaukams. Ultragarsinio valiklio dėka vanduo ir maistinės medžiagos prasiskverbia tiesiai į plaukų žievę.

Lengva …