Geros sodo kasėjos – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kurį sodo kultivatorių pasirinkti?

Visiems žmonėms, turintiems didesnį sodą, kastuvo kaip kultivatoriaus gali nepakakti. Šiuo metu mes norėtume palengvinti savo darbą naudodami daug pažangesnių įrenginių. Vienas pavyzdžių yra sodo kultivatorius. Ši įranga daug geriau purena dirvą nei klasikinis kastuvas. Tačiau pasirinkti tinkamą produktą nežinant jo parametrų gali būti gana rizikinga. Mes sudėjome toliau pateiktą straipsnį su keletu patarimų.

Pradžioje pasakosime apie kultivatorių tipus. Jei gyvenate kieto paviršiaus vietose, rekomenduojame naudoti benzininį modelį. Jis turi galingą variklį, kuris gali purenti labai kietus dirvožemio gabalus. Naudodami degimo įtaisą, mes nepriklausome nuo kabelio ilgio ir lizdo buvimo. Todėl tai taip pat yra geras pasirinkimas dideliems žemės sklypams. Kita vertus, elektriniai modeliai yra naudingiausi sodo dirbėjai, kai turite mažesnį žemės sklypą. Tai taip pat yra geras pasirinkimas žmonėms, kurie yra susirūpinę aplinkos likimu ir nenori išmetamųjų dujų ore. Tačiau tokio tipo kultivatoriai yra silpnesni ir labai giliai ne purena dirvos.

Pasak daugelio vartotojų, geriausias sodo kultivatorius 2021 m. Turi daug jėgų. Jei norime, kad mūsų įranga giliai purintų dirvą, be to, kad dirbtume ilgai, rekomenduojame modelį, kurio galia ne mažesnė kaip 2000 W – elektros įrangos atveju arba 3 KW – degimo įranga. Tačiau tokia didelė galia nėra būtina, kai mūsų sodas yra nedidelis ir mums nereikia labai giliai šluoti žemės.

Geruose modeliuose yra ratai. Jų buvimas leidžia mums lengviau valdyti įrangą. Svarbu, kad jie būtų platūs. Stumdami prietaisą neturėsime naudoti per daug jėgos. Naudinga funkcija taip pat keičia peilių sukimosi greitį. Mes galime jį pritaikyti įvairių tipų dirvožemiui. Svarbus prietaiso darbinis plotis. Geriausi sodo kultivatoriai yra nuo 35 cm iki 45 cm pločio.

Sodo kultivatoriai – reitingas

Hecht 746R

Pateikiame vieną įdomiausių sodo kultivatorių pasiūlymų – „Hecht 746R“ elektros įrangą. Įranga apima 6 labai aštrius peilius. Jie purena dirvą iki 22 cm gylio. Tačiau mes neturime jaudintis dėl savo saugumo. Peiliai yra padengti metaliniu apvalkalu, todėl mūsų neveikia skaldos akmenys.

Šio gaminio galia yra 1500 W. Todėl jis tinkamas mažesniems sodams purenti. Tai lengvas modelis – jis sveria tik 11 kg. Todėl jo valdymas neturėtų būti problema. Laikyti savo įrankius lengva. Rankeną galima išmontuoti, kad grąžulas neužimtų daug vietos. Be to, prispaudimo veržlių pagalba mes galime surinkti įrangą ir taip lengvai ją transportuoti.

Kalbant apie darbinį plotį, jis yra reguliuojamas. Galime rinktis nuo 36 cm iki 60 cm. Šis prietaisas leis mums greitai atlaisvinti visą sodą. Pasak interneto vartotojų, „Hecht 746R“ yra tvirtas sodo kultivatorius už gerą kainą. Jie ypač vertino mažą produkto svorį ir galimybę lengvai transportuoti.

Teksaso „Lilli“ 534 TG

Daug teigiamų komentarų sulaukęs produktas yra „Texas Lilli 534 TG“. Tai benzininis grąžulas. Tai reiškia, kad mes nesame priklausomi nuo laidų. Taigi tai labai geras pasirinkimas didelių sodų savininkams.

Šio įrenginio galia yra 5,5 AG. Turėdamas tokį aukštą rezultatą, jis gali lengvai sutraiškyti kietus žemės gabalus. Savo ruožtu gaminio darbinis gylis yra 33 cm. Ypatingas šio vairo mechanizmo privalumas yra dviejų pavarų – priekinės ir galinės – pavarų buvimas. Taigi vairuoti šią įrangą yra labai lengva. Darbinis plotis yra reguliuojamas – daugiausia 86 cm.

Prietaisas turi ratų pavarą. Todėl manevravimas mums nekainuoja per daug energijos. Vartotojai mano, kad tai vienas geriausių sodo kultivatorių rinkoje. Jie ypač vertina didžiulę gaminio galią.

„NAC Ursus UR-TIP80-CR950“

Jei ieškote patikimo įrenginio be problemų, rekomenduojame susipažinti su NAC Ursus UR-TIP80-CR950 grąžulu. Tai 3,5 kW galios degimo modelis. Stūmoklis su 24 peiliais sugeba purenti net gumbuotą ir molingą dirvą. Šis produktas gali būti naudojamas net žiemos pradžioje ar ankstyvo pavasario laikotarpiu.

Šio prietaiso svoris yra 64 kg. Tačiau jame buvo įrengta pavara, todėl neturime jaudintis, kad šios įrangos stumdymas bus problema. Dviejų pavarų rūšių pagalba mes lengvai valdome vairą. Galinė pavara yra ypač naudinga tais atvejais, kai mes įvažiuojame į nepageidaujamą vietą ir norime atsiimti įrangą.

Ši įranga susilaukė daug teigiamų interneto vartotojų nuomonių. Jis ypač giriamas už tvirtą apdailą ir lengvą valdymą. Vartotojai patenkinti dideliu produkto stiprumu ir galimybe dirbti su daugeliu dirvožemio rūšių.