Geros „Karcher K5“ slėgio plovimo mašinos

Perskaitę internete paskelbtas apžvalgas, galite padaryti išvadą, kad geriausia slėgio plovimo mašina „Karcher K5“ yra „Home“ modeliskuris pelnė daug teigiamų atsiliepimų. Jie įrodo, kad įranga atitinka vartotojų lūkesčius, todėl efektyviai pašalina įvairius nešvarumus. Modelis yra galingas ir efektyvus. Verta paminėti, kad variklyje naudojama efektyvi aušinimo sistema, kuri žymiai sumažina gedimo riziką, susijusią su įrangos perkaitimu. Vartotojas gali reguliuoti vandens srautą pagal dabartinius poreikius. Modelis turi filtrą, apsaugantį nuo purvo. Nors įranga yra gana sunki, ją nešiotis nėra sunku. Visa tai dėka pasukamų ratų, pritvirtintų prie jo pagrindo. Aukšto slėgio plovimo mašina buvo antra „Karcher K5 Wood“. Įranga gali būti naudojama valyti fasadą ar važiuojamąją dalį. „Quick Connect“ movos dėka nėra sunku prijungti aukšto slėgio žarną. Prietaisą lengva naudoti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią „Karcher K5“ slėgio plovimo mašiną turėtumėte pasirinkti?

Slėginė plovimo mašina yra prietaisas, gerai veikiantis valant automobilius, langus, trinkeles ir atliekant daugelį kitų buitinių darbų. Tai labai naudinga mašina asmeniniam ir profesionalesniam naudojimui. Jei ką tik nusprendėte, kad jums reikia tokio prietaiso, tada tikrai įdomu, ką apibūdina gera slėginė plovimo mašina. Rinkoje yra daugybė prietaisų, kurie labai skiriasi. Taigi, kaip pasirinkti tinkamą? Atsakymą rasite toliau pateiktame straipsnyje. Mes įtraukėme trumpą vadovą ir 3 produktų aprašymus.

Mes norime jums rekomenduoti „Karcher“ gaminius. Tai viena populiariausių valymo mašinų kompanijų. Karcheriui svarbiausia yra naujovės. Bendrovė nuolat tobulina savo prietaisus ir pristato rinkai naujus produktus. Dažniausiai renkamos „Karcher“ poveržlės, kurios priklauso K5 klasei. Tai viena iš aukščiausių klasių, kalbant apie slėginius ploviklius. Nuo pirmtakų jis skiriasi didesne galia, efektyvumu ir tikslu.

Vienas iš svarbiausių skalbyklės parametrų yra slėgis. Paprastai šio tipo gaminių mažiausias slėgis yra 20 barų, o didžiausias slėgis – 145 barai. Geriausi „Karcher K5“ slėgio plovikliai leidžia mums reguliuoti prietaiso slėgį. Dėl to mes turime galimybę pritaikyti galingumą prie paviršiaus, kurį mes išvalome, kad jo nesunaikintume.

Negalime nepaminėti tam tikro įrenginio galios. Aukšto slėgio plovimo įrenginio didelė gaminio galia tiesiogiai veikia darbinį slėgį. Taigi, jei norime nuolatinio aukšto slėgio, turėtume rinktis ir didelės galios įrenginį.

Pasak žmonių, kurie jau yra susidūrę su tokio tipo gaminiais, geriausia „Karcher K5“ slėgio plovimo mašina 2021 m. Turi visą purkštukų ir šepečių rinkinį. Pagrindinis tokio prietaiso antgalis yra raištelis. Savo ruožtu sukamasis antgalis leidžia mums valyti paviršių kampu. Kiti patarimai buvo specialiai pritaikyti prie kitų paviršių, todėl, jei ketinate naudoti poveržlę daugeliui užsiėmimų, verta įsigyti visą komplektą. Pasirinkite prietaisą, pagamintą iš aukštos kokybės medžiagų. Nepamirškite, kad gyvatės ilgis taip pat yra svarbus. Šis elementas leidžia mums išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas.

Karcher K5 slėginiai plovikliai – reitingas

„Karcher K5 Home“

„Karcher K5 Home“ yra puikus prietaisas, skirtas naudoti namuose. Tai slėginė plovimo mašina, galinti sutvarkyti daugybę purvo rūšių. Didžiausias šio gaminio slėgis yra 145 barai. Šis rezultatas leidžia mums atsikratyti džiovintų ir sunkiai valomų dėmių. Aukštas skalbyklės slėgis yra susijęs su didele jo galia – jis siekia 2,1 kW.

Pažvelkime į „Karcher K5 Home“ statybą. Žarnos ilgis yra 8 m. Tai leidžia mums išvalyti net sunkiai pasiekiamas vietas. „Quick Connect“ technologijos dėka žarną prijungti prie įrenginio patogu – pakanka paspausti vieną mygtuką. Kai reikia perkelti įrenginį, mes taip pat turime lengvesnę užduotį. Jame yra nedideli ratai, kurių dėka mes neturime nešioti skalbinių.

Naudodami „Plug ‘n’ Clean“ sistemą valymo priemonę taip pat galime pritvirtinti prie skalbyklės kartu su pakuote, o pabaigę darbą lengvai išmeskite panaudotas pakuotes. Vartotojai mano, kad šiuolaikinių technologijų dėka šis produktas yra labai lengvas. Jie taip pat mini aukštos kokybės įrangos apdirbimą.

Karcher K5 namų slėgio plovyklos galia yra 1200 W. Jos slėgis yra 1450 barų.

Privalumai

Geras pasirodymas:

Prietaisas garantuoja labai gerą darbo efektyvumą, kuris yra 500 l / h. Tai reiškia, kad net ir užsispyrusius nešvarumus galima veiksmingai pašalinti naudojant poveržlę. Įranga yra tinkama dideliems paviršiams valyti.

Efektyvi aušinimo sistema:

Modelyje naudojama efektyvi aušinimo sistema. Šiuolaikinis variklis yra aušinamas vandeniu, todėl nereikia bijoti perkaitimo ir dėl to poveržlės efektyvumo sumažėjimo ar jos gedimo.

Filtras:

Įrangoje yra vandens filtras, apsaugantis nuo įvairių rūšių užteršimo, užtikrinantis higieniškas darbo sąlygas.

Srauto reguliavimas:

Modelis turi reguliuojamą reaktyvinį intensyvumą: lengvas, vidutinis ir stiprus. Poveržlę galima nustatyti atsižvelgiant į tam tikro paviršiaus nešvarumo lygį.

Diegliai:

Kad prietaisą būtų lengva nešiotis, jo pagrinde yra sumontuoti besisukantys ratai. Poveržlė iš vienos vietos į kitą nereikalauja per daug jėgos.

Trūkumai

Gyvatė:

Vartotojai pripažįsta, kad žarna yra per daug nelanksti ir kartais per daug susisuka, o tai turi įtakos prietaiso efektyvumui.

„Karcher K5 Wood“

Jei norite, kad viskas būtų kontroliuojama, „Karcher K5 Wood“ tikrai patiks jums. Šį gaminį lengva valdyti. Valymo priemonę galima pilti tiesiai iš indo. Be to, mes patys nusprendžiame, koks intensyvus medžiagų vartojimas – mes jį reguliuojame rankenėle.

Tai prietaisas, pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Jis sukurtas kuo ilgiau mums tarnauti. Automatinis variklio aušinimas apsaugo nuo perkaitimo. Be to, šis elementas pasižymi labai dideliu efektyvumu. „Karcher K5 Wood“ yra aukšto slėgio plovimo mašina, kuri neužima daug vietos. Ant korpuso yra kabliukas, ant kurio galima pakabinti žarną. Žarna yra 8 m ilgio, todėl ją laikyti be kablio būtų nemalonu.

Be to, gaminyje buvo sumontuotas vandens filtras. Dėl visų šio slėgio plovimo funkcijų jis tampa viena geriausių įrangos rinkoje.

Wood modelis yra labai gera „Karcher K5“ slėgio plovimo mašina iki 1 300 PLN. Prietaiso galia yra 2100 W, o žarnos ilgis – 8 m.

Privalumai

Kištukas ‘n ‘ Švarus:

Modelyje yra „Plug ‘n ‘ Clean“ sistema, leidžianti pridėti valymo priemonės tiesiai iš pakuotės. Todėl nėra jokios rizikos, kad supurvindami rankas susitepsite ir susierzinsite.

Mažesnė nesėkmės rizika:

Pirkdami „Karcher K5 Wood“ aukšto slėgio plovimo mašiną, galite būti tikri, kad ji ilgai tarnaus jums. Variklis yra aušinamas vandeniu, o tai sumažina gedimo riziką dėl įrangos perkaitimo.

Kablys:

Ant korpuso yra kabliukas, ant kurio galite pakabinti slėginę žarną, kad būtų lengviau laikyti skalbyklę.

Būstas:

Daugelis žmonių patvirtina, kad korpuso gamybai naudojamos medžiagos išsiskiria jų patvarumu.

Trūkumai

Įranga:

Komplekte nėra per daug papildomos įrangos. Jei norime išplėsti rinkinį, turime investuoti papildomus pinigus.

„Karcher K5 Full Control Home“

„Karcher K5 Full Control Home“ sukurtas taip, kad galėtume jį naudoti daugeliui daiktų valyti. Vieno prietaiso pagalba galite plauti dviratį, automobilį, trinkeles ar laiptus. Tai leidžia 3 skirtingi slėgio reguliavimo lygiai. Mes galime pritaikyti įrangos veikimą prie valomos vietos, kad jos nepažeistumėte. Mažiausias šios skalbyklės slėgis yra 20 barų, o didžiausias – 450 barų. Šio parametro intensyvumą kontroliuoja gaminio pistoletas.

Pateiktas produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Kiekvienas elementas buvo puikiai suderintas, todėl prietaisas veikia nepriekaištingai ir ilgą laiką. Skalbyklėje buvo įrengta stovėjimo vieta. Korpuse yra vieta štangui ir ginklui, todėl poveržlė neužima daug vietos sandėliavimo metu.

Produktas surinko daug teigiamų interneto vartotojų komentarų. Jie ypač vertina galimybę reguliuoti slėgį, kuris leidžia mums pritaikyti skalbimo intensyvumą pagal tam tikrą paviršių. Vartotojai giria patvarų variklį ir tai, kad valymo priemonės baką galime užpildyti tiesiai iš konteinerio.

„Karcher K5 Full Control Home“ slėgio plovimo įrenginio galia yra 2 100 W. Maksimali vandens temperatūra yra 40 laipsnių C.

Privalumai

Kontrolė:

Galimybė nustatyti vieną iš trijų purškimo slėgio lygių leidžia prietaisą pritaikyti pagal dabartinius poreikius. Slėgio reguliavimas yra sklandus. Pasirinkti parametrai rodomi LED ekrane.

Stovėjimo vieta:

Įranga gali būti pastatyta į stovėjimo vietą, kad būtų patogu laikyti. Ant korpuso yra specialūs laikikliai, skirti pritvirtinti purkštuvą ir antgalį.

Gamybos kokybė:

Karcher K5 slėginių plovyklių bandymas įrodė, kad „Full Control Home“ modelis buvo pagamintas iš geros kokybės medžiagų, kurios negenda per greitai.

Trūkumai

Kubelių plovimas:

Pasak nedaugelio žmonių, prietaisas nėra geriausias sprendimas plaunant labai užterštus kubus.