Geros 35 W nagų frezavimo mašinos – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Geriausia 35 W nagų frezavimo mašina – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Žemiau rasite gerų 35 W nagų frezavimo mašinų sąrašą. Mes jas pasirinkome atsižvelgdami į keletą klausimų, ypač į vartotojų nuomones ir jų patikimumą. Dažnai rekomenduojamas modelis yra JSDA JD700, t. y. nagų frezavimo staklės, kurių sukimąsi galima reguliuoti plačiu diapazonu. Taigi jį galima lengvai pritaikyti pagal jūsų poreikius. Įranga sukasi į dešinę ir į kairę. Sukimo-užrakto mechanizmas garantuoja greitą pjovimo keitimo galimybę. Nagų frezavimo mašina turi patogią rankeną, kurią galima saugiai laikyti rankoje. Be to, rinkinyje yra praktiškas stendas, ant kurio mes galime padėti įrangą, kai padarome trumpą pertrauką. Geros nuomonės gauna ne tik aprašytas modelis. Taip pat galite perskaityti daug teigiamų atsiliepimų apie nagų frezavimo mašiną JSDA SUNONE. Jam gaminti buvo naudojamos geros kokybės medžiagos, kad būtų užtikrintas maksimalus prietaiso patvarumas. Prieš išleidžiant parduoti, įranga buvo išbandyta profesionaliame grožio salone, kurio metu buvo patikrintas jos efektyvumas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią 35W nagų frezavimo mašiną pasirinkti?

Nagų frezavimo mašina yra prietaisas, kuris leis jums pagerinti nagų išvaizdą ir paruošti juos hibridams, geliams ar kitam manikiūrui. Jei esate nagų dailės srities pradedantysis arba tiesiog ieškote gero tokio tipo prietaiso, galite perskaityti šį vadovą. Jame yra daug informacijos apie tinkamą frezavimo staklių pirkimą, taip pat kelių jus dominančių įrenginių aprašymai. Mūsų straipsnyje aptarsime modelius, kurių galia yra 35 W. Pakanka greitai ir efektyviai nupoliruoti nagus ir sudaryti galimybę juos tepti laku.

Be abejo, geriausia 2021 m. 35 W nagų frezavimo mašina turi gerai sukonstruotą galvą. Šis elementas turėtų turėti specialią sistemą, kuri leis jums lengvai pakeisti mūsų pasirinktus patarimus. Be to, galva neturėtų būti per didelė, kad naudodamiesi ja nepakenktumėte.

Prieš pirkdami patikrinkite pasirinkto prietaiso sukimosi greitį. Tačiau didžiausi rezultatai neturėtų daryti įtakos. Per didelis sukimosi greitis gali sugadinti nagus ir net mus sužeisti. Štai kodėl daugelis žmonių rekomenduoja frezavimo stakles, kurių parametrus galima koreguoti, pageidautina nuo 500 iki 30 000 apsisukimų per minutę. Pradedantieji turėtų naudoti mažesnius sukimus maždaug 2000 m., O patyrę gali padidinti galią.

Kosmetologai, daugelį metų naudoję tokio tipo įrangą, pabrėžia, kad geriausios 35 W nagų frezavimo staklės yra gerai profiliuotos ir patogios ilgai dildant nagų plokštelę. Todėl geriausia rinktis mažus prietaisus su kontūrinėmis rankenomis, kurie pernelyg neapkrauna rankų.

Taip pat patikrinkite, ką gaunate rinkinyje. Daugeliu atvejų tai bus pjaustytuvai iš įvairių medžiagų. Geras rinkinys turėtų apimti deimantinius antgalius, kurie išlygins nagų plokštelę, taip pat akmeninius nagus, kurie juos sutrumpina. Be to, svarbu poliravimo pjaustytuvai, kurių dėka nagai gražiai blizgės. Įsitikinkite, kad rinkinyje yra smulkių ir šiurkščių patarimų. Su tokiu rinkiniu galite paruošti nagus dažymui.

35 W nagų frezavimo staklės – reitingas

1. JSDA Power JD700 35W frezavimo staklės

JSDA JD700 yra viena iš populiariausių rinkoje esančių frezavimo staklių. Jis ypač vertinamas už labai lengvą valdymą. Žmonės, įsigiję pristatytą įrenginį, mano, kad jis yra tvirtai baigtas. Vienas iš didžiausių frezavimo staklių privalumų yra galimybė reguliuoti apsisukimus. Mažiausia vertė yra tik 0,5 tūkstančio apsisukimų per minutę. Savo ruožtu didžiausias yra net 30 000 apsisukimų per minutę.

Įrangos rankenoje esantis „Twist Lock“ mechanizmas leidžia pjaustytuvus pakeisti keliomis sekundėmis. Verta pridurti, kad rinkinyje yra 3 deimantiniai pjaustytuvai ir šlifavimo pagalvėlė. Frezavimo staklės rankena pagaminta taip, kad ją būtų labai lengva laikyti, todėl net ilgas pjovimas nėra varginantis.

Ant korpuso yra keletas labai gerai aprašytų mygtukų. Todėl pasirinkti tinkamą ir naudoti frezavimo stakles nėra sunku. Kalbant apie sukimosi kryptį, tai įmanoma. Frezavimo staklės gali veikti pagal laikrodžio rodyklę arba prieš laikrodžio rodyklę. Įrangos matmenys yra: 13 cm x 8,5 cm x 13 cm, todėl ji neužima daug vietos. Rankena yra 14 cm ilgio. Produktas turi CE sertifikatą.

Nagų frezavimo staklės JSDA JD700 turi matmenis: 13 cm x 8,5 cm x 13 cm. Sukimą galima reguliuoti nuo 500 iki 30 000.

Privalumai

„Twist-lock“ mechanizmas:

Nagų frezavimo staklėse naudojamas sukimo-užrakto mechanizmas, kurio dėka pjaustytuvą pakeisti labai paprasta. Aksesuarui pakeisti pakanka vieno sklandaus judesio.

Greičio valdymas:

Didelis privalumas yra platus greičio reguliavimo diapazonas. Juos galima nustatyti nuo 500 iki 30 000 per minutę. Įranga pritaikyta skirtingų žmonių poreikiams.

Patogi rankena:

35 W nagų frezavimo staklių bandymas parodė, kad nagų frezavimo mašiną naudoti yra patogu. Jis turi tinkamos formos rankeną, tvirtai laikomą rankoje.

Papildomi priedai:

Rinkinyje yra darbui reikalingi priedai ir jų yra daug. Pirkėjas gauna kelias dešimtis deimantinių pjaustytuvų, taip pat abrazyvinių cilindrų.

CE sertifikatas:

Prietaisas turi CE sertifikatą, o tai reiškia, kad jis buvo pagamintas iš geros kokybės medžiagų ir jį saugu naudoti.

Trūkumai

Užstrigimas:

Kai kuriose apžvalgose galite perskaityti, kad keičiant sukimosi kryptį prietaisas kartais užstringa. Tai gali šiek tiek erzinti.

2. Profesionali JSDA nagų frezavimo mašina SUNONE 35W

Nagų frezavimo staklės „JSDA for SUNONE“ parduodamos rinkinyje su daugeliu naudingų priedų. Be frezavimo staklių, pirkėjas gauna galvą, pedalą ir frezų rinkinį. Galva su sukamu fiksavimo mechanizmu leidžia lengvai pakeisti priedus, o dirbdami galite tai padaryti laisvai. Pedalas leidžia lengvai įjungti ir išjungti greitį, nenaudojant rankenėlės.

Pateikta nagų frezavimo mašina yra pagaminta iš geros kokybės medžiagų ir, kaip tikina gamintojas, prieš išleidžiant į ją buvo atlikta daugybė bandymų. Jie patvirtino jo patvarumą ir efektyvumą. Veikimo metu prietaisas intensyviai nešyla. Dėl to, kad jis veikia efektyviai, jis leidžia greitai paruošti nagus kitiems manikiūro etapams.

Ar verta pirkti JSDA nagų frezavimo staklėms SUNONE? Daugelis žmonių, kurie turi šią įrangą, sako, kad turi. Tai lengva naudoti, veikia efektyviai ir taip pat gerai atrodo. „JSDA for SUNONE“ yra 35 W nagų frezavimo staklės. Jos sukimo momentas yra 2,5 Nm. Modelis turi baltą korpusą.

Privalumai

Efektyvumas ir ilgaamžiškumas:

Nagų frezavimo mašina darbo metu nedaug įkaista, todėl jos gedimo rizika yra maža. Gamintojas patvirtina, kad gaminant naudojamų komponentų kokybė yra labai gera.

Likimas:

Šis modelis rekomenduojamas naudoti tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Tai gali būti laikoma įranga visiems, neatsižvelgiant į lūkesčius.

Pedalas:

Komplekte yra pedalas, leidžiantis patogiau naudotis frezavimo staklėmis. Juo galima įjungti ir išjungti įrangą nenaudojant ciferblato. Tai naudingas sprendimas, kuris gerai tinka manikiūrui.

Estetinis dizainas:

Įranga yra paprasto ir estetiško dizaino. Frezavimo staklės gerai atrodys bet kur.

Trūkumai

Prasta katerių kokybė:

Komentaruose yra informacijos, kad į komplektą įtrauktų pjaustytuvų kokybė nėra pati geriausia. Turite atsižvelgti į poreikį įsigyti šiuos priedus.

3. JSDA POWER JD500 35W frezavimo staklės

Verta susipažinti su 35 W galios nagų frezavimo staklių JSDA POWER JD500 aprašymu. Ji yra tvirtai sukonstruota, o tai suteikia pagrindo manyti, kad ji mums tarnaus dar ilgai. Eksploatuojant korpusas intensyviai nešyla. Sukimosi greitis reguliuojamas nuo 500 iki 30 000. Galite nustatyti, ar galva sukasi kairėn, ar dešinėn.

Tikslūs pagrindo matmenys yra: 15 cm x 7,5 cm x 12,4 cm. Rankena yra 14 cm ilgio. Prietaisas turi CE sertifikatą, todėl galime būti tikri, kad jis pagamintas iš geros kokybės medžiagų ir kad jį saugu naudoti. Be frezavimo staklių, rinkinyje yra: rankena su besisukančia galva, pedalas pavarai, stovas ir 5 deimantinių pjaustytuvų rinkinys su abrazyviniais cilindrais.

JSDA POWER JD500 35W frezavimo staklės sulaukia gerų pirkėjų atsiliepimų. Šio produkto apžvalgose galite perskaityti, kad jis tinka mėgėjams ir profesionalams. Apdorojimo kokybė ir paprastas prietaiso naudojimas vertinamas teigiamai.
JSDA POWER JD500 modelis yra gera 35 W nagų frezavimo mašina iki 150 PLN. Jo matmenys yra: 15 cm x 7,5 cm x 12,4 cm.

Privalumai

Lengvas greičio valdymas:

Prietaisas leidžia reguliuoti greitį nuo 500 iki 30 000. Platus nustatymų diapazonas leidžia puikiai pritaikyti įrangą pagal jūsų poreikius. Galva gali pasisukti į dešinę ir į kairę.

Rankenos atrama:

Rinkinyje yra laikiklis rankenai. Taigi pertraukos metu galite laisvai įdėti šį elementą į saugią vietą.

Gamybos kokybė:

Įranga pagaminta iš geros kokybės medžiagų, kurios garantuoja ilgą gyvenimą be jokių gedimų.

Trūkumai

Dizainas:

Reikia žinoti, kad frezavimo staklės yra paprastos konstrukcijos. Taigi, jei norime elegantiškos, išskirtinės įrangos, tai gali būti ne mūsų modelis.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

Elektrinis nagų grąžtas 220–240 V

Elektrinis nagų gręžtuvas 220-240V yra 35 W nagų frezavimo staklės už gerą kainą, kuria galite puikiai nulakuoti nagus. Tai elektros tinklu varoma įranga. „Twist Lock“ galvutė leidžia įterpti ir įterpti pjaustytuvus vienu judesiu. Verta pridurti, kad galva sukonstruota taip, kad galėtumėte pastatyti …