Geriausia slidinėjimo striukė – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn


Šių produktų nebėra

Kanada 935

Jei mūsų sąraše nebūtų „Canada 935“, jis nebūtų išsamus. Modelis tinka vyrams, ieškantiems patogios, bet ir šiltos striukės šlaitui ir kiekvieną dieną. Šiuo atveju ponai gali rinktis iš dviejų spalvų variantų: juodos ir tamsiai mėlynos. Drabužis yra kelių dydžių: S, M, L, XL ir XXL.

Striukė yra nepralaidi vandeniui ir neleidžia sniegui patekti į vidų. Už tai atsakingas praktiškas sniego diržas. Aprašytas modelis turi kelias kišenes, įskaitant akinius ir slidinėjimo abonementą. Drabužių apačioje yra rankogaliai, leidžiantys geriau prisitaikyti prie figūros. Taip pat verta paminėti šviesą atspindinčius elementus, kurie padidina mūsų matomumą sutemus.

Kanados prekės ženklo siūlomus viršutinius drabužius vyrai giria už tai, kad jie nevaržo judėjimo laisvės. Striukė turi šiek tiek ištiestą nugarą, kuri apsaugo nugarą nuo atšalimo (dėl to gali išsivystyti infekcija). Drabužis puikiai tinka slidininkams ir snieglentininkams, be to, jį galima dėvėti kasdien.

„Canada 935“ yra gera slidinėjimo striukė iki 150 PLN, skirta vyrams. Galima rinktis iš dviejų drabužio spalvų, ty juoda ir tamsiai mėlyna. Be to, modelio dydžiai yra nuo S iki XXL.

Privalumai

Aukšta apykaklė:

Kadangi striukė turi aukštą apykaklę, ji labai gerai apsaugo nuo šalčio pojūčio, net jei pamiršote užsidėti šaliką. Dėl to galime išvengti peršalimo ir varginančio gerklės atsiradimo.

Izoliuotas gaubtas:

Tai striukė su gobtuvu, apšiltinta vilna, kad tai būtų gera skrybėlės alternatyva. Mes galime laisvai ją reguliuoti taip, kad ji priliptų prie galvos ir taip neleistų jaustis šaltai.

Akinimas:

Dėl to, kad striukė turi atspindinčius elementus, mes taip pat galime saugiai vaikščioti sutemus. Gerokai sumažėja rizika, kad automobilio vairuotojai nepastebės važiuodami neužstatytoje vietovėje.

Trūkumai

Gaubto negalima atsieti:

Gaubtas yra šiltas, tačiau kartais jis gali pasirodyti nereikalingas. Jo negalima atsegti.

Brugi 3AGT 060 Giallo

Pristatome „Brugi 3AGT 060 Giallo“ modelį vaikams, išsiskiriantį 5000 mm / m2 atsparumu vandeniui. Striukė yra pilkai grafito spalvos ir tikrai patiks žiemos sportą mėgstantiems berniukams. Jis yra šiltas ir tirštas, tačiau nevaržo judėjimo, todėl vaikai jį taip pat gali dėvėti kiekvieną dieną mokykloje.

Striukė turi nuimamą gobtuvą, kurį mažylis gali užsimesti per galvą, jei pamiršta kepurę. Dėl reguliuojamų rankogalių sumažėja sniego rizika patekti į rankoves, kai patenka į didelį sniego pylimą. Drabužiai apsaugo nuo šalnų ir šaltų vėjo gūsių.

Tėvai vertino viršutinius drabužius dėl estetinio dizaino, atsparumo plyšimui ir mirkymui. Tačiau, pasak vaikų, svarbiausias striukės privalumas yra tas, kad jie gali ilgai žaisti lauke, neperšalę. Drabužiai yra paprasto kirpimo, vaikai gali laisvai bėgioti, slidinėti, gaminti sniego senius ir kt.

„Brugi 3AGT 060 Giallo“ modelis yra grafito geltonos spalvos striukė vaikams. Viršelis garantuoja atsparumą vandeniui iki 5000 mm / m2.

Privalumai

Įdomios spalvos:

Vaikai mėgsta dėvėti švarką, įsk. dėl įdomaus spalvų derinio. Modelis puikiai tinka tiek mažiems vaikams, tiek paaugliams.

Reguliuojami rankogaliai:

Rankoves ant rankovių galima sureguliuoti taip, kad jos būtų tvirtai prigludusios prie riešų. Taigi sumažėja sniego rizika viduje.

Neperpučiamas prijuostė:

Vaikas neatšals ir neperšals net vėjuotomis dienomis. Nuo to apsaugota praktiška priešvėjinė prijuostė.

Trūkumai

Per laisvas pjūvis:

Kai kurie tėvai tvirtina, kad striukės kirpimas yra per daug laisvas, dėl to drabužiai nelabai tinka vaikų figūrai (net jei ir pasirinktume tinkamo dydžio modelį).

Nugara per trumpa:

Drabužio nugara gali būti per trumpa, o po juo dažnai iškrenta sniegas. Tai ypač atsitinka einant giliu sniegu ir krentant slidinėjant.

Salomon Brilliant JKT sieros šaltinis

„Salomon Brilliant JKT Sulphur Spring“ striukė labai gerai apsaugo nuo nepalankių oro sąlygų, tokių kaip šalti vėjo gūsiai, šalnos ir nedidelis lietus. Pateiktas modelis skirtas vyrams. Apklijuotos siūlės padidina drabužio atsparumą vandeniui. Dangtelį galima nešioti ne tik slidinėjimo trasoje, bet ir mieste, nes jis puikiai izoliuoja nuo šalčio.

Iš vidaus modelis buvo išklotas specialia medžiaga, kuri išleidžia drėgmės perteklių į išorę. Striukė turi sniego sijoną, kelias užsegamas kišenes ir nuimamą, reguliuojamą gaubtą. Taip pat verta paminėti, kad drabužis buvo pagamintas iš šiek tiek tamprios medžiagos. Dėl to jis gerai tinka kūnui.

Striukės privalumai yra daugiausia: patogumas dėvėti, atsparumas vėjui ir modernus dizainas. Atsižvelgiant į tai, kad modelis yra ryškiai geltonas, slidininkas neabejotinai bus pastebėtas ant šlaito. Daugelis vyrų mano, kad dangą galima uždėti be problemų net ir gausiai sningant, nes ji tikrai nesušlaps.

Vyriški viršutiniai „Salomon Brilliant JKT Sulphur Spring“ drabužiai yra ryškiai geltoni. Striukė pagaminta iš tvirtos ir tamprios medžiagos.

Privalumai

Drėgmę pašalinantis pamušalas:

Modelis yra išklotas medžiaga, kuri greitai pašalina drėgmės perteklių į išorę. Tai reiškia, kad šlaite galime praleisti kelias valandas, nepatirdami diskomforto dėl per didelio prakaitavimo.

Apsaugo nuo oro sąlygų:

Striukę galima dėvėti tiek saulėtomis, tiek lietingomis ar itin šalnomis dienomis. Drabužiai puikiai apsaugo nuo nepalankių oro sąlygų. Tai geras šlaito ir kasdienio dėvėjimo modelis.

Trūkumai

Per trumpas:

Kai kurie vyrai mano, kad striukė gali būti šiek tiek ilgesnė. Tuomet nugara būtų geriau apsaugota nuo vėjo, kuris išvengtų peršalimo. Be to, drabužiai per daug susisuka, kai keliate rankas aukštyn.

Gaubtas per mažas:

Nors gaubtą galima lengvai reguliuoti, yra nuomonių, kad jis yra per mažas ir todėl nėra labai patogus.

4F K2002

„4F Kumn002“ yra slidinėjimo striukė, kurios atsparumas vandeniui yra 3000 mm / m2 / 24h. Taigi darytina išvada, kad per silpną sniegą ir lietų produktas tikrai nesušlaps. Todėl mums nereikia iškart palikti šlaito netikėtų oro pokyčių atveju. Pateiktas modelis leidžia odai kvėpuoti, o tai reiškia, kad slidinėdami ar čiuoždami snieglentėmis pernelyg neprakaituosime (produkto kvėpavimas yra 2000 / m2 / 24 val.).

Kadangi striukė yra užklijuota siūlėmis, staigiai judant nereikia jaudintis dėl jų lūžimo. Tai suteikia mums garantiją, kad aprašytas modelis mums tarnaus ilgą laiką. Svarbus gaminio privalumas yra speciali vėdinimo sistema, esanti aplink pažastis.

Dėl to, kad striukė turi atspindinčius elementus, sutemus galime išlaikyti tinkamą saugos lygį. Galimybė pakoreguoti modelio apačią puikiai tinka jūsų figūrai. Verta paminėti, kad gaminyje yra nenutraukiamas sniego sijonas, kuris efektyviai apsaugo sniegą nuo drabužių.

„4F Kumn002“ yra slidinėjimo striukė, sukurta vyrams. Minėtas modelis yra 5 dydžių: M, L, XL, XXL ir XXXL.

Privalumai

Universalus personažas:

Produktas puikiai apsaugo nuo šalčio ne tik šlaite, bet ir pakeliui į darbą ar apsipirkti. Tai yra puikus kasdienio drabužio modelis. Taigi mums nereikia pirkti dviejų skirtingų striukių (kurios daugeliui žmonių yra labai didelės išlaidos).

Atsparus vėjui:

Dėl naudojamų medžiagų ir pažangių technologijų produktas atsparus vėjui ir neleidžia kūnui atvėsti vėjuotą dieną.

Didelis kišenių skaičius:

Striukė turi kelias vidines ir išorines kišenes. Jie užsegami užtrauktukais, todėl nieko neprarasite. Dėl to galime pasiimti visus svarbius dokumentus, piniginę ar mobilųjį telefoną į šlaitą.

Gaubtas:

„4F Kumn002“ modelyje yra izoliuotas gaubtas, kurį prireikus galima lengvai nuimti. Tai labai geras pasiūlymas žmonėms, kurie nemėgsta dėvėti skrybėlės.

Keli spalvų variantai:

Švarką galima rinktis iš 4 spalvų (įskaitant juodą ir tamsiai mėlyną bei mėlyną), todėl kiekvienas vyras tikrai ras modelį, kuris atitiktų jo pageidavimus. Visi spalvų deriniai tuo pačiu metu atrodo madingi ir elegantiški.

Trūkumai

Membrana:

Membranos atsparumas yra 3000 mm, todėl nerekomenduojama dėvėti šios striukės esant labai lietingam orui.

4F Kudn002

„4F Kudn002“ gaminys yra šilta slidinėjimo striukė, kurią galima rinktis iš kelių spalvų. Minėtas modelis turi „NeoDry“ membraną, kuri užtikrina 5000 mm / m2 / 24h atsparumą vandeniui. Medžiaga nesušlapsta net esant gana stipriam lietui ar sningant.

Striukė pagaminta iš poliesterio. Tai nereikalauja lyginimo, taip pat yra atspari tempimams ir UV spinduliams. „Kudn002“ modelis puikiai tinka kūnui ir tuo pačiu neriboja judėjimo. Tai daugiausia lemia „Velcro“ reguliuojami rankogaliai, taip pat audinys gaminio apačioje.

Striukė yra labai populiari tarp vartotojų, tai patvirtina glostanti nuomonė apie ją. Daugelis žmonių įvertino aukščiau pateiktą modelį dėl puikios apsaugos ne tik nuo drėgmės, bet ir nuo vėjo. Dėl didelio kišenių skaičiaus visada galime turėti telefoną, reikalingus dokumentus ar priedus. Praktiškas sprendimas taip pat yra ventiliacijos sistema, esanti po rankomis.

„4F Kudn002“ yra modelis, skirtas moterims. Ši gera slidinėjimo striukė už 400 PLN yra 5 dydžių (nuo XS iki XL).

Privalumai

Neperšlampamas:

Produktas puikiai apsaugo nuo lietaus ir sniego. Taigi net staigus orų pasikeitimas neturėtų būti kliūtis užsiimti žiemos sportu. Papildoma apsauga …