Geriausias salono lagaminas – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Salono lagaminas pravers keliaujant, ypač lėktuvu. Jei dar neturite tokio krepšio namuose, o netrukus vykstate atostogauti ar į komandiruotę, perskaitykite mūsų reitingą. Tai apima modelius, kuriais pasitiki vartotojai ir kuriuos lengvai rekomenduoja juos išbandę vartotojai. Pirmiausia buvo kajutės lagaminas „Puccini EM-50307C“. Jis buvo pagamintas iš geros kokybės poliesterio. Interneto vartotojai tikina, kad produktas nesusitepa per greitai, todėl išlaikyti švarą nėra sunku. Modelio viduje yra praktiškas diržas, kuris efektyviai apsaugo nuo nepageidaujamo drabužių judėjimo transportuojant. Šio gaminio privalumas yra ir tai, kad jo išorėje yra patogi, gana didelė kišenė. Reitinge antrąją vietą užėmęs lagaminas yra Wittchen V25-10-232-90. Jis pagamintas iš ABS, todėl nėra linkęs įbrėžimų ar kitų mechaninių pažeidimų. Produktą išskiria vairavimo paprastumas. Taip yra dėl dviejų ratų pagrinde ir praktiškos, ištraukiamos rankenos ant rėmo. Modelis atrodo stilingai ir gali būti dviejų spalvų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį salono lagaminą pirkti?

Pirkinių vadovas

Tinkamo salono lagamino pasirinkimas yra vienas svarbiausių žingsnių ruošiantis kelionei. Šiais laikais rankinis bagažas dažnai būna vienintelis, kurį pasiimame į kelionę lėktuvu. Tai apsauga mūsų reikalingiausiems dalykams, todėl turėtume gerai apgalvoti jos įsigijimą. Šį vadovą sukūrėme tam, kad galėtume jums nuspręsti, kokį lagaminą lagaminą pasirinkti, kad visiškai patenkintumėte savo poreikius.

Medžiaga – kuris salono lagaminas yra geriausias?

Gero lagamino pasirinkimas turėtų prasidėti nuo medžiagos, iš kurios jis buvo pagamintas, nustatymo. Dažniausiai plastikiniai gaminiai ar tekstilė naudojami gaminant kelionių aksesuarus. Abi žaliavos turi privalumų ir trūkumų. Taigi atidžiau pažvelkime į tai, kuo pasižymi atskiros medžiagos.

Plastmasinis

Plastikas yra kieta medžiaga, apsauganti daiktus nuo žalos, kurią sukelia, pavyzdžiui, įlenkimai. Senesnės kartos modeliai daugiausia buvo gaminami iš ABS. Tačiau labai tvirta konstrukcija nebuvo atspari slėgiui, todėl lagaminai dažnai lūždavo. Tačiau, tobulėjant technologijoms, mokslininkai pateikė probleminės problemos sprendimą. Polikarbonatas ir polipropilenas buvo pradėti naudoti gaminant kelioninius aksesuarus. Jie yra tokie pat kieti kaip ABS, tačiau be to, jie turi daug lankstumo, dėl kurio sienos gali sulenkti.

Neabejotinai didžiausias plastiko privalumas yra jo santykinis atsparumas gniuždymui ir smūgiams. Iš šios medžiagos pagamintas lagaminas puikiai tinka gabenti subtilius daiktus. Papildomas privalumas yra atsparumas drėgmei. Mūsų drabužiai bagaže išliks sausi, net jei patys būsime visiškai šlapi.

Pasak vartotojų, plastikinis lagaminas yra labai praktiška įtaisas žmonėms, ypatingą dėmesį skiriantiems jo tvarkingai ir tvarkingai. Lygus paviršius leidžia mums greitai atsikratyti purvo ar dulkių.

Didžiausias produkto trūkumas yra jo kaina. Geros kokybės plastikiniai lagaminai paprastai yra dvigubai brangesni nei pagaminti iš minkštos medžiagos.

Medžiaga

Dažniausiai minkštų lagaminų gamybai naudojamos medžiagos yra poliesterio pluoštas ir nailonas. Šių dviejų žaliavų naudojimas reiškia, kad mūsų bagažas bus apsaugotas daugiausia nuo drėgmės. Jei planuojate gabenti subtilius daiktus, kurie gali lengvai sulūžti ar sutraiškyti, pagalvokite apie papildomą pakuotę.

Pagrindinis lagamino privalumas yra kompaktiškumas ir pakuotė. Konstrukcija yra lengvesnė už plastiką. Be to, minkšta lentyna leidžia mažai manipuliuoti bagažo aukščiu, pločiu ir ilgiu, todėl į vidų galime įsidėti daugiau daiktų. Be to, medžiaga yra atsparesnė įbrėžimams ir įbrėžimams, o visus defektus galima ištaisyti pas siuvėją.

Medžiaga, vadinama EVA, taip pat labai dažnai naudojama siuvant lagaminus. Tai plastiko ir audinio derinys. Šis sprendimas užtikrins, kad nepaisant didelio sienų lankstumo, mūsų subtilus bagažas bus saugus.

Lagamino dydis ir svoris

Rinkdamiesi lagaminą, atkreipkite dėmesį į jo svorį ir dydį. Atminkite, kad dauguma oro linijų reikalauja, kad keleiviai turėtų griežtai apibrėžtų matmenų bagažą. Dažniausiai standartai leidžia naudoti priedus, kurių matmenys yra 55 cm x 40 cm x 20 cm ir sveria nuo 5 kg iki 10 kg, atsižvelgiant į skrydžio klasę ir vežėją.

Kai kurios oro linijos leidžia šiek tiek didesnių gabaritų bagažą. Jei dažnai keičiate operatorius ir norite visapusiškai pasinaudoti jų nustatytais standartais, apsvarstykite galimybę įsigyti išplėstinį lagaminą. Įmontuotos spynos leidžia padidinti bagažo gylį, dėl kurio jo tūris gali padidėti iki kelių litrų.

Norėdami patenkinti klientų lūkesčius, gamintojai pradėjo gaminti ypač lengvus priedus. Tai labai naudingas sprendimas, kai planuojate visus reikiamus daiktus įsidėti į rankinį bagažą. Priešingai nei atrodo, 10 kg nėra daug, todėl gaila iššvaistyti 1/3 standarto pačiam lagaminui. Lengviausi krepšiai sveria mažiau nei 2 kg.

Ratų skaičius ir tipas

Prieš nuspręsdami įsigyti lagaminą, perskaitykite informaciją apie medžiagą, iš kurios pagaminti ratai. Plastikiniai ratai yra pigus, bet labai trapus pasirinkimas. Jei ketinate retai naudoti krepšį, šis pasirinkimas tikrai bus ekonomiškiausias pasirinkimas. Šiek tiek patvaresnė medžiaga yra guma. Guminiai ratai yra tylūs ir tvirti, todėl jie puikiai susidoroja su duobėtais keliais.

Be abejo, populiariausia ir patvariausia žaliava yra poliuretanas. Ši technologija sujungia aukščiau aprašytas medžiagas, ty gumą ir plastiką. Naudoti lagaminą su tokiu elementu yra itin patogu. Tylūs ratai gerai laikosi ne tik ant kilimų ar plytelių, bet ir stabiliai laikosi ant labai slidaus paviršiaus. Kitas klausimas, kylantis renkantis lagaminą, yra ratų skaičius. Kai kuriuose modeliuose yra du ratai, kituose – keturi.

Dviejų ratų įranga gerai veikia smėlyje, žvyru ar nelygiu keliu. Net sunkiomis sąlygomis jis išlieka labai stabilus. Keturių ratų modeliai yra labai lengvi naudoti, todėl jie bus geras sprendimas žmonėms, kuriuos kamuoja pasikartojantys stuburo ir rankų skausmai. Be to, net jei vienas elementas yra pažeistas, lagamino nešiojimas vis tiek nebus problema.

Geros kokybės aksesuaras turi ratus, pritvirtintus ant vienos ašies su kiekvienu atskiru tvirtinimu. Ši parinktis leidžia manevruoti bagažą labai lengvai, o patys ratai mums tarnaus daugelį metų.

Priedai ir organizavimas

Kelioninio lagamino pasirinkimas turėtų priklausyti ne tik nuo medžiagos, iš kurios jis buvo pagamintas, bet ir nuo kitų detalių, be kurių daiktas praras savo funkcionalumą. Geros kokybės aksesuarai, rankenos ir spynos garantuoja, kad kelyje nepatirsime nemalonių staigmenų ir būsime ramūs dėl savo daiktų.

Patikrinkite, kaip veikia teleskopinė rankena. Kai kuriuose modeliuose yra rankena, turinti du ar tris ilgio variantus. Jei žinote, kad jūsų lagaminą naudos keli žmonės, paprašykite pardavėjo rankenos, kuria galima laisvai manipuliuoti ilgiu.

Šoninėse sienose sumontuotos rankenos taip pat yra labai naudingas aksesuaras. Jie padės mums perkelti lagaminą, kai važiuoti pasirodys neįmanoma. Pats solidžiausias variantas yra rankenos, pritvirtintos prie vadinamųjų pupelės. Mechanizmas veikia prailgindamas tam tikrą elementą, kai jis naudojamas. Tokia programėlė skirta ne tik amortizacijai. Tai puikus patogumas žmonėms, turintiems dideles rankas.

Apsaugos sistema

Vienas iš svarbiausių lagamino parametrų yra apsaugos nuo vagystės sistema. Paprasčiausias sprendimas yra įsirengti mažytę spyną, kuri leis mums greitai ir efektyviai uždaryti ir atidaryti lagaminą.

Kitas priedas yra TSA sistema. Jo pranašumas yra tas, kad mums nereikia jaudintis dėl pamesto rakto, nes atidarysime krepšį su kodu. Apsaugos tarnybos taip pat turi prieigą prie lagamino. Pareigūnai nebus priversti sunaikinti jūsų turto, nes jie turi tiesioginę prieigą prie jo.

Salono krepšiai geromis kainomis

Kainų diapazonas yra labai platus. Lagamino vertę pirmiausia įtakoja jo prekės ženklas. Garsios įmonės vertina savo produktus už kokybę ir garantijas. Labai geros kokybės aksesuaras gali kainuoti apie 800 PLN.

Jei jums nerūpi aukščiausios klasės daiktai, pagalvokite apie mažiau populiarų gamintoją. Galite nusipirkti paprastą lagaminą su gerais parametrais už maždaug 100 PLN.

Geriausi salono lagaminai 2021 m

Visoms oro linijoms taikomi tam tikri bagažo apribojimai. Svarbu ne tik svoris, bet ir matmenys, ypač rankinio bagažo atveju. Atminkite, kad lagaminas turi tilpti į bagažo saloną. Tai salono lagaminų reitingas yra geriausi pasiūlymai rinkoje, atitinkantys daugumos oro linijų standartus pasaulyje.

Mūsų rekomendacijos

„Puccini EM-50307C“


Praktiškas „Puccini EM-50307C“ lagaminas ant dviejų ratų yra trečiasis mūsų pasiūlymas. Modelis turi prailginamą, teleskopinę rankeną, kuri leis lengviau traukti net sunkų bagažą. Pagrindiniame skyriuje yra diržai, skirti nešioti drabužius ir kosmetiką.

Tai ypač naudinga, kai lagamine turite tik keletą daiktų ir esate susirūpinę, kad kelionės metu jie gali pasislinkti ir susiraukšlėti ar išsilieti (kosmetika). Be to, viduje yra labai praktiška tinklinė kišenė.

Tačiau priekiniame skydelyje yra …