Geri automobilių butelių šildytuvai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Automobilių butelių šildytuvas yra labai naudinga įranga. Todėl daugelis tėvų svarsto įsigyti šį įrenginį. Dėl parduotuvėse esančių modelių skaičiaus kartais sunku nuspręsti, kokį produktą pirkti. Norėdami padėti jums pasirinkti, mes sukūrėme mūsų automobilio butelių šildytuvo reitingą. Modelis buvo pirmoje vietoje Hauckas pamaitink mane. Įranga pritaikyta kiekvienam automobilio laikikliui, todėl ji yra universali. Modelis pagamintas iš patvaraus neopreno. Tai medžiaga, pasižyminti dideliu atsparumu dilimui. Todėl galime būti tikri, kad produktas ilgai atrodys gražiai. Kaip tikina tėvai, šildytuvą lengva išlaikyti švarų. Plaunama medžiaga leidžia greitai atsikratyti purvo. Tačiau jei pateiktas modelis nevisiškai tenkina jūsų poreikius, žiūrėkite kitos įrangos aprašymus. Automobilio butelių šildytuvas užėmė antrą vietą reitinge Minilandas 89150. Jis turi daug naudingų funkcijų, įskaitant laikmatis arba garso signalas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį automobilio butelių šildytuvą pasirinkti?

Eidami su kūdikiu pasivaikščioti ar išsiveždami jį aplankyti senelių, gyvenančių kitame mieste, neturime pamiršti apie pieno šildytuvą. Deja, subtili vaiko gerklė gali nepriimti šalto gėrimo, todėl turėtume nepamiršti visada turėti su savimi šildymo prietaisą. Daugumą mobiliųjų produktų maitina cigarečių žiebtuvėlių lizdas. Tačiau atminkite, kad tokią įrangą įsigyti yra gana sunku, nes reikia atkreipti dėmesį į daugybę elementų. Dėl šios priežasties mes parengėme šį vadovą. Dėl jo skaitymo sužinosite, kaip teisingai pasirinkti įrenginį ir kokios funkcijos turėtų turėti geriausius automobilių butelių šildytuvus. Kad jūsų sprendimas būtų dar lengvesnis, mes sudarėme nedidelį reitingą, kuriame išsamiai aprašėme tris modelius, į kuriuos verta atkreipti dėmesį perkant.

Nusprendę įsigyti tokį įrenginį, turėtumėte atkreipti dėmesį į jo galią. Šis parametras lemia modelio efektyvumą ir tai, kaip greitai pienas bus kaitinamas. Priklausomai nuo įrangos dydžio, ši vertė svyruoja nuo 50 W iki net 350 W. Planuodami įsigyti mobilųjį skustuvą, patariame rinktis tokį, kurio galia yra daugiau vatų. Tai leis jums dirbti greičiau ir gėrimą palaikyti šiltą daug ilgiau.

Svarbus elementas, turintis įtakos naudojimo patogumui, yra prietaiso siūlomas temperatūros diapazonas. Ši vertė svyruoja nuo 1 ° C iki 100 ° C, priklausomai nuo modelio. Jei jus domina geriausias 2021 m. Automobilio butelių šildytuvas, skirtas gėrimams, sriuboms ar košėms gaminti, patariame rinktis įrangą iki 40 laipsnių C. Tai optimali kūdikio maisto temperatūra. Sušaldytas daržoves reikia termiškai apdoroti 30–35 ° C temperatūroje. Tačiau jei norite pasirinkti naujovišką produktą su butelio sterilizavimo funkcija, įranga turėtų galėti įkaisti iki 95 laipsnių C galimybė pasirinkti atitinkamą programą, skirtą tam tikram patiekalui. Dėl to, pasirinkus tinkamą mygtuką, mašina pati pasirinks reikiamą temperatūrą.

Automobilių butelių šildytuvai – reitingas

„Hauck“ maistas mane maitina

Keliauti su kūdikiu kartais būna gana sunku, ypač kai mažasis yra alkanas. Dėl šios priežasties rekomenduojame įsigyti „Hauck Feed Me Food Warmer“. Tai labai efektyvus prietaisas, kuris leis greitai paruošti maisto dalį automobilio sąlygomis. Jei dažnai pasiimate savo vaiką pasivažinėti, šis modelis bus būtinas.

Mašina skirta automobilių kištukams, kurių įtampa yra 12 V. Įrenginyje įmontuota apsauga nuo perkrovos, kuri padidina naudojimo saugumą. Pateiktas produktas skirtas buteliams, puodeliams ir stiklainiams su paruoštais patiekalais. Įrangos darbas yra labai efektyvus, nes vienos porcijos paruošimas iki 125 ml trunka tik 15 minučių. Medžiaga, iš kurios pagamintas šildytuvas, taip pat yra didelis privalumas. Neoprenas yra labai lankstus ir lengvai valomas. Visos įrangos svoris yra 0,065 kg, todėl ją lengva nešiotis.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą modelį yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino gerą apdirbimą ir greitą darbo laiką. Ypatybė, kuri taip pat buvo įvertinta teigiamai, yra nedidelis modelio dydis, kuris palengvina jo saugojimą.

„Hauck Feed Me“ yra automobilių butelių šildytuvas, pagamintas iš neopreno. Gaminio matmenys yra apytiksliai: 10 cm x 12 cm. Modelis yra tamsiai mėlynos spalvos.

Privalumai

Tolygus šildymas:

Gamintojas užtikrina, kad įranga tolygiai šildytų maistą butelyje. Taigi neturime jaudintis, kad mūsų mažyliui skirtas maistas kai kur bus šaltas.

Vykdymas:

Šildytuvo gamybai geros kokybės neoprenas. Tai medžiaga, atspari dilimui. Todėl galime būti tikri, kad produktas per greitai nesugestų.

Tinka bet kokiam automobilio puodelio laikikliui:

Didelis privalumas, padidinantis modelio universalumą, yra tai, kad jis tinka bet kokiam automobilio puodelio laikikliui. Taigi nereikia galvoti, ar įranga bus tinkama jūsų automobiliui.

Priežiūra:

Medžiaga yra lengvai plaunama. Taigi tėvams nereikia skirti daug laiko valant įrenginį.

Dizainas:

Produktas yra tamsiai mėlynos spalvos, todėl jis gerai atrodo beveik kiekviename automobilyje.

Trūkumai

Šildymo laikas:

Nedidelė žmonių grupė mano, kad maisto šildymo laikas yra gana ilgas.

Minilandas 89150

Ieškodami efektyvaus butelių šildytuvo, apsvarstykite galimybę įsigyti „Miniland 89150“ modelį. Šis produktas gerai veikia tiek namuose, tiek automobiliuose, kai jūsų mažylis važiuodamas išalksta. Tiek pieną buteliuose, tiek indus galime paruošti stiklainiuose ir puodeliuose.

Įrangos matmenys yra: plotis – 13 cm, aukštis – 37 cm, ilgis – 18 cm, o svoris – 1 kg. Tokie matmenys leidžia lengvai laikyti prietaisą ir jo pakuotę maiše keliaujant. Dėl to galėsite paruošti vakarienę savo vaikui bet kokiomis sąlygomis. Puikus patogumas yra butelių sterilizavimo galimybė, leidžianti atsikratyti visų bakterijų. Šildytuvo veikimas taip pat yra paprastas ir intuityvus, todėl pagyvenę žmonės galės lengvai paruošti vakarienę anūkui. Specialios technologijos sumažina maisto pervirimo ir karštų vietų susidarymo riziką. Visas keptuvės turinys yra tolygiai kaitinamas.

Vartotojų atsiliepimai apie šią produkciją yra labai glostantys. Daugelis žmonių įvertino stabilią struktūrą ir daugiafunkcį darbą. Dėl to, keliaudami automobiliu, galėsime pasiimti efektyvų šildytuvą.

„Miniland 89150“ automobilio butelių šildytuvo matmenys yra apie 13 cm x 37 cm x 18 cm. Prietaiso spalva yra balta.

Privalumai

BPA nemokamai:

Modelis yra be BPA. Tai reiškia, kad įrangos naudojimas yra visiškai saugus mūsų kūdikio sveikatai.

Laikmatis:

Tėvas gali nustatyti laiką, po kurio turi prasidėti maisto pašildymas. Tokiu būdu jie gali planuoti kūdikio maitinimą ir būti tikri, kad maistas tam tikrą laiką bus paruoštas vartoti.

Šildymo ir sterilizavimo funkcija:

„Miniland 89150“ produktas laikomas funkcionaliu. Taip yra todėl, kad įranga ne tik pašildo kūdikio pieną, bet ir turi galimybę sterilizuoti. Tai naudinga ilgų kelionių metu.

Automatinis išjungimas:

Privalumas yra tas, kad baigus šildymą prietaisas automatiškai išsijungia. Tai atsitinka ir tada, kai šildytuve nėra vandens.

Trūkumai

Būstas:

Tėvų grupė nurodo, kad būstas linkęs įbrėžti. Todėl būkite atsargūs, kad nepažeistumėte, kai perkelsite įrangą.

BabyOno 193

Jei ieškote efektyvaus ir mobilaus butelių šildytuvo, jums tikrai patiks „BabyOno 193“ modelis. Jo dėka maistas, kurį duodate kūdikiui, visada bus tinkamos temperatūros. Be to, tolygus terminis apdorojimas garantuoja, kad nėra karštų taškų ar nepakankamai išvirtų fragmentų. Visas patiekalas bus patiekiamas kambario temperatūroje.

Šis prieinamas ir efektyvus automobilio butelių šildytuvas taip pat yra su termo paketu, kad butelis būtų šiltas. Produktą galima prijungti prie automobilio cigarečių žiebtuvėlio lizdo, kuris garantuoja efektyvų darbą važiuojant. Pietūs sušildomi per kelias minutes, todėl visada būsite pasiruošę ruošti maistą, kai mažylis pabus alkanas. Įrenginyje yra įmontuoti specialūs dirželiai, leidžiantys jį pritvirtinti prie vežimėlio ar krepšio, todėl jo niekada neprarasite.

Vartotojų nuomonė apie aptariamą produktą yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino žemą kainą ir gerą darbo kokybę. Maža to, maži matmenys leidžia visada turėti įrangą. Lengvas modelio naudojimas ir paprastas sujungimas su automobilio įranga taip pat sukėlė teigiamų klientų reakcijų.

„BabyOno 193“ yra geras automobilio butelių šildytuvas iki 50 PLN. Modelis yra 3 spalvų: mėlynos, rožinės ir žalios.

Privalumai

Termostatas:

Pateiktame butelių šildytuve yra įmontuotas termostatas, kuris efektyviai apsaugo nuo perkaitimo ir taip apsaugo nuo įrangos gedimų.

Maitinimo skyrius:

Modelyje yra praktiškas skyrius maitinimo šaltiniui automobilio lizdui. Todėl kabelis visada yra po ranka ir nereikia jaudintis, kad pamiršote jį pasiimti iš namų.

Rankena:

Ant šildytuvo yra rankena. Jis pagamintas iš malonių liesti medžiagų. Jo dėka nešiotis įrangą lengva, o svarbiausia – patogu.

Trūkumai

Efektyvumas:

Kai kurie vartotojai sako, kad net pakaitinus kelias minutes, pienas vis tiek yra šaltas. Tačiau tai yra vienos nuomonės.