Geriausia mini orkaitė – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Žmonės, planuojantys įsigyti mini orkaitę, raginami perskaityti reitingą šiame puslapyje. Yra keli dėmesio verti, funkcionalūs ir lengvai naudojami prietaisai. Pirmoji sąrašo vieta yra įrenginys „Camry CR 111“. Šis modelis turi daug galios ir talpos, jo pagalba galime paruošti skanių pyragų, taip pat skanių patiekalų, tokių kaip pica, troškinys ar kepta mėsa. Dėl to, kad kaitinimo elementai pagaminti iš nerūdijančio plieno, galime būti tikri, kad įranga mums tarnaus ilgą laiką. Orkaitė leidžia pasirinkti vieną iš trijų šildymo režimų (apatinį, viršutinį arba abu). Antroji vieta priklauso modeliui „Adler AD6010“kuriame, be kitų, buvo įrengta su laikmačiu, leidžiančiu lengvai kontroliuoti kepimo laiką. Prietaisas turi didelę talpą (45 l), todėl jame galime paruošti du patiekalus vienu metu arba didesnę indo dalį. Komplekte yra naudingi priedai: grotelės, kepimo skarda ir rankena jiems pašalinti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią mini orkaitę pirkti?

Pirkinių vadovas

Deja, ne visi turi pakankamai vietos virtuvėje, kad galėtų sau leisti didelę orkaitę. Jei esate vienas iš šių žmonių, nereikia atsisakyti skanių pyragų ar orkaitėje keptų kepsnių. Rinkoje taip pat yra tokių mini versijos įrenginių. Natūralu, kad jų talpa yra ribota, tačiau tai yra gera alternatyva mažoms erdvėms. Be to, dėl mažų matmenų juos lengva perkelti, todėl jie puikiai tiks vasarnamiui sklype.

Deja, rinkoje gausu skirtingų modelių, tarp jų yra ir tokių, kurių turite saugotis. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, kuriame pasakysime, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant ir kokią mini orkaitę pasirinkti, kad tai jums ilgai tarnaus.

Įmontuotas ar laisvai stovintis modelis?

Prieš pirkdami turite gerai pagalvoti, kam norite naudoti savo mini orkaitę. Jei tai bus mobilusis įrenginys, kurį kiekvieną kartą pasiimsite savo sklype, turėtumėte nusipirkti atskirai stovintį modelį.

Jei jūsų įranga yra tik nejudanti, sprendimą turėtų nulemti virtuvės dydis. Jei jis yra mažas, įmontuotas tipas bus praktiškesnis, jis neužims vietos ant grindų. Kita vertus, laisvai stovintis modelis puikiai tinka šiek tiek didesnėms virtuvėms, pavyzdžiui, kaip esamos orkaitės papildymas.

Dydis

Orkaitės dydis yra glaudžiai susijęs su jūsų virtuvės erdve. Jei jis yra mažas, siūloma įsigyti šiek tiek mažesnius įrenginius. Be to, turėtumėte apsvarstyti, kaip dažnai naudojate orkaitę. Jei reguliariai ruošiate didelius patiekalus visai šeimai, gali būti geriau investuoti į didesnį modelį. Deja, gali pasirodyti, kad mažesni prietaisai netiks viso jūsų valgio, todėl turėsite jį paskirstyti dviem posūkiais.

Ieškodami tinkamos vietos, patikrinkite išorinį dydį. Dėl to įsitikinsite, kad įrenginys tiks ten, kur norite jį įdėti. Vidutinis modelis, kurio matmenys: aukštis 33,4 cm, plotis 54,2 cm ir gylis 39 cm, visiškai atitiks jūsų reikalavimus.

Galia

Tai yra vienas iš svarbiausių elektrinių prietaisų parametrų. Kuo didesnė galia, tuo greičiau ir tiksliau paruošime valgį. Tačiau verta įsitikinti, kad mūsų mini orkaitė turi savo reguliatorių. Naujausiuose modeliuose tai yra standartinė galimybė, tačiau kai kurie šiek tiek senesni gaminiai gali jos neturėti. Patartina, kad galios reguliatorius būtų sklandžiai keičiamas, todėl įrangos valdymas bus paprastas. Tačiau svarbu, kad galia atitiktų jūsų poreikius.

Jei mini orkaitė tarnaus tik vasarnamyje, apsvarstykite, ar prasminga investuoti į įrangą, kurios šildymo galia yra 2000 W. Taip pat turėtumėte įvertinti patiekalus, kuriuos ruošiatės gaminti savo prietaise. Jei vienintelis jūsų ruošiamas maistas yra karštas troškinys, geriau įsigyti mini skrudintuvo stiliaus orkaitę, kurios galia yra 400 W. Tai bus daug pigesnis pirkinys, kuris atitiks visus jūsų reikalavimus.

Halogenas ar šildytuvas – kuri mini orkaitė yra geriausia?

Pirkdami tikriausiai susidursite su modeliais su elektriniu arba halogeniniu šildytuvu. Kiekvienas iš šių sprendimų turi savo šalininkų ir priešininkų. Halogeniniai modeliai yra tikrai modernesni. Jie suteikia mums didesnį veiksmų lauką, nes yra efektyvesni. Deja, jų trūkumas yra cilindro formos. Dėl šios priežasties jie užima daug daugiau vietos ir sunku juos patalpinti virtuvėje. Taip pat turite žinoti, kad abiejų tipų veikimas yra labai panašus vienas į kitą.

Tačiau reikia pažymėti, kad halogeninėse kombinuotose talpyklose yra tik viršutinio šildymo galimybė. Tai žymiai sumažina darbo efektyvumą. Didžiausias pastebimas modelių skirtumas yra estetika ir išvaizda. Tačiau jūs turite apsvarstyti, ar sugebate išleisti didesnę sumą vien dėl estetinės išvaizdos.

Papildomos parinktys

Jei dvejojate tarp dviejų modelių, pasirinkite tą, kuriame yra daugiau papildomų galimybių. Tikriausiai savo mini orkaitę naudosite ne tik maistui šildyti. Norėdami tai padaryti, iš anksto įsitikinkite, kad jis galės patenkinti mūsų lūkesčius. Nepamirškite, kad ne kiekvienas modelis turi turėti visas šias funkcijas. Taigi, jei jūsų įrangoje nėra atšildymo sistemos, nenaudokite jos šiam tikslui. Tai gali sukelti trumpąjį jungimą ir gedimą. Mes taip pat norėtume pabrėžti, kad kuo daugiau papildomos galimybės yra tam tikra orkaitė, tuo didesnė jos kaina. Dažniausios nestandartinės funkcijos yra šios: Grilis, palaikyti šiltą maistą – tai labai naudinga, jei laukiate likusio namų ūkio su vakariene. padėklų aukščio reguliavimas, atitirpinimas, karštas oras, speciali duonos kepimo sistema.

Mini orkaitės geromis kainomis

Krosnies kaina yra glaudžiai susijusi su jos matmenimis ir jos galia. Kuo didesnis jūsų įrenginys, tuo brangiau jį nusipirkti. Tačiau nereikia per daug jaudintis. Jei esate patenkintas standartiniu modeliu, kuris siūlo šildymą iki 230 laipsnių C temperatūros, turite žinoti, kad tokios įrangos kainos prasideda nuo 320 zlotų.

Geriausios mini orkaitės 2021 m

Jei virtuvėje neturite pakankamai vietos įsirengti tradicinę orkaitę, arba ieškote patogaus įrenginio sklypui ar vasarnamiui, perskaitykite mūsų mini orkaitės reitingą. Čia rasite pasirinktų modelių aprašymą ir jų vartotojų nuomones.

Mūsų rekomendacijos

„Camry CR 111“

4. „Camry CR 111“ -Kitas mūsų pasiūlymas yra „Camry CR 111“ mini orkaitė. Šio modelio matmenys yra šie: aukštis 33,5 cm, plotis 58 cm ir gylis 34 cm. Jo talpa yra 43 litrai, o galia – 2000 W. Jei nuspręsite įsigyti šį prietaisą kartu su pačia orkaite, taip pat gausite groteles, kepimo skardą, priedus iešmams ir rankeną grotelėms ar grotelėms pašalinti. skrudinimo keptuvė.

Ilgą įrangos tarnavimo laiką turėtų užtikrinti nerūdijančio plieno kaitinimo elementų gamyba. Tačiau naudojimo patogumą padidina karšto oro funkcija arba laikmatis, kurį galima nustatyti ne ilgiau kaip 60 minučių, ir automatinis prietaiso išjungimas baigus darbą.

Orkaitė apie tai mus informuos garso signalu. Gamintojas numatė temperatūros reguliavimo galimybę nuo 100 iki 250 ° C. Mes taip pat galime pasirinkti prietaiso šildymo būdą. Galima atskirai įjungti viršutinį arba apatinį šildytuvą. Jie taip pat gali dirbti vienu metu.

Apžvalgos apie „Camry CR 111“ mini orkaites pateikia šį prietaisą kaip reikiamos talpos prietaisą, kuris greitai įkaista. Be to, vartotojai mini, kad orkaitę lengva valyti.

„Camry CR 111“ yra gera mini orkaitė iki 300 PLN. Pateikto prietaiso talpa yra 43 l, jo matmenys yra tokie: aukštis – 33,5 cm, plotis – 58 cm ir gylis – 34 cm. Maksimali orkaitės galia yra 2000 W.

Privalumai

Priedai:

Su orkaite yra grotelės, kepimo skarda ir praktiška rankena, skirta, pavyzdžiui, keptuvėms išimti.

Mažas gedimų dažnis:

Daugelis žmonių pastebi, kad pateiktame įrenginyje nėra jokių gedimų ir tai yra investicija, kuri mums tarnaus daugelį metų.

Funkcionalumas:

Orkaitėje yra įmontuotas garso signalas, platus temperatūros reguliavimo ir šildymo būdų asortimentas.

Trūkumai

Nėra geros izoliacijos:

Dėl prastos izoliacijos prietaisas labai įkaista ir skleidžia daug šilumos.

Nėra apšvietimo:

Orkaitės vartotojai skundžiasi, kad joje nėra tinkamo apšvietimo.

„Adler AD6010“

2. „Adler AD6010“„Adler AD6010“ yra gera ir pigi mini orkaitė, taip pat pigiausias mūsų apžvalgoje pateiktas modelis. Jo matmenys yra: aukštis 42,7 cm, plotis 56,38 cm ir gylis 36,45 cm. Krosnies talpa yra 45 litrai, o bendra prietaiso galia yra 2000 W.

Ši mini orkaitė veikia 100–230 ° C temperatūroje. Vartotojas gali pasirinkti tinkamą ruošiamo maisto pašildymą: iš viršaus, apačios arba iš abiejų pusių. Taip pat turime karštą orą ir laikmatį. Gamintojas suteikia galimybę nustatyti laikmatį iki 60 minučių.

Pirkdami šį produktą, rinkinyje taip pat rasite groteles, iešmus ir kepimo skardą. Taip pat galite rasti uosto pašalinimo rankenas, kurios taip pat yra įtrauktos. Krosnies durelės atsidaro žemyn, o sumontuotos patogios rankenos dėka bus lengviau atidaryti ir uždaryti.

Žmonės, įsigiję šį produktą, komentaruose išreiškia pasitenkinimą orkaite. Jie kelia didelės talpos daugiafunkcį įrenginį. Jie taip pat komentuoja prieinamą šios mini orkaitės kainą.

„Adler AD6010“ yra šių matmenų modelis: aukštis – 42,7 cm, plotis – 56,38 cm ir gylis – 36,45 cm. Įrenginio maksimali galia yra 2000 W.