Geriausi lygintuvai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Geležis – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Klasifikuodami atskirus lygintuvus ir ieškodami geriausio, mes pasirinkome modelį „Braun TexStyle 9 SI“ 9187EWH Pasirinkimą atliko vartotojai, kurie nurodė šį modelį. Tai vertinama visų pirma dėl efektyvaus lyginimo, taip pat dėl ​​funkcijų, kurių nėra visuose modeliuose. Šis modelis gali pasigirti anti-calc sistema, automatiniu išjungimu arba 50 g / min garų srove, taip pat su 230 g garo stiprinimu. Antrasis, labai populiarus modelis yra dabar „Bosch Sensuxx’x TDA503011P“. Taigi, jei jūsų neįtikina „Philips“ prekės ženklas, raginame susipažinti su „Bosch“ gaminiu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį lygintuvą pirkti?

Lygintuvas yra nepopuliarus prietaisas daugelyje namų. Gal todėl mums nepatinka mūsų lygintuvas, nes pasirinkome ne savo poreikiams tinkamą pirkinį? IR kokia yra geriausia geležis? Pabandysime atsakyti į šį klausimą apibūdindami įvairių įrenginių ypatybes. Visų pirma, svarbiausias skirstymas yra belaidis, garo, kelionių ir sistemos lygintuvai. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir tikslo. Kai, pavyzdžiui, ketiname su savimi pasiimti lygintuvą į turistinę kelionę, negalvosime apie didelį prietaisą, bet ir patogus, mažytis, neatitiks reikalavimų, kai namuose turėsime lyginimo krūvą ir ribotą laiką.

Taigi pradėkime nuo likimo. Atostogoms – kelioninis lygintuvas, dideliame name, kuriame yra daug gyventojų, geriausiai tiks didelis, garų turtingas ir galingas modelis, todėl sisteminis lygintuvas gali būti geras sprendimas. Žmonėms, mėgstantiems naujus gaminius, taip pat tiems, kuriems reikia atnaujinti drabužius, tinkamas variantas gali būti lygintuvas – garo generatorius, kuris gaivina ir lygina drabužius, kabančius ant pakabos. Čia nereikia turėti lyginimo lentos, nes tiesiog priartinkite garo generatoriaus skylutes prie drabužio ir raukšlės išsisklaidys.

1-philips-azur-gc-4410-02

Dar neseniai buvo nuomonė, kad lygintuvas turi būti sunkus, kad būtų geras. Tai pasiteisino, kai vienintelis būdas efektyviai lyginti buvo prispaudus lygintuvą prie lyginamojo audinio. Šiuo metu mažų buitinių prietaisų technologija yra išvystyta taip, kad slėgį lyginamam audiniui pakeičia garo generatoriai, geležiniai padai iš šiuolaikinių medžiagų, automatinis temperatūros parinkimas, purkštuvai ir savaiminio išvalymo iš geležies sistemos. Todėl šiuolaikiniai lygintuvai yra lengvesnė ir funkcionalesnė įranga.

Geležies galia ir temperatūros diapazonas

Lygintuvo galia yra svarbi, jei vartotojas lygina daug. Galia, nes tai priklauso nuo to, kaip greitai geležis įkaista, kuo ji aukštesnė, tuo greičiau pasiekiame aukštą temperatūrą. Rinkoje yra prietaisų, kurių galia yra nuo 1200 iki 2400 W. Kelioninis lygintuvas turės mažiausią galią ir čia mes turėsime palaukti keletą minučių, kol prietaisas visiškai sušils. Jei norite greitai, kelias sekundes, kad lygintuvas veiktų, pasirinkite modelį, kurio galia yra nuo 2200 iki 2400 W.

Toks įtaisas taip pat greitai reaguoja į šildymo temperatūros sumažėjimą. Be to, didelė galia taip pat skatina efektyvią garų gamybą. Jei lygintuvas greitai įkaista ir gamina didelį kiekį garų, tai lengviau ir daug greičiau lyginti. Bet prietaiso galia neturi jokios įtakos jo pasiekiamai temperatūrai. Šiuolaikiniai lygintuvai turi tris temperatūros žymes. Tai simboliai, analogiški tiems, kuriuos gamintojai uždeda ant drabužių etikečių. Tai tarptautiniai pavadinimai.

Šiltas lygintuvas, kurio temperatūra yra iki 110 ° C (lyginant, pavyzdžiui, subtilius sintetinius pluoštus, šilką), pažymėtas vienu tašku; karštas lygintuvas, kurio temperatūra yra iki 150 ° C (pvz., poliesteris, vilna), yra pažymėtas dviem taškais; stipriai kaitinamas lygintuvas – iki 200 ° C temperatūros jis pažymėtas trimis taškais. Termostato reguliuojama temperatūra valdoma rankenėle, slankikliu arba elektroniniu būdu. Jei lygintuvas neturi atskiros garų reguliavimo funkcijos, temperatūra taip pat siejama su tam tikru garų susidarymo lygiu, kuris yra didžiausias esant aukščiausiai temperatūrai.

Lygintuvo padas

Svarbiausia lygintuvo dalis yra jos padas, t. Y. Elementas, kuriuo lyginame, kuris įkaista ir paliečia lyginamą audinį. Prietaiso kokybė priklauso nuo pėdos kokybės. Paprastai pėda yra pagaminta iš aliuminio plokštės. Tada plokštę gamintojai dengia viršutiniu sluoksniu, iš kurių populiariausi yra keramika, plienas, teflonas ar safyras. Gerai, kad pėdos danga būtų pakankamai kieta, kad atsispirtų įbrėžimams. Tai lengva, nes lygintuvą drabužiais metalinėmis sagomis, kniedėmis ir kt. Lengva sugadinti lygintuvą.

Sunkiausios yra dangos, pagamintos iš įvairių metalų, granito ar safyro lydinių. Keraminės dangos taip pat yra labai atsparios, o plienas ir teflono lydiniai – mažiausiai atsparūs įbrėžimams. Bet, pavyzdžiui, teflonas turi ir kitų privalumų – jis nėra jautrus audinių klijavimui ir lengvai „slenka“ ant jų. Gamintojai sugalvoja atskirus savo gaminių pėdų pavadinimus, todėl gerai perskaityti, kas yra po gamintojo vardu.

Garų generavimo sistema

Garų generavimo sistema dabar yra beveik kiekvienoje lygintuvoje. Tačiau įvairiuose modeliuose ši savybė skiriasi. Paprastai lygintuvai geromis kainomis gali pagaminti nuo 20 iki 80 gramų garo per minutę. 35 g / min. Lygis leis efektyviai išlyginti džinsinio audinio medžiagą, tačiau jei pakaktų išlyginti kelnes iš vienos pusės ir išgauti lyginimo efektą iš abiejų pusių, būtų naudinga 50 g / min. Laidinių ir belaidžių garų lygintuvų vertė paprastai būna nuo 20 iki 50 gramų per minutę. Sisteminiai lygintuvai sukuria 70–80 gramų garo per minutę.

Kiekvienas prietaisas taip pat turi garų srauto reguliavimą. Gerai, jei garų srautas priklauso nuo temperatūros ir yra automatiškai valdomas, nes audiniai, kuriems reikalinga žemesnė lyginimo temperatūra, taip pat gali atlaikyti mažiau garų. Perkant naują įrangą, verta atkreipti dėmesį į tai, ar pasirinktas modelis turi papildomą garo stiprinimą. Tai funkcija, įjungiama paspaudus mygtuką, sukuria galingą garo išėjimą iki 170 g / min.

Šios funkcijos dėka galite vietoje sudrėkinti išlygintą audinį ir išlyginti labai raukšlėtus daiktus. Kita „garo“ naujovė yra vertikalus garų išleidimas. Tai leidžia lyginti vertikalioje padėtyje, drėkinti raukšles karštu garu, lyginti ir drabužiai atnaujinami. Pavyzdžiui, galite atsikratyti nikotino kvapo iš savo kailio. Taip pat yra prietaisų, kurie tik lygina tokiu būdu. Tada jie neturi kojos, o tik rankeną su skylėmis garams išleisti.

Papildomos funkcijos

Kad lygintuvas būtų visiškai funkcionalus, jis turėtų atlikti dar keletą naudingų funkcijų. taip lygintuvą pasirinkti? Dėl papildomų funkcijų galime nepatenkinti įsigyta įranga. Pavyzdžiui, naudingas purkštuvas. Kai yra užsispyręs raukšlė, su kuria negalima susitvarkyti garais, gaiduką galima naudoti purškalo paleidimui ir audinio drėkinimui, kad būtų galima pašalinti raukšlę. Kondensatas ir lašėjimas yra dažna problema naudojant garo generatoriaus lygintuvą.

Lyginimo metu jis yra labai varginantis, nes vanduo laša ant ką tik išlyginto audinio, sunaikindamas mūsų darbą. Todėl lygintuvas, kuris neleidžia nutekėti vandeniui iš garų kanalų, yra ypač naudingas lyginant žemoje temperatūroje. Ši spyna taip pat veikia, kai lygintuvas yra išjungtas. Garų generavimo funkcija padeda lyginant, tačiau garų kanaluose taip pat susidaro kalkių nuosėdos. Tada lyginimo metu geležis kartu su garais išmeta kalkių perteklių ir mūsų lygintuvą padengia akmens dulkės.

Kanaluose susidariusios kalkės taip pat palaipsniui jas užkemša, sumažindamos išsiskiriančio garo kiekį ir tuo pačiu lyginimo efektyvumą. Norėdami to išvengti, kai kuriuose įrenginiuose yra įmontuota anti-calc sistema. Jo dėka mes prailginsime lygintuvo tarnavimo laiką ir išvengsime dažymo medžiagomis su garais išsiskiriančiomis nuosėdomis. Sistemingas anti-calc tablečių naudojimas ir lengvai naudojama funkcija prailgins įrangos tarnavimo laiką. Tabletės ištirpina kalkes nuosėdose, todėl geležį lengviau valyti.

5 geriausi lygintuvai. Opine 2021 m

Kokią geležį pirkti? Ieškote tobulos įrangos sau, bet nenorite pirkti išpardavimo, tik patikimą ir patikrintą produktą? Žemiau pateikiamas lygintuvų reitingas, kuris padės pasirinkti tinkamą lyginimo įrangą.

1. „Braun TexStyle 9“ garinis lygintuvas SI 9187EWH

Vienas iš populiaresnių lygintuvų yra „Braun TexStyle 9 SI“ 9187EWH kurių galia yra 2800 W. Taip yra todėl, kad juose yra daugybė funkcijų, kurios palengvina lyginimą ir daro šį modelį patvarų ir patikimą. Visų pirma „Braun TexStyle“ leidžia naudoti vandenį tiesiai iš čiaupo, nes jame yra anti-calc sistema. Vandens bako talpa yra 330 ml, o garai išmetami iš lygintuvo viršaus ir jo dugno. Lyginimo metu lygintuvas generuoja 50 g garų per minutę, o garo pliūpsnio funkcija ši vertė padidėja iki 230 g / min.

Lygintuvas sveria 1,59 kg ir yra su 2,5 m elektros kabeliu su rutuliniu sujungimu. Vartotojai nurodo, kad šio modelio naudojimo patogumui įtakos turi naudojama lašinimo technologija ir automatinis jungiklis, atjungiantis lygintuvą nuo maitinimo šaltinio po 30 sekundžių neveikimo horizontalioje padėtyje ir 8 minutes vertikalioje padėtyje. Dėmesio nusipelno ir technologijos man rūpi todėl lygintuvas automatiškai nustatys lyginto audinio temperatūrą.

„Braun TexStyle 9 SI“ 9187EWH yra garo lygintuvas, kurį noriai įsigijo namo moterys. Kuo jis taip gerai suvokiamas?

Privalumai

Aukšta įtampa:

„Braun TexStyle“ galia yra 2800 W, o tai reiškia, kad įranga greitai įkaista ir efektyviai išlygina atspariausius audinius.

„ICare“ technologija:

Nors lygintuvas įkaista labai greitai, „iCare“ technologija kontroliuoja lyginimo temperatūrą, kuri ją sureguliuoja …