Benzininiai rotatoriai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Atidžiai išanalizavę rinkos situaciją, padarėme išvadą, kad benzininis grąžulas „Hortmasz X-GT65-2L“ yra populiariausia įranga savo klasėje. Tai labai gera priemonė dideliems sodams purenti. Dėl galingo variklio ir didelės galios pristatoma įranga neturi problemų sutraiškyti kietą dirvą ar net vis dar sustingusį gumulą. Ši mašina leidžia mums labai gerai paruošti dirvą augalų sodinimui. Manevruoti šią įrangą nėra sunku. Antroje vietoje vartotojai nusprendė įdėti vairą „Konner & Sohnen KS 7HP-1050SG“. Labai didelis šio prietaiso darbinis plotis garantuoja trumpą darbo laiką. Mes galime būti tikri, kad net ir esant dideliam dirvožemio plotui purenti tai neužtruks per ilgai. Mašina yra labai tvirtai sukonstruota. Jo korpusas pagamintas iš plieno, kuris nepablogėja net tada, kai intensyviai naudojame įrangą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį benzininį vairą pirkti?

Pirkinių vadovas

Kad augalai tinkamai augtų, pirmiausia reikia tinkamai paruošti dirvą ir patręšti. Įranga, tokia kaip grąžulas, mums tai padės. Modeliai su vidaus degimo varikliu yra ypač populiarūs, nes juos galima naudoti net labai dideliame žemės sklype. Jei jus domina tokio įrenginio pirkimas ir norite rasti funkcionalų produktą, patekote į reikiamą vietą. Parengėme vadovą, paaiškinantį, kokį benzininį grąžulą pasirinkti.

Degimo įrangos pranašumai

Benzininis vairas leidžia greitai ir lengvai purenti dirvą, taip sukuriant joje erdvę orui ir vandeniui. Tai yra būtini ingredientai augalams augti. Pagrindo paruošimas rankiniais įrankiais ne tik vargina, bet ir daug laiko užima, nes dažnai tai užtrunka kelias valandas, o turint labai didelį žemės sklypą net kelias dienas. Krautuvas su vidaus degimo varikliu yra puikus prietaisas vartotojams, neturintiems per daug kantrybės, o poreikį rūpintis sodu jie laiko viena iš nemalonių pareigų. Tokio prietaiso dėka dirvožemis bus ne tik gerai vėdinamas, bet ir išvalomas nuo likusių piktžolių. Į tokį paruoštą substratą pasodintos gėlės ir daržovės gali laisvai augti ir bręsti.

Galia

Geriausias benzininis vairas yra su galingu varikliu. Rekomenduojamas tokių prietaisų minimumas yra 500 W. Tačiau paprastai šis parametras nurodomas kitais vienetais – arklio galia. Tada turėtumėte ieškoti modelio, kurio galia yra 2 ar daugiau AG. Įrenginį su gana silpnu varikliu galima be baimės naudoti mažame sode, tačiau kuo didesnis sklypas, tuo galingesnis vairas reikalingas.

Kuro bako talpa

Kalbant apie degimo įtaisus, negalima nekalbėti apie kuro bako talpą. Jis gali būti nuo 0,5 l iki 5 l. Nors didesnis modelis paprastai yra sunkesnis, jo nereikia dažnai pildyti. Tai reiškia, kad mums nereikia daryti daug pertraukų ir mes greitai baigsime.

Darbinis plotis

Įrangos darbinis plotis, kaip ir anksčiau minėta galia, yra susijęs su ploto, kuriame ketiname naudoti grąžulą, dydžiu. Mažesni, maždaug 23 cm pločio prietaisai tinka dirvai purenti siaurose gėlynuose, šiltnamyje, aplink vaiskrūmius ir medžius. Taip pat galime rasti platesnius įrenginius, iki 40 cm ar net 90 cm. Vis dėlto praktiškiausi yra rotaciniai grąžtai, leidžiantys mums laisvai reguliuoti darbinį plotį, nes juos galima naudoti bet kuriame sklype, neatsižvelgiant į jo dydį.

Peilių skaičius

Įrenginyje įmontuoti peiliai yra atsakingi už dirvožemio aeravimą ir tręšimą. Sumontuotų peilių skaičius turi įtakos benzininiam vairui. Dažniausiai tokiuose prietaisuose yra keli ar keliolika peilių, nors profesionaliam naudojimui skirtų modelių jų yra daugiau nei 20.

Bėgimai

Vidaus degimo modeliuose paprastai yra dvi pavaros – viena pavara naudojama pavarai važiuoti į priekį, o kita – atbuline eiga. Tai žymiai palengvina darbą. Gerai, jei įsigytas įrenginys taip pat yra neutralus, nes tada galėsime padaryti trumpą pertrauką, neišjungdami įrangos.

kūnas

Stūmoklio korpusas turėtų būti pagamintas iš tvirtos ir patvarios medžiagos. Todėl rekomenduojame modelius su metaliniu korpusu, nes jie yra atsparūs pažeidimams, atsirandantiems dėl smūgio akmeniu ar kitu, vienodai kietu daiktu, iškastu nuo žemės. Negana to, kėbulas turi būti taip profiliuotas, kad apsaugotų mus nuo užmestos žemės, nes kitaip pasiskųsime naudojimo patogumu.

Rankenos

Geras vairas turi ilgas rankenas, kad būtų lengva valdyti. Rankenos turėtų būti pastatytos aukštai, kad mums nereikėtų pernelyg lenktis per prietaisą. Geriausia, jei rankenos turi gerai profiliuotus, guminius antgalius, nes tai užtikrina patikimą sukibimą.

Ratai

Įrangą su dideliais ratais lengva valdyti. Be to, tai žymiai palengvina manevravimą prietaisu, o tai itin svarbu siaurame sklype. Jei nenorite, kad dirvos purenimas būtų varginantis, ieškokite vairuojamo rato. Toks modelis nereikalauja mūsų stumti, nes jis važiuoja pats. Turime tik laikyti rankenas ir įsitikinti, kad įranga neslysta į šoną.

Svoris

Sakoma, kad kuo lengvesnis sukamasis vairas, tuo patogiau dirbti. Sunkioji įranga gali pasirodyti sunkiau valdoma ir manevringa, todėl mums gali kilti problemų ją gabenti. Mažų sklypų savininkams skirti modeliai sveria ne daugiau kaip 20 kg, o išplėsti prietaisai yra daug sunkesni. Jų svoris gali viršyti 50 kg.

Papildomos funkcijos

Funkcionalus grąžulas leidžia purenti dirvą, taip pat išlyginti žemę arba uždengti gėlynus (pvz., Bulves). Tai įmanoma dėl rinkinyje esančių priedų, tokių kaip sulankstymo mašina ir keteros. Kai kuri įranga taip pat gali būti naudojama kaip sniego valytuvas, aeratorius ir netgi skarifikatorius.

Benzino kultivatoriai geromis kainomis

Jei norime, kad vairas patikimai dirbtų ilgą laiką, turime pasiruošti bent 600 PLN sąskaita. Daugumos šių produktų kaina viršija 1000 zlotų, nes šie įrenginiai turi galingą variklį ir daug naudingų galimybių. Priemonių, naudojamų profesionalių sodininkų, kaina viršija 2 000 PLN.

Geriausi benzino kultivatoriai 2021 m

Šiame benzininių kultivatorių reitinge yra 5 įdomūs produktai, kuriuos sodininkai įvertino labai gerai. Kviečiame perskaityti aprašymus.

Mūsų rekomendacijos

„Hortmasz X-GT65-2L“

Jei esate labai didelio sodo savininkas arba profesionaliai dirbate žemę, tikrai susidomėsite „Hortmasz X-GT65-2L“. Tai prietaisas, kurio darbinis plotis yra 50 cm. Naudojant tokį platų įrankį, netrunka atlaisvinti net didelius žemės plotus.

Šiame modelyje buvo įrengta pavara. Tai reiškia, kad naudoti sukamą vairą yra lengviau ir mažiau vargina. Oro aušinamas 4 taktų variklis yra labai galingas. Jo galia yra 6 AG. Šio variklio dėka mašina nuvalys net didelius dirvos gabalėlius, kurie nebuvo atlaisvinti visą žiemą. Šio gaminio darbinis gylis yra 35 cm. Tai yra reguliuojamas parametras, todėl purenimo gylį galime pritaikyti tam tikram dirvožemio gabalui.

Pateiktas vairas turi dvi pavaras: priekinę ir galinę. Jie leidžia mums lengviau valdyti gaminį. Mašina pasirenkama daugiausia dėl jos efektyvumo ir galimybės per trumpą laiką atlaisvinti didelius dirvožemio plotus.

„Hortmasz X-GT65-2L“ yra 50 cm darbinio pločio grąžulas. Įranga aprūpinta 6 AG varikliu.

Privalumai

Darbinio gylio reguliavimas:

Vartotojas gali reguliuoti peilių darbinį gylį, kurio dėka jis gali lengvai pritaikyti vairo mechanizmo nustatymus pagal tam tikro pagrindo savybes.

Varomieji ratai:

Modelis turi ratų pavarą, o tai reiškia, kad mums nereikia naudoti per daug jėgos darbui, todėl nepavargstame per greitai. Pirkėjai taip pat nurodo, kad dėl to mašina turi labai gerą amortizaciją.

Efektyvus variklis:

Įrenginyje sumontuotas efektyvus LONCIN G200F variklis, pagamintas iš geriausios kokybės medžiagų. Mašinos paleidimas užtrunka šiek tiek laiko. Įranga neįkaista per greitai ir turi efektyvią filtravimo sistemą.

Atbulinė pavara:

Jei vairas įstringa žemėje, mes neturime suprasti, kaip jį išnešti. Modelis turi atbulinę pavarą, kuri tokioje situacijoje bus labai naudinga.

Naudojimo patogumas:

Žmonės, kurie naudojasi šia mašina savo sodo priežiūrai, pripažįsta, kad dirbti su ja yra patogu. Tai įtakoja, be kita ko geros formos vairas.

Trūkumai

Būtinybė pakartoti darbą:

Jei turime labai sunkiai dirvą kasti, kartais nutinka taip, kad tenka du kartus važiuoti tuo pačiu paviršiumi.

„Konner & Sohnen KS 7HP-1050SG“

Tiems, kurie ieško tvirto prietaiso, galinčio susidoroti su kietu gruntu, rekomenduojame „Konner & Sohnen KS 7HP-1050SG“. Pasirinkite šį produktą, ypač jei esate didelio sodo savininkas. Šio prietaiso darbinis plotis yra 115 cm. Produktas nebus geras mažame sode, kuriame yra daug medžių. Turėdami tokį didelį darbinį plotį, mums bus sunku manevruoti mašina.

Pateiktas produktas buvo pagamintas labai tvirtai. Jo struktūra yra labai stabili, o peiliai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Tai yra elementas, kuris leis atsikratyti labai kietų žemės gumulų. Manevruoti prietaisą nėra sunku. Stūmoklis turi pavarą, taip pat yra su vientisais ratais. Mums nereikia nieko daryti, tik įjungti ir lėtai valdyti vairą stumiant.

Vartotojai mano, kad …