Geri indukciniai skrudintuvai – I reitingo nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kokią indukcinę skrudinimo keptuvę pasirinkti?

Žmonės, mėgstantys gaminti maistą, savo virtuvėse tikrai turi daugybę patiekalų, kurie palengvina šią veiklą. Vienas iš jų yra kepimo keptuvė, kurioje ruošiame mėsą, kopūstų suktinukus ir troškinius. Norėdami supažindinti jus su gero produkto savybėmis, parengėme šį vadovą, kuriame aprašėme, kaip rasti elegantišką modelį, kuris jums tarnaus kelerius metus. Jei smalsu, kuo išsiskiria geriausias indukcinis skrudintuvas 2021 m., Perskaitykite straipsnį.

Mes nusprendėme supažindinti jus su indukcine virykle, kurios dugnas pritaikytas neseniai labai populiarioms indukcinėms kaitlentėms. Jie pagaminti iš specialių metalų, kurie reaguoja į plokštelės magnetinį lauką. Virtuvės apačioje sukuriamos sūkurinės srovės, kurios įkaista. Šio tipo virtuvės indai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip keramika ar nerūdijantis plienas. Vis dėlto raktas yra feromagnetinis dugnas.

Pirmasis sprendimas, kurį turite priimti, yra tai, ar norite atviro, ar uždaro modelio. Pirmajame turime tiesioginę prieigą prie kepto patiekalo, todėl bet kuriuo metu galime įpilti vandens, vyno ar kitų ingredientų. Paruoštas maistas bus traškus, o dugnas bus sultingas. Alternatyva yra uždaros keptuvės, kuriose oras juda uždaroje erdvėje. Dėl to mėsos varškėje esantys baltymai tampa daug greitesni. Tuo pačiu metu išsaugomos ingredientų maistinės vertės ir vitaminai.

Geriausios indukcinės kepimo formos yra pagamintos iš geros kokybės medžiagos. Svarbu, kad konstrukcija būtų atspari įbrėžimams ir atspari aukštai temperatūrai. Tarp gerų medžiagų yra keramika, karščiui atsparus stiklas, ketaus ir aliuminis. Pirmasis tipas kaupia šilumą ilgą laiką ir yra ekologiškas. Tai reiškia, kad kepant neišskiriamos jokios cheminės medžiagos, galinčios paveikti maistą. Tačiau ši medžiaga yra labai trapi ir greitai numeta. Stiklo keptuvė turi panašių savybių. Jis greitai kaupia šilumą, todėl maistas ilgai išlieka šiltas. Ketaus gaminiai yra labai patvarūs, todėl šis modelis jums tarnaus kelias dešimtis metų. Be to, medžiaga ilgai kaupia šilumą, be to, ingredientai jos nelimpa. Tuo pačiu metu ketaus yra labai patvarios, todėl skrudinimo keptuves galite naudoti kaitvietėse ar atviroje ugnyje. Paskutinis tipas yra aliuminio modeliai, kurie turi turėti specialią vidaus dangą, kad būtų efektyvūs. Aliuminis gerai praleidžia šilumą, greitai įkaista ir yra lengvas.

Indukciniai skrudintuvai – reitingas

Rohe 201011-38

Jei ieškote geros kokybės indukcinio skrudintuvo, „Rohe 201011-38“ modelis jus tikrai patenkins. Tai aukštos kokybės produktas, ovalo formos ir uždaros struktūros. Todėl viduje esančios medžiagos yra termiškai apdorojamos daug greičiau.

Pagrindinė medžiaga yra aliuminis, kuris greitai sugeria temperatūrą. Modelio apdaila pagaminta iš nerūdijančio plieno, kuris ne tik gerai atrodo, bet ir nerūdija. Tuo pačiu metu ši medžiaga yra visiškai saugi, nes ji neišskiria kenksmingų cheminių junginių. Ši aukštos kokybės danga neleidžia ingredientams prilipti, todėl jos valymas nebus problema. Rinkinyje taip pat yra dangtis (nerūdijančio plieno), kuris pagreitins kepimo procesą. Gamintojas užtikrina, kad skrudintuvas veiks bet kokio tipo viryklėse, įskaitant indukcines.

Nors pateiktas indas yra gana brangus, daugelis vartotojų nusprendė jį nusipirkti. Vartotojai mano, kad skrudinimo keptuvė pagaminta iš geros kokybės medžiagų, kurios garantuoja greitą kepimą, o tai taupo elektrą. Be to, puodas atsparus įbrėžimams ir mechaniniams pažeidimams, todėl ilgai tarnaus jums.

Teisėjas Ovalas JUJD82

Visiems mėgstantiems skrudintus patiekalus rekomenduojame teisėją Ovalą JUJD82. Tai elegantiška keptuvė, kurioje galite paruošti įvairius mėsos patiekalus, kopūstų suktinukus ar troškinius. Šio ovalaus puodo talpa yra 5,2 litro, o tai yra daugiau nei pakankamai, kad paruoštų maistingą vakarienę visai šeimai. Modelis pagamintas iš emaliuoto nerūdijančio plieno. Ši medžiaga yra ne tik saugi, bet ir lengvai valoma, nes ją galima plauti indaplovėje.

Indas yra labai elegantiškas, nes visas korpusas yra vanilės spalvos. Nors tai nėra svarbiausia savybė, modelis patiektas ant stalo gerai atrodys, kai patiekiamas patiekalas. Dėl uždaros struktūros paruošti ingredientai verda daug greičiau, todėl bus sutaupyta elektros energija.

Produktas labai greitai sugeria šilumą, o tada ilgai ją išlaiko. Tvirtas dangtis yra puikus patogumas. Be to, laive yra patogios rankenos, kurias lengva nešiotis.

Žmonės, įsigiję produktą, yra labai patenkinti, nepaisant jo aukštos kainos. Vartotojai laikosi nuomonės, kad kepimo keptuvė žymiai sutrumpina kepimo laiką, nes greitai sukaupia daug šilumos.

Florina Toscana 32 cm

„Florina Toscana 32Cm“ modelis yra elegantiškas 5,5 l skrudintuvas. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės keramikos, kuri yra atspari aukštai temperatūrai, todėl ji veiks bet kurioje viryklėje, įskaitant indukcinę.

Vazono vidus yra 32 cm x 20 cm, o aukštis – 10,5 cm. Indo forma yra labai patogi, šiek tiek ovali. Dugnas turi daug sluoksnių (4,5 mm storio), todėl temperatūra greitai absorbuojama ir paskui tolygiai paskirstoma visame paviršiuje. Rinkinyje yra stiklinis dangtelis, kuris pagreitina maisto gaminimą ir leidžia išlaikyti patiekalų aromatą. Ant jo yra specialus dozatorius, kuris leidžia lengviau pilti skysčius kepant. Rankenos buvo šiek tiek suapvalintos, todėl jas lengva patraukti.

Vartotojai įvertino indą dėl jo talpos ir elegantiško dizaino. Jie tiki, kad pateiktas produktas yra labai efektyvus indukcinis skrudintuvas už gerą kainą, kuris padės sutrumpinti kepimo laiką.