Geri energiją taupantys elektriniai virduliai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kurį energiją taupantį elektrinį virdulį reikėtų rinktis?

Viena pagrindinių įrangos, kuri turėtų būti kiekvienuose namuose, yra virdulys. Tačiau daugelis žmonių nusprendžia įsigyti klasikinius modelius, nes mano, kad jie yra efektyvesni energijai. Dar neseniai tai buvo tiesa, tačiau dabar, naujų technologijų dėka, elektros gaminiai taip pat yra energiją taupantis pasirinkimas. Kadangi daugelis žmonių vis dar nežino, kaip nusipirkti tokio tipo gaminius, mes parengėme šį vadovą, kurį perskaitę galėsite rasti geros kokybės įrangą. Be to, sužinosite, kokie turėtų būti geriausi energiją taupantys elektriniai virduliai. Straipsnio pabaigoje taip pat rasite nedidelį papildymą reitingo pavidalu, kuriame aprašėme tris įdomius įrenginius, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Pirkdami virdulį turėtume įsitikinti, kad mus dominanti įranga turi energijos klasę A – A +++. Tokio tipo modeliai leidžia ne tik sumažinti sąskaitas už elektrą, bet ir mažesnis energijos suvartojimas taip pat turi teigiamų pasekmių mūsų aplinkai.

Pirmiausia turėtume patikrinti modelio galią. Dėl šio parametro mums bus užtikrintas efektyvus darbas. Tai labai svarbu, nes tik prietaisai su dideliu vatų kiekiu leis mums per trumpą laiką paruošti kelis litrus vandens. Priklausomai nuo prietaiso tipo, virdulys gali būti nuo 200 W iki 2200 W (prietaisai su spiraliniu šildytuvu) arba nuo 600 W iki 3100 W (plokštiniai prietaisai). Skirtumas tarp dviejų modelių yra tas, kad pirmajame, jei vanduo neuždengia kaitinimo elemento, padidėja kalkių susidarymo tikimybė. Savo ruožtu antrojo tipo įrangai, turinčiai plokštelinį šildytuvą, darbui reikia mažiau vandens.

Kitas dalykas yra jus dominančio prietaiso korpusas. Tai labai svarbu, nes virdulius veikia ne tik išoriniai veiksniai, bet ir aukšta temperatūra iš išorės. Dažniausiai parduotuvėse randame ne itin patvarius ir gana avarinius plastikinius gaminius. Tačiau atminkite, kad ši medžiaga neįkaista per greitai. Geriausias energiją taupantis elektrinis virdulys 2017 m. Turėtų būti pagamintas iš aukštos kokybės žaliavos, tokios kaip nerūdijantis plienas. Kadangi tokių prietaisų privalumas yra patvarus korpusas, kuris papildomai leidžia palaikyti šilto vandens temperatūrą.

Energiją taupantys elektriniai virduliai – reitingas

Severinas WK-3644

Įrenginys, turintis šią funkciją, yra „Severin WK-3644“. Šis produktas yra 0,5 l talpos, todėl tiks mažai šeimai. Tačiau ši įranga dažniausiai naudojama išvykose lauke.

Įrenginio galia yra 650 W, taigi mes užtikrinome efektyvų darbą. Dėl to, jei reikia, galite keletą kartų virti vandenį, nebijodami įrangos gedimo. Be to, laikas, kurio reikia norint išvirti pilną ąsotį, yra ne daugiau kaip 3 minutės. Taip pat verta paminėti, kad užviręs prietaisas pats išsijungia. Speciali lempa informuos mus apie darbo pabaigą. Be to, sistema neleidžia įjungti tuščios mašinos. Mažas metalinis tinklelis ties snapeliu filtruoja tekantį vandenį.

Žmonės, nusipirkę šį virdulį, juo labai patenkinti, nes tai leidžia greitai paruošti reikiamą vandens kiekį. Be to, pirkdami mes taip pat gauname mažą plastikinį puodelį ir šaukštą, kurie pravers kelionių po atviru dangumi metu.

Koncepcija RK-7010

Kai kraunate kelionę į kempingą, verta apsvarstyti galimybę pasiimti patogų virdulį. Jo dėka bet kuriuo metu galėsite gerti virintą vandenį, virti arbatą ar greitąjį patiekalą. Verta atkreipti dėmesį į „Concept RK-7010“ modelį. Šio modelio talpa yra 0,4 l, todėl puikiai tinka asmeniui, gyvenančiam atskirai arba kaip žygio reikmenims.

Dėl savo lengvo svorio ir mažų matmenų šis produktas yra labai patogus ir tikrai nebus per sunkus. Prietaiso galia yra 600 W, o tai užtikrina ne tik efektyvų darbą, bet ir trumpą verdančio vandens laiką. Be to, modelis turi automatinio įtampos keitimo galimybę, todėl galėsite juo naudotis bet kurioje pasaulio šalyje. Kaitinimo elementas yra paslėptas, todėl transportuojant jis nebus pažeistas. Be to, virdulys taip pat turi specialią apsaugą nuo perkaitimo.

Kontroliuoti šio produkto veikimą yra labai paprasta, todėl daugelis žmonių jį įsigijo. Negana to, prietaisas yra patogus ir patogus, o jį nusipirkę gausite ir 2 puodelius, kuriuose kelionės metu paruošime arbatą.

„Eldom C110“

Jei ieškote gero elektrinio virdulio, kuris veiks tiek namuose, tiek kelyje, rekomenduojame investuoti į „Eldom C110“. Talpyklos talpa yra 0,6 l, todėl ji tinkama arbatai ruošti 2 žmonėms kelionės metu. Juo gali naudotis ir maža šeima.

Gana didelė galia, kuri yra 800 W, daro modelio darbą labai efektyvų. Negana to, vanduo užverda vos per kelias minutes. Ant korpuso yra vandens lygio indikatorius, todėl galite lengvai įvertinti, ar verdančio skysčio pakanka gėrimui paruošti. Prietaisas taip pat turi automatinį jungiklį, todėl jums nereikia jaudintis dėl galimo gedimo ar verdančio vandens. Ant korpuso taip pat yra terminis saugiklis, kuris užtikrina visišką apsaugą naudojimo metu.

Vartotojai šį gaminį pirko daugiausia dėl kompaktiškų matmenų, kurie leidžia lengvai nešiotis modelį. Be to, vartotojų nuomone, šis elegantiškas, energiją taupantis elektrinis virdulys už gerą kainą yra prietaisas, kurį turėtų turėti kiekvienas keliautojas.