Elektrinis grandininis pjūklas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Elektrinis grandininis pjūklas – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Jei ieškote gero elektrinio grandininio pjūklo, kuris atliktų darbą jūsų namuose, patekote į reikiamą vietą. Mes ką tik įsipareigojome patikrinti, kuris iš tokių įrenginių geriausiai tinka vartotojams, yra mažiausiai avarinis ir pateisina daugiausiai vilčių. Taigi mes patikrinome ir galime rekomenduoti modelį „Makita“ UC3541A kurio vardinė galia yra 1800 W, o grandinės greitis – 14,5 m / s. Šis prietaisas puikiai tinka genėti medžius sode arba ruošti malkas. Vartotojai netgi sako, kad šis modelis tinka labai intensyviems medienos ruošos darbams pramoniniu mastu. Be abejo, šiame įrenginyje yra patogu, kad jis turi pjovimo agregato be įrankių veikimo sistemą ir alyvos siurblį, kuriame nustatoma tepimo galia. Abu šie dalykai prisideda prie naudojimo paprastumo ir produktyvumo. Antrasis modelis, kurį taip pat verta paminėti, kurį mes nustatėme kaip vieną iš geriausių „Hitachi CS35Y“. Jis turi 2000 W galią, yra mažas ir tylus ir puikiai tinka tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį elektrinį grandininį pjūklą pirkti?

Šios dienos vadovas bus skirtas elektriniams grandininiams pjūklams. Pabandysime atsakyti į klausimą, kokį elektrinį grandininį pjūklą pasirinkti, kad jis atliktų visas numatytas funkcijas. Aprašysime pagrindines savybes, kurias toks pjūklas turėtų atitikti, ir į ką reikia atkreipti dėmesį perkant, kad nenusiviltumėte įsigytu produktu.

Elektrinis variklis

Palyginę elektrinį pjūklą su benzininiu pjūklu, galime įžvelgti daugybę privalumų. Visų pirma, jie yra tylesni nei degimo įtaisai, nesudaro išmetamųjų dujų ir paprastai turi mažiau svorio, turėdami tokią pačią galią kaip ir benzininiai grandininiai pjūklai, todėl juos lengviau valdyti. Deja, apribojimas elektros kabeliu lemia šių prietaisų naudojimą tik ten, kur turime prieigą prie elektros. Dėl šios priežasties šiuos prietaisus gamintojai suprojektavo namų ir kiemo sodui eksploatuoti, todėl jie dažniausiai yra prietaisai, galintys paruošti degalus, tačiau neatlaikantys profesionalaus medžių kirtimo krūvio.

Koks yra geriausias elektrinis grandininis pjūklas – galia

Ši vertė nurodoma kW (kilovatais) arba W (vatais). Kai mūsų grandininio pjūklo darbas apsiriboja mažo namų sodo priežiūra, tikriausiai pakaks 1200 W. Tačiau, jei norite periodiškai ruošti kurą žiemai ar tvarkyti namo statybą, turėtumėte šiek tiek pasidomėti didesni parametrai. Tokiu atveju ieškokite galios nuo 1500 iki 2400 W. 2400 W galios grandininis pjūklas leis valdyti didelį sodą, periodiškai pjauti jame medžius ir juos pjauti kurui, arba paruošti medinius elementus, namo statyba.

Kreipiklio ilgis

Šis parametras nurodo, kiek laiko yra darbo zona. Jis turėtų būti pritaikytas variklio galiai, nes ką gausime iš ilgo darbo ploto su silpnu, sustojančiu varikliu? Paprastai mažų grandininių pjūklų strypo ilgis yra 30 – 35 cm. Bet namų pjūklų segmente yra ir modelių su 40 cm ilgio ir ilgesniais kreiptuvais (Galingiausi miške dirbantys benzininiai modeliai gali turėti 100 cm ilgio kreipiklius). Taip pat patogu, jei jūsų pjūklas gali dirbti su strėle. Tai leidžia karpyti medžių šakas nelipant kopėčiomis.

Geriausias elektrinis grandininis pjūklas – svoris ir triukšmo lygis

Perkant elektrinį grandininį pjūklą, gerai išbandyti prietaisą parduotuvėje. Taip yra todėl, kad įranga, kurią eksploatuojant reikia nuolat laikyti tam tikroje padėtyje, o tai savo ruožtu reikalauja operatoriaus jėgos. Todėl bus sunku valdyti per sunkią mašiną, taip pat esant prastai ergonomikai. Lengviausi pjūklai yra modeliai, sveriantys apie 3 kg. Tačiau tai taip pat pjūklai su silpnesniais varikliais ir kitais parametrais. Dažniausiai padorių parametrų mašinos sveria nuo 4 iki 5 kg. Tačiau dėl skirtingų naudojamų rankenų ir balansavimo būdo vienas modelis gali būti patogus vienam vartotojui, kitas – kitam.

Perkant modelį sau, taip pat verta atkreipti dėmesį į maitinimo kabelio ilgį, kad jis nebūtų trumpesnis nei 4-5 metrai

Kita vertus, triukšmo lygis yra sinonimas patogumui naudoti mašiną ilgesnį laiką. Žinoma, benzininiai grandininiai pjūklai yra absoliučiai garsiausi ir nerekomenduojama jų naudoti be specialių triukšmą mažinančių ausinių. Elektriniai grandininiai pjūklai skleidžia triukšmą 90–100 dB lygiu. 90 dB yra triukšmo lygis, kurį turime gatvėje mieste, ir 100 dB – triukšmas, kurį kelia motociklas. Triukšmo trukdžių lygis taip pat yra gana subjektyvus, todėl dirbant su grandininiu pjūklu niekada neskauda naudoti ausines.

Papildomos funkcijos

Kaip ir bet kuriame įrenginyje, taip pat ir elektrinių grandininių pjūklų geromis kainomis atveju, gamintojai aprūpina savo prietaisus papildomomis funkcijomis. Elektrinių pjūklų atveju vadinamasis minkštas paleidimas yra dažnas palengvinimas, kuris turi įtakos prietaiso patvarumui.

Kita savybė, supaprastinanti mašinos darbą, yra automatinis grandinės įtempimas ir tepimas. Grandinė turi būti gerai priveržta ne tik dėl geresnių pjovimo savybių, bet ir dėl operatoriaus saugumo. Šiuolaikiniai grandininiai pjūklai leidžia be įrankių valdyti grandinės įtempimą, taip pat nustatyti jo tepimo lygį, kuris tada atliekamas automatiškai.

Technologijos taip pat juda į priekį, kai kalbama apie saugumą. Daugumoje prietaisų yra rankinis apsauginis įtaisas, kuris sumažina nelaimingų atsitikimų darbe skaičių. Tai veikia taip, kad avarinis stabdys įsijungia, kai tik pjūklas atsiremia į apsaugą. O jis savo ruožtu yra nuolat tobulinamas atskiruose modeliuose, jis gali laiku sustabdyti pjūklo grandinę, pavyzdžiui, 0,1 s.

Kainos

Elektriniai grandininiai pjūklai yra tikrai pigesni nei jų elektriniai. Pigiausi, prieinami nežinomo gamintojo elektriniai modeliai kainuoja apie 200 PLN. Nedaug, nes pigesniam žinomo gamintojo modeliui tenka išleisti mažiau nei 300 zlotų. Taip pat žinomi gamintojai, vidutinės klasės modeliai su padoriais parametrais kainuoja apie 400 – 500 PLN. Kita vertus, jei norime aukštos klasės elektrinio grandininio pjūklo, turime būti pasirengę išleisti iki 1 500 zlotų.

5 geriausi elektriniai grandininiai pjūklai. Nuomonės 2021 m

Žemiau pateiktame reitinge yra keletas elektrinių grandininių pjūklų, kuriuos, mūsų manymu, verta pabrėžti. Galbūt vienas iš šių modelių jus taip pat domins.

1. „Makita“ elektrinis grandininis pjūklas 1800W UC3541A

„Makita UC3541A“ yra mašina, kuri veiks tiek kaip prietaisas darbui mažame sode, tiek medienos gavimui pramoniniu mastu. Tai puikiai tiks malkoms gauti, taip pat kasmetiniam sodo valymui. Šio modelio galia yra 1800 W, o bendras svoris – 4,7 kg. 3/8 “žingsnio grandinė veikia 14,5 m / s greičiu, o jos grandinės palieka 1,1 mm pločio pjūvį.

Geresniam valdymui turime alyvos siurblį su reguliuojamu grandinės tepimo efektyvumu. Alyvos bako talpa yra 0,2 l. Šio prietaiso matmenys yra 455 mm ilgio, 245 mm pločio ir 200 mm aukščio, o pjovimo ilgis yra 35 cm. Įrenginio įrangoje, be paties prietaiso, yra pjovimo grandinė, grandinės kreiptuvas ir pjovimo įtaiso apsauga. Eksploatavimo saugumui įtakos turi inercija įjungtas pjovimo grandinės stabdys per 0,1 sek.

Pasak žmonių, naudojančių šį modelį, jo kainos ir kokybės santykis yra puikus, sistema be įrankių naudojama pjovimo agregatui valdyti, taip pat yra patvari ir efektyvi.

„Makita UC3541A“ yra 1800 W galios elektrinis grandininis pjūklas. Produkto matmenys yra šie: 45,5 cm x 24,5 cm x 20 cm. Modelio svoris yra 4,7 kg.

Privalumai

Grandinės priežiūra:

Pjūklas turi automatinę grandinės tepimo sistemą, kuri labai palengvina priežiūrą. Papildomas privalumas yra grandinės įtempimo ir keitimo be įrankių funkcija.

Alyvos siurblys:

Modelyje yra aukštos kokybės alyvos siurblys, leidžiantis nustatyti tepimo pajėgumą. Dėl to vartotojas gali geriau pritaikyti įrangą savo poreikiams.

Būstas:

Perskaitę daugybę internete paskelbtų atsiliepimų, galite padaryti išvadą, kad prietaiso korpusas pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Šis elementas nėra linkęs įbrėžti.

Efektyvumas:

Daugelis žmonių patvirtina, kad modelis yra efektyvus. Dėl gana didelės galios medienos pjovimas neužima daug laiko. Vartotojai pabrėžia, kad pjūklas tikrai bus tinkamas namų ruošos darbams.

Komfortas:

Produktas nesveria per daug ir yra geros formos. Todėl „Makita UC3541A“ naudoti yra patogu.

Trūkumai

Pjūklo ašyje nėra rankenos:

Prietaisas neturi rankenos ant pjūklo ašies. Anot vartotojų, tai kiek apsunkina storesnių kamienų pjovimą.

2. Elektrinis grandininis pjūklas „Hitachi CS35Y“

Galingas 2000 W modelis „Hitachi CS35Y“ pristato lengvą ir patogią mašiną, skirtą mėgėjiškam ir profesionaliam darbui. Šio prietaiso svoris yra 5,4 kg, o grandinės greitis – 14,5 m / s. Dėl puikios pusiausvyros šis modelis yra patogus dirbant ir garantuoja didesnę kontrolę bei tikslią pjovimo instrukciją.

Šiame modelyje taip pat įdiegta „minkšto paleidimo“ funkcija, turinti įtakos mašinos tarnavimo laikui ir vartotojo saugumui. Mes taip pat turime apsaugą nuo perkrovos ir įtempiklį be įrankių …