Geri elektriniai blynai

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią elektrinę blynų keptuvę pasirinkti?

Blynai yra vienas mėgstamiausių vaikų patiekalų, nors jį mėgsta ir suaugusieji. Be to, šį patiekalą galime paruošti keliais būdais ir su daugybe skirtingų ingredientų. Kepimas tradicinėje keptuvėje kartais užima daug laiko, todėl turėtumėte nuspręsti įsigyti elektrinį modelį, vadinamąjį blynai. Mūsų vadove siūlome, kaip rasti jums tinkamiausią produktą. Be to, jo pabaigoje yra reitingas su 2 įdomiais pasiūlymais.

Elektrinių blynų keptuvių dėka šį patiekalą galima paruošti vos per kelias sekundes. Viskas dėl to, kad šiluma tokiuose prietaisuose pasiskirsto tik ant jų paviršiaus, o tai lemia didesnį efektyvumą. Be to, elektros įranga įkaista iki aukštos temperatūros, o tai leidžia tešlai greitai ir tolygiai kepti. Geriausia elektrinė blynų keptuvė 2021 m. Turėtų turėti mūsų poreikiams pritaikytą galią, galimybę reguliuoti temperatūros diapazoną, taip pat tvirtą korpusą.

Galia yra pats svarbiausias parametras, todėl ją visada reikia patikrinti. Rekomenduojama elektrinių blynų gamintojų vertė yra mažiausiai 900 W. Kuo didesnė galia, tuo efektyvesnis bus prietaisas, taip sutaupant daugiau laiko kepti blynus. Nepaisant to, šio parametro vertė taip pat gali turėti didelės įtakos sąskaitų už elektrą dydžiui, ko nereikėtų pamiršti.

Geroje keptuvėje turėtų būti sklandžiai reguliuojamas temperatūros diapazonas, kad galėtume kontroliuoti jos įkaitimo laipsnį. Paprastai temperatūros vertė reguliuojama specialia rankenėle, nors šiuolaikiškesni modeliai gali turėti ekraną su klaviatūra. Čia daug kas priklauso nuo jūsų pačių pageidavimų ir patogumo.

Geriausios elektrinės blynų keptuvės yra tokios patvarios, kad jas galima naudoti labai ilgai, nebijant sugadinti kaitlentės dangtį. Todėl pabandykime atkreipti dėmesį į vykdymo medžiagą. Emalio gaminiai yra pigesni, nors ketaus modeliai yra tikrai tvirtesni ir gali mus lydėti keletą metų, neatsižvelgiant į naudojimo dažnumą.

Naudojimui namuose paprastai pakanka blynų virimo aparato su viena kaitinimo plokšte. Nors jos atveju vienu metu kepsime tik vieną blyną, šis procesas trunka tik kelias sekundes. Modeliai su keliomis lėkštėmis dažniausiai naudojami restoranuose ar maitinimo kabinose, nes šiose vietose patiekalo paruošimo laikas skaičiuojamas beveik tiek, kiek jo skonis. Paviršiaus plotas yra neabejotinai svarbesnis nei kaitlentių skaičius. Jis turėtų būti visiškai plokščias, kad blynų vartymas mums nebūtų problema.

Elektrinės blynų keptuvės

„Delimano Utile“ 1000087987

„Delimano Utile 1000087987“ elektrinių blynų virimo aparato skersmuo yra 20 cm. Šiuo atveju mums nereikia sviesto ar aliejaus kepti blynus, todėl paruoštas patiekalas gali turėti daug mažiau kalorijų. Gamintojas minėtą modelį įrengė specialia, nelipnia danga. Jo buvimas neleidžia tešlai prilipti prie kaitinimo plokštės, o tai padidina naudojimo patogumą. Šis sprendimas taip pat palengvina produkto nepriekaištingą švarumą, o tai gali teigiamai paveikti jo gyvenimą.

Pateiktoje keptuvėje taip pat yra automatinis termostatas, palaikantis optimalią kepimo temperatūrą. Būdingas „Delimano“ modelio bruožas taip pat gali būti specialiai suprojektuota rankena, kuri kepant neįkaista. Todėl išvengsime rankų nudegimų, kurie gali atgrasyti nuo produkto naudojimo. Keptuvės matmenys: 38 cm x 20 cm x 4,8 cm. Jis neužima per daug vietos ant virtuvės stalviršio ir yra itin lengvai laikomas.

Vartotojai mano, kad pagrindiniai aprašyto produkto privalumai yra paprastas naudojimas. Ši prieinama elektrinė blynų keptuvė leidžia paruošti patiekalą greitai ir be nemalonių kvapų ar nudegimų. Pakanka mirkyti kaitinimo plokštelę inde (yra komplekte), apversti blynų virimo aparatą ir palaukti keletą minučių. Tada jums tiesiog reikia užpilti tešlą ant plokštelės ir stebėti, kaip skanūs blynai kepami.

„Bartscher A150.114G“

Keptuvės „Bartscher A150.114G“ vidinis skersmuo yra 38 cm, todėl su jos pagalba galite paruošti didelio dydžio blynus. Įrenginio galia siekia net 1500 W, o tai įrodo jo efektyvumą ir veikimo greitį. Šiuo atveju kaitinimo plokštė yra su nelipnia danga, kuri leidžia išvengti erzinančio tešlos sulipimo. Tai trukdytų ruošti patiekalą ir labai nepatogu būtų naudoti blynų virimo aparatą.

Pateikta įranga yra universali, o tai reiškia, kad ją virtuvėje galima naudoti įvairiais būdais. Keptuvės pagalba galite paruošti ne tik blynus, bet ir kitus patiekalus, kuriuos reikia kepti, pavyzdžiui, karbonadus. Daugiafunkcionalumas nėra vienintelis „Bartscher A150.114G“ pranašumas. Kitas privalumas yra tai, kad rinkinyje, be prietaiso, yra speciali mentelė ir stiklinis dangtelis. Šių elementų buvimas reiškia, kad nereikia jų pirkti atskirai, todėl tai yra būdas sutaupyti daug pinigų.

Internete pasirodė daugybė nuomonių apie aukščiau aprašytą produktą, ir dauguma jų yra labai teigiamos. Vartotojai ypač vertina aprašytą blynų gamintoją dėl aukštos kokybės ir praktiškumo. Dėl to, kad keptuvė pagaminta iš patvarių medžiagų, ją galima naudoti labai ilgai. Daugeliui žmonių greitas apšilimo laikas taip pat yra privalumas.