Elektrinė viryklė su vienu degikliu

Jei ieškote elektrinės viryklės, patekote į reikiamą vietą. Mūsų straipsnyje rasite vadovą, kuris padės jums pasirinkti. Taip pat susipažinsite su 5 įdomiausių modelių, kurie yra populiariausi tarp vartotojų, sąrašu. Įranga buvo pirmoje vietoje „Ravanson HP-7010W“, turintis vieną degiklį ir leidžiantis paruošti skanius patiekalus. Produktas atrodo patraukliai. Jis turi baltą, lengvai valomą korpusą. Viryklė, kurioje yra viryklė, gerai įkaista ir leidžia greitai ją paruošti. Įranga dedama ant neslystančių kojų, todėl ji yra stabili. Negana to, produktas leidžia reguliuoti temperatūrą, todėl, atsižvelgiant į jūsų poreikius, galite pašildyti vakarykštę vakarienę arba paruošti valgį visai šeimai. Modelis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl to jis yra labai patvarus ir tarnaus jums daugelį metų. Jei norite sužinoti daugiau įdomių dalykų, perskaitykite. Modelis buvo antras reitinge „Eldom PG10“. Jis gali būti naudojamas tiek atostogų namuose, tiek stovyklavietėse.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią elektrinę viryklę su vienu degikliu pirkti?

Pirkinių vadovas

Jei turite nedidelę virtuvę, dažnai stovyklojate ar norite savo dujinę viryklę papildyti elektriniais degikliais, rekomenduojame įsigyti vieno degiklio elektrinę viryklę. Tai įranga, kuri leis jums paruošti karštą patiekalą, kur tik norite. Pagrindinis jo pranašumas yra mažas dydis ir mažas svoris, leidžiantis perkelti įrenginį bet kur. Dėl šios priežasties šį modelį dažnai renkasi turistai ir stovyklautojai. Savo vadove atidžiai nagrinėjame svarbius klausimus, susijusius su tokios įrangos įsigijimu, atsakydami į klausimą: kurią vieno degiklio elektrinę viryklę pasirinkti.

Plokščių tipai

Svarbiausias aspektas perkant turistinę elektrinę viryklę yra kaitlentės pasirinkimas. Ji yra atsakinga už maisto ruošimo greitį ir įrangos saugumą. Parduotuvėse galime pasirinkti kelis variantus, įskaitant modelius:

Keramikos – plokščia jų plokštė padengta stiklo danga, kuri puikiai atiduoda šilumą. Viduje yra kaitinimo elementas, kurio diapazonas pažymėtas apskritimu, žyminčiu degiklį. Galime pasirinkti modelius su greitai kaitinamais halogeniniais šildytuvais arba elektrinėmis gyvatukėmis, kurioms užvirinti vandeniui reikia daugiau laiko. Taip pat verta paminėti, kad vartotojai nusprendžia įsigyti tokio tipo įrenginius dėl patrauklios kainos ir kokybės vertės.

Indukcija – jie išsiskiria aukštos kokybės danga, po kuria yra šildymo ritės. Tai savo ruožtu sukuria kintamo tipo magnetinį lauką, dėl kurio efektyviai degiklis kaitinamas su minimaliais energijos nuostoliais. Deja, dėl tokios pažangios technologijos aukšta tokios elektrinės viryklės kaina nėra labai patraukli. Kartu reikia pabrėžti, kad tokie prietaisai laikomi labai efektyviais ir lengvai prižiūrimais.

Ketaus – jie yra pagaminti iš labai patvarios medžiagos, kuri puikiai praleidžia ir palaiko šilumą, o tai reiškia, kad mūsų valgis neatvės, tačiau, kita vertus, gali netyčia sudegti. Taip pat verta prisiminti, kad, skirtingai nei keraminės ir indukcinės kaitlentės, ketaus variantas nėra jautrus mechaniniams pažeidimams, pavyzdžiui, įtrūkimams ar įbrėžimams.

Galia – kuri vieno degiklio elektrinė viryklė yra geriausia?

Svarbus klausimas renkantis vieno degiklio elektrinę viryklę yra kaitlentės galia. Jis atsakingas už karšto patiekalo paruošimo greitį ir turi įtakos sąskaitų už energiją dydžiui. Taigi verta pasirinkti tinkamą įrangą, kad atitiktų jūsų lūkesčius. Tiems, kuriems nerūpi sudėtingų patiekalų, kuriems reikalinga aukšta temperatūra arba greitas lėkštės pašildymas, paruošimas, rekomenduojame įsigyti elektrinę viryklę, kurios galia yra nuo 800 W iki 1000 W. Parduotuvėse esantys modeliai, kurių vertė viršija 1500 W, yra skirta reiklesniems vartotojams. Elektrinės viryklės turi galios reguliavimą, kurio dėka mes galime paruošti daugybę patiekalų. Taigi gerai atkreipti dėmesį į šį klausimą perkant tokią įrangą. Modeliuose yra keli reguliavimo lygiai, kurie atitinka plokštės šildymo galią. Įranga yra su rankenėle arba jutikliniu skydeliu, kuris leidžia jums pritaikyti degiklio galią pagal mūsų poreikius.

Matmenys

Produkto matmenys yra labai svarbūs. Pasak daugelio žmonių, geriausia vieno degiklio elektrinė viryklė yra ne tik patogi naudoti, bet ir lengvai transportuojama. Todėl reikėtų kruopščiai patikrinti jo matmenis. Standartinės įrangos matmenys: 21 cm x 21 cm x 6 cm. Parduotuvėse taip pat rasite didesnių viryklių, kurių matmenys: 30 cm x 30 cm x 10 cm. Dėl tokių rinkoje esančių modelių įvairovės galime lengvai rasti tobulą įrangą, kuri pateisins mūsų lūkesčius ir gerai dirbs vasaros kempingo metu.

Laido ilgis

Atminkite, kad tokią viryklę maitina tinklas, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į jos laido ilgį. Dėl ilgo kabelio mes negalime pasirinkti savo įrangos vietos. Pernelyg trumpas kabelis gali pasirodyti problema, ypač kempinge, kur prieiga prie lizdo dažnai būna gana sunki.

Svoris

Turistinės viryklės atveju jos svoris yra svarbus parametras. Atsižvelgiant į tai, kad įranga dažnai gabenama, ji turėtų būti gana lengva. Kita vertus, mažas prietaiso svoris gali padaryti jį nestabilų, todėl nepatogu gaminti patiekalus tokioje viryklėje. Standartinis modelis sveria apie 0,7 kg, nors parduotuvėse rasite ir lengvesnių, ir sunkesnių gaminių.

Valdymo lempa

Daugumoje elektrinių viryklių modelių yra valdymo lemputė. Tai informuoja mus apie plokštelės kaitinimo procesą, taip sumažinant atsitiktinių nudegimų riziką. Tai labai saugus sprendimas, ypač vaikų ar naminių gyvūnėlių atveju, kurie gali netyčia paliesti tokios viryklės paviršių. Be to, lempos taip pat informuoja mus apie likutinę šilumą, atsirandančią iškart po įrangos naudojimo. Taip siekiama išvengti nudegimų, kai įranga atvėsta.

Kojos

Vieno degiklio elektrinė viryklė turi būti labai stabili. Dėl mažo svorio sunkus puodas gali apversti mūsų įrangą ir padaryti daug žalos. Tinkamai subalansuotos kojos yra atsakingos už tokio prietaiso stabilumą. Taip pat verta rinktis modelį, kuriame yra papildomų silikono elementų, kurių neslystančios savybės veiks net ant drėgno stalviršio paviršiaus.

Elektrinės viryklės su vienu degikliu geromis kainomis

Elektrinė viryklė su vienu degikliu yra nedidelis prietaisas, kurį rinkoje galima rasti daugybe variantų. Jo kaina skiriasi priklausomai nuo plokštės tipo ir modelio galios. Todėl parduotuvėse rasite įrenginių, kurių pirkimo kaina prasideda nuo 25 PLN, taip pat tokių, už kuriuos turite išleisti bent 150 PLN.

Geriausios vieno degiklio elektrinės viryklės 2021 m

Kadangi jūs jau žinote svarbiausias įrangos savybes, verta pasidomėti kai kuriais produktais. Žemiau mes sudarėme vieno degiklio elektrinių viryklių, kurios gavo aukščiausią vartotojų įvertinimą, reitingą. Tarp 5 pateiktų modelių galite rasti sau tinkamą.

Mūsų rekomendacijos

„Ravanson HP-7010W“

Įdomi įranga yra „Ravanson HP-7010W“ viryklė. Šis produktas gerai veikia tiek namuose, tiek atostogaujant. Jį galima naudoti visur, kur yra galimybė naudotis elektra. Šios įrangos galia yra 1500 W, o tai leidžia greitai paruošti skanų patiekalą.

Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Jis pagamintas iš šalto valcavimo nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties prietaisas yra labai patvarus ir tarnaus jums daugelį metų. Aparatinės įrangos korpusas yra baltas. Šildymo plokštės skersmuo yra 18,8 cm, todėl joje gali tilpti didesnis puodas. Prietaisas remiasi ant neslidžių kojų, neleidžiančių jam judėti gaminant maistą ar nuslysti ant žemės.

Šiame modelyje yra rankenėlė, leidžianti nustatyti šildymo temperatūrą. Be to, saugumui naudojamas temperatūros reguliavimo saugiklis. Svarbus klausimas yra mažas produkto dydis. Todėl, kai nereikia, jį galima lengvai nešioti ir laikyti. Vartotojai vertina šią įrangą dėl jos paprasto naudojimo.

„Ravanson HP-7010W“ yra elektrinė viryklė su vienu degikliu (skersmuo – 18,8 cm). Prietaiso galia yra 1500 W. Modelio matmenys yra 10 cm x 30 cm x 27 cm.

Privalumai

Pėdos:

Orkaitė turi mažas kojas, užtikrinančias stabilumą. Jie pagaminti iš gumos, kuri neslysta jokiu paviršiumi. Todėl prietaisas neslystų ant stalviršio.

Paslauga:

Naudoti įrangą yra labai lengva ir neturėtų būti sunku. Orkaitė pradeda kaisti iškart po to, kai ji yra prijungta prie elektros tinklo. Raudona lemputė praneš, kad pasiekta tinkama temperatūra. Virimo metu galite laisvai reguliuoti temperatūrą.

Dizainas:

Prietaisas išsiskiria labai gražia išvaizda. Korpusas yra nespalvotas. Patrauklus dizainas patraukė didelę vartotojų grupę.

Saugumas:

Modelis turi daugybę apsaugų, apsaugančių nuo perkaitimo ir gedimų. Pasiekus per aukštą temperatūrą arba palikus prietaisą įjungtą 1 valandą, jis automatiškai išsijungs.

Trūkumai

Svoris:

Deja, įrangos svoris siekia 3 kg, todėl jis apsunkina bagažą, įranga nelaikoma patogia.

„Eldom PG10“

„Eldom PG10“ viryklė yra modelis, kuris puikiai veikia daugelyje namų. Be to, produktas gali būti naudojamas tose vietose, kur negalima gaminti su dujomis. Jis dažnai naudojamas sklypuose ar …