Geri „Dedra“ keitiklių suvirintojai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kokią „Dedra“ keitiklio suvirinimo aparatą pasirinkti?

Inverterio suvirintojas yra lengva ir maža įranga, leidžianti gauti geros kokybės siūlę. Papildomi šio tipo įrangos privalumai yra ilgaamžiškumas ir galimybė dirbti vienfaziu (ir ne tik trifaziu) tinklu. Kaip greitai rasti patogų ir tvirtą modelį? Tai sužinosite perskaitę žemiau pateiktą vadovą. Pabaigoje rasite 3 „Dedra“ vartotojų rekomenduojamų „Dedra“ keitiklių reitingą.

Išskyrėme „Dedra“ prekės ženklą, nes jo įrangą nekantriai renkasi ne tik savadarbiai mėgėjai, bet ir patyrę suvirintojai. Bendrovės pasiūlyme yra įrenginiai, aprūpinti daugeliu šiuolaikinių technologijų, kurios padidina darbo komfortą ir saugumą. „Dedra“ suvirintojai yra populiarūs Lenkijoje ir kitose Europos šalyse, tokiose kaip Vokietija, Italija ir Vengrija.

Žmonės, svajojantys apie geriausią „Dedra“ keitiklio suvirintoją 2021 m., Turėtų gerai pagalvoti, kam jiems reikia tokio įrenginio. Reikia nepamiršti, kad kai kurie įrenginiai leidžia suvirinti bet kokiu metodu (ne tik MIG / MAG, bet ir TIG ir MMA), o kiti – tik vienu ar dviem.

Pasirinkta įranga turėtų būti lengva ir ne per didelė, kad prireikus galėtume ją lengvai perkelti į kitą vietą ar automobilyje. Taip pat reikėtų atsižvelgti į naudojimo paprastumą. Kartais mes turime naudoti korpuso rankenėlę, kad pakeistume suvirinimo parametrus. Nepatyrusiems žmonėms gali kilti problemų dėl tikslumo išlaikymo, pvz., Kai sprendžiama dėl suvirinimo srovės vertės. Šiuolaikiškesniuose modeliuose dažnai yra LCD ekranas su intuityviu valdymo skydeliu.

Svarbus gero suvirintojo privalumas yra tvirtas korpusas, atsparus mechaniniams pažeidimams. Tai užtikrina vidinių prietaiso dalių apsaugą ir estetinę įrangos išvaizdą ilgą laiką, net ir intensyviai naudojant. Be to, geriausios „Dedra“ keitiklio suvirinimo mašinos turi papildomų funkcijų, kurios žymiai palengvina elektros lanko uždegimą ir laidą. Tai gali būti, pavyzdžiui, lanko jėga (padidina galią, kai elektrodas uždaromas) arba karštas paleidimas (kitaip karštas paleidimas, padidina suvirinimo srovę, kai smūgis lankui).

Inverterio suvirinimo aparatai Dedra – reitingas

Dedra Desi201 MMA 200A

Norėtume pristatyti „Dedra Desi201 MMA 200A“ modelį, kuris skirtas suvirinti MMA (dar vadinamas lankiniu suvirinimu su padengtu elektrodu). Įranga leidžia dirbti su tokiomis medžiagomis kaip ketaus, legiruoto ir konstrukcinio plieno. Suvirintojas sveria 9 kg.

Įrenginio funkcijos apima: „Hot Start“ ir „Anti Stick“. Pastaroji yra trumpojo jungimo apsaugos sistema, automatiškai išjungianti suvirinimo įtampą, kai elektrodas prilimpa prie medžiagos. Produktą aušina ventiliatorius, kad apsaugotų jį nuo perkaitimo. Maksimali modelio suvirinimo srovė yra 200 A. Kartu su suvirintoju gauname: elektrodo laikiklį, spaustuko laikiklį, apsauginę kaukę, tamsintą lęšį, transportavimo dėklą ir du 2 m ilgio suvirinimo kabelius.

Žvelgiant į vartotojų nuomones apie aprašytą įrangą, galima daryti išvadą, kad ją lengva nešiotis ir valdyti. Raudonas ir juodas korpusas yra atsparus pažeidimams, yra gerai aprašyta rankenėlė, skirta sureguliuoti suvirinimo srovės vertę. Prietaisas skirtas maitinti iš vienfazio 230 V tinklo.

Dedra 160A DESTI160L

„Dedra 160A DESTI160L“ suvirintojas idealiai tinka naudoti, pavyzdžiui, automobilių dirbtuvėse. Įranga leidžia mums suvirinti taikant MMA ir TIG metodus. Prietaisas pateikiamas su priedais: grįžtamuoju kabeliu, MMA kabeliu, plaktuko šepetėliu ir maža suvirinimo kauke. Didžiausia suvirinimo srovė šiuo atveju yra 160 A.

Pateiktas modelis sveria 9 kg, todėl, kad viršutinėje korpuso dalyje yra rankena, galime lengvai ją nešiotis. Suvirinimo aparate yra visos reikalingos funkcijos, būtent: „Arc Force“, „Hot Start“ ir „Anti Stick“. Be to, įrangą aušina ventiliatorius, kuris efektyviai apsaugo nuo perkaitimo dėl intensyvaus darbo. Svarbu tai, kad gaminį galima maitinti iš vienfazio 230 V tinklo.

Prietaisas sulaukė vartotojų pripažinimo, nes turi kompaktiškus matmenis ir yra ypač tvirtas. Net ir po ilgo naudojimo, korpuse nėra jokių įbrėžimų ar įbrėžimų. Suvirintojas turi patogią rankenėlę, skirtą suvirinimo srovės vertei keisti. Tai įdomus pasiūlymas žmonėms, kurie mėgsta pasidaryti laisvalaikį savo garaže.

Dedra Desi190BT MMA 160A TIG

„Dedra Desi190BT MMA 160A TIG“ įranga yra profesionalus modelis, leidžiantis suvirinti MMA ir TIG. Prietaisas turi „Hot Start“, „Anti Stick“ ir „Arc Force“ funkcijas, todėl neturėtume turėti jokių problemų užmušti lanką ar išlaikyti jo stabilumą. Tai geros kainos keitiklio suvirintojas „Dedra“, tinkantis naudoti namuose.

Produktas sveria 10 kg, jo matmenys yra: 36 cm x 25 cm x 31 cm. Prietaisas buvo pagamintas iš geros kokybės medžiagų, todėl yra patvarus ir tikrai nenusidėvės per greitai. Šiame modelyje yra ventiliatorius elektronikai aušinti ir terminis jutiklis. Dėl šios priežasties suvirintojas tikrai neperkaitins.

Pasak vartotojų, įranga verta dėmesio, nes ji leidžia greitai nustatyti suvirinimo srovę (naudojant rankenėlę). Produktas sukurtas taip, kad jį maitintų generatorius. Be to, prie modelio pridedami keli naudingi priedai: grąžinimo laidas, kabelis su MMA rankena, plaktukas ir kaukė.