Geras Stiga dalgis – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Ar norite įsigyti krūmapjovę, tačiau nežinote, kurį modelį rinktis? Jūsų dėmesiui rekomenduojame „Stiga“ produktus. Iš daugybės prietaisų savo reitingui išsirinkome geriausius. Pirmąją vietą reitinge užėmė krūmapjovė „Stiga SGT 226 J 287 110 102/15“. Tai yra modelis, turintis galingą, 2 taktų variklį, kuris yra efektyvus ir per daug neįkaista. Prietaisas taip pat turi efektyvią vibracijos mažinimo sistemą. Todėl dirbant rankos nepavargsta per greitai. Didelį įrangos naudojimo patogumą taip pat įtakoja jos lengvas svoris ir gerai profiliuota rankena. Rankena padengta malonia liesti ir neslidžia medžiaga. Prietaisą lengva paleisti ir nereikia per daug jėgos. Antrą vietą reitinge užėmė benzininis krūmapjovė „Stiga SBC 242 D“ 28732100216. Prietaisas turi didelį darbinį plotį, o tai reiškia, kad jūs galite greitai pjauti žolę dideliame sode.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Stiga“ krūmapjovę pasirinkti?

Jei turite didelį žemės sklypą ar sodą, tikriausiai žinote, kad rūpintis šia teritorija yra labai varginanti veikla. Todėl verta įsigyti vieną, efektyvią mašiną, kuri leis greitai susidoroti su neišvaizdžiomis piktžolėmis. Kadangi ne visi žinome, kuris pirkinys bus geriausias, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą. Tekste rasite naudingos informacijos, kokias savybes turėtų turėti geriausi „Stiga“ krūmapjovės. Kad jūsų pirkimas būtų dar lengvesnis, mes parengėme nedidelį sąrašą, kuriame rasite 3 įdomius šio gamintojo modelius.

„Stiga“ yra garsi Švedijos sodo įrangos gamintoja. Bendrovės siūlomos mašinos pasižymi aukšta kokybe ir aukštu efektyvumu. Šiuo metu gamintojo asortimente yra: šienapjovės, sekatoriai, dalgiai, traktoriai, pjūklai ir pūstuvai.

Degimo įranga yra labai galinga, todėl joje sumontuotas didesnis variklis. Tai siejama su efektyviu darbu ir kiek didesniu svoriu. Deja, išvalyti didelę teritoriją tokioje situacijoje gali būti gana sunku, todėl rekomenduojame įsigyti mašiną, kurioje sumontuotas atraminis diržas. Tai tikrai padidins naudojimo patogumą.

Pirkdami būtinai atkreipkite dėmesį į produkto stiprumą. Geriausias „Stiga“ benzininis žoliapjovas 2021 m. Turi turėti pakankamai vatų, kad veiktų efektyviai. Kuo didesnė variklio jėga, tuo ilgiau prietaisas galės dirbti be poilsio. Tai ypač svarbu, kai mūsų sklype yra didelis plotas ir kiekviena pertrauka žymiai prailgina darbo laiką. Be to, jei jūsų sode yra storų piktžolių, jomis pasirūpins tik efektyvios ir galingos mašinos. Geros kokybės įranga svyruoja nuo 450 W iki 3000 W.

Būtinai patikrinkite, koks yra dalgio, kurį norite įsigyti, pjovimo skersmuo ir įsitikinkite, kad jis tinka jūsų sodui. Natūralu, kad kuo didesnė ši vertė, tuo greičiau susitvarkysime su piktžolėmis. Tačiau atminkite, kad platūs modeliai turi mažai galimybių judėti uždarose erdvėse, pavyzdžiui, tarpelyje šalia jūsų namų.

Stiga krūmapjovės – reitingas

„Stiga SGT 226 J 287 110 102/15“

„Stiga SGT 226 J 287 110 102/15“ modelis yra aukštos kokybės krūmapjovė, kurioje sumontuotas galingas dviejų taktų variklis. Dėl to mašina garantuoja aukštą darbo efektyvumą, todėl galės greitai išvalyti visą jūsų sklypą ir pašalinti net labai storas piktžoles.

Modelio galia yra 0,7 kW, todėl jums nereikės reguliariai daryti pertraukų, kad apsaugotumėte variklį nuo perkaitimo. Dėl didelio mašinos efektyvumo labai greitai pjaunama žolė. Įrenginio starteris yra rankinis ir garantuoja labai greitą paleidimą. Kuro bako talpa yra 0,67 l, tai yra daugiau nei pakankamai vidutinio dydžio sodui. Pjovimo galvutė pagaminta pagal „Tap & Go“ technologiją ir turi dvigubą liniją, kuri garantuoja didelį pjovimo paprastumą. Pjovimo plotis yra 38 cm.

Pasak vartotojų, pateiktas modelis yra labai efektyvus, todėl jis tikrai susitvarkys su žole ir piktžolėmis vidutinio dydžio sklype. Be to, dėl mažo svorio, kuris yra 5,7 kg, prietaiso priežiūra nebus problema. Daugelis vartotojų sutiko, kad ši „Stiga“ benzininė vejapjovė už gerą kainą yra rekomenduojama įranga.

„SGT 226 J 287110102/15“ modelis yra labai geras „Stiga“ krūmapjovė iki 600 PLN. Prietaiso galia yra 0,7 kW. Darbinis plotis yra 38 cm. Įrangos svoris yra 5,7 kg.

Privalumai

Rankena:

Modelyje yra kilpos formos rankena. Dėl to, kad šis elementas yra gerai profiliuotas, vartotojui užtikrinamas tvirtas sukibimas. Tai reiškia ne tik didesnį komfortą, bet ir saugumą dirbant.

Variklis:

2 taktų variklis yra patvarus ir efektyvus. Dėl to pateiktas krūmapjovė taip pat tinka reikalaujantiems daugiau sodo darbų. Veikimo metu variklis per daug neįkaista, o tai sumažina jo gedimo riziką.

Antivibracinė sistema:

Šienapjovė turi ABS antivibracinę sistemą, kuri efektyviai sumažina vibracijas. Tai reiškia, kad prižiūrėdami sodą mūsų rankos per daug nepavargsta.

Lengvas paleidimas:

Vartotojai pabrėžia, kad įrenginio paleidimas nėra sunkus ir užima mažai laiko.

Svoris:

Pateiktas modelis yra lengvas, todėl net kelias valandas dirbant su vejapjove, mūsų rankos ir stuburas pernelyg neapkraunami.

Trūkumai

Mišinio paruošimas:

Turite atsižvelgti į tai, kad tinkamo aliejaus ir benzino mišinio paruošimas prietaisui gali būti problemiškas žmonėms, neturintiems to.

„Stiga SBC 242 D“ 28732100216

Žmonės, kurie ieško prietaiso, kuris padėtų greitai susidoroti su piktžolėmis sode, turėtų apsvarstyti galimybę įsigyti „Stiga SBC 242 D“ 28732100216. Tai aukštos kokybės dvitaktis krūmapjovė, garantuojanti efektyvų darbą ir išpjaunanti net labai storas piktžoles. .

Didžiausias gaminio privalumas yra variklio galia, kuri siekia net 1,25 kW. Tai garantuoja ilgą darbo laiką, nedarant pertraukos. Dėl to daug greičiau susidorosite su piktžolėmis dideliame sklypo plote. Kuro bako talpa yra 1 litras, šio kiekio pakanka kelioms minutėms intensyviam darbui. Pjovimo galvutė su „Tap & Go“ technologija turi dvigubą liniją, kuri garantuoja tikslų pjovimą. Pjovimo plotis yra 45 cm. Savo ruožtu ašmenų skersmuo yra 25,5 cm ir pagamintas iš labai kietos medžiagos, todėl dirbant nereikia jaudintis dėl jo sunaikinimo. Triukšmo lygis laikomas 115 dB. Produkto svoris yra 8,2 kg, kurį galite lengvai pakelti dėka patvarių diržų.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą mašiną yra labai glostanti. Daugelis žmonių savo nuomonėje pabrėžia, kad tai labai moderni ir efektyvi įranga, leidžianti greitai susidoroti su neišvaizdžiomis piktžolėmis.

„Stiga SBC 242 D 28732100216“ benzininio krūmapjovės galia yra 1,25 kW. Kuro bako talpa yra 1 l. Modelio svoris yra 8,2 kg.

Privalumai

Galva:

Prietaisas turi „Tap & Go“ galvutę, kuri leidžia pratęsti liniją darbo metu. Norėdami tai padaryti, tiesiog prispauskite galvą prie žemės. Pasak vartotojų, šis sprendimas yra labai praktiškas.

Petnešos:

Rinkinyje yra dvigubi pakinktai – jie pagaminti iš malonių odai ir tuo pačiu patvarių medžiagų. Diržai pjauna daug patogiau ir saugiau sveikatai (pakinktai palengvina stuburą).

Pjovimo plotis:

Dėl 45 cm darbinio pločio vartotojas per trumpą laiką gali nupjauti didelį plotą.

Kraštas:

Ašmenų kokybė yra labai gera. Jo gamybai naudojama medžiaga yra patvari ir nesideformuoja net po daugelio naudojimo mėnesių.

Trūkumai

Karbiuratorius:

Kartais karbiuratorius užsikemša ir dažniausiai reikalingas aptarnavimas.

„Stiga SBC 252 D 69474S“

Ieškodami geros kokybės įrangos sklypui ar sodui sutvarkyti, verta atsižvelgti į vartotojų nuomones. Dėl to žinosite, koks įrenginys atitiko pirkėjų lūkesčius. Dėl šios priežasties galime jums rekomenduoti „Stiga SBC 252 D 69474S“. Tai efektyvus ir labai efektyvus krūmapjovė.

Produktas turi labai ergonomišką rankeną, kuri garantuoja saugų sukibimą. Tai leidžia labai lengvai naršyti įrenginyje. Produkto galia siekia net 1,55 kW, o tai garantuoja greitą ir efektyvų darbą. Be to, mašina sugeba susidoroti net su labai storais augalais. Be to, jis gali veikti daug valandų, nenutraukdamas variklio, kad atvėstų. Kuro bako talpa yra 1 l, o tai garantuoja ilgą intensyvaus naudojimo laiką. Pjovimo plotis yra 45 cm.

Šio modelio apžvalgos yra labai glostančios, nes tai leidžia ilgai naudoti. Be to, vartotojai taip pat įvertino aukštą mašinos efektyvumą, kuris susijęs su jo galia. Be to, produktą naudoti labai paprasta dėl pakinktų, kurie palengvins 8,5 kg svorio prietaiso pakėlimą.

„Stiga SBC 252 D 69474S“ yra 1,55 kW benzininis šepetys. Kuro bako talpa 1 litras. Darbinis plotis 45 cm.

Privalumai

Antivibracinė sistema:

Dėl efektyvios antivibracinės sistemos mums nereikia jaudintis dėl to, kad naudodami vejapjovę, mūsų rankos bus labai apkrautos.

Likimas:

Pateiktas modelis tiks mažiems, vidutiniams ir dideliems sodams. Prietaisas efektyviai pjauna tiek žemą žolę, tiek tankius tankumus. Todėl jie laikomi veiksmingais ir universaliais.

Darbo patogumas:

„V“ rankena palengvina įrangos manevravimą. Be to, rinkinyje yra petnešos, leidžiančios palengvinti stuburą ir apsisaugoti nuo stipraus nugaros skausmo.

Trūkumai

Gamybos kokybė:

Kai kuriose apžvalgose teigiama, kad įrenginio konstrukcijos kokybė nėra geriausia, o tai padidina jo gedimo riziką.

Manome, kad šie straipsniai jums bus įdomūs, …