Dušo maišytuvai su termostatu. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Grohe Grohtherm 800 34 558 000 pasirodė esąs geriausias ir dažniausiai vartotojų pasirinktas termostatinis dušo maišytuvas. Taigi nusprendėme supažindinti naujus vartotojus su jam būdingomis savybėmis ir funkcijomis. Tai ant paviršiaus montuojamas modelis, kuriame naudojama daug novatoriškų technologijų. Tai ekologiška ir leidžia efektyviai sumažinti vandens suvartojimą, todėl pasirinkdami jį taip pat galime sumažinti savo sąskaitas. Be to, jo dėka galite laisvai reguliuoti vandens temperatūrą, o tai pagerina naudojimo patogumą ir saugumą. Šį gaminį lengva naudoti, ir vaikai tikrai galės juo elgtis. Jis atrodo labai elegantiškas ir dėl medžiagos, iš kurios pagamintas, papildomai atsparus įbrėžimams ir kitiems pažeidimams, kurie gali atsirasti jį naudojant. Tačiau jei ši baterija jums nepatinka arba jos nėra, raginame perskaityti modelio aprašymą Dekanas Begonija BCB 04BT. Pagal populiarumą jis liko antras ir išsiskiria dėl itin mažo vandens srauto ir funkcionalumo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį termostatinį dušo maišytuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Dušo maišytuvas su termostatu yra įdomi alternatyva įprastam maišytuvui. Tai užtikrina pastovią vandens, ištekančio dušo metu, temperatūrą ir yra saugu naudoti. Tai turi daug daugiau privalumų, kuriuos tikrai žinosime, kai nuspręsime jį įsigyti. Tačiau išsirinkti geriausią produktą ne visada taip paprasta. Štai kodėl mes sukūrėme savo vadovą, kurio dėka sužinosite, kokį dušo maišytuvą su termostatu pasirinkti, kad tai būtų geras pirkinys.

Termostatinio dušo maišytuvo pranašumai

Dušo maišytuvas su termostatu yra sprendimas, kuris turi daug privalumų. Pirma, tai garantuoja saugų naudojimą. Net ir naudojant karštą vandenį, jo būstas nešildys, todėl galime pašalinti nudegimų riziką, ypač jauniausių namų ūkio narių atveju. Be to, nėra pavojaus užplikyti karštu vandeniu, jei sistemoje nėra šalto vandens dėl įrenginio gedimo.

Tokia baterija taip pat yra galimybė sumažinti vandens suvartojimą. Paprastų šio tipo produktų atveju tinkamos vandens temperatūros nustatymas paprastai užtrunka kelias dešimtis sekundžių. Modelių su termostatu atveju šis laikas sutrumpėja tik iki kelių sekundžių. Tai veiksmingai sumažina vandens nuostolius ir gali sumažinti sąskaitas.

Akumuliatorius su termostatu taip pat garantuoja lengvą valdymą. Pakanka vieną kartą nustatyti optimalią temperatūrą ant rankenėlės, kita vertus, vandens srautą reguliuosime tik prausdamiesi po dušu. Negana to, kai kuriuose modeliuose ant rankenėlės iškart pažymėta tinkamiausia dušui temperatūra, dažniausiai 38 laipsnių C.

Galva

Renkantis puikų dušo maišytuvą su termostatu, turėtumėte atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius jo elementus, pirmiausia į galvą. Tai yra svarbiausia jo struktūros dalis, turinti įtakos viso produkto sandarumui ir kokybei. Jis taip pat atsakingas už galimybę reguliuoti srautą, taip pat maišyti karštą ir šaltą vandenį. Visų pirma patikrinkime šio elemento skersmenį. Populiariausių rinkoje esančių modelių skersmuo yra 40 mm, taip pat įprasti 35 mm. Atminkite, kad kuo didesnis skersmuo, tuo didesnė gali būti tekančio vandens srovė.

Kūno medžiaga

Termostatinių dušo maišytuvų korpusai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, daugiausia žalvario, nerūdijančio plieno arba nikelio. Pirmieji tikrai atsparesni korozijai ir patvaresni. Jie gali būti įdomus interjeras, dekoruotas įvairiais stiliais, įskaitant retro ar kaimišką.

Nerūdijančio plieno maišytuvai taip pat yra patvarūs, atsparūs įbrėžimams, lengvai valomi ir nekenksmingi aplinkai. Geriausia rinktis produktus, pagamintus iš patikrintos sandarumo medžiagos. Jie taip pat tinka interjerams, dekoruotiems beveik bet kokiu stiliumi. Kita vertus, iš nikelio pagaminti modeliai turi būdingą blizgesį ir yra labai atsparūs įbrėžimams. Kuris termostatinis dušo maišytuvas mums yra geriausias medžiagos požiūriu, daugiausia priklausys nuo mūsų pageidavimų ir biudžeto.

Srauto talpa

Kiekviena iš rinkoje esančių baterijų turi tam tikrą ekologinę klasę. Pagal tai žinosime, koks yra jo vandens srauto efektyvumas per sekundę. Paprastai šios vertės žymimos raidėmis, kiekvienai priskiriant tikslų vandens srautą:

*Z – ≤ 0,15l vandens / s

*A – ≤ 0,25l / s

*S – ≤ 0,33l / s

*B – ≤ 0,42l / s

*C – ≤ 0,50l / s

*D – ≤ 0,63l / s.

Iš to išplaukia, kad ekologiškiausia bus baterija, pažymėta raide Z.Tačiau tokiu būdu pažymėti tik bekontakčiai ir vienos svirties modeliai su specialiais ekologiniais mygtukais ir ekologinėmis spynomis.

Lietaus dušas

Lietaus dušas turi daug pasekėjų. Daugeliui žmonių geriausiame termostatiniame dušo maišytuve turėtų būti šis elementas. Paprastai jis montuojamas ant sienos arba po lubomis, o vanduo teka labai plačia srove. Jei patys norime vonios kambaryje turėti lietaus dušą, ieškokime modelio, kuriame taip pat būtų rankinio dušo galimybė. Dėl to galėsime laisvai užpildyti kibirą vonios kambaryje arba nuplauti mažą vaiką.

Dizainas

Dizainas perkant termostatinį maišytuvą turėtų būti mažiau svarbus nei medžiagos ar srauto efektyvumas, tačiau daugelis žmonių šiam elementui skiria vienodą dėmesį. Žinoma, šis produktas turėtų kažkaip atitikti likusį vonios kambario dekorą ir gerai derėti su jūsų pasirinkta dušo kabina. Šiandien rinkoje esantys produktai yra tokie įvairūs, kad tikrai galėsime rasti tinkamą. Galime rinktis tiek retro stiliaus čiaupus, tiek modernesnius, minimalistinius.

Termostatiniai dušo maišytuvai geromis kainomis

Termostatiniai dušo maišytuvai skiriasi kainomis. Tai priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir nuo medžiagos ar priedų, esančių komplekte. Pigiausi šio tipo produktai kainuoja vidutiniškai 100–300 PLN.

Kai norėsime šiek tiek geresnės kokybės modelio, kurio rinkinyje būtų, pavyzdžiui, lietaus dušas, turėsime mokėti daugiau. Paprastai tokie modeliai kainuoja daugiau nei 400 PLN. Parduotuvėse taip pat galime rasti produktų, kurių kainos viršija 1000 PLN. Jiems būdinga išskirtinė kokybė, elegantiškas dizainas ir daugybė papildomų galimybių.

Geriausi termostatiniai dušo maišytuvai 2021 m

Dušo maišytuvas su termostatu daugeliui yra daug geresnis sprendimas nei perkant įprastą tokio tipo gaminį. Tai leidžia greičiau nustatyti optimalią vandens temperatūrą, be to, ją lengva naudoti ir užtikrinamas saugumas. Nors jis turi daug privalumų, išsirinkti tinkamą ne visada taip lengva. Pateikiame dušo maišytuvų su termostatu reitingą, kuris jums pasakys, kurie modeliai yra įdomūs.

Mūsų rekomendacijos

„Grohe Grohttherm“ 800 34 558 000

„Grohe Grohtherm 800 34558000“ yra atviras termostatinis dušo maišytuvas su daugeliu novatoriškų technologijų. Jie pagerina naudojimo patogumą ir saugumą. Šis modelis buvo padengtas chromuota danga, kurios dėka jis atsparus įbrėžimams ir taip pat gerai atrodo.

Produktas yra ekologiškas ir leidžia rūpintis aplinka. Jame naudojama speciali vandens suvartojimo mažinimo sistema, vadinama „Grohe EcoJoy“, kuri leidžia efektyviai sumažinti vandens sąskaitas. Be to, čiaupas turi rankenėlę, leidžiančią reguliuoti vandens srautą, taip pat turi specialų „Grohe EcoButton“ taupymo mygtuką.

Vartotojai teigia, kad produktą verta pirkti, nes rinkinyje yra visi reikalingi surinkimui priedai, tokie kaip S jungtys ar metalinė rozetė. Dėl to jums nebereikia šių elementų ieškoti patiems. Be to, šį maišytuvą lengva naudoti ir jis leidžia efektyviai sumažinti naudojamo vandens kiekį.

„Grohe Grohttherm 800“ 34558000 dušo maišytuvas turi keraminę galvutę. Tai dviejų rankenų modelis.

Privalumai

Sumažina vandens suvartojimą:

Pažymėtina yra „EcoJoy“ technologija, kuri žymiai sumažina vandens suvartojimą. Tai naudinga ne tik dėl mažesnių sąskaitų, bet ir dėl teigiamo poveikio aplinkai.

Tikslus termostatas:

Modelyje yra tikslus termostatas. Jis yra toks jautrus, kad vartotojui užtikrinama ideali vandens temperatūra. „TurboStat“ technologija yra atsakinga už termostato efektyvumą.

Naudojimo sauga:

Vonios maišytuvas turi „SafeStop“ užraktą, kuris apsaugo nuo atsitiktinio temperatūros padidėjimo. Todėl mums garantuojama veiksminga apsauga nuo nudegimų.

Gerai veikiančios rankenėlės:

Įranga turi efektyvias rankenėles, kurias labai lengva tinkamai nustatyti. Dėl to galima puikiai pritaikyti vandens temperatūrą pagal mūsų pageidavimus.

Dizainas:

Produktas yra paprasto ir elegantiško dizaino. Modelį galima lengvai pritaikyti prie vonios ir jo aksesuarų dizaino.

Trūkumai

Valymas:

Nors „Grohe Grohttherm 800 34558000“ paviršius yra lygus, valyti reikia daug laiko. Kartais nutinka taip, kad modelio paviršiuje atsirandančias nuosėdas sunku užmigti.

Dekanas Begonija BCB 04BT

Jei jus domina geras ir pigus termostatinis dušo maišytuvas, ypatingą dėmesį skirkite „Deante Begonia BCB 04B“ modeliui. Tai dviejų rankenų sieninis gaminys, kurio srauto klasė pažymėta raide A. Tai reiškia, kad šiuo atveju vandens srautas yra mažesnis nei 15 litrų per minutę. Savo ruožtu triukšmas, kurį jis sukelia naudojimo metu, yra mažesnis nei 20 dB, todėl prausdamiesi po dušu netrukdysime kitiems namų ūkio nariams.

Maišytuvas turi keraminę galvutę, kurios pasukimo kampas yra 90 laipsnių. Pasirinkdami ją, mes galime tiksliai nustatyti vandens temperatūrą, dėl kurios ji nebus per šalta ar per karšta. Tai teigiamai veikia komfortą …