Brangus automobiliu supirkimas

Kas lemia brangaus automobilio kainą?

Automobilio vertę lemia keli veiksniai:

Automobilio tipas (t. y. lengvasis automobilis, sunkvežimis, visureigis, minivenas)
Gamintojas (pvz., „Ford”, „Chevrolet”, „Cadillac”, BMW, „Mercedes-Benz”)
savybės (pvz., odinis salonas, dideli ratlankiai, papildomos saugos priemonės)
Dabartinė transporto priemonės tipo paklausa
Transporto priemonės amžius
Gali būti ir kitų priežasčių, dėl kurių vieni transporto priemonių modeliai yra pigesni arba brangesni už kitus. Į šias priežastis pasinersime plačiau.

Brangus automobilių supirkimas yra procesas, kai žmogus parduoda savo brangų automobilį perkamajai įmonei už tam tikrą kainą. Dauguma automobilių supirkimo įmonių yra susitelkusios į pigių ir senų automobilių supirkimą, tačiau taip pat yra ir įmonių, kurios specializuojasi brangesnių ir naujesnių automobilių supirkimui.

Parduodant brangų automobilį supirkimui, yra keletas dalykų, kuriuos verta atkreipti dėmesį. Pavyzdžiui, svarbu žinoti, kokioje būsenoje yra automobilis, kiek jame yra nusidėvėjimo ir ar yra kokių nors defektų. Taip pat svarbu žinoti, kokia yra rinkos kaina tokio automobilio modeliui ir kokia yra to momento automobilio vertė.

Jei norite parduoti savo brangų automobilį supirkimui, pirmiausia galite pasikonsultuoti su kelias įmones, kad gautumėte jų pasiūlymus. Svarbu išsiaiškinti, kokie yra jų pasiūlymai, kiek jie siūlo už jūsų automobilį ir kokie yra jų sąlygos. Taip pat verta patikrinti, ar įmonė yra patikima ir gerai žinoma rinkoje.

Galų gale, prieš priimant sprendimą parduoti brangų automobilį supirkimui, verta įvertinti savo prioritetus – ar norite greitai parduoti automobilį, ar pageidaujate gauti kuo didesnę kainą už jį.

Tikroji naujo brangaus automobilio kaina

Užuot žvelgę tik į potencialaus automobilio lipduko kainą, turite apskaičiuoti tikrąją automobilio įsigijimo kainą. Štai keletas „paslėptų išlaidų”, į kurias reikia atsižvelgti.

Automobilio paskolos palūkanos

Galite pretenduoti į automobilio pardavėjo suteiktą 0 % bendros kredito kainos (APR) paskolą automobiliui įsigyti. Jei ne, dalį kiekvieno mėnesinio mokėjimo sudaro paskolos palūkanos.

Lygindami automobilio paskolos pasiūlymus, atkreipkite dėmesį į bendrą palūkanų mokestį.

Atlikdami papildomus paskolos mokėjimus, sumažinsite bendras paskolos išlaidas ir galutinę automobilio pirkimo kainą.Domina skubus automobilių supirkimas ?

Taip pat gali būti įmanoma ateityje refinansuoti automobilio paskolą ir gauti mažesnę palūkanų normą. Tačiau nėra garantijos, kad palūkanų normos bus mažesnės, kai būsite pasirengę refinansuoti.

Mokesčiai ir rinkliavos

Brangiems automobiliams taikomi didesni pradiniai mokesčiai ir registracijos mokesčiai, nes jie yra vertingesni.

Jei jūsų valstybė taip pat ima metinį nekilnojamojo turto mokestį už automobilį, brangesnių automobilių pakartotinis mokestis greičiausiai bus didesnis nei perkant pigesnį automobilį.

Brangių automobilių draudimas

Mėnesinės automobilio draudimo išlaidos yra didesnės brangioms transporto priemonėms, nes jos yra vertingesnės.

Jei gaunate paskolą automobiliui, skolintojas taip pat reikalaus, kad turėtumėte draudimą nuo susidūrimo ir visapusišką draudimą.

Šis neprivalomas draudimas yra protingas žingsnis bet kuriai naujesnei transporto priemonei. Šį draudimą galite rinktis net jei mokate grynaisiais pinigais.

Tačiau reikalavimas įsigyti papildomą draudimą gali būti netikėtos išlaidos, jei vairuojate seną automobilį, kuris turi tik civilinės atsakomybės draudimą.

Nesvarbu, ar perkate brangų automobilį, ar ne, visada pravartu palyginti potencialių transporto priemonių draudimo įkainius.