Anglies grotelės. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Tarp daugybės anglies grotelių pasiūlymų interneto vartotojai pasirinko tuos, kuriuos laiko geriausiais. Visų pirma jie nusprendė įdėti „Activa“ kampinis. Tai modelis, kuriam nereikia specialios priežiūros, kad ilgai tarnautų mums. Pakepus ant grotelių pakanka nuvalyti drėgnu skudurėliu ir laikyti sausoje vietoje. Produktas pagamintas iš geros kokybės plieno. Kepsninės grotelės yra labai plačios, todėl leidžia vienu metu kepti daug maisto. Pelenai kaupiasi specialiame stalčiuje, kurį vėliau galima lengvai ištuštinti. Šio gaminio šone sumontuota speciali lentyna, kurioje galime laikyti su mūsų grotelėmis susijusius priedus. Kalbant apie krosnies plokštę, mes galime reguliuoti jos aukštį. Be to, gaminyje yra atvartas, kurio dėka ant grotelių palaikome pastovią temperatūrą. Vartotojai taip pat rekomenduoja vadinamą modelį „Weber Master-touch GBS“. Greičiau tai yra grotelės, skirtos mažesnei žmonių grupei. Jei norite sužinoti kitų produktų, kviečiame jus į kitą mūsų straipsnio dalį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokias anglines kepsnines pirkti?

Pirkinių vadovas

Nors rinkoje yra vis daugiau dujų ir elektrinių grotelių, anglies dioksido modeliai vis dar yra labai populiarūs. Tai lemia ne tik maža kaina, bet ir galimybė paruošti skanų, aromatingą valgį. Ar taip pat planuojate įsigyti tokį produktą? Būtinai perskaitykite šį straipsnį, ypač vadovą. Surinkome patarimus, kokias anglies groteles rinktis.

Stacionarus ar nešiojamas?

Anglies grotelės skirstomos į dvi grupes. Pirmasis yra stacionarūs modeliai, kurių negalima perkelti. Šios rūšies gaminiai dažniausiai gaminami iš plytų, klinkerio ar akmens ir yra puiki sodo puošmena. Nepaisant to, šis sprendimas puikiai tinka žmonėms, gyvenantiems vieno namo namuose. Daugiabučių gyventojai ir mažų savybių savininkai dažniau renkasi nešiojamą grotelę, nes ji yra maža, lengva ir prireikus gali būti greitai perkelta į kitą vietą.

Tarp anglies modelių taip pat galime rasti vienkartinių produktų, kurie puikiai tinka trumpai kelionei, pvz., Prie ežero. Dažniausiai jie gaminami iš aliuminio, o rinkinyje yra viskas, ko reikia griliui. Iškepę tiesiog meskite šią kepsninę į šiukšles.

Vykdymo medžiaga

Geriausios anglies kepsninės yra tokios patvarios, kad tarnauja mums kelis sezonus. Jei norime kieto produkto, turėtume patikrinti, iš ko jis pagamintas. Ypač rekomenduojame iš plieno lakštų pagamintus modelius, kurie yra atsparūs ne tik įtrūkimams ir kitiems pažeidimams, bet ir rūdims. Taip yra dėl medžiagos apsaugos specialia antikorozine danga, kuri dažniausiai yra spalvotas emalis. Taip pat yra ketaus gaminių, kurie yra daug sunkesni nei skarda, tačiau tuo pat metu yra patvaresni. Ketus atsparus labai aukštai temperatūrai, jį labai sunku sugadinti.

Figūra

Daugumoje sodų matome apvalias groteles, tačiau šie gaminiai gali būti ir kitokių. Vežimėlių modeliai su stačiakampiu židiniu yra vienodai praktiški. Kokią grotelių formą pasirenkame, pirmiausia priklauso nuo mūsų įpročių ir pageidavimų. Retai renkamės sudėtingus prietaisus, nes jie nėra laikomi praktiškais ir dažnai turi labai mažą grotelę.

Pagrindas

Produkto pagrindas turi užtikrinti stabilumą, todėl kojos turėtų būti tvirtos ir palyginti storos. Prisiminkite tai, ypač jei ketinate kepti ant grotelių su vaikais. Gali atsitikti taip, kad palietus nestabilios kepsninės apvirs ir išsilies karštos akmens anglys. Tai gali jus sudeginti ir netgi sukelti nedidelę ugnį. Taigi geriau nepirkti modelio, kuris siūbuoja į šoną, net jei jis pastatytas ant lygaus pagrindo.

Viršelis

Grotelių mėgėjai sako, kad gaminio dizainas lemia, kokia anglies kepsninė yra geriausia. Geras modelis, pasak daugelio vartotojų, yra tas, kuris turi dangtį su reguliuojamu oro tiekimu į pakurą. Jo dėka mes galime kepti patiekalus ir esant silpnam lietui ar stipriam vėjui, nesijaudindami, pvz., Juos degindami. Dangčio skylės leidžia reguliuoti temperatūrą grotelių viduje, todėl paruošti patiekalai tikrai bus paruošti puikiai.

Ašpanas

Po grilio židiniu turėtų būti pelenų keptuvė, todėl žymiai lengviau atsikratyti pelenų. Degintų anglių likučius paprastai galime išmesti, kai jų temperatūra nukrenta, t. Y. Keliasdešimt minučių po grilio pabaigos. Modelio su pelenų keptuve atveju mes taip pat galime atsikratyti pelenų kepdami, nes jie kaupiasi ne pačiame židinyje, o ant specialaus indo.

Tarkuoti

Būtinas grotelių elementas yra grotelės, kurios turėtų būti chromuotos. Tai leidžia lengvai valyti ir, be to, atsparus korozijai ir aukštai temperatūrai. Grotelės turi būti pakankamai didelės, kad jose tilptų maistas visiems pakviestiems kepti griliui. Tačiau tai priklauso ir nuo pačios kepsninės matmenų.

Rankenos

Kad nekiltų problemų perkant perkamą gaminį į kitą vietą, rinkimės modelį su rankenomis ant katilo. Rankenos turi būti pagamintos iš nešildančios medžiagos, nes kitaip pajudinus karštą grotelę, rankos apdegs.

Termometras

Norint gerai kepti dešras ir kitus ingredientus, būtina kontroliuoti temperatūrą katilo viduje. Tai gali labai palengvinti termometras, kuris dažniausiai pritvirtinamas prie dangtelio. Dėl šio sprendimo galime nuolat tikrinti, ar indai nekepa per aukštoje temperatūroje, dėl ko jie gali sudegti.

Lentynos

Praktiškoje kepsninėje yra mažos lentynos, ant kurių galima padėti lėkštes, arba aksesuarai, pavyzdžiui, žnyplės ar iešmai iš iešmelių. Tai yra didžiulė pagalba, ypač jei produktas yra toli nuo stalo. Lentynos, atsižvelgiant į modelio konstrukciją, dedamos ant krosnies šonų arba po ja.

Diegliai

Pirkdami nešiojamą grotelę įsitikinkite, kad pagrindas turi ratus. Priešingu atveju produkto perkėlimas bus painus ir mums gali tekti paprašyti kažkieno pagalbos. Ant ratų esantį modelį galima lengvai perkelti ant bet kokio paviršiaus, įskaitant veją.

Anglies grotelės geromis kainomis

Mažos anglies kepsninės kainuoja apie 100 PLN. Mes mokėsime šiek tiek daugiau už tvirtesnį ir didesnį modelį, dažnai viršijantį 400 PLN. Garsiausių gamintojų produktai kainuoja 1000 ar daugiau PLN. Tokią didelę kainą įtakoja padidėjęs atsparumas grotelių pažeidimams, taip pat šiuolaikinių sprendimų, tokių kaip speciali pelenų šalinimo sistema, kuriai nereikia pašalinti pelenų keptuvės, naudojimas.

Geriausios anglies kepsninės 2021 m

Žemiau pateikėme savo anglies grotelių reitingą, kuris buvo sukurtas remiantis interneto vartotojų nuomone. Jame pateikiami keli įdomiausi rinkoje esantys pasiūlymai. Žiūrėkite žemiau pateiktą sąrašą.

Mūsų rekomendacijos

„Activa“ kampinis

„Activa Angular“ yra anglies kepsninė, užtikrinanti, kad vakaro kepsnių su šeima metu nieko nepraleisite. Jis pagamintas iš juodos, lakuotos skardos, kurią labai lengva valyti. Panaudojus modelį pakanka nuvalyti šlapiu skudurėliu. Produktas turi dvi groteles – viena iš jų yra emaliuota, o kita – chromuota.

Pateikta kepsninė turi daugybę patogumų, kurie mums palengvins jo naudojimą. Vienas iš jų yra krosnies plokštės aukščio reguliavimas. Taigi galime nuspręsti dėl grilio intensyvumo. Vieta, kur kaupiasi pelenai, yra ištraukiamas stalčius, todėl jų ištuštinimas nebus problema. Be to, groteles galima uždengti prie jos pritvirtintu atvartu, kurio dėka mes galime greičiau paruošti reiklesnę mėsą.

Vienoje iš šio gaminio pusių yra lentyna, ant kurios galime padėti visus ant grotelių reikalingus priedus. Nuomonės apie šio ženklo anglies groteles dažniausiai yra glostančios. Vartotojai mano, kad pateiktame modelyje yra viskas, ką turėtų turėti geras tokio tipo produktas.

„Activa Angular“ yra juoda grotelė, daugiausia pagaminta iš lakštinio metalo. Modelis turi uždarą atvartą. Gaminio šone yra metalinė lentyna aksesuarams.

Privalumai

Lengva nešiotis:

Modelyje yra du dideli ratai, kurie leidžia lengvai judėti. Taip pat padeda gerai pagamintos rankenos. Kepimo vietą pakeisti lengva.

Atvarto buvimas:

Dėl užrakinamo liuko jums nereikia jaudintis dėl dulkių ar kitų nešvarumų, patekusių į grotelių vidų. Be to, atvartas apsaugo ant grotelių keptą maistą nuo naminių gyvūnėlių ar lapų patekimo.

Pagalbinė lentyna:

Vienoje iš konstrukcijos pusių yra lentyna. Ant jo galite įdėti būtiniausius daiktus, pavyzdžiui, prieskonius ar žnyples mėsai pasukti. Todėl nereikia kiekvieną kartą toli jų pasiekti.

Temperatūros reguliavimas:

Temperatūra ant grotelių nustatoma keičiant jo padėtį švaistikliu. Verta žinoti, kad temperatūrą galima valdyti, nes ant liuko yra termometras.

Pelenų stalčius:

Dėl pelenų stalčiaus lengva išmesti pelenus. Tiesiog ištraukite stalčių, įmeskite pelenus į šiukšliadėžę ir vėl įdėkite stalčių.

Trūkumai

Sluoksniuoti dažai:

Dažai pradeda greitai luptis iš vidaus. Nuo to galite apsisaugoti pritvirtinę šią dalį, kad ji atrodytų estetiškai.

„Weber Master-touch GBS“

Jei jums rūpi patogus naudojimas, rekomenduojame perskaityti „Web Master-touch GBS“ aprašą. Tai grotelės ant trijų kojų, iš kurių dvi baigiamos ratais. Šių elementų naudojimas leidžia mums lengvai transportuoti modelį į bet kurią vietą. Be to, produktas yra pakankamai lengvas, kad galėtų laisvai juo naudotis.

Daugelis vartotojų mano, kad grilis yra …