Degimo purkštuvai – nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Benzininis purkštuvas – pirkėjo vadovas, įvertinimas ir testas

Žmonės, ketinantys įsigyti purkštuvą, kviečiami apsilankyti mūsų svetainėje. Mūsų parengtame reitinge yra vartotojų rekomenduoti ir išbandyti modeliai. Jie pasižymi dideliu patvarumu, geromis gamybai naudojamomis medžiagomis ir palyginti žema kaina. Pirmoji vieta atiteko SOLO 423. Tai galingas benzino purkštuvas. Tai užtikrina efektyvų ir tikslų darbą. Įranga yra su patvariu varikliu, kuris nesugenda. Tai garantija, kad gaminys tinkamai atliks savo užduotį. Rinkinyje yra daug naudingų elementų, įskaitant. purškimo antgalis su 4 pakopų dozavimu ir dviejų akių tvirtinimu. Pasiūlymas iš antrosios vietos yra „Yato YT-85140“. Tai patogus kuprinių purkštuvas. Tai gerai veikia dirbant sode, sklype ar miško darželyje. Įranga nesveria per daug, o tolygus gravitacijos pasiskirstymas daro prietaisą patogų ir nesukelia nugaros skausmų. Jei vis dar nežinote, kurį modelį pasirinkti, perskaitykite kitų mūsų parengtų pasiūlymų aprašymus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį benzininį purkštuvą pirkti?

Augalų auginimas natūraliomis sąlygomis yra labai sunki užduotis. Derlius priklauso nuo daugelio veiksnių, kurių mes dažnai negalime kontroliuoti. Tai apima, be kita ko dirvožemio klasė, daigų kokybė ar įvairių rūšių kenkėjų buvimas. Siekdami išvengti rizikos prarasti visus vaisius ir daržoves arba sutvirtinti gėles ir medžius, dažnai esame priversti juos tręšti specialiomis priemonėmis. Medžiagos paprastai purškiamos purkštuvais, kurie mums padeda tolygiai tepti preparatą ant augalų lapų. Dėl šios priežasties, atsižvelgiant į sklypo dydį, turėtume įsigyti atitinkamos klasės įrangą. Pasak vartotojų, geriausiai veikia benzinu varomi prietaisai. Tačiau atsižvelgiant į platų namų apyvokos prekių parduotuvių asortimentą, labai sunku nurodyti, kokį benzininį purkštuvą pasirinkti, kad jis visiškai atitiktų mūsų lūkesčius. Taigi patikrinkime, į ką reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį perkant geriausią savo sklypo įrangą.

Konstrukcija – kuris benzininis purkštuvas yra geriausias?

Šiuo metu rinkoje yra daug purkštuvų modelių. Jie skiriasi daugeliu parametrų, tačiau viena iš svarbiausių prietaiso savybių yra jo konstrukcija. Rasime įrangą be įmontuoto kuro bako, taip pat tokią, kurioje ji yra. Pirmasis variantas susideda iš variklio, purškimo vamzdžio ir specialios žarnos, kurią galima įdėti į bet kurį indą praskiestu purškikliu. Toks produktas puikiai tiks stacionariam darbui. Viskas, ką turime padaryti, tai padėti arti vienas kito atitinkamo dydžio baką, prijungti jį prie purkštuvo ir pradėti planuojamą veiklą. Tačiau jei dažnai judate, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti purkštuvą su įmontuotu baku. Tai yra daug patogesnė įranga purškiant, pavyzdžiui, didelį lauko ar sklypo plotą. Deja, mobiliojo prietaiso kaina yra daug didesnė, palyginti su stacionariu, tačiau atsižvelgiant į funkcionalumą ir efektyvumą, verta pagalvoti, ar didesnės investicijos bus naudingesnės.

Galia

Parametras, reikšmingai veikiantis purkštuvo efektyvumą, yra jo galia. Tai gana svarbu, jei norite per trumpą laiką purkšti chemikalus dideliame plote ar aukštyje. Verta paminėti, kad atskirų modelių galios skirtumas yra išskirtinai didelis. Silpniausia įranga turi 1 arklio galias, o profesionalūs – net 5 arklio galias. Kuo didesni parametrai, tuo produktas bus efektyvesnis.

Tačiau atminkite, kad ne visada dirbsite didžiausiu greičiu. Kartais jums reikės purkštuvo, kad purkštumėte chemikalus ant vazoninių ar dėžutinių augalų. Taigi patikrinkite, ar pasirinktame modelyje yra rankenėlė, kuria galėsite reguliuoti įrangos stiprumą. Šis sprendimas padarys gaminį daug universalesnį.

Svoris

Geriausias benzininis purkštuvas yra ne tik efektyvus, bet ir patogus naudoti. Dėl šios priežasties turėtumėte patikrinti, ar jo svoris yra toks lengvas, kad galėtumėte lengvai jį užsidėti ant nugaros. Todėl prieš perkant verta išbandyti, ar įrenginys tinkamai suderintas. Atminkite, kad parduotuvėje esančiuose produktuose nėra kuro ar chemikalų. Užpildžius abi talpyklas, purkštuvas bus kelis kartus sunkesnis.

Labai dažnai informacija apie maksimalų modelio svorį pateikiama instrukcijoje, pridedamoje prie rinkinio. Taigi perskaitykite, ar ten pateiktos vertės neviršija jūsų fizinių galimybių. Naudoti tik pusę chemikalų pilną įrangą gali būti sudėtinga, todėl kartais geriau rinktis mažesnio pajėgumo produktą.

Rankenos

Be svorio, labai svarbios rankenos. Kartais lengvesnė įranga gali būti daug mažiau patogi nei didesnio svorio. Tai priklauso nuo pakinktų ir tvirtinimo elementų, kurie skirtingai paskirsto svorį ant mūsų nugaros.

Taigi patikrinkite, ar visi diržai yra tinkamo storio. Ploni diržai be jokios papildomos apsaugos prilips prie kūno, sukeldami skausmą ar net susižalojimą. Todėl vartotojai pataria rinktis modelius su plačiomis petnešomis, papildomai aprūpintomis minkštomis kempinėmis, kurios sušvelnina visus judesius.

Taip pat nepamirškite apie tinkamas saugumo priemones. Taigi atkreipkite dėmesį į visas tvirtinimo detales. Jie turėtų būti tvirti ir stabilūs, net ir esant stipriam jūsų spaudimui.

Diegliai

Daugelyje purkštuvų yra ratai, kurie leidžia vartotojui transportuoti įrangą. Tai labai naudingas sprendimas, nes purkštuvas gali būti labai sunkus praskiestomis cheminėmis medžiagomis.

Taigi, jei dažnai dirbate dideliuose plotuose ir ieškote lengvai judamo produkto, purkštuvas su ratukais bus puikus sprendimas.

Atminkite, kad kuo didesni apskritimai, tuo greičiau įveiksite nelygią ar augalija apaugusią vietovę. Smulkios dalys nepakels purkštuvo pakankamai aukštai, kad jis neatsitrenktų į žemę. Be to, atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios jie buvo pagaminti. Vartotojai rekomenduoja rinktis guminius arba guminius ratus. Jie suteikia ilgalaikio veikimo garantiją, išlaikant aukštą naudojimo patogumą.

Benzininiai purkštuvai geromis kainomis

Benzininių purkštuvų kainos labai skiriasi. Vertė pirmiausia priklauso nuo įrangos funkcijos, prekės ženklo ir kilmės. Paprasčiausius modelius galite nusipirkti už šiek tiek daugiau nei 300 PLN. Tačiau jei jums rūpi aukščiausios lentynos produktas su gerais parametrais, turite būti pasirengęs iki 3 000 zlotų.

5 geriausi benzininiai purkštuvai. Nuomonės 2021 m

Savo skaitytojams parengėme degimo purkštuvų reitingą. Sąraše yra tik vartotojų išbandyti ir rekomenduoti modeliai, todėl jų pirkimas tikrai pasirodys hitu.

1. Purkštuvas „Solo 423“ benzinas

Jei norite įsigyti aukštos klasės benzininį purkštuvą, žr. Išsamų „SOLO 423“ aprašymą. Tai prietaisas, kurio galia yra 4,1 AG. Jis pasižymi tiksliu ir efektyviu darbu, dėl kurio įranga yra visiškai patogi.

Pateiktame modelyje sumontuotas 2 taktų variklis. Jo poslinkis yra 72,3 cm3. Variklio cilindras sutvirtintas nikasilu – apsauginiu nikelio ir silicio karbido sluoksniu. Todėl vartotojas gali būti tikras, kad prietaisas nesuges, o jo atsparumas mechaniniams pažeidimams bus aukštas. Šio produkto bako talpa yra 12 litrų, be kita ko, rinkinyje yra. specialus purškimo antgalis su 4 pakopų dozavimu, ilgo nuotolio ir dviejų akių purkštuku.

Nuomonė apie šio gamintojo benzininius purkštuvus yra teigiama. Mūsų pateiktas modelis renka vienodai palankias pastabas. Pasak vartotojų, ja naudotis paprasta. Jo patvarus variklis reiškia, kad prietaisą galima naudoti net visą dieną.

Benzininio purkštuvo „SOLO 423“ galia siekia 4,1 AG. Produktas sveria 11 kg. Bako talpa yra 12 litrų.

Privalumai

Nepertraukiamo veikimo galimybė:

Pateiktame purkštuve sumontuotas efektyvus variklis, kuris neįkaista per greitai. Kaip tikina gamintojas, prietaisą galima naudoti visą dieną, todėl jis puikiai tinka daigynams, plantacijoms ar sodams.

Bakas:

Daugelis žmonių užtikrina, kad modelio bakas būtų tvirtas ir sandarus. Todėl nėra pavojaus, kad skystis talpykloje ištekės. Kitas privalumas yra gana didelė anga tirpalui pilti.

Diapazonas:

Efektyvų ir greitą darbą garantuoja didelis purškimo diapazonas (12 m).

Papildomi priedai:

Pirkdami pateiktą purkštuvą, gausite, be kitų ilgo nuotolio antgalis, specialus purškimo antgalis su 4 pakopų dozavimu, taip pat dviejų akių purkštukas.

Paslauga:

Vartotojai pabrėžia, kad į komplektą įtrauktas naudojimo vadovas yra skaidrus, o tai savo ruožtu lemia tai, kad įranga nėra sunku naudoti.

Trūkumai

Apimtis:

Kai kurie žmonės pažymi, kad veikdamas prietaisas sukelia gana aukštą triukšmą.

2. Kuprinė „Yato 16L“ degimo purkštuvas „Yato Yt-85140“

Mes raginame perskaityti benzininio purkštuvo „Yato YT-85140“ aprašymą. Tai modelis, kurį rekomenduoja daugelis vartotojų. Įrenginyje sumontuotas efektyvus 2,9 AG variklis. Tai yra veiklos efektyvumo garantas. Verta paminėti, kad variklis eksploatuojant nesukelia per didelio triukšmo, tai patvirtina ir žmonės, įsigiję šį gaminį.

Talpyklos talpa yra 16 litrų. Talpykloje yra didelė užpildymo anga, o tai yra didelis įrangos pranašumas. Maksimalus purškimo nuotolis yra 12 m. Vartotojas purkštuvą gali naudoti ne tik …