▷ Sulčiaspaudė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Daugelis iš mūsų labiau mėgsta rankomis spaustas sultis nei iš parduotuvės. Tačiau norint namuose be vargo gaminti sultis, turėtumėte įsigyti geriausią 2021 metų sulčiaspaudę. „Panasonic MJ-L500“. Ši sulčiaspaudė yra tokia populiari, nes tai yra naujausios kartos produktas, kuriame sultys spaudžiamos naudojant mašinos lėtą greitį. Šio prietaiso atveju mes turime varžtą, sukantį 45 apsisukimų per minutę greičiu. Tokie lėtai veikiantys prietaisai sutraiško vaisius, iš jų išspaudžia visas sultis, nepakenkdami produktų maistinei vertei. Kadangi naudojant greitaeigius prietaisus trinties sukurta šiluma sunaikina šias maistines medžiagas. Be to, sutrupindami vaisius, esame tikri, kad visos vaisiuose esančios sultys bus išspaustos ir nieko nebus švaistoma. Šis prietaisas taip pat gali būti naudojamas kaip ledų aparatas. Jei perkate atitinkamus šaldytų produktų priedus, sukursime skanius vaisinius ledus. Antrasis prietaisas, pelnęs beveik tokius pat aukštus klientų įvertinimus, yra modelis MPM MSO-09. Perskaitykite ir patikrinkite, ar jis turi vienodai gerus parametrus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią sulčiaspaudę pirkti?

Pirkinių vadovas

Ar jums patinka šviežios sultys, o gal norite paruošti skanių konservų rudeniui, kurie tikrai yra sveikesni nei parduotuvėje, užpildyti cukrumi? Jei taip, jums reikia kietos sulčių spaudimo įrangos. Todėl šiame vadove mes pasiūlysime kurią sulčiaspaudę pasirinktiko ieškoti perkant tokią įrangą.

Kurį įrenginį pasirinkti?

Pradžioje atsakykite į klausimą – kokias sultis geriu daugiausiai? Jei tik citrusiniai vaisiai, jums nereikia pažangių sulčiaspaudžių ar sulčiaspaudžių, pakanka įprasto citrusinių sulčiaspaudžių. Tačiau jei jums patinka įvairios sultys, jums reikia tobulesnės įrangos. Tai gali būti sulčiaspaudė, vieno arba dviejų sraigtų sulčiaspaudė.

Sulčiaspaudė – ar verta?

Sulčiaspaudė yra pirmoji įranga, į kurią atkreipiame dėmesį. Tai labai naudinga virtuvėje, ypač kai gaminate konservus, taip pat iš daržovių. Jis gali apdoroti įvairiausius produktus, net ir pačius sunkiausius. Tačiau problemą valyti gali būti gana plati įranga. Žinoma, jei ieškote mašinos, tinkamos tyrėms ir kitiems konservams gaminti, tai yra tas prietaisas, į kurį verta atkreipti dėmesį, tačiau kalbant apie sultis, lėtojo greičio sulčiaspaudės tikrai yra įdomesnės.

Lėtų sulčiaspaudių privalumai

Skirtingai nei sulčiaspaudės, šie įtaisai naudoja gniuždymo jėgą, todėl jūs gaunate geriausią vaisių, įskaitant minkštimą. Gėrimas nėra gazuotas, todėl vitaminai neišgaruoja. Tuo pačiu metu jis yra patvaresnis. Sulčiaspaude išspaustas sultis turite išgerti arba pasterizuoti nedelsiant, o sulčiaspaudės sultys bus laikomos ilgiau šaldytuve. Nereikia pamiršti, kad sulčiaspaudė iš to paties kiekio daržovių ar vaisių gamins vertingesnes sultis nei sulčiaspaudė.

Vieno sraigto ar dviejų varžtų sulčiaspaudės?

Galite rinktis iš dviejų modelių – su ašmenimis ir be ašmenų. Pirmasis veikia greičiau, tačiau sultys praranda dalį vitaminų. Tačiau reikia pabrėžti, kad šis modelis veikia greičiau ir geriau susidoroja su lapinėmis kultūromis ir šakniavaisiais. Kita vertus, įranga be peilių veikia lėčiau, sunkiau susidoroti su kietais produktais, tačiau, kita vertus, gautos sultys yra naudingos. Kalbant apie dviejų sraigtų sulčiaspaudes, jie turi du dvigubus, lygiagrečius velenus. Šio tipo prietaisai pasižymi didžiausiu efektyvumu ir spaudžia daugiau sulčių. Tačiau reikia pabrėžti, kad jie yra didesni, o juos valyti yra sunkiau.

Kuris sulčiaspaudė yra geriausia – horizontali ar vertikali?

Horizontalios sulčiaspaudės yra įtaisai be ašmenų. Jie dirba maksimaliu 120 apsisukimų per minutę greičiu, todėl gamybos metu sultys papildomai nekaitinamos ir išsaugomos visos vertingos medžiagos. Pašarų anga yra siaura, todėl negalima įdėti per didelių vaisių ar daržovių gabalėlių. Daugelis tokių modelių atlieka šlifavimo arba homogenizavimo funkciją. Nereikia pamiršti, kad tokia įranga yra patvari, tačiau negali nuolat dirbti ilgiau nei 30 minučių. Kalbant apie vertikalius modelius, jie užima mažiau vietos nei horizontalūs įtaisai. Be to, skirtingai nei ankstesnė rūšis, nereikia čia spausti vaisių. Be to, tiekimo anga yra didesnė.

Valyti tokį prietaisą yra paprasčiau, nes jums nereikia išjungti sulčiaspaudės ir jos išardyti, tiesiog įpilkite vandens ir atsikratykite likusių sulčių, tada galėsite pradėti spausti kitus vaisius. Tačiau baigus visus darbus, daugelį dalių nuplauti bus gana daug. Šie modeliai neturi homogenizavimo funkcijos, todėl jei norite tokio sprendimo, rinkitės horizontalią įrangą.

Rankinis arba elektrinis

Rinkoje yra rankinių ir elektrinių spaustuvų, todėl kyla klausimas, kurį modelį pasirinkti? Jei norite taupyti energiją – rinkitės rankinį modelį, tačiau atminkite, kad sulčių paruošimas bus sunkus ir neskatins jūsų pusryčiams spausti skanių sulčių. Tačiau jei ieškote įrangos tik citrusiniams vaisiams spausti, gali pakakti ir rankinio modelio.

Valdžia yra svarbi

Sultelių ekstraktorių galia yra nuo 100 W iki 450 W. Jei spaudžiate sultis iš minkštųjų vaisių ir daržovių, galite lengvai pasirinkti įrangą su silpnesniu varikliu, tačiau jei norite perdirbti kietuosius vaisius ar žoleles, didesnė galia bus labai svarbi. šiuo atveju. Pagrindinis dalykas yra tai, kad mašina veikimo metu neperkaista ir kad ji sugeba išspausti kietus ingredientus.

Ašmenys – antroji mašinos širdis

Dažnai sakoma, kad variklis yra mašinos širdis, tačiau jūs turite atsiminti, kad pasirinkdami ašmenų įrangą negalite pamiršti šio elemento. Net jei perkate tik citrusinių vaisių ar kitų minkštųjų vaisių sulčių spaudimo įrangą, mašina turi turėti tvirtą nerūdijančio plieno ašmenis.

Filtras yra svarbus

Nepriklausomai nuo to, ar renkatės sulčiaspaudę, ar lėtą sulčiaspaudę, kiekviena tokia įranga turi filtrą, kuris turi būti geras pralaidumas. Atminkite, kad dirbant reikia išvalyti plastikinius koštuvus, ypač kai ruošiate didesnę sulčių porciją. Geriausios yra tos, kurios pagamintos iš nerūdijančio plieno su mikro tinkleliu. Verta atkreipti dėmesį į tai, ar įranga turi keičiamus koštuvus – ypač kai jus domina paruošti sultis iš įvairių daržovių ir vaisių.

Būstas

Stiklas, keramika, nerūdijantis plienas, o gal plastikas? Kokią įrangą pasirinkti? Visų pirma, jis turi būti tvirtai pagamintas, geriausia iš nerūdijančio plieno arba stipraus plastiko. Jei perkate įrangą su konteineriais – rinkitės praktišką plastiką. Taip pat atkreipkite dėmesį į tokio laivo talpą.

Papildomos funkcijos

Gera įranga turėtų būti supakuota su papildomais sprendimais. Žinoma, neturėtumėte persistengti, tačiau atminkite, kad tokie spaustuvai jums turėtų tarnauti metus, o jei jie turi papildomų funkcijų, juos naudosite daugelyje darbų. Gerai, jei spaustukas turi priedą homogenizuoti, malti, pavyzdžiui, kavą ar riešutus, arba makaronams gaminti. Gal jums tai atrodo nereikalinga, tačiau kuo daugiau funkcijų turi vienas įrenginys, tuo mažiau prietaisų užgriozdina jūsų virtuvės spinteles, kur visada nėra pakankamai vietos.

Patikrinkite, kaip tai veikia

Šio tipo prietaisas turėtų turėti kintamą sukimosi kryptį, kad būtų užtikrintas tikslesnis sulčių ištraukimas. Puikus sprendimas yra automatinis minkštimo nutekėjimas, kuris sumažina valymo darbų kiekį. Nepamirškite apie lašintuvą valydami valymą. Būtent ji sumažina nešvarumus ant stalviršio. Gumuotos kojos taip pat yra labai naudingos, nes jos stabilizuoja prietaisą.

Patikrinkite matmenis

Būdami parduotuvėje, jūs patikrinsite, koks įrenginys yra didelis, tačiau jei įsigysite įrangą internete, būtinai patikrinkite matmenis ir svorį. Dauguma sulčiaspaudžių sveria apie 6–7 kg, tačiau yra ir 12 kg sveriančių prietaisų, ir tai gali gerokai apsunkinti tokio sulčiaspaudės naudojimą.

Svarbi kaina ir prekės ženklas

Rinkoje rasite tikrai solidų sulčių ekstraktoriai geromis kainomis. Statykite už patikrintų gamintojų, kuriuos vertina vartotojai, pasiūlymą. Patikrinkite nuomones apie jus dominančią įrangą ir mūsų reitingus, kuriuose tikrai rasite tai, kas jus domina. Atminkite, kad brangesnė dar nereiškia geresnio, tačiau, deja, pigiausia įranga taip pat turi daug trūkumų – pradedant galia, baigiant prastu korpusu, netinkamu filtru ir baigiant sudėtinga priežiūra.

Geriausios 2021 metų sulčiaspaudės

Per dieną turėtume suvalgyti 5 daržoves ar vaisius. Šią porciją galime vartoti sulčių pavidalu. Geriausios sultys vis dėlto yra pagamintos rankomis. Taigi perskaitykite mūsų apžvalgą ir nuomones apie sulčiaspaudes, kad sužinotumėte, ar tokia įranga bus naudinga jūsų namuose.

Mūsų rekomendacijos

„Panasonic MJ-L500“

1. Panasonic MJ-L500Savo sąrašą pradėsime nuo „Panasonic MJ-L500“ modelio. Tai vieno sraigto sulčiaspaudė, kurios greitis siekia 45 apsisukimus per minutę.

Šis lėtai veikiantis sulčiaspaudė išlaiko maistinę maisto vertę, kol jis perdirbamas. Taip yra dėl to, kad veikiant lėtai neveikia šiluma. Lėtas darbas papildomai reiškia, kad išspaustos sultys nebesluoksniuoja ir ilgiau išlieka šviežios. Naudodami šį prietaisą, mes galime paruošti ne tik sultis iš šviežių vaisių ar daržovių. Jis taip pat geba perdirbti šaldytus produktus. Todėl šis modelis bus naudojamas virtuvėje ruošiant šaldytus desertus. Gamintojas užtikrina, kad spaustuvas gerai veiks ruošiant sriubas ar uogienes.

Pats prietaisas turi 1 litro sulčių talpyklą ir 1,3 litro celiuliozės talpyklą. Komplekte taip pat yra šaldytų produktų priedas. Produktas surenka gerą nuomonę tarp klientų, kuriems patinka šerbeto įdėklas, įtrauktas į rinkinį …