Vyriškas laikrodis. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Vyriškas laikrodis – Pirkėjo vadovas, reitingas ir testas

Svajojate apie elegantišką ir funkcionalų vyrišką laikrodį? Jei taip, esate tinkamoje vietoje. Čia rasite geriausių produktų reitingą. Į sąrašą buvo pasirinkti vartotojų dažniausiai rekomenduojami modeliai. Dėl to galite būti tikri, kad jų pirkimas bus gera investicija. Laikrodis buvo pirmas „Casio G-Shock GA-100-1A1ER“. Produktas pagamintas iš geros kokybės plastiko, kuris yra labai atsparus pažeidimams. Svarbu tai, kad ši medžiaga yra maloni odai ir jos nedirgina. Įranga yra kompaktiškų matmenų ir sveria nedaug, todėl ji suteikia pakankamą komfortą naudojimo metu. Daugelis žmonių patvirtina, kad jo veikimas nėra sudėtingas. Šis modelis turi daug papildomų galimybių, įskaitant žadintuvą. Kitas įdomus pasiūlymas yra laikrodis „Timex T2N720“. Jis yra paprasto dizaino, todėl tinka daugeliui stilių. Šio produkto pranašumas yra neabejotinai geros kokybės foninis apšvietimas, kuris leidžia lengviau perskaityti laiką esant blogoms apšvietimo sąlygoms. Jei vis dar nežinote, kurį modelį pasirinkti, žr. Likusią straipsnio dalį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Prietaisas turi žadintuvo parinktį ir daugybę kitų įdomių funkcijų, kurios naudingos kasdieniame gyvenime. Produktas yra nepralaidus vandeniui, todėl nereikia nerimauti, kad panardinus į vandenį jis nustos veikti.

Trūkumai

Kai kurie žmonės pastebėjo, kad ciferblato apšvietimas nėra pats geriausias. Tai apsunkina laiko, kai sunku apšviesti, skaitymą. Kai kurie vartotojai taip pat atkreipia dėmesį į iš pradžių sunkų įrangos veikimą.

Santrauka

Nors produktas turi tam tikrų trūkumų, jis laikomas vienu geriausių rinkoje esančių modelių. Vartotojai vertina paprastą, nesenstantį dizainą. Laikrodis gerai atrodo kartu su sportiška ir elegantiška apranga.

Pirkimo vadovas – kokius vyriškus laikrodžius pirkti?

Daugelis žmonių gali pagalvoti, kad mobilieji telefonai pakeitė klasikinius laikrodžius. Tačiau tai labai klaidinga nuomonė. Daugelis žmonių vis dar teikia pirmenybę klasikiniams prietaisams, nes daug patogiau patikrinti laiką žiūrint į prietaisą ant riešo. Be to, laikrodis taip pat gali būti naudojamas kaip įdomus aksesuaras. Reikėtų prisiminti, kad neturėtume vadovautis tik estetiniais sumetimais, bet funkcionalumu. Jei nežinote, kaip pasirinkti geros kokybės produktą, raginame perskaityti toliau pateiktą straipsnį. Rasite daug naudingos informacijos apie tai, kuriuos vyriškus laikrodžius pasirinkti.

Įrenginių tipai

Be abejo, daugeliui skaitytojų kyla klausimas, kuris vyrų laikrodis yra geriausias. Turite žinoti, kad rinkdamiesi pirmiausia turėtumėte vadovautis jo funkcionalumu. Tam turėtumėte išanalizuoti, kokios funkcijos jus domina. Taip pat turėkite omenyje modelio dizainą.

Pirmasis tipas yra produktai, vadinami oficialiais, nes juos dažniausiai dedame ant klasikinių, švelnių spalvų kostiumų. Tokius modelius renkasi vyrai, kurie dažnai rengia oficialius verslo susitikimus. Lankantis laikrodis diskretiškai pabrėš mūsų statusą ir parodys pašnekovui, kad galime gerai pasirinkti aksesuarus. Šio tipo gaminiui būdingas visiškas dekoratyvinių elementų, kurie be reikalo išsiskiria, trūkumas.

Antroji įrangos rūšis yra vakariniai laikrodžiai, kurie dažnai papildo elegantišką vestuvių aprangą. Tokio prietaiso korpusas dažnai dekoruojamas, nes tai yra papuošalų elementas. Šio tipo laikrodžiai skirti žmonėms, kurie dažnai dalyvauja oficialiuose renginiuose, pavyzdžiui, vakaruose teatre, operoje ar susitikimuose su rangovais. Kadangi modelis taip pat skirtas pabrėžti jį nešiojančio džentelmeno socialinę padėtį, skydas dažniausiai gaminamas iš aukso.

Trečioji laikrodžių rūšis yra sporto gaminiai, kuriuos galime dėvėti ne tik fizinio krūvio metu, bet ir kiekvieną dieną. Tokie įtaisai bus geras priedas prie vidutinio formalaus stiliaus drabužių. Daugeliu atvejų tokio tipo modeliuose yra elektroninis ciferblatas, iš kurio galime greitai nuskaityti laiką. Be to, atsižvelgiant į pasirinktą produktą, prietaisas gali būti aprūpintas tokiomis praktinėmis funkcijomis kaip širdies ritmo matuoklis ar chronometras. Geriausias tokio tipo vyriškas laikrodis yra ne tik atsparus vandeniui, bet ir turi smūgiams atsparų dėklą.

Mechanizmai

Viduje esantis mechanizmas yra labai svarbus apdailos elementas. Nuo jo priklauso, koks tikslus bus įrangos darbas. Pirmasis tipas yra klasikiniai prietaisai. Viduje yra sumažinta klasikinės švytuoklės versija. Kiekvienas vartotojas turi pats susukti laikrodį naudodamas karūną, t. Y. Specialią rankenėlę, dedamą ant korpuso šono. Šios rūšies gaminiai skirti žinovams, kurie teikia pirmenybę senesniems klasikinės išvaizdos modeliams.

Antrasis tipas yra automatiniai laikmačiai, kurie yra šiek tiek patobulinta ir modernesnė klasikinių modelių versija. Vietoj nėrinių gaminio viduje vyniojama automatiškai. Šis elementas reaguoja į vartotojo rankos judesį, ir tai įjungia rotorių. Tokio tipo prietaisai geriausiai tinka žmonėms, kurie kasdien nešioja laikrodį ir nenori jo nuolat vynioti.

Kitas tipas yra elektroninė įranga, dar vadinama kvarcu. Dėl naudojamos medžiagos (kvarco) viduje vyksta elektrinis reiškinys, kuris stabilizuoja srovės srautą. Būdingas elementas taip pat yra maža baterija, kurią vartotojas turi laikas nuo laiko pakeisti. Šio tipo modeliai šiuo metu yra tiksliausi laikrodžiai rinkoje, todėl juos rekomenduojame žmonėms, kurie vertina nurodyto laiko tikslumą, o ne tik elegantišką dizainą. Įdomi prietaisų versija yra tie, kuriuose yra kvarco judesiai su saulės baterija. Jie naudoja šviesą, kad generuotų energiją, kuri kaupiasi akumuliatoriuje. Produktai buvo sukurti žmonėms, kuriems rūpi aplinka.

Paskutinis tipas yra hibridiniai laikrodžiai, kurie sujungia automatinį judėjimą (viduje yra rotorius) su kvarco judesiu. Tai reiškia, kad vidinis generatorius maitinamas riešo judesiais. Tokio tipo modeliai skirti vyrams, kurie ne tik vertina funkcionalumą, bet ir nenori vargti keisdami bateriją.

Vykdymas

Labai svarbu, iš kokios medžiagos pagamintas laikrodis. Ypač reikia patikrinti, kaip buvo pagamintas vokas ir rėmas, nes tai yra svarbiausi dizaino elementai. Auksas naudojamas rėmo gamybai, nes jis yra labai patvarus ir patvarus. Deja, tokių produktų kainos gali siekti kelis tūkstančius, todėl jų populiarumas nėra labai didelis. Tas pats pasakytina apie brangų platiną, kuris taip pat yra patvarus, bet brangus. Todėl iš šios medžiagos pagaminti laikrodžiai yra labai prestižiniai. Be to, platina dažnai naudojama gaminant vakarinius drabužius. Šiuo metu vis daugiau gamintojų naudoja plieną, nes didėjant lydinio kokybei, didėja jo atsparumas pažeidimams. Jei jus domina toks produktas, įsitikinkite, kad nėra alergijos šiai medžiagai.

Sportiniai laikrodžiai dažnai gaminami iš titano. Tai ne tik atspari įbrėžimams ir pažeidimams, bet dar svarbiau – nesukelia odos alergijos. Be to, medžiaga yra gana lengva, todėl nesukelia nepatogumų.

Pirkdami patikrinkite, ar laikrodžio stiklas yra patvarus. Norėdami tai padaryti, įsitikinkite, kiek taškų Mohso skalėje turi įrenginys. Patvariausių prietaisų kietumas yra nuo 8 iki 9 balų. Pigių modelių atveju ši vertė yra tik 1 taškas. Stiklas iš safyro yra geriausios kokybės medžiaga, gerai apsauganti vidinį mechanizmą. Deja, tokia įranga taip pat yra gana brangi. Geros kokybės laikrodžiai, kurių kietumas yra 5 balai pagal Mohso skalę, turi mineralinį stiklą. Pigiausiuose modeliuose šis elementas pagamintas iš sintetinės medžiagos, tokios kaip organinis stiklas ar hesalitas.

Vyriški laikrodžiai geromis kainomis

Atsižvelgiant į naudojamą medžiagą, laikrodžio pirkimo kaina gali svyruoti nuo 100 PLN iki net 8 000 PLN. Pigiausi yra sportiniai gaminiai iš titano ar plastiko. Tokios įrangos kaina yra apie 100–200 PLN. Kuo daugiau produkto savybių, tuo labiau auga jo kaina. Brangiausi bus vandeniui atsparūs prietaisai, kurie papildomai informuos vartotoją apie atliktų veiksmų skaičių ir net sudegintas kalorijas. Šie variantai tikrai bus naudingi sportininkams.

Alternatyva yra klasikinio dizaino laikrodžiai, derantys prie elegantiškų kostiumų. Brangiausias variantas yra laikrodžiai, pagaminti iš aukso (ypač baltojo aukso), nes jų kainos gali siekti iki 8 000 PLN. Ši medžiaga yra ne tik maloni, bet ir labai patvari, todėl prietaisas jums tarnaus daugelį metų. Pigesnė alternatyva yra plieno gaminiai, kurių ciferblate yra tik keli auksu padengti elementai. Tokių modelių kainos svyruoja apie 6000 PLN. Žmonėms, kurie negali sau leisti tokio brangaus gaminio, patariame investuoti į plieninį modelį, nes pirkimo kaina gali būti apie 150 PLN. Nepaisant mažos kainos, tai yra gerai pagaminti laikrodžiai.

9 geriausi vyriški laikrodžiai. Nuomonės 2021 m

Mobilieji telefonai efektyviai pakeitė laikrodžius, o tai nekeičia fakto, kad susidomėjimas tokiu aksesuaru visai nesilpsta. Šis nepastebimas dalykas yra vyriškų ir moteriškų papuošalų elementas. Žinoma, svarbios ir papildomos funkcijos, tačiau dabar svarbiausia išvaizda. Mūsų vyrų laikrodžių reitingas buvo sukurtas visiems džentelmenams, kurie seka naujausias tendencijas.

1. „Casio G-Shock GA-100-1A1ER“ vyriškas laikrodis

1-casio-g-shock-ga-100-1a1er„Casio G-Shock GA-100-1A1ER“ yra pirmasis pasiūlymas mūsų sąraše. Įrengta daugybė patogių funkcijų, įskaitant: žadintuvą, datą, chronometrą, laikmatį, pasaulio laiką, apšvietimą ar amžinąjį kalendorių.

Tai geriausias vyriškas laikrodis tai pasiūlymas …