Stalo žaidimai vaikams. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Rinkdamiesi stalo žaidimą vaikui, dažnai susimąstome, kuris produktas turi didžiausią edukacinę vertę ir tuo pačiu suteikia puikią pramogą. Norėdami padėti jums priimti šį sprendimą, mes nuodugniai išanalizavome vartotojų nuomones ir išrinkome geriausius žaidimus 2021 m. Remiantis mūsų analize, buvo sukurtas reitingas, kuriame produktas užėmė pirmąją vietą Sukilėlis Dobble’as. Šis itin paprastas žaidimas lavina jūsų suvokimą ir refleksus bei tuo pačiu garantuoja daugybę linksmybių. Vaikai noriai to siekia dėl įdomios grafikos ir lengvų taisyklių. Taip pat verta atkreipti dėmesį į antrą, vienodai patrauklią poziciją iš mūsų sąrašo. Tai žaidimas Važiuokite traukiniu: Europa susideda iš geležinkelio maršrutų tarp pasirinktų miestų sutvarkymo. Tai yra originalus būdas mokytis geografijos namuose ir išplėsti vaiko žinias, o visa šeima gali dalyvauti žaidimuose. Taip pat kviečiame perskaityti kitų mūsų sąraše esančių pasiūlymų aprašymus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį stalo žaidimą vaikams pirkti?

Pirkinių vadovas

Kiekvienam vaikui vystytis reikia tinkamų dirgiklių. Tai leidžia jam nuolat tyrinėti aplinką, įgyti žinių ir išplėsti savo proto galimybes. Geriausias būdas mokytis jauniausiems šeimos nariams yra žaidimas. Vienas iš jo elementų, be abejo, yra stalo žaidimai, kurie tuo pačiu metu teikia pramogas tėvams ar seneliams ir suteikia galimybę pasimokyti iš jų.

Nėra vieno paprasto atsakymo į klausimą, koks yra geriausias stalo žaidimas vaikams. Viskas priklauso nuo vaiko poreikių ir jų vystymosi stadijos.

Edukacinis žaidimų vaikams pobūdis

Pagrindinė jauniausių žaidėjų žaidimų užduotis yra turėti edukacinę vertę. Šio tipo žaislai pirmiausia skirti skatinti vaiką daryti išvadas atliekant įvairią veiklą. Yra produktų, kurie pirmiausia veikia asociacijų sferą, daro įtaką mažylių regėjimo pojūčiui, rodo jų formas ir spalvas bei ryšius tarp jų. Kitų užduotis yra išmokti skaičiuoti, skaityti ir susieti konkrečius faktus. Žaidimai, skirti vyresniems vaikams, gali lavinti jų suvokimą ir refleksus. Stalo žaidimai gali išplėsti žinias tam tikrose srityse, prisidėti prie loginio mąstymo intensyvinimo. Juk jie leidžia išmokti planuoti, logiškai mąstyti ar patys susikurti siužetą pagal žaidime pateiktas gaires. Geriausias stalo žaidimas vaikams po kelių žaidimų nenuobodžiaus su mažais vaikais, o dar daugiau – net po daugelio žaidimų jis vis tiek galės juos kažko išmokyti.

Vaiko amžius

Svarbiausias kriterijus renkantis jūsų vaikui tinkamą stalo žaidimą bus vaiko amžius. Daugelis rinkoje esančių produktų turi aiškias gamintojų rekomendacijas dėl jų tikslinių savininkų amžiaus. Blogai parinktas žaidimas neatliks savo vaidmens.

Pernelyg pažangus žaidimas tikrai negalės nieko išmokyti jaunesnių vartotojų. Jie nesupras jo taisyklių arba nesusitvarkys su žaidimu. Taigi jie nebus linkę to pasiekti. Jaunesniems vartotojams skirtas modelis nepatiks vyresniems vaikams. Po trumpo laiko, kai trūksta reikiamo sunkumo, žaislas taps nuobodus ir jį padės.

Pirmiausia patikrinkite žymėjimą ir vadovaukitės jais pirkdami. Jūs tikrai nepakenksite savo vaikui, o jums net patiks labiau žaisti.

Žaidėjų skaičius

Kiekvienas žaidimas yra skirtas tam tikram vartotojų skaičiui. Žaisti per mažoje grupėje žaidime, skirtame didesnei grupei, gali būti nelabai prasminga, o turint per daug žmonių, keli iš jų turės laukti savo eilės. Vaikas nebus patenkintas negalėdamas žaisti žaidimo dėl kompanijos trūkumo, taip pat nenorės laukti, kol kiti puikiai praleis laiką.

Pagalvokite, kaip tai greičiausiai atrodys jūsų namuose. Jei turite vieną vaiką ir jūs – tėvai ar seneliai – būsite žmonės, su kuriais žais jūsų mažylis, rinkitės šį stalo žaidimą, kuris leidžia žaisti su mažu žmonių skaičiumi. Tokiu būdu jūsų vaikui niekada nereikės jaudintis, kad nėra su kuo žaisti. Jei turite daugiau vaikų arba jūsų vaiką dažnai lanko draugai, nusipirkite didesnei grupei pritaikytą produktą. Kai kuriuose žaidimuose yra daugybė žaidėjų dydžių, todėl siūlomos puikios galimybės.

Žaidimo komponentai

Vaikai pirmiausia vadovaujasi regėjimu. Renkantis tinkamą produktą, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kaip žaidimas atrodo ir iš kiek elementų jis susideda. Spalvinga lenta ir įdomūs aksesuarai yra didelė tikimybė, kad naujas žaislas patiks mažyliui. Jei nesate tikri, kuris iš panašių stalo žaidimų patiks jūsų vaikams, pabandykite statyti už tai, ką jie žino. Pažiūrėkite, ar yra, pavyzdžiui, produkto, kuriame naudojami mėgstamiausio vaiko animacinio filmo ar knygos, kurią jis mėgsta skaityti, motyvai.

Jei jūsų vaikas yra jaunesnis nei 3 metų, turėtumėte atkreipti dėmesį į dar vieną svarbų klausimą – tai yra atskirų žaidimo elementų dydis. Maži gabaliukai ar maži kubeliai gali būti pavojingi mažiesiems. Jie juos gali lengvai nuryti, vaikas gali jais užspringti ar nupjauti burną. Tai nebus maloni patirtis nei jūsų vaikui, nei jums, todėl visada apsvarstykite teisingus pasirinkimus.

Žaidimo taisyklės

Kiekviename žaidime yra instrukcija, kurioje yra taisyklių rinkinys, nurodantis, koks turėtų būti žaidimas. Vaikams skirti gaminiai turėtų būti kuo paprastesni, todėl taisyklės neturėtų būti pernelyg sudėtingos. Mažylis nesusitvarkys su stalo žaidimu, kurio jis nesupranta. Anksčiau ar vėliau jis praras susidomėjimą ja, nenorėdamas bandyti dar kartą. Tokiu būdu jūsų išlaidos taps visiškai nereikalingos.

Vykdymas

Kai kurie žmonės pabrėžia, kad svarbu ne tik taisyklės ar tai, koks įdomus yra stalo žaidimas. Tėvai taip pat turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į tai, kaip gaminamas produktas. Lenta turi būti kieta ir pritvirtinta laminatu, kad mažieji jos greitai nesugriautų. Nepatartina pirkti popieriaus gaminių, kuriuos galima lengvai suplyšti.

Kalbant apie pėstininkus, kauliukus ar kortas, taip pat verta patikrinti, ar šie elementai yra tvirti. Tuo pačiu nepamirškime visų elementų dėžutės. Užsakymas, kai turite vaikų, yra sunki tema ir verta ja pasirūpinti rūšiuojant žaidimus ir žaislus. Tuo labiau, kad po kelių žaidimų dažnai trūksta žaidimo elementų ir tai nėra taip patrauklu, kaip anksčiau, ar neįmanoma žaisti. Sutaupykime laiko ieškodami kauliukų ar lentų, pirkdami rinkinį su gerai apgalvota, uždara dėžute.

Kaina

Priklausomai nuo žaidimo surinkimo laipsnio, gamintojo ar tam tikro stalo žaidimo tipo, jo kaina gali svyruoti nuo kelių dešimčių iki net kelių šimtų zlotų. Tikrai įmanoma nusipirkti stalo žaidimų vaikams geromis kainomis, tačiau tai nėra vienintelis kriterijus, į kurį turėtumėte sutelkti dėmesį. Kartais geriau išleisti šiek tiek daugiau, kad įsitikintumėte, jog žaislas veiks.

Kurį stalo žaidimą vaikams turėtumėte pasirinkti?

Kaip matote patys, yra daugybė galimybių. Mes negalime tiksliai nurodyti konkretaus produkto, kad jis tiks jūsų vaikui. Nepasiduok. Laikydamiesi pirmiau pateiktų patarimų, jūs tikrai pasirinksite teisingai. Gal mūsų reitingas jums tai padės?

Geriausi stalo žaidimai vaikams 2021 m

Šis stalo žaidimų vaikams reitingas skirtas padėti jums išsirinkti jūsų lūkesčius atitinkantį produktą. Sąraše yra stalo žaidimai, kurie, pasak vartotojų, yra labai įdomūs, sukelia priklausomybę ir patraukliai.

Mūsų rekomendacijos

Sukilėlis Dobble’as

Jei ieškote įdomaus žaidimo vaikams, lavinančio suvokimą, greitį ir refleksus, būtinai patikrinkite „Rebel Dobble“. Dėl itin paprastų taisyklių ir patrauklios grafikos tai yra populiarus pasirinkimas jauniausiems.

Žaidimas žaidžiamas ant kortos, kuri guli ant stalo, ir tos, kuri yra jūsų rankoje, radus bendrus simbolius. Žaidėjas privalo garsiai pavadinti daiktą ir uždengti savo kortelę. Laimi pirmasis, atsikratęs visų kortų. Sunkumas yra tas, kad simboliai yra skirtingo dydžio arba yra apversti.

Žaidimas skirtas nuo 2 iki 8 žmonių, o vienas žaidimas trunka nuo 5 iki 10 minučių. Stalo žaidimas pasižymi patraukliu dizainu. Kortelės supakuotos į praktišką metalinę dėžę.

„Rebel Dobble“ yra geras ir pigus stalo žaidimas vaikams, kurį vartotojai vertina labai teigiamai. Jie vertina tai už dinamišką pramogą, trivialiai paprastas taisykles ir patogią pakuotę, kuri neužima daug vietos.

„Rebel Dobble“ yra labai geras stalo žaidimas vaikams iki 50 PLN. Žaidimas vidutiniškai trunka 15 minučių. Maksimalus žaidėjų skaičius yra 8.

Privalumai

Paprastos taisyklės:

Vienas pagrindinių privalumų, į kuriuos vartotojai atsižvelgia įsigydami šį žaidimą, yra paprastos taisyklės. Jūs neturite jaudintis, kad jų vertimas užtruks per ilgai, o jūsų vaikas greitai nenusimins žaisti kartu.

Pakuotė:

Visos į rinkinį įeinančios kortelės yra uždarytos kietoje pakuotėje. Tai leidžia išlaikyti tvarką. Pakuotė užima mažai vietos ir ją lengva laikyti.

Pratimas ir refleksai:

Žaisdami „Dobble“, žaisdami galite praktikuoti savo suvokimą ir refleksus. Tokių įgūdžių visada reikia.

Greitas žaidimas:

Jums nereikia praleisti per daug laiko žaidžiant kartu su vaiku ir artimaisiais. Tai pakankamai …