Sensomotorinė pagalvė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Sensoromotorinė pagalvė „Sissel Balancefit“ interneto vartotojų teigimu, tai geriausias produktas 2021 m. Tai žinome iš daugybės atsiliepimų, paskelbtų internete. Be to, dėl šio modelio savybių tampa aišku, kad jis yra tvirtas, patikimas ir vertas kainos. Pažymėtina, kad šis produktas leidžia sustiprinti nugaros raumenis ir pagerinti kraujotaką. Tai tinka reabilitacijos pratimams ir pėdų masažui. Pateiktas modelis ypač rekomenduojamas biuro darbuotojams, nes tai leidžia išsiugdyti įprotį laikytis taisyklingos kūno laikysenos ir palengvina stuburą. Pagalvėlės įdėklai atsipalaiduoja ir reguliariai naudojasi įranga, todėl greitai pasiekiama rezultatų. Taip pat verta paminėti, kad tai yra labai tvirtas modelis. Tačiau jei jo nėra, atkreipkite dėmesį Protingumas subalansuotas. Ši pagalvė skirta pėdų masažui ir reabilitacijos pratimams, taip pat padeda priimti taisyklingą kūno laikyseną. Jame yra masažo skirtukai, kurie efektyviai pagerina kraujotaką. Produktas užpildomas specialiomis dujomis, kurių kiekį prireikus galima reguliuoti. Kadangi pagalvė iš vienos pusės yra neslidi, ją galima saugiai naudoti ir ant slidaus paviršiaus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią sensomotorinę pagalvę pirkti?

Pirkinių vadovas

Sensomotorinė pagalvė yra naudinga įranga ne tik reabilitacijos metu. Tai taip pat gerai veikia kaip kasdienis daiktas. Du skirtingi paviršiai reiškia, kad galime atlikti skirtingus masažo tipus. Medicinos ir sporto parduotuvėse yra daugybė modelių. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, kuris jums pasakys, kurią sensomotorinę pagalvę pasirinkti.

Taikymas

Kaip jau minėjome anksčiau, sensomotorinė pagalvė arba reabilitacinė beretė naudojama atliekant visų rūšių pratimus, taip pat masažą. Dėl sėdėjimo ant šios įrangos mūsų padėtis pagerėja dėl sumažėjusio stuburo šerdies slėgio.

C.Be to, tai apsaugo nuo perkrovos ir visų rūšių nugaros traumų. Reabilitacijos metu sensomotorinė pagalvė buvo naudojama kaip kojų raumenų ir sąnarių stiprinimo objektas. Tai ypač gerai veikia mankštinant apatines galūnes. Pėdų masažas su reabilitacijos berete pagerina kraujotaką ir stimuliuoja receptorius.

Vykdymas – kuri jutiklio pagalvėlė yra geriausia?

Renkantis tokią sensomotorinę pagalvę, būtinai atkreipkite dėmesį į modelio kokybę. Jis turėtų būti vienodas ir neturi matomų sąnarių. Išsikišę elementai ar netikslus įrangos įklijavimas gali sukelti diskomfortą sportuojant ar net sužeisti. Todėl prieš pirkdami tokią pagalvę, atidžiai pažiūrėkite į nagrinėjamą produktą. Be to, nepamirškite pasirinkti modelio, kuris nėra pagamintas iš latekso ar kito mums kenksmingo plastiko.

Juose yra odai kenksmingų cheminių medžiagų, kurios sukelia jautrinimą ir bėrimą. Taip pat patikrinkite, ar sensorimotorinėje pagalvėje, kurią ketinate įsigyti, nėra ftalatų, t. Jie gali būti ypač pavojingi jaunesniems šios įrangos vartotojams.

Dizainas

Parduotuvėse yra daugybė sensomotorinių pagalvių. Šie modeliai skiriasi ne tik gaminimo būdu, bet visų pirma dizainu. Nors tokia įranga pirmiausia turi būti funkcionali, maloni spalva ar įdomus raštas turi psichologinį poveikį ir skatina ją naudoti reabilitacijos metu.

Mes lengvai galime rasti daugelio spalvų sensomotorines pagalves. Taip pat dažnai yra modelių su įdomiais raštais, pavyzdžiui, gėlėmis, juostelėmis ar taškeliais. Tokia įranga tikrai pravers mankštinantis su vaikais.

Masažo zona

Pirkdami sensomotorinę pagalvę, atkreipkite dėmesį į modelio masažo paviršių. Svarbu, kad skirtukai nebūtų nei per ilgi, nei per trumpi. Tinkamas jų ilgis prailgins mūsų įrangos tarnavimo laiką ir užtikrins patogumą bei atsipalaidavimą naudojant. Prietaisas gerai veikia masažo metu sėdint ir gulint.

Lygus puslapis

Lygus sensomotorinės pagalvėlės paviršius yra toks pat naudingas kaip ir masažinis. Tai gerai veikia po masažo, kai mūsų kūnas turi atsipalaiduoti. Tačiau paprastai ši pusė nustatoma, todėl dėka mes gerai sukimba atlikdami sensomotorinius pratimus.

Dydis

Renkantis masažo ir reabilitacijos įrangą, nepamirškite pasirinkti tinkamo dydžio. Geriausia sensomotorinė pagalvė yra produktas, atitinkantis visus mūsų lūkesčius. Parduotuvėse rasite įvairių tipų modelius, turinčius skirtingus parametrus, bet visų pirma skersmenį. Populiariausias variantas yra pagalvės dydis: 33,4 cm.

Tai leidžia mums patogiai naudotis įranga tiek ant grindų, tiek ant kėdės, fotelio ar sofos. Jo skersmuo atitinka daugumą baldų, todėl nebus problemų juos pastatyti bet kurioje buto vietoje. Taip pat yra daugelio kitų dydžių sensomotorinių pagalvių. Atminkite, kad vaiko modelis turėtų būti mažesnis. Taip, variantas, visiškai pritaikytas mažylio konstrukcijai, atliks visas užduotis.

Pažymos

Atminkite, kad sensomotorinė pagalvė yra produktas, skirtas reabilitacijos pratimams. Dėl šios priežasties būtent medicinos įranga turėtų turėti visus saugos sertifikatus. Kiekvienas modelis turėtų būti išbandytas, remiantis kuriuo nustatoma, ar jo naudojimas turi kokių nors padarinių. Be to, jis turėtų būti saugus ir nesukelti jokių sužalojimų ar sužalojimų. Tačiau reikia atsiminti, kad tokia įranga paprastai yra brangesnė nei neturinti jokių pažymėjimų.

Siurblys

Sensomotorines pagalves galima rinktis su siurbliais. Jų dėka mes galime laisvai nustatyti produkto slėgį. Tai leidžia mums atlikti įvairius pratimus tik su vienu prietaisu. Negana to, pats siurblys leidžia greitai pripūsti pagalvę, todėl ją visada galite pasiimti su savimi – susivyniojęs jis neužima daug vietos, todėl tikrai tilps į maišelį.

Instrukcija su pratimais

Profesionalius sensomotorinių pagalvių modelius galima įsigyti rinkinyje, kuriame yra ne tik siurblys, bet visų pirma mankštos vadovas. Tai gali būti knygos ar plakato forma, kurią galima pakabinti bet kurioje duotoje patalpoje. Tai leis mums susipažinti su įranga ir atlikti pratimus.

Juslinės pagalvės geromis kainomis

Jutiklių pagalvėlių kaina pirmiausia priklauso nuo apdirbimo kokybės ir konkretaus prietaiso parametrų, pvz., Dydžio. Pigiausias modelis kainuoja apie 30 PLN. Parduotuvėse taip pat galime rasti variantų, kurių pirkimo kaina viršija 100 PLN.

Geriausios sensomotorinės pagalvės 2021 m

Deja, daugelis žmonių šiandien turi problemų dėl taisyklingos laikysenos. Priežastis – įprastas tingėjimas. Tai gali turėti nuolatinių neigiamų pasekmių jūsų stuburui ir sveikatai. Dėl šios priežasties daugelis žmonių investuoja į sensomotorines pagalves, nes sėdėdami ant jų, mes aktyvuojame savo raumenis. Tai priverčia išlaikyti tiesią figūrą ir dėl to sumažina skausmą. Mes pateikiame savo žemiau sensomotorinės pagalvės rangas, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Mūsų rekomendacijos

„Sissel Blancefit“

Pirmasis mūsų modelis yra „Sissel Blancefit“. tai yra geriausia sensomotorinė pagalvėkurios dėka sustiprinsite nugaros raumenis ir pagerinsite kraujotaką. Pateiktą modelį galite naudoti tiek atliekant pusiausvyrą, gerinant motorinę koordinaciją, tiek

net pėdų masažas. Jei gyvenate neaktyviai, pvz., Dirbate vairuotoju ar biuro darbuotoju, jums tikrai žinoma nugaros skausmo problema. Sėdint, iškyšos ant pagalvėlės verčia vadinti dinamišką sėdėjimą.

Jie stimuliuoja tarpslankstelinių diskų mikro judesius. Atsižvelgdami į asmeninius pageidavimus, galite sėdėti ant ilgesnių ar trumpesnių iškyšų. Įrangos skersmuo yra 34 cm.

Vartotojai įvertino produktą už gerą jo apdirbimą, estetines spalvas (yra mėlynos arba raudonos spalvos) ir oro reguliavimo funkciją. Jo dėka galite pakeisti sunkumo laipsnį.

„Sissel Balancefit“ yra sensomotorinė pagalvė, leidžianti sustiprinti nugaros raumenis ir pagerinti kraujotaką. Pateiktas modelis yra mėlynos ir raudonos spalvos. Jo skersmuo yra 34 cm.

Privalumai

Funkcionalumas:

Tai pagalvė, su kuria galime praktikuotis. Tai taip pat leidžia jums atlikti lydinio masažą ir rūpinasi mūsų laikysena bei tinkama cirkuliacija.

Biuro darbuotojams:

Kaip tikina gamintojas, tai puikus pasiūlymas žmonėms, dirbantiems biuruose, vairuotojams ir visiems tiems, kurie dieną daug sėdi ir kenčia nugaros skausmai. Atsisėdus ant pagalvės, iškyšos verčia mus laikytis taisyklingos laikysenos, ir tai teigiamai veikia stuburą.

Skirtukai:

Iškilimai ant pagalvėlės stimuliuoja tarpslankstelinių diskų mikromozę. Viena vertus, skirtukai yra ilgesni, kita vertus, trumpesni, todėl kiekvienas ras ką nors sau.

Vykdymas:

Šis produktas yra tvirtai pagamintas. Gamyboje naudojamos medžiagos yra saugios ir labai atsparios pažeidimams. Jie atlaiko gana didelį krūvį.

Kontrolė:

Reguliuodami oro kiekį pagalvės viduje, mes keičiame jo kietumą, todėl modelį galime pritaikyti pagal savo poreikius, įpročius ar tiesiog mankštos tipą.

Protingumas subalansuotas

Antrasis produktas mūsų sąraše yra gera ir pigi sensomotorinė pagalvė Protingumo „ežiukas“ subalansuotas. Jis skirtas motorinės koordinacijos pratimams, pusiausvyros pratimams ir pėdų masažui. Sėdėdamas jis treniruoja stuburo raumenis, kurie pakoreguos jūsų laikyseną.

Tai idealus …