Pisuarai vaikams. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Kiekvieno mažo berniuko gyvenime ateina toks momentas, kai jis turėtų atsisakyti sauskelnių ir išmokti naudotis tualetu. Jei jūsų sūnui nepatinka puodų treniruotės, gali būti verta apsvarstyti galimybę įsigyti linksmą pisuarą, kuris paskatintų jį pačią šlapintis. Šio tipo programėlės yra įvairių dizaino ir spalvų, todėl pasirinkti ne visada lengva. Jei jums taip pat įdomu, kuris vaiko pisuaras bus geriausias, siūlome, atsižvelgiant į vartotojų nuomonę, „Akuku Mini 0373“. Šis nedidelis ir lengvas gaminys tikrai palengvins kiekvienam berniukui išmokti savarankiškai naudotis stovimu tualetu. Jis pagamintas iš tvirtų ir saugių medžiagų, o jo surinkimą palengvina pritvirtinti siurbimo puodeliai. Tačiau jei šis modelis jums nepatinka, rekomenduojame pasižiūrėti ir į gaminį „Jahgoo WeePot“. Pisuaras turi labai įdomų dizainą, todėl jis yra įdomus vonios kambario dekoro elementas. Šis modelis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, tačiau susidaro įspūdis, kad yra chromuotas. Jei jus domina kiti pasiūlymai iš mūsų sąrašo, perskaitykite likusią straipsnio dalį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį vaikišką pisuarą pirkti?

Pirkinių vadovas

Kiekvienas tėvas žino, kaip sunku atpratinti kūdikį nuo sauskelnių ir išmokyti jį naudotis puoduku. Sistemingos kontrolės ir kantrybės kartais nepakanka, nes maži niekšai nenori gaišti laiko sėdėdami be darbo, kol aplinkui vyksta tiek daug įdomių dalykų. Pasak patyrusių motinų ir tėvų, ypač sunku paskatinti berniukus, kurie šiame amžiuje būna daug temperamentingesni. Laimei, vaikų pisuaras gali būti jūsų problemos sprendimas. Šis nepastebimas produktas tėvams dažnai padeda įpratinti sūnų šlapintis stovint. Tačiau tam, kad vaikų tualetas atliktų savo užduotį, jis turi turėti keletą svarbių savybių. Žmonėms, kurie domisi, kokį pisuarą pasirinkti vaikams, parengėme straipsnį su svarbiausių kokybiško produkto savybių aprašymu.

Talpa – kuris vaikų pisuaras yra geriausias?

Vaikų pisuaras yra produktas, kurio negalima prijungti prie kanalizacijos sistemos. Todėl turėtume pasirinkti modelį, kurio pajėgumai yra pakankami, kad vaikas galėtų šlapintis, nerizikuojant išsiskirti šlapimu. Informaciją apie rezervuaro dydį rasite ant pakuotės. Geriausias sprendimas yra tualetas, kuriame telpa mažiausiai 600 ml skysčio. Tačiau atkreipkite dėmesį į apatinį pasirinkto pisuaro išdėstymą. Jei modelis yra negilus, bet platus, yra rizika, kad šlapindamasis kūdikis pasitaškys. Taigi daug geresnis produktas bus tas, kur dugnas bus išdėstytas kūgiu. Tai sumažina šlapimo išsiliejimo ir kūdikio purvinimo riziką.

Tvirtinimas

Kitas žingsnis renkantis tobulą pisuarą yra tinkamo tipo montavimas. Paprastai tokio tipo tualetuose yra specialūs siurbiamieji puodeliai, kuriais priklijuojame gaminį prie sienos. Stovint tarp parduotuvių lentynų, labai sunku nustatyti, ar silikoniniai žiedai tvirtai laikys pisuarą. Tačiau pabandykite pasiūlyti siurbtukų dydį – kuo didesni, tuo geriau jie prilips prie lygaus paviršiaus. Taip pat būtų gerai, jei pisuare būtų ne mažiau kaip 2 rankenos. Tai subalansuoja slėgio pasiskirstymą taip, kad puodas tikrai nenukristų.

Jei jūsų vonios sienos nėra lygios, siurbiamųjų puodelių naudojimas bus visiškai nepraktiškas. Tokiu atveju turėtumėte ieškoti modelio su varžtų skylėmis. Tiesa, kad tokiam surinkimui reikia nuolat kištis į sieną, tačiau tai suteiks pasitikėjimo, kad puodukas nenukris.

Geriausias pisuaras vaikams pirmiausia yra stabilus, todėl jei abejojate, ar teisingai jį pakabinote ant sienos, būtinai patobulinkite savo darbą arba paprašykite, kad kas nors, turintis daugiau patirties, jums padėtų.

Dizainas

Be abejo, vienas iš svarbiausių veiksnių, turinčių įtakos vaiko įpratimo šlapintis atsistojus efektyvumui, yra tam tikro produkto dizainas. Per pastaruosius kelerius metus gamintojai itin stipriai išplėtojo savo gamybą, todėl parduotuvėse galime rasti įvairių formų ir spalvų modelių. Jei jūsų vaikas mėgsta gyvūnus, galite pasirinkti tualetą, kuris atrodytų kaip varlė ar šuo. Šis sprendimas gali padėti paaiškinti savo mažyliui, kodėl jis turėtų šlapintis tokiu būdu. Pavyzdžiui, galite sugalvoti trumpą pasaką apie augintinį arba pavadinti pisuarą tipišku katės vardu. Tokiu būdu galite sumaniai motyvuoti savo vaiką naudoti pisuarą.

Tačiau ne visi vaikai mėgsta spalvingus žaislus. Jei jūsų kūdikis nori būti apsuptas paprastos struktūros ir vienodų spalvų daiktų, turėtumėte nusipirkti puodą įprasto kibiro formos. Didelis tokio tipo tirpalo privalumas yra tas, kad pisuarą lengva išlaikyti švarų. Trūkstant siaurų spragų, sumažėja bakterijų išsilaikymo rizika, kuri didžiąja dalimi apsaugos kūdikį nuo ligų.

Medžiaga

Pisuarų gamyboje dažniausiai naudojama medžiaga yra plastikas. Plastikas yra itin plastikinė žaliava, todėl iš jo gaminami bet kokie įvairių formų ir spalvų elementai. Pagrindinis šios rūšies gaminio privalumas yra žema kaina. Taip yra dėl to, kad plastiko gamybos sąnaudos yra gana mažos, todėl gatavas pisuaras kainuoja palyginti mažas išlaidas. Be to, puodukas sveria nedaug, o tai reiškia, kad jį galite lengvai pasiimti su savimi, pvz., Atostogauti.

Tačiau prieš pirkdami nepamirškite patikrinti, ar jūsų pasirinktas modelis yra visiškai saugus naudoti vaikams. Kai kuriuose pisuaruose gali būti pėdsakų cheminių medžiagų, kurios gali sukelti daugybę rimtų ligų. Taigi ieškokite informaciniame lapelyje ar ant pakuotės informacijos, ar produktas atitinka Europos standartus, ar gamintojo gautus sertifikatus. Jei jums reikia patvaresnio sprendimo, galite apsvarstyti galimybę įsigyti metalinį tualetą. Tiesa, tokio tipo pisuarai yra daug rečiau paplitę, tačiau vis tiek jų ieško vartotojai.

Metalas yra atsparus įvairių tipų nelygumams ir įbrėžimams, todėl jis puikiai tiks vietoje, kur daug vaikų naudojasi tualetu. Tokio gaminio konstrukcija yra labai paprasta ir griežta, todėl galime jį priderinti prie beveik bet kurio vonios kambario dekoro. Be to, pisuarą lengva valyti, nes jame paprastai nėra tarpų ar sunkiai prieinamų kampelių. Tačiau perkant verta atkreipti dėmesį tik į korozijai atsparius modelius. Pigūs puodai iš žemos kokybės žaliavos labai greitai rūdys, o tai ne tik žymiai padidina bakterijų susidarymo riziką, bet ir atrodo negražiai.

Priežiūra

Paprastai prie pisuarų pridedamas informacinis lapelis su informacija, kaip prižiūrėti produktą. Labai svarbu atidžiai perskaityti, kaip valyti modelį ir kokias valymo priemones naudoti. Daugelis tėvų ignoruoja šią problemą, kuri dažnai sukelia nemažai rūpesčių, pvz., Kai norime pasinaudoti skundu. Kai kurios medžiagos, tokios kaip plonas plastikas ar subtilus metalas, netoleruoja korozinių skysčių ar gelių, nes dėl tam tikrų elementų sienos praranda spalvą, ištirpsta arba apsauginė danga nusitrina.

Priedai

Norėdami paįvairinti sūnaus šlapinimosi procesą, kai kurie gamintojai savo gaminius aprūpina įdomiais žaislais. Vienas populiariausių yra vadinamasis malūnas, kuris pradeda suktis esant šlapimo slėgiui. Šis nepastebimas elementas ne tik suteiks jūsų mažyliui pasitenkinimą, bet ir išmokys jį tinkamai šlapintis. Dėl to vaikas galės nukreipti srautą tam tikra kryptimi, neplaškydamas kelnių ar tualeto. Kai kurie pisuarų modeliai papildomai skleidžia garso efektus, o tai yra papildomas atlygis berniukui.

Pisuarai vaikams geromis kainomis

Priklausomai nuo naudojamų medžiagų ir konstrukcijos, pisuarai kainuoja nuo maždaug 30 iki 80 zlotų. Pigesni modeliai dažnai gaminami iš silpno plastiko, kuris greitai lūžta. Taigi turite atidžiai išnagrinėti nagrinėjamą produktą ir įvertinti, ar kainos ir kokybės santykis yra visiškai išsaugotas. Atminkite, kad pisuaras yra produktas, su kuriuo jūsų mažylis turės tiesioginį kontaktą. Todėl neverta rizikuoti taupant kokybę.

Geriausi pisuarai vaikams 2021 m

Žemiau pateikiame pisuarų vaikams reitingą, kurio tikslas – padėti jums pasirinkti jūsų lūkesčius atitinkantį produktą. Sąraše yra lengvai surenkami, lengvai valomi ir įdomaus dizaino modeliai.

Mūsų rekomendacijos

„Akuku Mini 0373“

Mūsų apžvalgoje norėtume jums pristatyti „Akuku Mini 0373“ produktą. Tai pisuaras, skirtas berniukams, turintiems problemų su šlapinimuisi įprastame puode. Tokia programėlė tikrai paskatins vaiką labiau naudotis tualetu.

Produktas turi tvirtus siurbimo puodelius, kurių dėka jis gali būti tvirtai pritvirtintas prie bet kokio lygaus paviršiaus, pvz., Keraminės plytelės vonios kambaryje. Komplekte taip pat yra dvipusė juosta, leidžianti pisuarą padėti kitose vietose. Šiame modelyje yra nuimamas konteineris, leidžiantis jį lengvai laikyti švarų.

Pisuarą galima montuoti bet kuriame aukštyje ir pritaikyti prie vaiko ūgio. Todėl jo naudojimui nereikia jokių papildomų platformų ar išmatų. Produktas yra labai lengvas, nes sveria tik 250 g. Šio modelio matmenys yra 30 cm x 21 cm x 16 cm. Tėvai, nupirkę vaikui pisuarą, sako, kad jo dėka berniukas greitai išmokys šlapintis pats. Produktas yra tvirtai pagamintas ir lengvai montuojamas.

„Jahgoo WeePot“

Mūsų reitingas nebūtų išsamus be „Jahgoo WeePot“ modelio. Tai praktiškas ir elegantiškas vaikų pisuaras, kuris palengvins …