Led barai

Jei norite automobilį ar visureigį paversti avarine transporto priemone, greičiausiai jūsų galimų papildymų sąraše bus LED bar šviesos juostos . Jie yra žinomi dėl savo prieinamumo ir lengvo montavimo savybių. Be to, jie suteikia šviesos tipą, reikalingą perspėti kitus vairuotojus ir suteikti jums geresnį matomumą.

Nepaisant to, prieš pirkdami niekada neskauda įsitikinti, ar uždavėte teisingus klausimus. Čia yra 10 klausimų, kurie turėtų padėti jums tai padaryti. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite pažvelgti į mūsų LED šviesos juostos pirkimo vadovą .

Ar šviesos juosta pagerins mano transporto priemonę?

Visų pirma, jūs turite žinoti, kad šviesos diodų šviesos juosta atitinka jūsų numatytą užduotį. LED lemputės yra įprastas dalykas, ypač tiems, kurie vairuoja transporto priemones, turėdami omenyje konkrečią veiklą. Nesvarbu, ar tai būtų gelbėjimo darbai, ar patruliai, ar statybų aikštelės. Perėjimas prie šviesos diodų bus pastebimas skirtumas.

Rinkoje yra daugybė variantų. Tačiau LED juostos yra universalios, praktiškos ir labai efektyvios. Dėl šių funkcijų jie tampa geriausiu sprendimu tenkinant visus avarinius ir komunalinius poreikius.

Ar jie yra teisėti tik visiems?

Prieš pridėdami lengvąsias juostas prie savo automobilio ar visureigio, turite žinoti, kad laikotės įstatymų. Patys šviesos strypai yra puikūs, nors dydžiams yra ribų, kurie gali skirtis priklausomai nuo teritorijos ir transporto priemonės dydžio. Nors kai kurie pardavėjai gali įtraukti prekes, kurios nėra legalios, mūsų produktai puikiai tinka jūsų transporto priemonėms ir avarinėms reikmėms.

Tiesą sakant, naudojimo įstatymai yra griežtesni, kai dirbama su sirenomis, o ne su žiburiais. Kol esi atsakingas, nerimauti reikia labai nedaug. Nesvarbu, ar jums reikia vilkimo šviesos juostos , ar vidinės šviesos juostos,  įskaitant policijos skydelius , skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie kiekvieną tipą.

Kurio tipo šviesos juosta yra tinkama?

Patvirtinti, kad šviesos juosta yra geras priedas, yra vienas dalykas. Tačiau svarbiausias žingsnis yra rasti tinkamą. Yra daugybė variantų, todėl turite ištirti galimybes. Mini šviesos strypai , šviesos diodų skydelis , visureigių juostos ir viso dydžio yra tik keturios kategorijos, į kurias reikia atsižvelgti. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų įvairiems tikslams ir situacijoms.

Mūsų įvairių variantų vadovas padės jums rasti geriausias policijos LED šviesos juostas ar sprendimus kitoms situacijoms. Turint tokią paramą, rasti tinkamą variantą turėtų būti lengva užduotis.

Kokio tipo šviesos modeliai yra prieinami?

Nesvarbu, koks policijos ar avarinės transporto priemonės apšvietimo tipas yra pasirinktas, taip pat turėtumėte žinoti, kad yra įvairių variantų. Įvairios šviesos juostos gali suteikti skirtingas šviesias spalvas. Tai gali būti nuo pagrindinio baltos šviesos tirpalo iki daugiaspalvių arba raudonų, mėlynų ir žalių. Be to, kai kurie taip pat gali pasiūlyti eismo nukreipimo funkcijas. Tai gali paruošti jūsų automobilį ar visureigį dar daugiau situacijų.

Geriausia, ką galite padaryti, tai atsisėsti ir apsvarstyti funkcijas, kurių jums reikės iš šviesos juostos. Tai turėtų suteikti kryptį, reikalingą priimti geriausią sprendimą pagal jūsų poreikius.

Kuo skiriasi taškinės ir potvynių sijos?

 

LED žibintai gali skleisti įvairių rūšių šviesą. Dažniausiai yra prožektoriai ir potvynių sijos. Dėmės iš esmės gamina siaurą šviesos kūgį, kuris idealiai tinka geresnėms apšvietimo sąlygoms sukurti. Potvynio sijos skleidžia 90 laipsnių kampą, todėl yra idealios darbo vietose ir panašiose situacijose.

Daugelyje šiuolaikinių LED šviesos strypų yra abiejų derinys, tačiau tai visada aspektas, kurį verta atidžiai apsvarstyti. Turėkite omenyje, kad taškinės ir potvynių sijos dažniausiai randamos visureigių LED žibintuose ar darbo ir scenos žiburiuose ir nenaudojamos mirksintiems policijos šviesos barams.

„Lumens V Watts“ – kam turėčiau teikti pirmenybę?

Vatai daugeliui kartų buvo pagrindinis šviesos ryškumo analizės būdas. Tačiau naudojant šviesos diodus dažnai geriau žiūrėti į liumenus. Tai susiję su išvestimi ir suteikia jums daug geresnių atspindžių. 60 W kaitrinė lemputė gali išgauti tą pačią galią kaip ir 15 W šviesos diodas. Tai gali šiek tiek apsunkinti reikalus, tačiau mūsų draugiški ekspertai gali jums padėti.

Tiesą sakant, dauguma LED lempučių sukuria tinkamą šviesos srautą. Vis dėlto šiek tiek vatų ir liumenų supratimas padės parodyti jums geresnį galutinį sprendimą.

Ar tai finansiškai perspektyvus pirkinys?

Daugumai transporto priemonių savininkų atsakymas bus teigiamas. Nesvarbu, ar perkate šviesos diodų bar avariniams reikalams, ar kitai veiklai, kuriai reikalingas sunkvežimio apšvietimas , šis priedas gali sukelti rimtą poveikį. Tuo tarpu dauguma naujų pirkėjų yra maloniai nustebinti daugelio „light bar“ sprendimų kaina. Nesvarbu, ar tai yra vienas elementas, ar paketas, daugybė variantų tinka daugumai biudžetų.

Be to, šviesos diodai sunaudoja daug mažiau energijos nei pasenę įrenginiai, o lemputės taip pat tarnauja daug ilgiau. Šios santaupos už pirkinį sumokės ilgainiui.

Ar užteks vieno lengvo?

Kiekvienas žmogus turi unikalių pageidavimų įvairiais vairavimo aspektais. Tai nėra kitaip, kai įrengiate savo transporto priemonę šiai avarinei veiklai. Vėlgi, pirmenybė turėtų būti teikiama jums tinkančiai sąrankai. Kai kuriems tiks viena LED šviesos juosta. Tačiau kitiems geriausia pasirinkti kelis produktus.

Tai taip pat gali apimti sirenas ir susijusius gaminius. Prieš įsigydami pirkinį, atsižvelkite į šias funkcijas ir būsite labiau linkę pasiekti tinkamą rezultatą.

Kiek priežiūros reikia atlikti?

Labai mažai. Daugumą LED avarinių šviesos strypų lengva įdiegti ir dar lengviau jais rūpintis. Mūsų asortimente yra tvirtas korpusas ir patvarūs laidai, užtikrinantys nepertraukiamos kokybės metus. Tuo tarpu tai, kad lemputės gali tarnauti 100 000 valandų, turėtų užkirsti kelią poreikiui jas keisti bet kur arti taip dažnai, kaip senas lemputes.

Dar geriau, jie pagaminti taip, kad juos būtų lengva transportuoti tarp transporto priemonių. Taigi, jei kada nors atnaujinsite naujesnį variklį, galite pasiimti bar su savimi.

Ar brūkšnio ir denio šviesa būtų geresnė?

Be išorinių apšvietimo juostų, daugeliui eismo dalyvių patinka brūkšnio ir denio žiburių idėja. Juos galima pritvirtinti prie priekinių, galinių ar šoninių langų, naudojant įsiurbimo puodelius. Tai, be abejo, dar lengviau naudoti, todėl asmeninio naudojimo perėjimas prie avarinės situacijos yra labai paprasta užduotis. Tai daugiausia lemia pirmenybė, tačiau mes taip pat turime tokio tipo bar.

Iki šiol turėtumėte apytiksliai suprasti, ko ieškote. Jei vis tiek esate įstrigę, mūsų ekspertai mielai palaikys jus įsigydami pirkinį. Jūsų automobilis bus parengtas toms papildomoms užduotims atlikti per trumpą laiką.

pagal https://ledauto.lt/straipsniai/led-bar-pasirinkimas/