Kompaktiška indaplovė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei ieškote indaplovės savo namams, šis puslapis skirtas jums. Žemiau rasite informacijos, kaip išsirinkti sau tinkantį įrenginį. Be to, mes taip pat sukūrėme reitinguotų modelių reitingą ir sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų. Mes pateikiame visų pirma „Bosch SPS53E18EU“. Įranga pasižymi mažais matmenimis. Tuo pačiu metu jis yra labai erdvus, nes jame yra reguliuojami stalčiai. Įrangą lengva valyti tiek viduje, tiek išorėje. Be to, jame yra ekranas, nurodantis likusį laiką iki ciklo pabaigos. Produktas taupo energiją. Be to, jis pasižymi mažu vandens suvartojimu. Svarbus klausimas yra tylus prietaiso veikimas, kuris netrukdo kasdienei veiklai. Taip pat galite jį įjungti naktį. Jei pirmasis punktas jums netinka, patariame perskaityti kitus. Modelis užėmė antrą vietą mūsų sąraše „Hotpoint-Ariston LFF 8M121 CX“.

Kokią kompaktišką indaplovę pirkti?

Pirkinių vadovas

Indaplovė yra prietaisas, kurį galima rasti daugelyje namų. Priežastis, kodėl dauguma žmonių nusprendžia įsigyti tokią įrangą, yra ne tik noras sutaupyti laiko, bet ir vienas iš pagrindinių veiksnių, įtikinančių mus pirkti. Taip pat perkame indaplovę, kad taupytume vandenį. Klaidingai manoma, kad prietaisas sunaudoja didelius jo kiekius.

Naujos kartos prietaisai, ypač kompaktiški, vieno plovimo metu sunaudoja tik 8 litrus vandens. Tuo pačiu metu, skalbdami rankomis, sunaudojame iki 3 kartų daugiau vandens. Žinoma, tokio tipo įranga taip pat sunaudoja elektrą, tačiau atsižvelgiant į ploviklių suvartojimą, vandenį, laiką ir kitus aspektus, indų plovimo mašinos įsigijimas yra geriausias sprendimas. Ypač tai, kad papildomai plaudami rankomis, mes sunaikiname rankas ir nagus, net ir naudodami pirštines negalime įdėti rankų į 60 laipsnių C temperatūros vandenį, kurį naudoja indaplovė.

Tik tokia vandens temperatūra užtikrins higieną ir bakterijų pašalinimą iš indų. Dabar, kai žinome, kodėl verta pirkti indaplovę, laikas pereiti prie tinkamos įrangos pasirinkimo. Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į kompaktiškus modelius. Jie nėra labai populiarūs ir ne kiekvienas gamintojas jų turi savo pasiūlyme, tačiau verta pasidomėti atidžiau.

Kodėl verta pirkti kompaktišką indaplovę?

Dauguma gamintojų siūlo mažas indaploves – 45 cm ir dideles 60 cm. Be to, mes taip pat randame kompaktišką įrangą. Kuo jie skiriasi nuo mažesnių? Daugiausia matmenys, nors jie yra platesni, paprastai 55 cm, neabejotinai yra žemesni ir panašesni į mikrobangų krosnelę nei klasikinė indaplovė. Tai nėra prietaisas kiekvieniems namams, o daugiausia tai susiję su talpa.

Kompaktiški modeliai labiau skirti atskirai gyvenantiems žmonėms ar poroms. Puikiai tinka mažytei virtuvei. Tokio tipo įrangoje galime sutalpinti daugiausia 6 indų rinkinius. Gausiai šeimai tai tikrai nėra pakankamai vietos, tačiau vienam asmeniui tokia indų plovimo mašina puikiai tinka, nes kelias dienas užpildytų didelę.

Energijos klasė

Jei kyla klausimų, kokią kompaktišką indaplovę pasirinkti, pirmiausia pasidomėkite dominančio modelio energijos klase. Kuo jis didesnis, tuo daugiau sutaupysite sąskaitose už elektrą. Kompaktiški modeliai turi energijos klasę nuo A + iki D. Iki šiol dažniausiai yra A + ir A.

Montavimas – kompaktiška indaplovė jūsų virtuvei

Jei ieškote įmontuoto modelio, turite būti pasirengę gana ilgai ieškoti, nes, deja, dauguma rinkoje esančių kompaktiškų indaplovių nėra tinkamos įmontuoti. Tačiau tai nereiškia, kad tokių modelių visai nerasime. Žinoma, jų yra, bet jūs turite būti kantrūs. Kita vertus, reikia pažymėti, kad šio tipo prietaisai yra tokie elegantiški ir maži, kad jų įdiegti nereikia.

Talpa

Geriausia kompaktiška indaplovė atitiks mūsų lūkesčius, taip pat ir talpos atžvilgiu. Daugumoje kompaktiškų modelių telpa 6 indų rinkiniai, t. Y. 6 didelės lėkštės, 6 desertinės lėkštės, 6 gilios lėkštės, 6 taurės ir puodeliai, taip pat stalo įrankiai. Palyginimui, 45 cm modeliuose taip pat tilpsime akinius, puodus ir kitus indus. Tačiau verta paminėti, kad galime rasti ir mažesnių indaplovių, kuriose telpa iki 4 indų rinkinių. Toks prietaisas turėtų būti parenkamas atsižvelgiant į jūsų pačių poreikius ir iš esmės patiekalų suvartojimą dienos metu.

Triukšmas – kuri kompaktiška indaplovė yra geriausia

Senosios kartos prietaisai skleidė daug triukšmo. Jų įjungimas naktį gali sutrikdyti mūsų miegą, ypač jei miegamasis ir virtuvė būtų kažkaip sujungti (studija). Laimei, naujoji įranga nėra tokia problemiška. Žinoma, rinkoje vis dar yra gana garsiai veikiančių prietaisų, tačiau tie, kurie skleidžia mažai triukšmo, tikrai yra populiaresni.

Darbo programos

Kai kuriems mažiau privalumų turės darbo programos. Kompaktiškuose moduliuose, priešingai nei klasikinėse indaplovėse, plovimo programų nerandame per daug, paprastai jų yra apie šešias. Pakanka plauti įvairių rūšių indus. Populiariausia taurėms ir puodams skirta programa yra standartinė, greita, ekologiška – ekologiška. Dėl mažesnio šių indaplovių talpos nerasime galimybės nuplauti pusę krovinio.

Funkcijos

Labai dažnai indaplovės taip pat turi papildomų galimybių, pavyzdžiui, įtraukti tik skalavimą ar uždelsti darbą. Kiekvienais metais gamintojai įvairina savo gaminius su naujomis galimybėmis ir papildomais elementais, kad jų įranga būtų patrauklesnė.

Vandens suvartojimas

Elektros energijos suvartojimas yra vienas klausimas, o vandens suvartojimas yra kitas klausimas. Kaip jau minėjome, šiuolaikinės indaplovės yra labai ekonomiškos, atsižvelgiant į suvartojamo vandens kiekį. Kompaktiškų modelių atveju dažniausiai vandens sunaudojama 6 – 8 l. Pavyzdžiui, standartinėse indaplovėse sunaudojama apie 10 l.

Dizainas

Taip pat verta atkreipti dėmesį į produkto išvaizdą. Kompaktiškos indaplovės nėra skirtos įmontuoti, todėl jų išvaizda yra gana svarbi. Populiariausios spalvos yra inox ir balta. Paprastai tokia įranga yra paprasta ir nepatraukia dėmesio.

Kompaktiškos indaplovės geromis kainomis

Šio tipo produkto įsigijimo kaina priklauso nuo jo savybių, išvaizdos ir paties gamintojo. Rinkoje galime rasti modelių nuo 800 PLN, tačiau didžioji dalis kompaktiškų indaplovių kainuoja nuo 1200 iki 1300 PLN.

Geriausios kompaktiškos indaplovės 2021 m

Skalbimas rankomis yra varginantis ir didelei šeimai reikia daug laiko. Todėl daugelis žmonių nusprendžia nusipirkti indaplovę. Didelis tokios įrangos privalumas yra tai, kad ji mums atlieka sunkiausią darbą. Žemiau rasite kompaktiškų indaplovių reitingą. Jie pasižymi dideliu elektros ir vandens taupymu.

Mūsų rekomendacijos

„Bosch SPS53E18EU“

„Bosch SPS53E18EU“ modelis sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Ši indaplovė yra kompaktiška. Jo matmenys yra 45 cm x 60 cm x 84,5 cm. Įranga padarys jūsų indus krištolo skaidrumo.

Nepaisant mažų matmenų, prietaisas gali tilpti daugybę indų. Taip yra dėl reguliuojamų indų krepšelių. Sureguliavus jų aukštį, galima maksimaliai išnaudoti vietą indaplovėje. Šio modelio veikimas yra labai paprastas. Be to, jame įrengtas didelis ir įskaitomas ekranas. Jo dėka sužinosite, kiek laiko liko iki bėgimo pabaigos. Prietaisą lengva prižiūrėti, nes jis padengtas specialia danga, ant kurios nelieka pėdsakų palietus pirštais.

Produktas priklauso A + energijos klasei. Tai reiškia, kad elektros energija yra ekonomiška. Be to, skalbimui taip pat nereikia daug vandens. Įranga pasižymi tyliu veikimu. Dėl šios priežasties plaunant indus tai netrukdo kasdienei veiklai virtuvėje ir namuose. Vartotojai vertina šį modelį dėl jo efektyvumo ir paprasto valymo.

„Hotpoint-Ariston LFF 8M121 CX“

Įdomus produktas yra „Hotpoint-Ariston LFF 8M121 CX“. Modelis yra labai populiarus. Taip yra dėl daugybės naudingų funkcijų, kuriomis jis buvo aprūpintas. Įranga turi 8 automatines programas, kuriomis ji plauna indus. Atsižvelgdami į užterštumo laipsnį ir turimą laiką, galite pasirinkti geriausiai tinkantį.

Produktas turi didelį ekraną, kuriame galite rasti informacijos apie plovimo trukmę. Įrenginio energijos klasė priklauso A ++ kategorijai. Tai reiškia, kad jis yra labai ekonomiškas, todėl teigiamai veikia sąskaitas už elektrą ir aplinką. Didelis įrangos privalumas yra įmontuotas purvo jutiklis. Jis patikrina indų švaros lygį, tada atitinkamai sureguliuoja vandens kiekį, kurio reikia jiems išvalyti. Nepilnos indaplovės atveju galite nustatyti plauti tik vieną krepšį. Tokiu būdu jūs neturėsite tuščios ridos ir papildomų vandens ir elektros sąnaudų.

Produkto matmenys yra 67 cm x 64 cm x 90 cm. Tinkamas krepšelių išdėstymas sukuria didelio pajėgumo įspūdį. Įrenginyje yra maždaug 14 vietos nustatymų. Energijos sąnaudos yra 0,93 kWh per ciklą. Vartotojai vertina modelį dėl jo naudojimo paprastumo ir patogumo.

Saldainiai CDP 4609

Daugelyje namų tinkantis modelis yra „Candy CDP 4609.“. Ši gera ir pigi kompaktiška indaplovė efektyviai išvalys visus jūsų indus. Ji priklauso A + energijos grupei, o tai reiškia, kad ji leidžia jums sutaupyti elektros energijos. Be to, tai teigiamai veikia natūralią aplinką.

Įrangoje yra uždelsto paleidimo funkcija, leidžianti ją įjungti pasirinktu laiku. Tai taip pat leidžia reguliuoti krepšelio aukštį. Tai leidžia jums įdėti didesnius indus ir būti tikri, kad jie bus kruopščiai nuplauti.

Gaminyje yra 5 automatinės programos. Tai leidžia jums pasirinkti režimą, kuris tinka jūsų plokščių ir akinių būklei. Be to, įrangai būdingas gana tylus veikimas, todėl ji neturėtų trukdyti atlikti jūsų kasdienių pareigų. Vieno ciklo įrenginys …