„Janpol“ geri čiužiniai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį „Janpol“ čiužinį pasirinkti?

Čiužinio užduotis – užtikrinti gerą miegą. Tai didžiausią įtaką daro tai, ar pabundame gerai pailsėję, ar kenčiame nugaros ir pečių skausmus visą dieną. Daugelis žmonių nežino, kad norint gauti gerą čiužinį reikia patikrinti daugybę klausimų. Mes pabandysime išsamiau aprašyti kiekvieną iš jų toliau pateiktame straipsnyje. Todėl, jei ketinate įsigyti čiužinį, perskaitykite mūsų vadovą. Straipsnis tikrai padės jums apsipirkti.

Savo straipsnyje pristatome „Janpol“ bendrovės, gaminančios čiužinius, gerinančius klientų miego kokybę, gaminius. Šio prekės ženklo sukurti gaminiai išsiskiria geru apdirbimu. „Janpol“ čiužiniai taip pat žinomi dėl savo sveikatą gerinančių savybių.

Daugelis žmonių mano, kad geriausias „Janpol“ čiužinys 2021 m. Tai galima patikrinti labai lengvai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paspausti gaminį alkūne. Aplink ranką turi būti nedidelis įdubimas, tačiau jis turėtų išnykti, kai pakeliate alkūnę. Labiausiai elastingi čiužiniai dažniausiai gaminami iš putplasčio, latekso ar kokoso.

Taip pat teiraukitės apie tam tikro čiužinio kietumo zonas. Paprastai gaminiuose yra nuo 3 iki 7 zonų. Jie yra atsakingi už gerą jūsų kūno pritaikymą, o tai savo ruožtu prisideda prie geresnio miego. Ypač rinkitės modelį, kuris turi sutvirtinimus klubų ir pečių srityje. Kietumas šiose vietose užtikrins patogią naktį.

Kalbant apie čiužinio kietumą, jis pažymėtas raide H, po kurio nurodomas skaičius nuo 1 iki 4. Čiužinys H1 yra labai minkštas, H2 – vidutinio minkštumo, H3 vidutinio kietumo ir H4 kietas.

Kalbant apie matmenis, yra keletas standartinių, tarp jų rasite: 80 cm x 120 cm, 100 cm x 120 cm, 140 cm x 120 cm, 200 cm x 200. Jei jūsų lova yra neįprastų matmenų, taip pat galite užsisakyti gaminį pagal užsakymą. Tačiau ne kiekvieno gamintojo pasiūlyme yra netipinių čiužinių.

Daugelis žmonių mano, kad geriausias „Janpol“ čiužinys 2021 m. Yra storas. Modelių storis paprastai yra nuo 12 cm iki 25 cm. Jei norite jaustis labai patogiai, rinkitės kuo aukštesnį čiužinį.

„Janpol“ čiužiniai – reitingas

Janpol Venus H2

„Janpol Wenus H2“ čiužinio matmenys yra 160 cm x 200 cm. Tai labai geras pasirinkimas plačioms, dvigulėms lovoms. Čiužinys yra reabilitacijos produktas. Kai ilsitės ant jo, jis atpalaiduoja visą kūną ir sumažina rankų, stuburo ir kaklo skausmus. Modelis labai gerai seka kūno kontūrus, todėl visada pabundate žvalus ir pasirengęs veikti.

Apibūdinto čiužinio aukštis yra 17,5 cm. Toks storis tikrai suteiks jums patogų miegą. Produkto stabilumą garantuoja centre išdėstytos spyruoklės. Abi pusės padengtos minkštomis putomis. Čiužinys turi 7 kietumo zonas. Tokiose vietose kaip klubai ar pečiai, mes turime tinkamą sutvirtinimą, kuris padidina jūsų poilsio patogumą.

Tai yra dvipusis „Janpol“ čiužinys už gerą kainą. Vartotojai, kurie jau jį naudojo, mano, kad tai yra priežastis pagerinti jų miego kokybę. Pateiktas produktas yra minkštas, tačiau tokiose vietose kaip klubai ar pečiai garantuoja komfortą.

Janpol Erebu

„Janpol Erebu“ – tai čiužinys, sukurtas taip, kad galėtumėte jį padaryti kuo patogesnį. Pirmiausia pažvelkime iš ko jis buvo pagamintas. Gaminio viduje yra kietos kišeninės spyruoklės. Jie suvynioti į kokoso kilimėlį, kuris neleidžia viduje augti bakterijoms ar viduje lizdams. Taigi tai labai geras pasirinkimas alergiškiems žmonėms.

Ant kokoso kilimėlio yra arklio sluoksnis. Ši medžiaga yra atspari drėgmei ir taip pat yra labai patvari. Čiužinys yra uždengtas viršuje iš žakardo audinio. Dangtelį galima lengvai nuimti ir nuplauti, todėl produktą lengva išlaikyti švarų. Čiužinys yra 17,5 cm storio, o tai garantuoja patogų poilsį.

Apibūdinto čiužinio matmenys yra 160 cm x 200 cm. Vartotojai praneša, kad produktas yra pavasariškas, tačiau judant naktį vibracijos partnerio nejaučia ir jo nepažadina. Štai kodėl tai dažnai pasirenkamas čiužinys.

Janpol Demeter H2

Turime specialų pasiūlymą žmonėms, kurie labiausiai vertina patogų miegą. Tai Janpol Demeter H2. Pateiktame čiužinyje yra 7 kietumo zonos. Kiekvienoje zonoje yra sutvirtinimai, kurie stabiliai palaiko tam tikras kūno dalis, pavyzdžiui, klubus ir rankas. Likusi kūno dalis švelniai apvyniojama putomis, todėl poilsis ant aprašyto čiužinio tampa labai patogus.

Latekso putos, iš kurių gaminamas produktas, garantuoja tinkamą oro cirkuliaciją, todėl miegodami neprakaituojame. Todėl mikrobai neturi jokių galimybių vystytis. Papildomą higieną taip pat užtikrina nuimamas marškinėlių dangtelis. Dangtelį galima bet kada nuimti ir nuplauti.

„Janpol Demeter H2“ čiužinys yra labai elastingas, todėl pabudęs jautiesi žvalus ir žvalus. Vartotojai mano, kad pateiktas produktas yra čiužinys, kuris veiksmingai sumažina pečių ir stuburo skausmus. Be to, interneto vartotojai mini, kad modelį lengva išlaikyti švarų.