Geros „Nilfisk“ slėgio plovimo mašinos – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

„Nilfisk“ siūlo aukštos kokybės ploviklius. Didelis įrangos pasirinkimas leidžia kiekvienam vartotojui rasti jam tinkamą modelį. Jei norėtumėte sužinoti, kuriuos įrenginius labiausiai vertina vartotojai, patekote į reikiamą vietą. Pateikiame reitingą, kuris gali padėti apsipirkti. Remiantis internete paskelbtomis nuomonėmis, efektyviausia slėgio plovimo mašina „Nilfisk P 160.2-15 X-TRA“. Jis turi daug galios, todėl gerai pašalina net labiausiai užsispyrusius nešvarumus. Varikliui būdingas veikimas be gedimų, todėl iškart įsigijus įrangą nereikia jaudintis dėl papildomų išlaidų, susijusių su jo remontu. Lancete yra gerai profiliuota, tinkamai minkšta rankena, užtikrinanti tikslumą darbo metu. Valdyti prietaisą nėra sunku. Tai efektyvi ir tuo pačiu pigi slėginė plovimo mašina „Nilfisk-ALTO C 110.7-5 PC X-TRA“. Jis yra lengvas ir jo apačioje yra ratai, kad būtų lengva nešiotis. Modelis turi patvarų aliuminio siurblį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią „Nilfisk“ slėgio plovimo priemonę pasirinkti?

Slėginė plovimo mašina yra prietaisas, padedantis kruopščiai išvalyti daug skirtingų paviršių. Tačiau dažniausiai tai yra įranga, naudojama grindims, laiptams, automobiliams, kilimams ir baldams plauti. Pasirenkant įrangą, nesate tikri, kurį iš galimų modelių pasirinkti? Nesijaudinkite, įsigyti tinkamą produktą nebūtinai sunku. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai perskaityti žemiau pateiktą vadovą, kuriame mes išsamiai paaiškinome, kas svarbu renkantis gerą slėgio plovimo mašiną. Kaip matote, „Nilfisk“ produktus įtraukėme į savo apžvalgą. Mes nusprendėme dėl jų, nes juos rekomenduoja daugelis interneto vartotojų dėl jų daugiafunkciškumo ir didelio patikimumo.

Geriausia 2021 m. „Nilfisk“ slėgio plovimo mašina turi reguliuojamą darbinį slėgį. Šio tipo įranga paprastai plaunama maždaug nuo 60 barų iki 170 barų slėgiu. Jei ketinate naudoti poveržlę skirtingiems paviršiams valyti, geriausias pasirinkimas yra įranga, kurios galią galima lengvai reguliuoti, nes kai kurie paviršiai yra subtilesni nei kiti. Jūs tikrai nenaudosite tokio paties spaudimo trinkelėms ir namų kilimėliui valyti.

Įrenginio galia taip pat yra susijusi su slėgiu, nes tai leidžia skalbimo mašinai generuoti didelį slėgį. Dažniausiai naudojami produktai, kurių galia yra apie 1500 W. Tačiau, jei jūs ieškote galingesnės skalbyklės, geriau investuoti į maždaug 2 kW galios modelį. Su tokiu prietaisu bus labai lengva kruopščiai išvalyti bet kokį paviršių.

Jei jūsų modelyje yra indas, įsitikinkite, kad jis yra skaidrus. Toks rezervuaras leis jums nuolat kontroliuoti vandens kiekį ir specifiką, kurią mes į jį pridėjome. Taip pat svarbu konteinerio talpa. Pernelyg mažas gali būti priežastis, kodėl mes turėsime jį dažnai papildyti vandeniu.

Geriausi „Nilfisk“ slėginiai plovikliai turi ilgas žarnas. Tai labai naudingas elementas, lemiantis, ar pavyks patekti į sunkiai pasiekiamas vietas. Tai taip pat svarbu, kai skalbyklę maitina elektros tinklas. Kuo ilgesnė žarna ir laidas, tuo lengviau išvalyti vietas, esančias toliau nuo lizdo. Mes neturime tokios problemos su baterijomis varomais modeliais.

Be to, būtinai patikrinkite, kuriuose papildomuose prieduose yra poveržlė. Kuo daugiau elementų yra rinkinyje, tuo daugiau paviršių galime nuvalyti duotu prietaisu.

„Nilfisk“ slėginiai plovikliai – reitingas

„Nilfisk P 160.2-15 X-TRA“

„Nilfisk P 160.2-15 X-TRA“ yra labai stipri slėginė plovimo mašina, kuria galima plauti grindinio akmenis, automobilius ir laiptus. Įrenginio galia yra 3,3 kW, o tai leidžia sukurti maksimalų 160 barų slėgį. Tokia galinga įranga atsikratys net išdžiūvusių nešvarumų, o mūsų nuplauta vieta bus labai švari.

Įrangos slėgis yra reguliuojamas, o tai leidžia jums pritaikyti prietaiso jėgą prie jūsų plaunamo paviršiaus. Dėl to subtilesni paviršiai nebus pažeisti. Plovimo žarna yra 15 m ilgio, o tai leidžia išvalyti net sunkiai pasiekiamas vietas. Prietaisas yra sunkus, tačiau dideli ratai ir kontūrinė rankena leidžia lengvai judėti įrangai.

Skalbyklėje yra keli purkštukai, kurie labai greitai keičiami „Quicj & Clean“ sistemos dėka. Jiems skirta vieta gaminio užpakalinėje dalyje esančiame laikymo skyriuje. Vartotojai daugiausia giria didelę poveržlės galią ir tai, kad ji yra gerai įrengta.

Aukšto slėgio plovimo mašinos „Nilfisk P 160.2-15 X-TRA“ talpa yra 3300 W. Jos našumas yra 650 l / h.

Privalumai

Slėgio reguliavimas:

Jei nuspręsite įsigyti šią įrangą, galėsite pritaikyti jos parametrus pagal savo poreikius. Galima nustatyti vandens srovės intensyvumą. Pasirinkę tinkamą galią, mes garantuojame greitesnį ir efektyvesnį darbą.

Efektyvus siurblys:

Įrenginyje yra patvarus ir efektyvus siurblys. Jo gamybai buvo naudojamas žalvaris, kuris yra labai atsparus įvairių rūšių pažeidimams.

Spustelėkite ir išvalykite sistemą:

Aukšto slėgio plovyklėje yra „Click & Clean“ sistema, o tai reiškia, kad nereikia daug laiko praleisti keičiant antgalį. Viskas vyksta sklandžiai.

Likimas:

Įrenginiu galima valyti valtis, priekabas ir baseinus. Jis taip pat bus naudojamas kitiems dideliems paviršiams (pvz., Vartams) valyti. Pasirodo, kad slėginė plovykla yra nepakeičiama terasai ar automobiliui valyti.

Guminė pakaba:

Modelis turi guminę pakabą. Šios medžiagos naudojimas leidžia sumažinti vibraciją, o tai reiškia didesnį darbo patogumą.

Trūkumai

Svoris:

Įranga sveria beveik 30 kg, todėl jos nešiojimasis gali varginti. Nepamirškite, kad pagrinde yra apskritimai, kurie šiek tiek palengvina.

„Nilfisk-ALTO C 110.7-5 PC X-TRA“

„Nilfisk-ALTO C 110.7-5 PC X-TRA“ yra poveržlė, kuria galima plauti tokias transporto priemones kaip dviračiai ir automobiliai, taip pat važiuojamosios dalies, laiptų ir sodo baldai. Tai labai gerai įrengtas produktas, turintis skirtingą patarimą, kaip išvalyti kiekvieną vietą ar daiktą. „Quick & Clean“ sistema leidžia labai lengvai juos pakeisti.

Įrangos svoris yra 6 kg. Taigi jo perkėlimas mums nebus problema. Transportas taip pat bus lengvesnis dėl rankenos ir didelių ratų, kurie nesustoja ant kiekvienos kliūties. Žarnos ilgis yra 5 m. Šis elementas leidžia pasiekti visus kampus. Slėgis yra reguliuojamas, o maksimalus pateikiamos įrangos lygis yra 110 barų. Visų priemaišų pašalinimas nėra prietaiso problema.

Tai geros kainos „Nilfisk“ slėgio plovimo mašina, kurios galia siekia 1,4 kW. Vartotojai dažniausiai mini mažą gaminio svorį, dėl kurio jį galime lengvai nešiotis. Jie taip pat dažnai rašo apie greitą patarimų keitimą, kuris taupo laiką.

„ALTO C 110.7-5 PC X-TRA“ modelis yra geras „Nilfisk“ slėgio plovimo įrenginys iki 350 PLN. Prietaiso galia yra 1,4 kW.

Privalumai

Lengvas patarimo keitimas:

Įranga yra visiškai patogi. To įrodymas gali būti „Click & Clean“ sistema, leidžianti pakeisti antgalį vos per kelias akimirkas nenaudojant jokių įrankių.

Laidų laikymas:

Ant korpuso yra speciali vieta kabeliui laikyti. Šis sprendimas yra puiki pagalba, leidžianti tinkamai apsaugoti laidą.

Kompaktiški matmenys ir lengvas svoris:

Aukšto slėgio plovyklos matmenys yra kompaktiški (26 cm x 29,5 cm x 66 cm), o svoris – tik 6 kg. Įranga yra visiškai mobili ir lengvai laikoma.

Universalus naudojimas:

Pateiktas prietaisas bus naudojamas įvairiems dalykams valyti. Su jo pagalba galime pašalinti nešvarumus, pvz. iš terasos, dviračių, automobilių ar sodo baldai.

Trūkumai

Būstas:

Nors korpusas turi metalinius sutvirtinimus, po kurio laiko ant jo paviršiaus galite pastebėti įbrėžimų.

„Nilfisk E 145.4-9 X-TRA“

Norėtume pristatyti slėgio plovimo įrenginį „Nilfisk E 145.4-9 X-TRA“, kurį daugelis laiko vienu geriausių. Vartotojai, kurie jau spėjo įsigyti pristatyto produkto, pabrėžia jo naudojimo paprastumą. Tai prietaisas, kuris puikiai tinka plauti transporto priemonėms, terasoms ir važiuojamosioms dalims. Su specialiu patarimu galime valyti ir sodo baldus.

2,1 kW galia leidžia sukurti 145 barų slėgį. Tokia galia leis mums be problemų atsikratyti dulkių ir net džiovintų purvo. 9 m ilgio žarna leidžia patekti į visus išvalytos vietos ar daikto kampus. Dėl specialaus laido veleno poveržlė neužima daug vietos ir atrodo estetiškai.

Įrangos perkėlimą iš vienos vietos į kitą palengvina rankena ir ratai. Savo ruožtu efektyvus apsikeitimas patarimais yra įmanomas dėl specialios sistemos. Vartotojus labiausiai tenkina paprastas poveržlės valdymas ir tvirta įrangos konstrukcija.

„Nilfisk E 145.4-9 X-TRA“ slėgio plovimo įrenginio galia yra 2,1 kW. Prietaisas sukuria 145 barų slėgį.

Privalumai

Keičiami patarimai:

Komplekte yra aukšto slėgio ir sodo žarna, taip pat purkštuvas, „Tornado“ antgalis ir putų purkštuvas. Rinkinyje yra visi priedai, būtini įvairiems paviršiams valyti.

Aliuminio siurblys:

Prietaisas turi geros kokybės aliuminio pompą. Tai patvari medžiaga, garantuojanti daugelį metų veikimą be gedimų.

Galima pakabinti ant sienos:

Vartotojas gali pakabinti įrangą ant sienos ir naudoti ją kaip stacionarią poveržlę. Tai tikrai patogus sprendimas. Įranga aprūpinta 9 metrų ilgio slėgine žarna.

Trūkumai

Šildo:

„Nilfisk“ slėginių plovyklių bandymas parodė, kad pateiktas prietaisas įkaista gana greitai. Kartais tai gali turėti įtakos jo veikimo efektyvumui.