Geros infraraudonųjų spindulių saunos 2 žmonėms

Kokią 2 asmenų „InfraRed“ sauną turėtumėte pasirinkti?

Pirtis yra labai gera idėja atsipalaiduoti. Reguliarūs saunos užsiėmimai gali duoti daug naudos. Svarbiausia, kad toks gydymas padeda mums atsikratyti toksinų iš organizmo. Be to, reguliariai naudojant procedūras, pagreitėja medžiagų apykaita, todėl prarandami nereikalingi kilogramai. Po užsiėmimo taip pat galime pastebėti, kad mūsų oda yra daug lygesnė ir jos spalva tampa tolygesnė.

Pastaruoju metu „InfraRed“ saunos išpopuliarėjo. Tai yra rūšis, kurioje buvo naudojama spinduliuotė. Štai kodėl salone nėra taip karšta, kaip kitų tipų pirtyse. Į jį gali patekti dauguma žmonių, net ir turintys kraujotakos problemų. Todėl labai gera idėja investuoti į tokią saloną. Rinkoje yra daug tokio tipo produktų, todėl turime iš ko rinktis. Ar visi jie geri? Šiame straipsnyje sužinosite, kokia geriausia 2 asmenų „InfraRed“ pirtis turėtų būti 2021 m.

Spinduliavimo šaltinis yra svarbiausias veiksnys pasirenkant. Svarbu, kad salone jo būtų kuo daugiau. Rinkoje yra 4 tipų IR radiatoriai. Populiariausi yra anglies šildytuvai. Jų skleidžiama ilga IR-C spinduliuotė neprasiskverbia per giliai į odą, tačiau ją gerai sušildo. Renkantis tokį modelį, turime prisiminti, kad salone turėtų būti įrenginys, kuris sumažina kenksmingą elektromagnetinį lauką. Kitas tipas turi kvarcinius šildytuvus. Tokios pirtys turi galimybę prasiskverbti į odą iki 5 mm. Tai yra aukščiausias rezultatas tarp kitų rūšių pirčių. Rinkoje taip pat yra keramikos ir magnio radiatorių. Abiejų tipų savybės yra panašios. Tačiau jie nepasiekia tokio gylio kaip kvarciniai krosnelės, todėl pirties efektas silpnesnis.

Kalbant apie infraraudonųjų spindulių tipus, naudojamus „InfraRed“ saunose, galima rinktis iš 3 tipų: trumpų, vidutinių ir ilgų bangų. Trumpos bangos valo odą ir suteikia mums kūno detoksikaciją. Vidutinės bangos padeda mums sulieknėti ir pagerinti kraujotaką. Kita vertus, ilgos bangos garantuoja atsipalaidavimą. Geriausia, jei salone būtų visos išvardytos bangos.

Mediena, iš kurios buvo gaminama pirtis, taip pat yra svarbi. Populiariausios rūšys: kedras, liepa, alksnis ir pušis. Nerekomenduojame kajutių su fanera ar atskirų medienos gabalų, sukibusių kartu. Veikiami šilumos cheminiai junginiai gali išsiskirti, o tai gali pakenkti mūsų sveikatai. Geriausios „InfraRed“ dviejų asmenų saunos turi kabinas, kuriose mediena yra mechaniškai sujungta.

Infraraudonųjų spindulių sauna 2 žmonėms – reitingas

Metalo apdirbėjas InfraRed EC2

Jei ieškote visiško atsipalaidavimo, jį tikrai rasite „Metalowiec InfraRed EC2“ salone, kurio galia yra 1600 W. Tai dvigubas modelis. Jo matmenys yra 1,2 mx 1,2 mx 1,9 m. Jame lengvai gali apsistoti du žmonės ir suteikti jiems poilsį. Šio gaminio surinkimas yra labai lengvas. Be nereikalingų pastangų galime tai padaryti patys per kelias minutes. Atskiri pirties elementai nėra per sunkūs, todėl tereikia juos išpakuoti, pastatyti ir prijungti sudėtingą įrenginį prie maitinimo šaltinio.

Pateikta pirtis suteikia mums visišką atsipalaidavimą. Su savimi galime pasiimti knygą ar laikraštį. Pirtyje įrengta lempa, kuri mums palengvins skaitymą. Be to, modelyje yra įmontuotas CD grotuvas. Jo dėka galime klausytis mėgstamos muzikos. Viduje taip pat rasite spalvų terapijos prietaisą, t. Y. Spalvų apdorojimą. Mes jį valdome nuotolinio valdymo pultu.

Visa tai leidžia mums atsipalaiduoti po apžiūros aprašytoje salone ir turime daug energijos dirbti. Taip mano dauguma interneto vartotojų, kurie jau turėjo galimybę pasinaudoti naudingomis produkto savybėmis.

Idealus infraraudonųjų spindulių 2L

Idealus infraraudonųjų spindulių 2L yra pasirinkimas žmonėms, neturintiems per daug laiko atsipalaiduoti. Tai pirtis, kuri įkaista per kelias minutes ir yra paruošta naudoti. Taigi nereikia ilgai laukti, kol pateksime į vidų. Gaminio valdymo skydelis yra lauke. Temperatūrą ir parametrus nustatome prieš įeidami į pirtį.

Produkto matmenys yra 1,2 mx 1 mx 1,9 m – saunoje yra daug vietos dviem žmonėms. Modelyje yra patogus suolas. Jo durys įstiklintos klaustrofobijos kamuojamiems žmonėms.

Vartotojai praneša, kad tai 2 asmenų „InfraRed“ pirtis už gerą kainą, kuri mums suteikia daug atsipalaidavimo, o po užsiėmimo jaučiamės žvalūs. Vos po kelių užsiėmimų interneto vartotojai pastebėjo, kad jų odos būklė žymiai pagerėjo, ir jie nebesijaučia tokie pavargę.

Namai ir sodas CP2 GH

Jei rūpi estetiška jūsų buto išvaizda, rekomenduojame investuoti į „Home & Garden CP2 GH“ sauną. Šis produktas yra ne tik funkcionalus, bet ir labai gerai atrodo. Visas pirties priekis yra įstiklintas, todėl galime pamatyti, kas yra viduje. Prie durų rasite valdymo pultą – nustatykite jo veikimą prieš įeidami į pirtį.

Šis gaminys skleidžia trijų rūšių radiaciją: ilgą, vidutinę ir trumpą. Dėl to pirties veikimas pasiekia gilesnius mūsų odos sluoksnius. Todėl poveikis yra labiau matomas ir ilgalaikis. Šis modelis yra saugus žmonėms, turintiems kraujotakos problemų ar suskilusiems kapiliarams. Maksimali temperatūra salono viduje yra tik 60 laipsnių Celsijaus, todėl tai nėra pavojinga aplinka.

Aprašyta pirtis savo populiarumą tarp interneto vartotojų turi dėl savo išvaizdos ir sveikatos savybių. Vartotojai mini, kad vos po kelių užsiėmimų jie stebi odos stangrumo ir spalvos pagerėjimą, o kai kurie taip pat nurodo, kad raumenų ir reumatiniai skausmai sumažėjo.