Geros „Bosch“ indaplovės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Geriausia „Bosch“ indaplovė – pirkimo vadovas, reitingai ir bandymai

„Bosch“ indaplovės pripažįstamos efektyviai ir gerai priimtinomis. Gamintojas didelį dėmesį skiria tam, kad jo siūlomi prietaisai atitiktų šiuolaikinio vartotojo reikalavimus. Todėl įranga naudoja naujausius technologinius pasiekimus, kad pagerintų jų funkcionalumą. Iš rekomenduojamų modelių pasirinkome keletą ir taip buvo sukurtas mūsų „Bosch“ indaplovių reitingas. Modelis užėmė pirmąją vietą „Bosch SMV46KX00E“ su specialiu jutikliu, valdančiu pvz. vandens suvartojimas. Įranga yra apsaugota nuo potvynių. Indaplovės privalumas yra tai, kad ji turi specialią valymo programą. Nuolatinis švarumas nereikalauja jokio papildomo vartotojo darbo. Taip pat raginame perskaityti kitų įrenginių aprašymus. Antrąją reitingo vietą užėmė indaplovė „Bosch SMS46GI05E“. Jame yra iki 12 vietų nustatymų ir yra uždelsto paleidimo funkcija. Mašinai suteikiama 10 metų rūdžių garantija.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią „Bosch“ indaplovę pasirinkti?

Indaplovė yra labai funkcionalus prietaisas, kurio dėka galime sutaupyti vandens, energijos, pinigų ir laiko. Deja, sprendimas įsigyti tinkamą įrangą nėra lengvas, nes rinkoje yra daug tokio tipo modelių. Norėdami pasakyti, į ką reikia atsižvelgti apsiperkant, parengėme šį vadovą. Pabaigoje taip pat įtraukėme reitingą, kuriame rasite tris geriausius „Bosch“ indaploves.

„Bosch“ yra Vokietijos įmonė, kuri specializuojasi visų rūšių namų apyvokos prekių gamyboje. Bendrovės pasiūlyme yra skalbimo mašinos, indaplovės, kavos aparatai, orkaitės ir šaldytuvai. Prekės ženklas teikia didžiausią reikšmę savo prietaisų funkcionalumui ir kokybei, kuriems būdingos novatoriškos technologijos ir modernus dizainas.

Yra dvi pagrindinės indaplovių rūšys: įmontuotos ir atskirai pastatomos. Įmontuotus modelius galima integruoti į virtuvės spinteles, uždengiant jų duris baldų priekiu, kad jos neišsiskirtų. Tokie įtaisai gali būti iš dalies arba visiškai integruoti. Pagrindinis skirtumas čia yra valdymo pulto vieta – pirmuoju atveju jis matomas iš prietaiso priekio, o antruoju – paslėptas indaplovės dangtyje.

Pirkdami naują indaplovę, pirmiausia turėtume atkreipti dėmesį į jos klasę, kurią sudaro trys parametrai: energijos vartojimo efektyvumas, plovimo efektyvumas ir džiovinimo efektyvumas. Kiekvienas parametras pažymėtas raide nuo A iki G, kur A yra geriausia, o G – mažiausia. Geriausia 2021 m. „Bosch“ indaplovė yra ekonomiškas, puikiai susidorojantis su sunkiais nešvarumais ir labai gerai džiovinantis indus. Tokie parametrai leidžia taupyti energiją, laiką ir pinigus.

Taip pat svarbu įrangos pajėgumas. Rinkoje yra kompaktiškų modelių, 50 cm aukščio ir maždaug 60 cm pločio, taip pat standartinių prietaisų, kurių aukštis paprastai yra apie 80 cm ir 45 cm arba 60 cm.

Talpa taip pat nustatoma pagal vietos nustatymų, kuriuos galima vienu metu įdėti į vidų, skaičių. Rinkinį sudaro viena gili lėkštė, plokščia lėkštė, maža lėkštė, puodelis ir stalo įrankiai – šakutė, peilis, šaukštas ir šaukštelis. Kompaktiškose versijose gali būti nuo 4 iki 6 rinkinių, o standartinėse indaplovėse – nuo 8 iki 15 rinkinių.

„Bosch“ indaplovės – reitingas

1. „Bosch SMV46KX00E“ indaplovė

Pristatome efektyvią „Bosch SMV46KX00E“ indaplovę, kurios matmenys: aukštis – 81,5 cm, plotis – 59,8 cm ir gylis – 55 cm. Jame yra 6 darbo programos: auto nuo 45 iki 65 laipsnių C., 60 minučių 65 laipsnių C., ekologiškos 50 laipsnių C., intensyvios 70 laipsnių C., stiklo 40 laipsnių C. ir greitas. Modelio talpa yra iki 13 vietų.

„Bosch“ indaplovę naudoti yra saugu, ką įrodo, be kita ko ji naudoja „AquaStop“ elektroninę saugos sistemą. Tai užtikrina veiksmingą apsaugą nuo buto užtvindymo gedimo atveju. Sistema susideda iš specialių vandens tiekimo vožtuvų. Daugeliui žmonių atidėto paleidimo funkcija bus naudinga.

Perskaičius nuomones apie pateiktą indaplovę, galima daryti išvadą, kad tai prietaisas, atitinkantis vartotojų poreikius. Jį lengva naudoti, o svarbiausia, kad jis veikia efektyviai ir tuo pat metu gali būti apibūdinamas kaip energijos taupymas.

„Bosch SMV46KX00E“ yra įmontuota indaplovė. Įrangos energijos klasė yra A ++. Talpa yra iki 13 vietų.

Argumentai „už”

Išsaugoma:

Įrenginyje naudojama novatoriška „ActiveWater“ technologija, kuri garantuoja maksimalų darbo efektyvumą ir tuo pačiu taupo vandenį ir energiją (ekologiškas skalavimas).

Valymo funkcija:

Indų plovyklėje yra „MachineCare“ programa, atsakinga už periodinį indaplovės valymą. Norėdami jį paleisti, tiesiog paspauskite vieną mygtuką.

Greitas darbo režimas:

Vartotojas turi galimybę naudoti „VarioSpeed ​​Plus“ funkciją, kuri leidžia sutrumpinti skalbimo laiką iki kelių dešimčių procentų. Tai patvirtino pirkėjų atliktas „Bosch“ indaplovės bandymas.

Naudojimo sauga:

Ar nerimaujate, kad nesėkmės metu butas bus užlietas? Jei pasirinksite pateiktą modelį, jums nereikės jaudintis. Jame yra „AquaStop“ elektroninė saugos sistema, apsauganti nuo potvynių.

Jutiklis:

Indaplovėje yra „AquaSensor“ jutiklis, kuris kelis kartus nustato plovimo metu užteršto vandens laipsnį ir stebi jo suvartojimo lygį.

Trūkumai

Darbinis tūris:

Keliuose atsiliepimuose galite perskaityti, kad eksploatuojant įranga kelia daug triukšmo, kuris gali kelti nerimą, ypač naktį ar ryte.

2. „Bosch“ SMS46GI05E indaplovė

„Bosch SMS46GI05E“ yra efektyvi indaplovė, kurios matmenys: gylis – 60 cm, plotis – 60 cm ir aukštis – 84,5 cm. Modelio talpa yra iki 12 vietų, todėl jis turėtų atitikti didesnės šeimos reikalavimus. Vandens suvartojimas per ciklą yra 9,5 l. Sukeltas triukšmo lygis yra 44 dB.

Indaplovėje yra šilumokaitis, leidžiantis saugiai plauti porcelianą. Vanduo yra šildomas skalavimo bakelyje, todėl nereikia jaudintis dėl staigių temperatūros pokyčių, kurie gali sugadinti indus. Pasirodo, kad „Higiena Plus“ programa, derinant skalavimą ir džiovinimą aukštoje temperatūroje. Jį pirmiausia naudoja mažų vaikų tėvai.

Ar verta atkreipti dėmesį į „Bosch“ SMS46GI05E indaplovę? Vartotojai sutinka, kad taip yra. Atsiliepimai apie produktą dažniausiai yra teigiami. Įrenginį lengva naudoti ir jis turi daug galimybių padidinti jo funkcionalumą ir pagerinti vartotojų pasitenkinimą.

„Bosch“ SMS46GI05E indaplovėje gali būti iki 12 vietų. Vandens sunaudojimas ciklo metu yra 9,5 litro.

Privalumai

Tylus variklis:

Įranga aprūpinta efektyviu ir tyliu „EcoSilence Drive“ varikliu. Skirtingai nuo įprastų variklių, jis užtikrina energijos vartojimo efektyvumą ir tylų darbą.

Krepšeliai:

Indaplovėje naudojama „VarioFlex“ krepšelių sistema. Viršutiniame krepšyje yra bent kelios judančios dalys, todėl galite lengvai jį pritaikyti pagal savo dabartinius poreikius. Indaplovė turėtų lengvai tilpti, pvz., Didesnį puodą.

Garantija:

Aukštą apdirbimo kokybę patvirtina 10 metų gamintojo garantija. Jis yra apsaugotas nuo prietaiso rūdžių.

Mygtuko užraktas:

Pirkėjai, ypač tie, kurie taip pat yra tėvai, vertina tai, kad modelis turi elektroninį mygtukų užraktą. Nereikia jaudintis dėl atsitiktinių pasirinktos programos ar kitų nustatymų pakeitimų dirbant.

Trūkumai

Nėra trumpos darbo programos:

Įranga neturi trumpos darbo programos, kuri, pasak kai kurių žmonių, yra jos minusas.

3. „Bosch“ SMS50D62EU indaplovė

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be „Volteno VO606“. Tai yra „Bosch“ indaplovė už gerą kainą, A + energijos klasė ir matmenys: aukštis – 84,5 cm, plotis – 60 cm ir gylis – 60 cm.

Šis modelis aprūpintas patvariu ir efektyviu „EcoSilence Drive“ varikliu, kuris daugelį metų garantuoja tylų ir be rūpesčių veikiantį įrenginį. Jis taip pat turi novatorišką filtrų sistemą ir „AquaStop“ elektroninę saugos sistemą. Be to, apkrovos jutiklis dozuoja vandenį pagal išplautų indų kiekį. Tokie sprendimai leidžia taupyti vandenį ir energiją.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį modelį, sutinka, kad tai tinkamas produktas, prieinamas už priimtiną kainą. Be to, vartotojams patiko jo funkcionalumas ir paprastas naudojimas. „SMS50D62EU“ modelis yra gera „Bosch“ indaplovė iki 1200 zlotų. Įrenginio energijos klasė yra A +. Modelyje yra iki 12 vietų.

Privalumai

Veiksmingas variklis:

Indaplovė turi galingą variklį, kad būtų pasiekti geri rezultatai. Veikimo metu jis nesukelia varginančio triukšmo, todėl prietaisą galima valdyti ir naktį.

Pusė apkrova:

Dėl „HalfLoad“ funkcijos indaplovę galima įjungti tik su puse apkrovos, neišeikvojant nereikalingų vandens ir energijos išteklių. Taigi nereikia laukti, kol pakaks indų plauti.

Apsauga nuo rūdžių:

Prietaiso vidus buvo tinkamai apsaugotas nuo rūdžių. Patvirtinimas, kad apsauga yra veiksminga, yra gamintojo suteikta 10 metų garantija.

Trūkumai

Skalbimo programų skaičius:

Atskiruose komentaruose galite perskaityti, kad indaplovėje yra palyginti nedaug darbo programų.

4. „Bosch SMV58L60EU“ indaplovė

Mūsų apžvalgoje norėtume pristatyti jums „Bosch SMV58L60EU“ modelį. Tai energiją taupanti indaplovė, užtikrinanti maksimalų efektyvumą.

Šis modelis taupo energiją ir vandenį, optimizuodamas filtrų technologiją, didelį siurblio efektyvumą ir greitą įkaitimą. „EcoSilence Drive“ užtikrina tylų veikimą ir mažą energijos suvartojimą.

Raudona šviesos spindulys, skleidžiamas ant grindų, informuoja mus apie indaplovės darbą. Po darbo…