Geriausias maitinimo kėdė

Šių produktų nebėra

„Chicco Polly Maginc Pois 3in1“

Kitas modelis yra plačiai žinomo ir įvertinto „Chicco“ prekės ženklo kėdė. Baldai skirti kūdikiams nuo jų gimimo dienos iki 3 metų. Kaip ir pirmajame „Peg Parego“ modelyje, kėdė naudojama kaip gultas ankstyviausiais gyvenimo mėnesiais. Gamintojas į rinkinį įtraukia ir gražų žaislų vorą. Dėl to kėdė gali tapti žaidimų aikštele ir maloniu laiko praleidimo būdu.

Kai kūdikis gali atsisėsti, kėdė naudojama kaip maitinimo kėdė. Patogų dėklą galima išardyti. Tada kėdę galime atsinešti tiesiai prie stalo. Dėl to mažylis nesijaus blogiau ir galės valgyti patiekalus prie stalo su artimaisiais.

Šešių pakopų sėdynės reguliavimas reiškia, kad tikrai rasime patogią savo vaiko padėtį. Taip pat galima reguliuoti kojos atramą ir atlošą. Sėdynė yra labai patogi dėl minkšto apmušalo.

Tai taip pat garantuoja aukštą saugumą dėka sumontuotų diržų. Ši aukšta kėdė turi teigiamų nuomonių. Pabrėžiama, kad baldai yra labai funkcionalūs, todėl juos lengva pamaitinti. Jis pagamintas atkreipiant dėmesį į detales, jo išvaizda yra labai estetiška.

Kokią „Baby Design“ maitinimo kėdę pasirinkti?

Maždaug nuo 6 mėnesių tėvai turi pasirinkti tinkamą kėdę. Tai palengvina patiekalų patiekimą, o jame sėdintis kūdikis gali ramiai sėdėti ir laukti pietų. Pastaruoju metu šis baldas buvo labai populiarus. Retkarčiais rinkoje atsiranda naujų modelių su plačiomis funkcijomis ir galimybėmis, dėl kurių sprendimo priėmimas gali būti problemiškas. Šiame vadove siūlome į ką atkreipti dėmesį apsiperkant. Pabaigoje mes taip pat įtraukėme reitingą, kuriame rasite tris geriausias „Baby Design“ kėdes.

Nuo 2002 m. „Baby Design“ gamina gaminius vaikams, įskaitant vežimėlius, aukštas kėdes, žaidimų aikšteles, vaikiškas loveles ir automobilių kėdutes. Visi produktai yra funkcionalūs, patrauklios išvaizdos ir saugūs vaikams. Jiems taip pat būdingas palankus kainos ir kokybės santykis. „Baby Design“ yra daugelio tėvų rekomenduojamas prekės ženklas, todėl, įsigydami jo gaminius, galime būti tikri, kad jie pateisins mūsų lūkesčius.

Pirkdami naują kėdutę atkreipkite dėmesį į jos viršų. Jis turėtų būti pakankamai platus, kad ant jo lengvai tilptų lėkštė ir puodelis. Verta investuoti į lengvai valomą ir judantį modelį, kad galėtumėte lengvai į jį įsodinti vaiką.

Sėdynė taip pat yra svarbi, nes ji turėtų būti minkšta, patogi ir lengvai valoma. Praktinis sprendimas yra pasirinkti variantą su nuimamu dangčiu, kurį galima plauti bet kuriuo metu. Be to, gerai veikia ir reguliuojamas atlošas bei atrama kojoms, kurių dėka galime pritaikyti kėdę pagal augančio vaiko matmenis. Taip pat labai naudinga galimybė pakelti ar nuleisti sėdynę.

Saugumas taip pat reikalingas norint apsaugoti mūsų vaiką nuo iškritimo. Tai gali būti klubo diržas arba penkių taškų pakinktai, kurie taip pat palaiko vaiko petį. Taip pat svarbus skyrius tarp kojų, nes jis neleis jiems nuslysti ant grindų.

Be to, geriausiose „Baby Design“ kėdėse 2021 m. Taip pat yra ratai, kuriuos galima bet kada nuimti. Jie leidžia lengvai perkelti kėdę bet kurioje buto vietoje.

„Baby Design“ maitinimo kėdės – reitingas

Kūdikių dizaino saldainiai 05

Mūsų reitinge norėtume jums pristatyti „Baby Design Candy 05“ modelį. Tai funkcionali aukšta kėdė „2in1“, kurią bet kuriuo metu galima pakeisti į atskirą stalą ir išmatas.

Klasikinėje versijoje tai yra patogus ir patogus baldas, ant kurio vaikas gali lengvai valgyti mėgstamą valgį. Išskleistas jis tampa pjesės ar piešimo rinkiniu. Šiame modelyje yra kilnojamas dėklas, kurį galima lengvai nuimti ir nuplauti tekančiu vandeniu. Jo atlošas yra reguliuojamas, todėl galime jį pritaikyti prie vaiko ūgio. Apmušalai yra nuimami ir juos galima plauti skalbimo mašinoje.

Kėdės matmenys yra 99 cm aukščio, 54 cm pločio ir 71 cm gylio. Didžiausia jo apkrova yra 15 kg. Penkių taškų diržų ir stabilios struktūros dėka tai yra saugus ir vaikams tinkamas produktas.

Nepaisant šiek tiek didesnės kainos, šį modelį vartotojai vertina teigiamai. Savo nuomonėje jie pabrėžia, kad baldai yra patogūs, lengvai surenkami ir lengvi. Papildomas privalumas yra jo graži išvaizda.

„Baby Design Bambi“

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be „Baby Design Bambi“ modelio. Tai daugiafunkcinė vaikų kėdutė, skirta maitinti ir žaisti.

Balduose yra aukščio reguliavimo funkcija ir minkšta sėdynė su reguliuojamu kampu. Jis turi penkių taškų saugos diržus, apsaugančius vaiką nuo iškritimo. Dėklas yra nuimamas ir gali būti dedamas bet kokiu atstumu nuo kūdikio. Tai modelis ant ratų, kurį galima bet kada užfiksuoti.

Kėdės apmušalai yra nuimami, todėl juos galima lengvai nuplauti. Šis modelis taip pat turi praktišką krepšelį, į kurį galime įdėti žaislų ir kitų smulkių daiktų. Išskleidžiamų baldų matmenys yra 75 cm x 60 cm x 108 cm. Jis sveria 9,3 kg.

Pateiktas produktas pelnė daug palankių atsiliepimų. Internete paskelbtos nuomonės rodo, kad vartotojai nori tai rekomenduoti. Žmonės, turintys jį namuose, sutinka, kad tai yra patogu ir saugu.

„Baby Design Pepe Colors“

Mūsų reitinge negalėjo trūkti „Baby Design Pepe Colors“ modelio. Ši geros kainos „Baby Design“ maitinimo kėdė skirta vaikams nuo 6 mėnesių iki 3 metų.

Šis baldas turi galimybę sureguliuoti sėdynę 6 aukščių diapazone ir atlošo nustatymą 3 skirtingose ​​padėtyse. Jame yra penkių taškų saugos diržai, kad nenukristų. Tai yra variantas ant ratų (jis turi stabdį), kuris leidžia lengvai judėti.

Šio modelio viršus yra kilnojamas ir gali būti išdėstytas 3 būdais. Papildomas dėklas leidžia greitai patiekti patiekalą, o po sėdyne padėtas krepšelis – laikyti smulkius daiktus. Kėdės apmušalai pagaminti iš aliejinės servetėlės, todėl ją lengva valyti.

Išskleisto gaminio matmenys yra 75 cm x 60 cm x 108 cm, o jo svoris – 9,3 kg. Klientai vertina baldus dėl modernaus dizaino ir patogumo naudoti.

Kuo gera medinė aukšta kėdė skiriasi? Mes nusprendėme tai patikrinti. Remdamiesi pirkėjų tendencijų analize ir vartotojų paskelbtomis nuomonėmis, mes parengėme tėvų rekomenduojamų produktų reitingą. Paaiškėjo, kad modelis sulaukė daugiausiai teigiamų komentarų Stokke Tripp Trappkurio aukštis ir gylis yra reguliuojama sėdynė ir atlošas. Baldai atrodo estetiškai, jie buvo dažyti dažais be bisfenolio A ir kitų toksinių medžiagų kompozicijoje. Kėdė pagaminta iš buko medienos. Tai yra kieta medžiaga, kuri nėra jautri mechaniniams pažeidimams. Mūsų sąraše taip pat yra kitų funkcionalių ir patogių produktų. Antroji vieta priklauso Klupś AGA Sosna – tai kėdė iš pušies medienos, padengta lengvai valomais apmušalais. Modelis ne tik palengvina vaiko maitinimą, bet ir užtikrina jo saugumą valgio metu, nes apsaugo mažylį nuo kritimo ant grindų. Patys įsitikinkite, kokius privalumus turi kiti reitinge aprašyti aukšti kėdės, tai tikrai palengvins jūsų pirkimą.

Kokią medinę kėdutę pirkti?

Pirkinių vadovas

Aukšta kėdė yra praktiškas baldas, palengvinantis kūdikio maitinimą. Iš medžio pagaminti modeliai nusipelno ypatingo dėmesio, nes yra ne tik tvirti, bet ir itin elegantiški. Tėvai, kurie abejoja, kurį iš rinkoje esančių produktų pasirinkti, raginami perskaityti šį vadovą. Mes įtraukėme reikiamą informaciją ir patarimus.

Matmenys ir svoris

Geriausią medinę maitinimo kėdę, be kitų, nustato jo matmenys ir svoris. Produktas turi būti pritaikytas prie vaiko ūgio, kitaip valgio metu jis nesuteiks vaikui komforto ar saugumo. Be to, pernelyg didelį modelį, kurio negalima sulankstyti, gali būti sunku laikyti ir transportuoti. Kūdikių tėvai, pasirinkę, pavyzdžiui, ilgesnę kelionę, dažnai pasiima reikiamus baldus, kad būtų pasirengę bet kokioms aplinkybėms. Dėl šios priežasties visada turėtumėte patikrinti tikslius gaminio matmenis ir kiek jis sveria.

Sėdynė

Kalbant apie sėdynę, svarbu jos gylis ir plotis. Jūsų mažylis turi patogiai sėdėti kėdutėje, tačiau taip pat neturėtų būti per daug laisvas, nes gali būti sunku išlaikyti teisingą sėdėjimo padėtį. Tai taip pat gali sumažinti sėdėjimo komfortą, todėl valgant patiekalus prie stalo nekils teigiamų asociacijų su mažyliu. Geriausia medinė aukšta kėdė turi reguliuojamo aukščio ir gylio sėdynę. Tokį baldą galime puikiai pritaikyti prie vaiko poreikių ir nesijaudinti, kad jam bus nepatogu.

Parama

Kėdės atlošas turi būti minkštas, bet taip pat gerai kontūruotas. Mažylio nugara turi būti gerai atremta. Laikysenos defektai gali išsivystyti jau kūdikystėje, o tai skatina ne tik netinkamas lovytės čiužinio pasirinkimas ar piktnaudžiavimas vaikštyne, bet ir netinkamų baldų bei vaikų aksesuarų pasirinkimas. Taigi turėkime tai omenyje.

Vykdymo medžiaga

Mediena yra laikoma itin tvirta ir estetiška medžiaga. Tačiau norint, kad iš jos pagaminta kėdė ilgą laiką tarnautų mažyliui, ji turėtų būti apsaugota nuo drėgmės ir kitų nepalankių išorinių veiksnių. Šiuo tikslu naudojami įvairūs lakai ir dažai. Patikrinkime …