Geriausias inhaliatorius vaikams

Albertas Sanity Pro Pasirodė, kad tai dažniausiai pasirenkamas inhaliatorius vaikams, taip pat tas, kuris sulaukė daugiausiai teigiamų vartotojų atsiliepimų. Štai kodėl mes nusprendėme supažindinti naujus vartotojus su jo veikimu ir įvairiomis funkcijomis. Inhaliatoriaus naudojimo indikacijos yra esant plaučių uždegimui, bronchams, astmai, sinusitui, faringitui ir daugeliui kitų. Skiriant vaistus per inhaliatorių, jie gali pasiekti ligos vietą ir greičiau pasveikti. Pateiktas inhaliatorius pasižymi dideliu įkvėpimo efektyvumu, nes per 2 minutes galima sušvirkšti 2 ml vaisto. Įkvėptos dalelės MMAD yra 1,82 µm, o įkvėpimo ir iškvėpimo vožtuvo sistema sumažina vaistų nuostolius ir padidina absorbciją. Inhaliatorius gali veikti nuolat ir juo gali naudotis visi šeimos nariai namuose. Tuo labiau, kad jis skirtas visų rūšių vaistams, įskaitant ir riebios konsistencijos. Pirktame komplekte klientas gaus „Nosalek Jet“ drėkintuvą, naudojamą mažo vaiko nosiai valyti, kaukę vaikams, kaukę suaugusiems, nosies galiuką ir burnos galiuką. Taip pat rinkinyje randame ilgą maitinimo laidą, taip pat ilgą oro žarną. Žinoma, ne visiems šis produktas turi patikti tiek, kiek jis tinka daugumai vartotojų. Jei jums tai nepatinka, patikrinkite antrąjį inhaliatorių populiarumo tvarka „Intec Penguin CN-02WF“.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį vaikišką inhaliatorių pirkti?

Pirkinių vadovas

Šiandien mes spręsime vaikų inhaliatorių temą. Beveik kiekvienas tėvas yra susidūręs su šia tema, jau yra įsigijęs ar ketina pirkti inhaliatorių savo vaikui. Nes inhaliatoriai yra ne tik prietaisai, turintys vaistų nuo astmos, bet ir palaikantys tokių ligų gydymą kaip kvėpavimo takų alergija, peršalimas, kai yra kosulys ir sloga. Jis taip pat padeda gydyti apatinių kvėpavimo takų virusines ir bakterines infekcijas, taip pat gali būti naudojamas kvėpavimo takams drėkinti, kai to reikia. Taigi, kokį inhaliatorių vaikams reikėtų rinktis? Pabandysime atsakyti į šį klausimą.

1-inhaliatoriai-vaikams

Techninės specifikacijos

Šiuo metu yra stūmokliniai ir ultragarsiniai inhaliatoriai. Dauguma vaistų, skiriamų su inhaliatoriumi, yra pritaikyti prie stūmoklio mechanizmų. Kartu su jais galima naudoti papildomus priedus, tokius kaip nosies drėkiklis. Kita vertus, ultragarsiniai prietaisai veikimo metu beveik netyla, tačiau yra ir brangesni. Taigi, koks yra geriausias inhaliatorius vaikams? Pirmiausia reikia išsiaiškinti, su kokiu inhaliatoriumi galima vartoti vaistą.

Inhaliatoriaus rinkinyje taip pat turėtų būti kandiklis ir kaukė. Gerai, kai kaukė yra dviejų dydžių, skirta tiek vaikui, tiek suaugusiajam, tada prireikus prietaisą gali naudoti visa šeima. Taip pat turėtumėte patikrinti, ar kaukė turi elastinę juostą, kuri laikytų kaukę. Tai smulkmena, tačiau pasitaiko, kad kai kuriuose modeliuose jos nėra, be jos kaukės naudoti negalima. Taip pat yra vaikams skirtų inhaliatorių, parduodamų su kandikliu – speneliu. Tai palengvina jauniausių vaikų įkvėpimą. Kitas naudingas patarimas yra nosies galiukas, leidžiantis įkvėpti per nosį.

Kai kuriuose inhaliatoriuose naudojami profesionalūs kandikliai, reaguojantys į paciento kvėpavimo ritmą, dėl kurių vaistas vartojamas tik įkvėpus, todėl jis vartojamas taupiau.

Be to, įtaisą taip pat sudaro šie komponentai: kompresorius, kuris jungiamuoju vamzdeliu į narkotikų kamerą priverčia orą tinkamu slėgiu. Taip pat yra purškimo kamera, tai yra vieta, kur pilamas vaistas, o ten, veikiamas suspausto oro, jis suskaidomas į mažas daleles, paruoštas įkvėpti. Įrenginyje taip pat yra oro filtras, kuris valo kompresoriaus įsiurbtą orą.

MMAD (masės vidutinis aerodinaminis skersmuo) kodėl tai svarbu

MMAD yra vidutinio dalelių dydžio, gaunamo inhaliatoriuje, santrumpa. Ši vertė turi įtakos kur ir kaip šios molekulės patenka į kūną. Pavyzdžiui, per mažos dalelės, mažesnės nei 1 μm, gali plūduriuoti ore, jas galima įkvėpti ir iškvėpti neliekant kvėpavimo takuose. Kai mūsų vaistas bus nusodinamas į nosį ar gerklę, inhaliatoriaus dalelių dydis turėtų būti nuo 10 iki 7 μm. Kai ketiname naudoti šį prietaisą bronchams ir trachėjai gydyti, turėtume pasiekti inhaliatorių, kurio dalelės yra nuo 6 iki 4 μm. Tačiau, kalbant apie plaučių gydymą, ten geriausiai nusėdusių dalelių matmenys yra nuo 3 iki 1 µm.

Antroji svarbi reikšmė yra vidutinis optimalaus dydžio dalelių skaičius, išreikštas procentais. Čia buvo nustatyta didžiausia bazinė 5 µm vertė, ir iš šios vertės yra apibrėžtos kitos molekulės. Taigi, jei jūsų inhaliatorius gamina 50% mažesnių nei 5 µm dalelių, tai reiškia, kad gydant plaučius tik 50% jūsų vaistų pateks į plaučius.

Įkvėpimo greitis, srautas ir slėgis

Visi vaikiški inhaliatoriai geromis kainomis, turėtų būti būdingas tinkamas purškimo (įkvėpimo) greitis. Svarbiausias vaisto vartojimo greitis bus skiriant jį vaikams, kurie negali kantriai laukti iki procedūros pabaigos. Taigi kuo didesnė vertė, tuo geriau. Vidutinis inhaliatorių greitis yra 0,25–0,35 ml / min. Geresni prietaisai gali būti net 0,55 ml / min.

Kita vertus, oro srautas, kuris susidaro kompresoriuje, matuojamas litrais per minutę, yra padalintas į du parametrus. Tai yra didžiausias srautas, t. Y. Be prijungtos vaisto kameros, ir darbinis srautas, prijungus kamerą ir visus priedus. Paprasčiau tariant, darbinis srautas yra prietaiso efektyvumas (nors jį lemia ir kiti parametrai), o jo vertė turėtų būti maždaug 5 l / min.

Kalbant apie spaudimą, čia taip pat yra dvi vertybės. Tai yra didžiausias slėgis be prijungtos kameros ir darbinis slėgis, prijungus kamerą ir visus komponentus, reikalingus įkvėpus. Vidutinis inhaliatoriaus vidutinis slėgis yra apie 1,8 kPA, o sudėtingesni – net 2,5 kPA.

Pagal Europos standartą BS EN 13544-1: 2007, gamintojai privalo pateikti šalia inhaliatoriaus naudojimo instrukcijos gaminį apibūdinančią informaciją. Tai yra informacija apie vidutinį dalelių dydį, susidarantį inhaliatoriuje, taip pat informacija apie srautą ir slėgį. Tačiau reikia atsiminti, kad produkto etiketėse pateikti parametrai nurodo 0,9% druskos tirpalą, todėl šios vertės skirsis nuo tų, kurios gaunamos vartojant vaistą.

Kadangi aprašyti parametrai lemia inhaliatoriaus terapijos, kurios tikslas yra pristatyti vaistą į atitinkamą kvėpavimo sistemos skyrių tam tikrą kiekį, efektyvumą, prieš perkant inhaliatorių, būtina atidžiai patikrinti jo parametrus.

2 inhaliatoriai vaikams

Darbo laikas, apimtis ir išvaizda.

Paprastai įkvėpimo laikas trunka ne ilgiau kaip 10 minučių, todėl tai, kad pakuotėje sakoma, kad inhaliatorius gali veikti 20 minučių, o po to reikia 40 minučių poilsio, yra antraeilis dalykas. Nebent paaiškės, kad visus namuose esančius vaikus reikia įkvėpti ir mes jų turime tris ar daugiau. Arba kad visa šeima kovoja su tuo pačiu virusu. Tada visi namų ūkio nariai gali ilgesnį laiką naudoti inhaliatorių.

Darbo apimtis taip pat yra antrame plane, tačiau per garsus kasdien naudojamas prietaisas, radijo ar televizoriaus paskandinimas taip pat gali erzinti. Taip pat vaikui prietaiso skleidžiamas triukšmas gali būti nemalonus, o maži vaikai netgi gali išsigąsti, o tai apsunkins inhaliaciją. Dauguma inhaliatorių skleidžia garsus 55–60 dB lygiu. Bet tyliausi prietaisai turi 42 dB lygio parametrus. Taigi pažvelkime ir į šį parametrą.

Kita vertus, išvaizda yra parametras, kuris gali būti mažiau svarbus suaugusiems, tačiau didžiulis vaikui. Kūdikio įkvėpimo procesas bus visiškai kitoks, kai jį įkvėps jo mėgstamas šuo, pingvinas, begemotas ar boružėlė, nei įprastas plastikinis dėžutės formos skustuvas be jokios asmenybės. Šiuo metu gamintojai varžosi siekdami užtikrinti, kad vaikų inhaliatoriai būtų patrauklių spalvų ir kad jie būtų malonūs vaiko akims. Jokių problemų, todėl pasirinksite modelį, kuris paskatins jūsų vaiką įkvėpti.

Papildomi priedai

Jei turite stūmoklio inhaliatorių, nosies ir sinusų drėkintuvai yra geri priedai. Sergant viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, jie labai gerai drėkina ir valo nosies ertmę, o prireikus ir sinusus. Toks drėkintuvas turi įvairaus dydžio kūgio galiuką. Jei drėkiklis naudojamas prieš inhaliacinę terapiją, inhaliacijos efektyvumas padidėja.

Geriausi inhaliatoriai vaikams 2021 m

Nusipirkti gerą inhaliatorių yra daug problemų. Neturint patirties su nė vienu iš šių prietaisų, nėra lengva pasirinkti gerą ir pigų inhaliatorių vaikams ir suaugusiems. Norėdami padėti jums pasirinkti, pateikiame keletą inhaliatorių ir jų funkcijas. Perskaitykite ir nuspręskite, kuris jums ir jūsų kūdikiui yra geriausias.

Mūsų rekomendacijos

Albertas Sanity Pro

1. „Albert Sanity Pro“„Albert Sanity Pro“ yra profesionalus stūmoklinis purkštuvas, skirtas viršutiniams ir apatiniams kvėpavimo takams gydyti. Visų pirma, tai ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų prietaisas. Inhaliacijoms galime naudoti visų rūšių vaistus, įskaitant ir riebios konsistencijos.

MMAD arba masės vidutinis aerodinaminis skersmuo pagal reikalavimus, reikalingus pažymėjimui gauti, turėtų būti 1–5 µm diapazone. „Albert Sanity Pro“ inhaliatoriaus vertė yra 1,82 µm tiek apatiniuose, tiek viršutiniuose kvėpavimo takuose. Be to, gamintojas užtikrina didelį inhaliatoriaus efektyvumą, per 2 minutes sudarydamas 1 ml suvartoto vaisto.

Dėkoju…