Geriausias aliuminio radiatorius – reitingas ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Aliuminio radiatorius. Pirkimo vadovas, eiliškumas ir bandymas

Aliuminio radiatorius visų pirma turėtų greitai padidinti kambario temperatūrą ir užkirsti kelią nemalonaus šalčio jausmui. Mūsų reitinge yra keli modeliai, kurie vartotojams atrodo efektyvūs ir elegantiški. Vienas iš jų yra radiatorius KFA G 500 F 789-100-44 kurio šildymo galia yra 1120 W. Jo vidus yra gerai apsaugotas nuo korozijos, todėl jį galima prijungti net prie varinio įrenginio. Be to, radiatorius yra lengvas ir lengvai montuojamas. Mes taip pat rekomenduojame modelį KFA armatūra G350F 790-100-44kuris tinka namams, taip pat biurams ir visuomeniniams pastatams. Dėl sniego baltumo spalvos jis tinka bet kuriai patalpai, neatsižvelgiant į dekorą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį aliuminio radiatorių pirkti?

Mūsų klimato sąlygomis sunku įsivaizduoti namą be šildytuvų. Jie mus šildo vėsiais, rudens vakarais ar šaltomis žiemomis. Tačiau, kad galėtumėte tuo mėgautis, pirmiausia turite pasirinkti tinkamą kambario modelį. Toks pirkimas gali būti problemiškas dėl parduotuvėse esančių modelių skaičiaus. Štai kodėl mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys, kurį aliuminio radiatorių pasirinkti.

Tipai – kuris aliuminio radiatorius yra geriausias?

Sprendžiant pirkti aliuminio radiatorių, verta atkreipti dėmesį į tipus, kurie yra parduotuvėse. Tai didžiausia daugumos lenkų problema, nes mes nesugebame pasirinkti tinkamo interjero modelio. Tarp galimų įrenginių išskiriame:

skydiniai radiatoriai – yra skirti mažoms ir siauroms patalpoms, kur dažnai nėra vietos įprastam modeliui įsirengti. Tokią įrangą dėl savo lengvos struktūros galima lengvai pakabinti ant sienos. Be to, labai mažas vandens pajėgumas sumažina energijos suvartojimą. Kita vertus, tai nėra efektyvus modelis ir jis bus geriau pritaikytas vonios kambaryje ar virtuvėje nei miegamajame.

konvektoriniai šildytuvaie – konstrukcija pagaminta iš aliuminio, o korpusas – iš vario. Tai užtikrina pakankamą šilumos laidumą.

kopėčių šildytuvai – yra skirti vonios kambariams ir virtuvėms. Dėl lengvos konstrukcijos juos galima montuoti ant sienos ir naudoti kaip rankšluosčių ar lininių pakabų.

dekoratyviniai šildytuvai – tai taip pat modeliai, kurie dažniausiai montuojami vonios kambariuose. Jie pasižymi įdomiomis formomis ir spalvomis.

Galia

Būtinai atkreipkite dėmesį į aptariamo modelio galią. Tai priklauso nuo mūsų šildymo įrangos efektyvumo ir funkcionalumo. Geriausias aliuminio radiatorius yra tas, kuris puikiai paskirstys šilumą visame kambaryje. Be to, pati galia taip pat pasireiškia kitomis tokio prietaiso funkcijomis, tokiomis kaip: šildymas, džiovinimas ar galimybė pašildyti.

Norint pasirinkti tinkamą interjero modelį, geriausia paklausą apskaičiuoti pagal formulę: 1 m2 yra 60 W, jei pastatas yra vieno aukšto ir tinkamai izoliuotas – min. 10 cm polistirenas. 1 m2 100 W, kai pastate šildymui naudojama 5 cm polistirolo. 1 m2 140 W, kai nėra šilumos izoliacijos.

Matmenys

Būtinai pritaikykite radiatoriaus dydį prie interjero. Jo dydį dažnai įtakoja įrenginio galia, nors tai ne visada būna. Kad mūsų radiatorius būtų efektyvus, geriausia jį pastatyti tiesiai po langu, kur užfiksuojami didžiausi šilumos nuostoliai. Parduotuvėse yra daugybė modelių, todėl kiekvienas tikrai ras tai, kas tinka jo interjerui.

Dizainas

Pagrindinis klausimas, į kurį atkreipia dėmesį daugelis žmonių, yra tik galia ar dydis, dažnai ignoruojant tokio įrenginio estetines savybes. Reikėtų prisiminti, kad tokia įranga taip pat gali būti įdomi mūsų kambario dekoracija. Priklausomai nuo modelio, parduotuvėse siūlomi įvairių formų radiatoriai, daugiau ar mažiau suapvalinti galai ir įdomios spalvos.

Pabaiga tarpai

Planuodami pakeisti mūsų radiatorių tam tikroje patalpoje, visų pirma atkreipkite dėmesį į jungčių galų atstumą. Tinkamai parinktą įrangą galima prijungti netrukdant šildymo sistemai. Aliuminio radiatorių galų tarpai yra tokie patys kaip ketaus modelių, todėl perkant naują gaminį mums nekils jokių problemų. Jei jungties galai jokiu būdu neatitinka montavimo, turėtumėte apsirūpinti specialiomis detalėmis, t. Y. Adapteriais, kurie prisitaiko prie radiatoriaus šakelių.

Radiatorinis ir grindinis šildymas

Didelių vonios kambarių atveju, norint išlaikyti šilumą patalpoje, kur ji dažnai išeina pro langą, dažnai naudojamas dvigubas šildymas. Tačiau norint, kad toks derinys veiktų efektyviai, reikia iš anksto kruopščiai parinkti įrangą. Norėdami montuoti, verta prijungti specialius mišrius vožtuvus, kurie leidžia vienu mygtuku valdyti tiek grindų šildymą, tiek radiatorių. Tai labai patogu ir praktiška. Be to, toks vonios radiatorius taip pat gali būti naudojamas kaip pakaba, tuo tarpu šiltos grindys bus daug malonesnės nei šaltos plytelės.

Vonios kambario šildytuvai

Vonios kambario radiatoriai skiriasi nuo įprastų prietaisų, įrengtų tokiose patalpose kaip miegamasis ar svetainė. Šio tipo įranga pirmiausia turi būti maža ir praktiška. Geriausia pasirinkti modelį, ant kurio patogiai pakabintume šlapius rankšluosčius ar apatinius rūbus. Tokie šildytuvai skiriasi ir maitinimo šaltiniais. Tarp galimų modelių išskiriame vandens, elektrinius ir vandens elektrinius prietaisus. Pirmieji maitinami centriniu šildymu. Tačiau antrasis – elektrinio šildytuvo pagalba.

Paskutinis modelis yra labai universalus dėl to, kad šildymo sezono metu radiatorius energiją gauna iš centrinio šildymo, o lauke – iš elektros tinklo.

Aliuminio radiatoriai geromis kainomis

Aliuminio radiatorių kaina priklauso ne tik nuo gamintojo, bet labiausiai nuo galios ir dizaino. Pigiausi modeliai kainuoja apie 400 PLN. Tačiau parduotuvėse yra modelių, kurių pirkimo kaina neabejotinai viršija maždaug 1000 PLN sumą. Reikėtų prisiminti, kad tokia įranga turėtų būti parenkama atsižvelgiant į kambario dydį, taip pat į stilių, kuriuo ji buvo išdėstyta.

5 geriausi aliuminio radiatoriai. Nuomonės 2021 m

Mūsų klimato sąlygomis pagrindas yra šildymo įrengimas namuose. Anksčiau ar vėliau mes esame priversti pasirinkti radiatorius, todėl verta žinoti, kurie modeliai yra geri, o kurių geriau vengti. Šiame straipsnyje mes sutelkėme dėmesį į aliuminio radiatorius, idealiai tinka vonios kambariams ir kitoms patalpoms, kuriose yra daug drėgmės. Štai 5 populiariausi modeliai, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje.

1. KFA aliuminio radiatorius G 500 F 789-100-44

Pristatome KFA G 500 F 789-100-44 radiatorių, kuris tinka patalpoms iki 15 m2. Jo šildymo galia yra 1120 W, o konstrukcija pagaminta iš 10 pelekų. Kiekvieno elemento matmenys yra tokie: Gylis – 9 cm, o aukštis – 57,3 cm. Bendras modelio plotis yra 80,4 cm.

Radiatorius nėra labai sunkus (sveria apie 13,3 kg), todėl jį surinkti nėra sunku. Maksimali jo darbinė temperatūra yra 95 laipsnių C, o darbinis slėgis – 1,6 MPa. Radiatorius pagamintas iš aliuminio ir silicio, šis derinys užtikrina labai gerą šilumos laidumą.

Vartotojai mano, kad radiatorius yra labai geras pasirinkimas žmonėms, ieškantiems efektyvaus šilumos šaltinio svetainei ar miegamajam. Jis labai greitai įkaista ir ant sienos atrodo elegantiškas. Radiatorius gali dirbti su vario instaliacija, nes jo vidus buvo tinkamai apsaugotas nuo korozijos.

KFA G 500 F 789-100-44 radiatorius sveria maždaug 13,3 kg, o jo matmenys yra: 80,4 cm x 57,3 cm x 9 cm. Modelio tvirtinimo aukštis yra 50 cm.

Privalumai

Greitai šildo kambarį:

Radiatorius greitai įkaista, o tai reiškia, kad nereikia ilgai laukti, kol kambarys sušils.

Elegantiška išvaizda:

Radiatorius atrodo elegantiškai, todėl neturėtų daryti neigiamos įtakos kambario dizainui.

Universalumas:

Modelis yra baltos spalvos, todėl universalus ir tinka bet kuriai patalpai.

Bendradarbiavimas su vario įrenginiu:

Radiatorius buvo apsaugotas nuo korozijos iš vidaus, jis gali bendradarbiauti su vario instaliacija.

Greitas montažas:

Daugelis žmonių pripažįsta, kad šildytuvo montavimas neužtrunka ilgai. Tai yra dėl to nuo to, kad jis yra lengvas.

Trūkumai

Netinkama forma:

Kai kurie pirkėjai skundžiasi suapvalinta radiatoriaus apdaila. Dėl to sunku apsiauti batus ar pakabinti šlapius drabužius, nes jie po kurio laiko nuslysta.

2. Aliuminio radiatorius KFA Armatura G350F 790-100-44 briaunotas

KFA Armatura G350F 790-100-44 radiatorius turi 10 pelekų. Jis skirtas prijungti prie vandens centrinio šildymo sistemos uždaroje arba atviroje sistemoje, taip pat pagamintoje iš vario. Taip yra dėl to, kad radiatoriaus vidus buvo padengtas danga, kuri neleidžia susidaryti mikrokristalinei korozijai.

Aprašytas modelis sveria 12,4 kg, o kiekvieno šonkaulio matmenys yra: Aukštis – 43,3 cm, plotis – 8 cm ir gylis – 9,5 cm. Didžiausias šildytuvo darbinis slėgis yra 1 MPa, leistina darbinė temperatūra yra 95 laipsnių C. Kad radiatorius veiktų efektyviai, jis turi būti sumontuotas taip, kad jis būtų bent 10 cm atstumu nuo palangės, 10 cm atstumu nuo grindys ir 2,5 cm atstumu nuo sienų.

Patikrinus radiatoriaus apžvalgas, galima daryti išvadą, kad svarbiausi jo privalumai yra šie: Elegantiška išvaizda, lengvas prijungimas prie montavimo ir galimybė tilpti į bet kokį interjerą. Be to, radiatorius gerai veikia ne tik namuose, bet ir biure.

KFA G350F 790-100-44 armatūra yra modelis, kurio matmenys: 43,3 cm x 80 cm x 9,5 cm. Rekomenduojamas mažiausias montavimo aukštis yra 10 cm.

Privalumai

Apsauga nuo korozijos:

Šildytuvo vidus padengtas danga, kuri užtikrina …