Geriausia 50 colių televizija

Mėgstamų programų žiūrėjimo patogumas priklauso nuo to, kurį televizorių pasirinksite. Taigi, pažvelkite į mūsų reitingą, kad sužinotumėte, kurie 50 colių modeliai šiuo metu yra populiarūs. Mūsų vartotojų nuomonės analizė rodo, kad modelis yra geriausias „Samsung UE50MU6102“ teikiant vaizdą 4K „Ultra HD“ raiška. Tai yra LED televizorius, kuris „Wi-Fi“ modulio dėka gali belaidžiu būdu prisijungti prie interneto. Įrenginyje buvo visi reikalingi lizdai (įskaitant USB ir HDMI), taip pat DVB-T imtuvas skaitmeninei antžeminei televizijai priimti. Verta pridurti, kad įranga yra paprasta naudotis (rinkinyje yra specialus „Smart Control“ nuotolinio valdymo pultas). Antroji reitingo vieta yra LED televizorius „Philips 50PUS6262“kuris taip pat turi „Wi-Fi“ modulį ir DVB-T imtuvą. Modelyje taip pat įdiegta „Smart TV“ funkcija ir „Micro Dimming“, užtikrinantys tikrovišką ir dinamišką vaizdą. Žmonės, kuriems įdomu, kuo kiti įrenginiai išsiskiria, raginami perskaityti aprašymus vėliau reitinge.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį 50 colių televizorių pirkti?

Pirkinių vadovas

50 colių televizorius yra pakankamai didelis, kad garantuotų patogų filmų žiūrėjimą. Tuo pačiu metu toks prietaisas žymiai neapriboja laisvos vietos kambaryje ir be problemų gali būti padėtas ant lentynos. Žmonėms, planuojantiems įsigyti 50 colių įrangą, mes parengėme vadovą, kuriame pateikiami patarimai, kaip pasirinkti šio tipo gaminį. Sužinokite, kas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį perkant televizorių.

Ekrano tipas

Atsižvelgdami į naudojamo ekrano tipą, galime išskirti kelias televizorių grupes: LCD, LED ir OLED, kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų. Kalbant apie prietaisus su skystųjų kristalų ekranu, didžiausias jų pranašumas yra tas, kad jie pernelyg greitai nevargina akių (dėl poliarizatorių naudojimo). Tokiuose įtaisuose yra CCFL lempos, kurios sukuria šviesą, kuri pirmiausia praeina per minėtus poliarizatorius, o po to patenka į skystuosius kristalus. Taip siekiama užtikrinti gerą spalvų atkūrimą. Tačiau skystųjų kristalų modeliuose nėra per didelio spalvų kontrasto ir gilių juodų spalvų, o kartais kyla problemų dėl vaizdo ryškumo.

LED televizoriai laikomi modernesniais, juose yra įmontuoti šviesos diodai. Tarp tokių gaminių išskiriame „Edge“ LED įrenginius (su šviesos diodais, išdėstytais kraštuose) ir „Full LED“ (šviesos diodai yra paskirstyti visame ekrano paviršiuje). Abiem atvejais trūkumas yra mažesnis žiūrėjimo kampas nei LCD televizoriuose, tačiau ekrane matomos spalvos yra intensyvesnės. Savo ruožtu OLED prietaisai yra technologiškai pažangiausi. Jie naudoja vadinamuosius organiniai šviesos diodai, šviečiantys vienas nuo kito nepriklausomai ir suteikiantys gilias juodas spalvas bei aukštą spalvų kontrastą. OLED įranga yra geriausias pasirinkimas žmonėms, kuriems rūpi puiki vaizdo kokybė. Tačiau reikia atsiminti, kad tokie televizoriai yra labai brangūs, todėl LED modeliai jiems yra gera alternatyva.

Ekrano skiriamoji geba

Ekrano skiriamoji geba daro didelę įtaką sprendimui, kai svarstome, kurį 50 colių televizorių pasirinkti, nes tai lemia programų žiūrėjimo patogumą. Šiuolaikiniai prietaisai pateikia 4K „Ultra HD“ raiška (3840 pikselių x 2160 pikselių) vaizdą, kuris šiuo metu yra aukščiausias standartas, puikiai atkartojantis visas detales. Televizoriai su „Full HD“ raiška (1920 x 1080 pikselių) taip pat gerai veikia. Atminkite, kad norėdami žiūrėti labai geros kokybės filmus, turime turėti vaizdo medžiagą, suderinamą su nurodytu formatu. Šiuo metu dauguma programų yra „Full HD“ raiška (taip pat DVD ar „Blu-ray“ diskuose), mums gali kilti šiek tiek daugiau problemų ieškant 4K UHD kokybės filmų.

HDR technologija

HDR technologija arba „High Dynamic Range“ leidžia generuoti vaizdą tokiu ryškumo lygiu, kokį registruoja mūsų akys. Ne visi turimi televizoriai tai leidžia. HDR technologiją palaikantis modelis ypač rekomenduojamas žmonėms, mėgstantiems žaisti konsolėje, nes jis garantuoja geresnį vaizdo takumą, o tai yra nepaprastai svarbu žaidimo metu.

Bendravimas

Pasak daugelio žmonių, geriausiame 50 colių televizoriuje yra „Wi-Fi“ modulis, todėl jis gali prisijungti prie interneto bevieliu ryšiu. Kai kuriuose įrenginiuose jis neįrengtas, bet mes vis tiek galime juos prijungti prie namų tinklo, nes jie turi lizdą, prie kurio jums tiesiog reikia prijungti Ethernet kabelį. Be to, šiuolaikiniai televizoriai gali užmegzti belaidį ryšį su kitais įrenginiais, tokiais kaip išmanusis telefonas, nešiojamas kompiuteris ir kt. Tai įmanoma dėl įmontuoto „Bluetooth“ modulio.

Kalbant apie ryšį, taip pat svarbu, kuriuose lizduose ir jungtyse yra įranga. Pagrindas yra USB ir HDMI prievadai, ausinių išvestis arba atminties kortelių skaitytuvas taip pat gali būti naudingi.

„Smart TV“ – kuris 50 colių televizorius yra geriausias?

„Smart TV“ yra moderni technologija, paverčianti įprastą televizorių namų pramogų centru. Jame įrengtas prietaisas leidžia mums naršyti svetainėse, naudoti daug įvairių programų, taip pat socialinę žiniasklaidą ir pasiuntinius.

Skaitmeninės televizijos imtuvas

Kad galėtume priimti skaitmeninės antžeminės TV signalą, mums nereikia naudoti priedėlio. Pakanka nusipirkti televizorių su įmontuotu DVB-T imtuvu. Toks prietaisas yra funkcionalesnis. Skaitmeninė antžeminė televizija yra standartas, prie kurio turime prieigą keletą metų, todėl kiekvienoje šiuolaikinėje įrangoje turėtų būti imtuvui pritaikytas derintuvas.

Garso kokybė

Kiekviename televizoriuje yra įmontuoti garsiakalbiai, tačiau garsiakalbių išvestis gali labai skirtis. Kartais tai yra tik 3 W, o kartais net 10 W. Garso kokybė daro didelę įtaką tam, ar malonu žiūrėti televizorių (nors kai kuriems žmonėms tai nėra taip svarbu, kaip vaizdo kokybė), todėl rinkitės įrenginį su garsiakalbiais su kuo didesnė galia.

Matmenys ir svoris

Pagal prietaiso matmenis galime lengvai nuspręsti, ar jį bus galima pastatyti anksčiau pasirinktoje vietoje, pvz., Ant lentynos. Vidutiniškai tokių prietaisų plotis yra didesnis nei 110 cm (priklausomai nuo rėmelio aplink ekraną storio), o aukštis – virš 60 cm. Patikrinę, kiek sveria televizorius, įvertinsime, ar jį galima laisvai pakabinti ant sienos. 50 colių modelių svoris yra nuo 10 kg iki maždaug 18 kg (be stovo).

Aptarnavimas

Turėdami modernų televizorių, paprastai galime jį valdyti keliais būdais. Nors prie tokio įrenginio visada yra nuotolinio valdymo pultas, mes neturime jo naudoti, kad pakeistume kanalą. Kartais jį galima pakeisti mūsų išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti specialią programą, kuri leis nuotoliniu būdu valdyti televizorių, net kai esame kitame kambaryje.

Gesto ir balso valdymo funkcija taip pat yra novatoriškas sprendimas. Tai leidžia daug patogiau naudoti naudojant „Smart TV“, slinkimą svetainėje ir programų pasirinkimą. Ši parinktis veikia labai gerai, ypač kai kambaryje esame vieni, nes niekas netrukdo priimti mūsų pranešimus televizoriuje.

50 colių televizoriai geromis kainomis

50 colių televizorių kainos skiriasi ir priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir nuo naudojamų technologinių sprendimų. Už pigiausius modelius mokėsime mažiau nei 2000 PLN, tačiau tokie įrenginiai dažniausiai neturi „Wi-Fi“ modulio, „Smart TV“ ir nepalaiko 4K Ultra HD formato. Jei svajojame apie įrenginį, kuris užtikrina puikią vaizdo kokybę, turime pasiruošti 3000 ar daugiau PLN sąskaita.

Geriausi 50 colių televizoriai 2021 m

Norėdami padėti jums pasirinkti tinkamą įrenginį, mes taip pat parengėme 50 colių televizorių reitingą. Čia rasite šiuolaikinėmis technologijomis aprūpintų įrenginių aprašymus, išsiskiriančius ne tik puikia vaizdo ir garso kokybe, bet ir funkcionalumu.

Mūsų rekomendacijos

„Samsung UE50MU6102“

Norėtume pristatyti „Samsung UE50MU6102“ televizorių, kuris leidžia žiūrėti filmus ir serialus 4K raiška. Taigi ekrane galime pamatyti visas detales. Produkte naudojama „Pure Color“ technologija, garantuojanti tobulą spalvų atkūrimą, todėl matomas vaizdas tampa realesnis. Įranga turi įmontuotą „Wi-Fi“ modulį, todėl gali bevieliu ryšiu prisijungti prie interneto.

Vienas iš aprašyto modelio pranašumų yra greita prieiga prie „Smart Hub“ skydelio, kuris palengvina optimalių vaizdo ir garso parametrų nustatymą ir visų reikalingų programų ar programų paiešką. Televizorius atrodo ypač elegantiškas, daugiausia dėl plono, blizgaus rėmo aplink ekraną. Šiame LED įrenginyje yra DVB-T imtuvas, 2 USB jungtys ir 3 HDMI jungtys.

Prietaisas turi „ConnectShare“ funkciją, leidžiančią žiūrėti filmus ir nuotraukas, taip pat klausytis muzikos tiesiai iš prijungto USB atmintinės. Tačiau ne tik tai patiko vartotojams. Daugelis žmonių televizorių įvertino ir dėl pridedamo „Smart Control“ nuotolinio valdymo pulto, kuris labai palengvina įrangos valdymą.

„Samsung UE50MU6102“ televizorius turi 4K UHD raišką ir LED matricą. Įrangos be pagrindo matmenys yra: 112,9 cm x 65,4 cm x 6,3 cm.

Privalumai

Gerai apšviestos scenos:

Prietaisas naudoja HDR technologiją, kuri garantuoja puikiai apšviestas scenas. Ekrane pateiktas vaizdas turi reikiamą kontrastą, o spalvos yra gerai atkuriamos.

Aukšta vaizdo kokybė:

Ar norite, kad jūsų namuose būtų nuostabios vaizdo kokybės televizorius? Pasirinkite „Samsung UE50MU6102“ su UHD 4K raiška. Įrenginio kokybę patvirtina „Digital Europe Association“ sertifikatas.

Efektyvus procesorius:

Svarbu, kad įranga veiktų efektyviai, todėl gamintojas ją aprūpino efektyviu, 4 branduolių keturių branduolių procesoriumi, leidžiančiu efektyviai atkurti vaizdą, pasirinkti nustatymus ar naudoti programas.

Pramogos visai šeimai:

Televizoriuje naudojama „Smart Hub“ technologija, o tai reiškia, kad vartotojas turi prieigą ne tik prie to, kas šiuo metu rodoma televizoriuje, bet ir filmų, paslaugų …