Geriausi plaukų džiovintuvai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Plaukų džiovintuvas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Modernus plaukų džiovintuvas „Philips ThermoProtect Ionic“ gerai tinka plaukų formavimui. Specialus siauras dangtelis oro srautą nukreipia tik į pasirinktas sruogas. Džiovyklėje yra šeši darbo režimai, kuriuos galima pritaikyti jūsų plaukų tipui. Jonizacijos režimas apsaugo sruogas nuo per didelio džiūvimo, pagerina jų išvaizdą ir drėkinimą. Jei ieškote kompaktiško ir energiją taupančio džiovintuvo, modelis yra tinkamas pasirinkimas „Remington D 5000“. Jis turi ekologinį režimą, kuris sumažina energijos suvartojimą. Džiovintuvas yra lengvas, o pridedamas koncentratorius leidžia jums sukurti lygias ir blizgančias plaukų sruogas. Daugiapakopė temperatūros ir oro srauto kontrolė leidžia pritaikyti džiovinimo intensyvumą pagal savo poreikius ir plaukų tipą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

10 geriausių plaukų džiovintuvų. Nuomonės 2021 m

Visi namuose naudoja plaukų džiovintuvą, kuris naudojamas ne tik šlapioms sruogoms džiovinti, bet ir šukuosenoms formuoti. Tačiau norint nepakenkti sruogoms esant aukštai temperatūrai, verta investuoti į gerą, patikrintą įrenginį. Mūsų reitinge rasite geriausius plaukų džiovintuvus, parinktus pagal vartotojų atsiliepimus, kurie tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

1. „Philips ThermoProtect Ionic HP9233 / 00“ plaukų džiovintuvas

Ar svajojate apie kirpimą kaip iš salono? Norint jį sutvarkyti, jums tikrai reikės „Philips ThermoProtect Ionic HP9233 / 00“ plaukų džiovintuvo. Jis turi patogią rankeną, kuri gerai tinka rankoje. Džiovyklėje yra reguliuojami orapūtės nustatymai. Galimi šeši režimai, kurie daugiausia skiriasi nuo temperatūros. Nustatymus galima pakeisti naudojant stumdomą mygtuką ant rankenos. „Philips“ plaukų džiovintuvas turi siauras šukas, kad būtų lengva sušukuoti. Jo anga yra 11 mm pločio, o tai leidžia nukreipti oro srautą į pasirinktas plaukų dalis.

Džiovintuvas plaukus prižiūri neigiamai įkrautais jonais. Visų pirma, jie apsaugo nuo garbanos, bet taip pat uždaro svarstykles ir suteikia sruogoms blizgesį. Turbo pūtiklis naudojamas greitai išdžiovinti plaukus. Net geriausias plaukų džiovintuvas gali išdžiovinti sruogas. Todėl gamintojas prietaiso viduje naudojo keramikos elementą. Tai neleidžia sruogoms išsausėti, tačiau nekeičia džiovinimo efektyvumo. Norėdami pataisyti šukuoseną, tiesiog pakeiskite džiovintuvo nustatymus šaltu smūgiu.

Vartotojų nuomonė apie šio gamintojo plaukų džiovintuvus yra teigiama, o tai rodo, kad „Philips“ įrenginio pirkimas yra geras sprendimas. Vartotojai rekomenduoja plaukų džiovintuvą, nes jis padeda sukurti jūsų svajonių šukuoseną ir tuo pačiu metu nesausina ir neelektrina sruogų.

„Philips ThermoProtect Ionic HP9233 / 00“ plaukų džiovintuvas komplekte yra difuzorius, skirtas galvos masažui. Prietaiso galia yra 2200 W, o tai užtikrina greitą džiūvimą.

Privalumai

Šeši režimai:

Džiovyklėje yra šeši oro srauto nustatymai, atitinkantys jūsų plaukų tipą ir stilių.

Siauras modeliavimo priedas:

Specialus tvirtinimas su 11 mm pločio anga palengvina plaukų stilių.

Jonų priežiūra:

Įkrauti neigiami jonai kondicionuoja plaukus, apsaugo nuo statinės elektros energijos ir suteikia plaukams blizgesio.

Turbo režimas:

Yra specialus turbo režimas, leidžiantis greitai išdžiovinti net ilgus plaukus.

Difuzorius:

Difuzorius, pateikiamas kartu su džiovintuvu, gerai tinka galvos masažui ir pagerina plaukų apimtį.

Trūkumai

Didelis džiovintuvo dydis:

Prietaisas yra didelis ir masyvus, todėl jis nėra tinkamas kelionėms. Be to, jį sunku laikyti dėl savo dydžio.

2. „Remington D 5000“ plaukų džiovintuvas

Mažas ir patogus plaukų džiovintuvas „Remington D 5000“ tiks visiems. Specialus ekologinis režimas leidžia sumažinti elektros sąnaudas. Džiovyklėje įrengta trijų pakopų temperatūros kontrolė ir dviejų pakopų oro srauto reguliavimas. Pridedamas siauras antgalis padeda tinkamai suformuoti šukuoseną. Jis koncentruoja oro srautą vienoje vietoje, o tai leidžia nukreipti jį į pasirinktas plaukų dalis. Plaukų džiovintuvas „Remington“ yra tinkamas naudoti kasdien ir kuriant šukuosenas svarbiems įvykiams.

Tačiau visų pirma, džiovykla gerai veikia keliaujant. Jis yra lengvas ir turi mažus matmenis. Jį galite lengvai įsidėti net į labai ploną kelioninį krepšį. Mažas plaukų džiovintuvas leidžia greitai išdžiovinti ilgas ir susuktas sruogas. Be karšto smūgio funkcijos, galima naudoti ir šalto oro srauto funkciją. Tai sutvarko šukuoseną ir uždaro odeles, sumažindama garbanojimą.

Vartotojai, kuriems patinka šis geras ir pigus plaukų džiovintuvas, rekomenduoja jį kitiems. Prietaisas yra lengvas ir patogus, tačiau jis puikiai susidoroja su džiovinimo net storomis ir ilgomis sruogomis. Galimybė pakeisti temperatūros ir oro srauto nustatymus leidžia jums sukurti savo svajonių šukuoseną.

Plaukų džiovintuvo „Remington D 5000“ galia yra 1800 W. Jis puikiai tinka greitai išdžiovinti bet kokio tipo plaukus. Speciali pakabinama rankena leidžia lengvai laikyti.

Privalumai

Kompaktiški matmenys:

Lengvas ir patogus džiovintuvas puikiai tinka kelionėms, nes jis telpa į kiekvieną krepšį.

Temperatūros ir oro srauto valdymas:

Trijų pakopų temperatūros valdymas ir galimybė pakeisti oro srauto intensyvumą leidžia oro srautą pritaikyti pagal savo plaukų tipą.

„Eco“ režimas:

Džiovyklę galima naudoti ekologiniu režimu, o tai sumažina elektros sąnaudas.

Stebulė įtraukta:

Smailėjantis galiukas, t. Y. Koncentratorius, leidžia nukreipti oro srautą į pasirinktas plaukų dalis.

Trūkumai

Darbinis tūris:

Džiovintuvas veikia labai garsiai, o tai kelia nerimą, ypač kai naudojamas vakare ar anksti ryte.

3. „BaByliss D570DE Turbo Shine 2200“ plaukų džiovintuvas

Kasdieniniam naudojimui „BaByliss D570DE Turbo Shine“ plaukų džiovintuvas yra geras pasirinkimas. Jis turi dviejų pakopų greičio valdymą ir leidžia pakeisti oro tiekimo temperatūros nustatymus pasirinkdamas vieną iš 3 režimų. Šukuosenai sutvarkyti naudojama vėsi oro srauto funkcija. Plaukų džiovintuvas „BaByliss“ yra lengvas, jo rankena gerai tinka jūsų rankai. Rinkinyje yra du papildomi antgaliai – koncentratorius ir difuzorius.

Susiaurėjęs koncentratorius leidžia jums sukurti sklandų šukuoseną, nukreipdamas oro srautą į pasirinktas sruogas. Difuzorius pabrėžia natūralių garbanų formą ir suteikia plaukams apimties. Plaukų džiovintuvas turi jonizacijos funkciją, kuri sumažina plaukų šukavimąsi ir statiškumą. Be to, jonai suteikia šukuosenai gražų blizgesį. Geras „BaByliss“ plaukų džiovintuvas yra elegantiško dizaino ir tinka visų tipų plaukams.

Vartotojo atsiliepimai apie „BaByliss“ džiovintuvą yra teigiami, nes greitai išdžiūsta net stori ir garbanoti plaukai. Du priedai leidžia jums gauti savo svajonių šukuoseną nenaudojant papildomos kosmetikos.

„BaByliss D570DE Turbo Shine 2200“ plaukų džiovintuvas užtikrina greitą džiūvimą dėl didelės 2200 W galios. Jį lengva naudoti ir jo estetinis dizainas.

Privalumai

Temperatūros ir oro srauto valdymas:

Daugiapakopė temperatūros ir oro greičio kontrolė leidžia džiovintuvą naudoti visų tipų plaukams.

Difuzorius ir koncentratorius:

Keičiami priedai leidžia greitai ir lengvai gauti svajonių šukuoseną – blizgančias garbanas ar lygias sruogas.

Jonizavimo funkcija:

Džiovintuvas turi jonizacijos funkciją, leidžiančią išlaikyti plaukus sveikus ir blizgančius.

Lengva ir patogu:

Nors džiovintuvas gali atrodyti didelis, jis iš tikrųjų yra lengvas ir patogiai telpa rankoje.

Trūkumai

Per aukšta šalto tiekiamo oro temperatūra:

Džiovintuvas turi vėsią oro srauto funkciją, tačiau vėsus oro srautas yra per karštas, kad tinkamai atliktų savo funkciją.

4. „Xiaomi Mi Ionic“ plaukų džiovintuvas

Mažas „Xiaomi Mi Ionic“ plaukų džiovintuvas leidžia greitai išdžiovinti storas ir ilgas sruogas. Maži matmenys leidžia lengvai laikyti ir pasiimti su savimi į kiekvieną kelionę. Džiovyklėje įrengta jonizacijos funkcija, apsauganti plaukus nuo pažeidimų. Jonų dalelės nesausina sruogų, tačiau palieka jas lygias ir gerai drėkinamas. Jonizuojantis plaukų džiovintuvas papildomai turi įmontuotą temperatūros reguliavimo modulį, kuris geriau prižiūri plaukus. Prietaisas oro srauto temperatūrą automatiškai pritaiko prie aplinkos sąlygų. Todėl galvos oda nėra sausa.

Nors korpuso viduje yra šešių ašmenų variklis, „Xiaomi“ modelis yra tylus plaukų džiovintuvas. Visa konstrukcija sukurta atsižvelgiant į vartotojo patogumą. 360 laipsnių kampu judantis besisukantis antgalis leidžia lengvai nukreipti oro srautą. Džiovintuvas yra lengvas, jo rankena gerai telpa rankoje.

Vartotojo atliktas plaukų džiovintuvo testas parodė, kad „Xiaomi“ įrenginys gerai tinka visų tipų plaukams. Jis greitai išdžiovina tiek storas, tiek garbanotas sruogas. Šiuolaikiniai sprendimai palengvina džiovyklės naudojimą.

„Xiaomi Mi Ionic“ plaukų džiovintuvo galia siekia 1800 W, o tai užtikrina greitą džiovinimą stipriu oro srautu. Jis yra estetiško, modernaus dizaino ir pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.

Privalumai

Kompaktiški matmenys:

Džiovyklė yra maža ir patogi, todėl ją galite lengvai pasiimti su savimi į kelionę.

Jonizavimo funkcija:

Jonizacijos funkcijos dėka plaukai išlieka blizgūs ir neišsausėja.

Magnetinis besisukantis antgalis:

Lengvai pritvirtinamas magneto antgalis pasisuka 360 laipsnių kampu, todėl lengviau nukreipti oro srautą.

Temperatūros valdymo modulis:

Automatinis oro tiekimo temperatūros reguliavimas apsaugo galvos odą nuo išsausėjimo.

Trūkumai

Trumpas maitinimo laidas:

Maitinimo laido ilgis priverčia plaukus išdžiūti šalia išleidimo angos, o tai dažnai būna nepatogu.

5. „Braun Satin Hair 7 HD730 IONTEC“ plaukų džiovintuvas + difuzorius

Elegantiškas ir funkcionalus „Braun Satin Hair 7 HD730 IONTEC“ plaukų džiovintuvas + difuzorius padės greitai sukurti gražią šukuoseną. Tai tinka tiek tiesioms sruogoms kurti, tiek banguojančioms ir garbanojančioms sruogoms kurti. Šiuolaikiško dizaino „Braun“ plaukų džiovintuvas sujungia sidabrinius elementus su …