geriausi moteriški sportiniai laikrodžiai


Šių produktų nebėra

Vilna M400

Mūsų reitingas atidaromas su „Polar M400“. Prisiregistravę naudotis „Polar Flow“ interneto paslauga ir sinchronizavę paskyrą su naujai įsigytu įrenginiu, galite visiškai sutelkti dėmesį į tai, kas jums patinka,
o laikmatis iš tikrųjų pagalvos už mus.

Tai geriausias moterų sportinis laikrodis jame yra įmontuotas GPS, jis gali mums parodyti patogiausią būdą, skaičiuoti kalorijas ir stebėti mūsų pasiekimus. Šis produktas prisimena kiekvieną treniruotės detalę – galime pamatyti, kiek kilometrų nubėgome, kokiu greičiu judėjome ir kokį maršrutą važiavome. „Polar Flow“ interneto tarnyboje, su kuria prijungtas „Polar M400“, vėliau galime palyginti savo veikimą ir išanalizuoti išsamią informaciją. Tai leidžia mums siekti geresnės formos ir patenkinamesnių rezultatų.

Be to, pati laikrodžio išvaizda skatina apsipirkti. Tai paprasta ir minimalistinė, nėra nereikalingų dekoracijų, kurios trukdytų tik sportuojant. Galite pasirinkti juodą arba baltą juostą – abi spalvos puikiai derinamos kartu su didele moters drabužių spintos dalimi. Didelis ciferblatas leidžia mums lengvai įvesti duomenis ir greitai pažvelgti mankštos metu. Vartotojai vertina produktą, nes jis yra patenkinamas ir prieinamas už patrauklią kainą.

„Polar M400“ yra moteriškas sportinis laikrodis su įmontuotu GPS. Produktas yra baltos ir juodos spalvos. Modelio svoris yra 56,6 g.

Privalumai

Ekranas:

Pasak vartotojų, ekranas, kurio skiriamoji geba yra 128 taškų x 128 taškų, yra ne tik tvirtai pagamintas, bet ir įskaitomas. Mes neturime jaudintis dėl įbrėžimų ant ekrano paviršiaus, kurie sumažins įrangos estetiką, taip pat apsunkins informacijos skaitymą.

Komfortas:

Produktas yra ypač lengvas, todėl ant riešo beveik nepastebimas. Tai užtikrina, kad vartotojui bus garantuotas maksimalus patogumas naudotis.

Aktyvumo matavimas:

Laikrodis skaičiuoja kiekvieną dieną atliekamų žingsnių skaičių. Be to, jis stebi miegą ir sudegintas kalorijas. Todėl įranga yra puiki motyvacija būti aktyviam kasdien.

Bėgimo treniruotės:

Programėlė turi daug įdomių galimybių. Tarp jų verta paminėti pasirengimą bėgimui tam tikru atstumu. Nusprendę naudoti treniruočių planą, turime pasirinkti tikslą (5 km, 10 km, pusmaratonis ir maratono bėgimai), o prietaisas paruoš mums gaires.

Pranešimai:

Vartotojai vertina pranešimų apie planuojamus susitikimus funkciją. Todėl nėra baimės, kad praleisime svarbų įvykį.

Trūkumai

Sinchronizavimas:

Kai kurie žmonės nurodo, kad kartais kyla problemų dėl įrenginio sinchronizavimo su išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu.

„Sigma PC“ 15.11

„Sigma“ siūlo du viename – „PC 15.11“ yra ne tik laikrodis, bet ir širdies ritmo monitorius. Tvirtas korpusas leidžia mankštintis net ekstremaliausiomis sąlygomis, o kaip priedas įranga tikrai veiks kartu su sportine apranga.

Tai geras ir pigus moteriškas sportinis laikrodis rodo dabartinį, vidutinį ir maksimalų širdies ritmą, taip pat skaičiuoja sudegintas kalorijas. Naudojant kartu su krūtinės diržu, mes galime kontroliuoti savo širdies ritmą. Elemente taip pat yra apšviestas ekranas, leidžiantis treniruotis neatsižvelgiant į orą ar paros laiką. Be to, produktas yra nepralaidus vandeniui, todėl mums nereikia vargti atnešant jį į namų ruošos darbus ar plaunant rankas, o plaukiant verta turėti tokią įrangą!

Prietaisą galima įsigyti keturiais variantais – visi turi juodą apvalkalą, tačiau spalvoti elementai yra žalios, oranžinės, mėlynos ir pilkos spalvos. Diržas yra reguliuojamas
ir tinka net mažiausiems riešams. Vartotojai patenkinti prietaiso patogumu ir funkcionalumu.

„Sigma PC 15.11“ yra geras moterų sportinis laikrodis iki 200 PLN. Produktas yra žalios, oranžinės, juodos ir mėlynos spalvos. Modelis sveria 30 g.

Privalumai

Paslauga:

Paprastas prietaiso valdymas reiškia, kad juo gali naudotis visi. Todėl modelis taip pat pasirodys tinkamas fiziškai aktyviems senjorams, kurie dar niekada nenaudojo tokio tipo įrangos.

Plaukimui:

Modelis taip pat gali būti naudojamas plaukiant, todėl nusipelno būti vadinamas funkcine įranga kasdieninei veiklai stebėti.

Ekranas:

Apšviestas ekranas leidžia nuskaityti informaciją iš ekrano bet kokioje situacijoje.

Trūkumai

Kokybė:

Interneto vartotojų grupė nurodo, kad gamyboje naudojamų medžiagų kokybė turėtų būti šiek tiek geresnė. Įbrėžimai ekrane atsiranda gana greitai, o spalvotos juostelės nusidažo.

Diržas:

Kai kurie žmonės pastebėjo, kad labai karštomis dienomis diržas sukelia nedidelius odos dirginimus.

Kokį „Casio“ moterų sportinį laikrodį pirkti?

Renkantis jums laikrodį pirmiausia vadovaujamės jo išvaizda. Dažnai funkcionalumas užima antrinę vietą, nes laikrodis yra papildomas bendras vaizdas. Kiek kitaip yra moterų, kurios sportuoja. Jiems svarbu laikrodžio išvaizda, bet ir jo funkcionalumas. Išanalizavome geriausius rinkoje esančius „Casio“ moteriškus laikrodžius ir, remdamiesi jais, sukūrėme funkcijų, kurios gali būti naudingos šio tipo apsipirkimams, sąrašą.

„Casio“ yra japonų elektroninės įrangos prekės ženklas, žinomas daugiausia dėl laikrodžių gamybos. Jos produktus galima įsigyti visame pasaulyje. Be laikrodžių, bendrovė taip pat gamina skaičiuotuvus, projektorius ir muzikos instrumentus.

Dėl plataus pasiūlymo galime rinktis iš daugybės modelių. Moteriškus laikrodžius galime rasti sportiškesnėje ir elegantiškesnėje versijoje. Dažnai sportiniai modeliai turi madingus diržus iš tokių medžiagų, kad nepakenktų subtiliai moteriai riešui. Spalvingi ciferblatai traukia akį ir suteikia visam drabužiui charakterio. Dėl ryškių spalvų laikrodžiai puikiai tiks tiek vasarai, tiek žiemai. Geriausias 2021 m. „Casio“ moterų laikrodis tinka tiek sportiniam, tiek kasdieniniam stiliui.

Sportiniai laikrodžiai turi daug funkcijų, pvz., Matuoja mūsų žingsnių skaičių, turi GPS siųstuvą arba datos antspaudą. Pasirinkite modelius su šiomis funkcijomis, kuriuos iš tikrųjų naudosite. Neverta permokėti už modelį, kuris turi visas įmanomas funkcijas, jei jums reikia, pavyzdžiui, daugiausia dviejų. Taip pat turėtumėte pasirinkti laikrodžius, kurių dėklas yra atsparus smūgiams ir įbrėžimams. Neperšlampama funkcija taip pat naudinga, ypač karštą vasarą, kai einate maudytis. Net dauguma juvelyrinių laikrodžių turi daug tipinių sportinių funkcijų, kurios pravers kiekvienam fizinio aktyvumo mėgėjui.

Jei plaukiate ar sportuojate sunkiomis sąlygomis, turite atsižvelgti į gaminio atsparumą vandeniui. Kai naudojate laikrodį bėgdami ar sportuodami, jums nereikia daug apsaugos, pakanka 3 barų atsparumo vandeniui, tačiau plaukimui mums reikia maždaug 10 barų modelio.

Moteriški „Casio“ sportiniai laikrodžiai – reitingas

„Casio BABY-G BA-110-7A1ER“

„Casio BABY-G BA-110-7A1ER“ yra kvarco judesiu aprūpintas modelis, veikiantis su akumuliatoriumi. Modelis laiką matuoja labai tiksliai – matavimo paklaidos riba yra ne daugiau kaip 10 sekundžių per mėnesį.

Laikrodžio dirželis sukurtas taip, kad net karščiausiomis dienomis nesukeltų alergijos ar pūslių. Plastikinis dėklas suteikia visumai modernią išvaizdą. Ciferblatas yra apsaugotas mineraliniu stiklu, kuris yra labai lankstus ir atsparus smūgiams. Laikrodis taip pat atsparus vandeniui – 10 barų. Taigi maudydamiesi ant riešo galime turėti laikrodį.

Laikrodžių vartotojai labai vertina platų datos ekraną, kuriame įrengtas šis modelis. Mes taip pat galime užprogramuoti iki 5 aliarmų per dieną. Kai kurie iš jų buvo praturtinti miego pasirinkimu. Dėl LED apšvietimo galite skaityti duomenis iš ciferblato net tamsoje. Sportuojančios moterys tai laiko labai patogiu modeliu.

„Casio Baby-G BLX-100-7ER“

„Casio Baby-G BLX-100-7ER“ modelis yra iš paaugliams ir jaunoms moterims skirtos kolekcijos. Dėl įvairių spalvų ir sportinių modelių visa kolekcija puikiai tinka šiuolaikinėms, savimi pasitikinčioms moterims.

Laikrodyje yra daugybė naudingų funkcijų: chronometras, gylio matuoklis, data ir žadintuvas. Apvalus ciferblatas yra moteriškas ir klasikinis – tinkamas ne tik sportiškai. Dėl kvarcinio judesio laikrodis yra labai patvarus. Diržas iš plastiko netrina riešo net karštomis dienomis. Korpusą dengiantis mineralinis stiklas yra atsparus smūgiams.

Atsparumas vandeniui esant 10 bankomatų (10 barų) leidžia plaukti laikrodžiu ant riešo, kurį įvertino plaukimą mėgstantys pirkėjai. Mažas aksesuaro svoris (42 g) reiškia, kad nemanote, kad turite jį rankoje. Laikrodis, nors ir aprūpintas tipinėmis sporto funkcijomis, išlaikė savo papuošalus, mergaitišką stilių. Produktas patiks tiek merginoms, tiek studentams.

„Casio LRW-200H-7BVDF“

„Casio LRW-200H-7BVDF“ yra geros kokybės „Casio“ sportinis moteriškas laikrodis, kuris yra labai subtilus ir elegantiškas. Jo nepastebima išvaizda neatspindi funkcijų skaičiaus, kuris, pavyzdžiui, atsparumas vandeniui yra 100 m.

Apvalus vokas atrodo labai elegantiškas. Mineralinis stiklas, kuriuo jis padengtas, yra atsparus smūgiams. Anksčiau minėtas atsparumas vandeniui leis plaukioti laikrodyje, jau nekalbant apie kasdienės veiklos vykdymą, pavyzdžiui, indų plovimą. Laikrodžio apyrankė yra minkšta ir jokiu būdu nepažeidžia subtilios moters riešo.

Didelis laikrodžio privalumas, be kainos, yra, pasak vartotojų, jo patikimumas. Be patrauklios išvaizdos, produktas išsiskiria lengvu valdymu ir universalumu. Modelio spalvos tinka labai jaunoms ir šiek tiek vyresnėms moterims. Šis laikrodis yra puiki dovanų idėja. Tai patiks sportinės elegancijos ir originalių bei nesenstančių aksesuarų mėgėjams. Produktas visada bus madingas ir gali būti derinamas su daugeliu drabužių, o tai būdinga ir šio prekės ženklo modeliams.

„Garmin Vivomove HR“

Žmonės, kurie tai sako …