geri vyriški dyzeliniai laikrodžiai

Laikrodis yra viena geriausių dovanų vyrui. Nepaisant to, ar ieškote dovanos, ar jums reikalinga ši įranga, turėtumėte pasidomėti mūsų parengtu straipsniu. Čia kalbame apie reitingą, kuriame vyrų laikrodis užėmė pirmąją vietą Dyzelinas DZ4318ir antrasis modelis Dyzelinas DZ7313. Mes nusprendėme įtraukti šio gamintojo įrangą į sąrašą, nes jie laikomi vienu geriausių rinkoje. Jau minėtas DZ4318 modelis turi plieninį dėklą, kuris net ir po daugelio mėnesių naudojimo išlaiko nepriekaištingą išvaizdą. Privalumas yra tas, kad laikrodyje galite plaukioti ir maudytis. Nerūdijančio plieno apyrankė yra švelni odai. Produktas yra palyginti lengvas ir todėl patogus nešioti. Vyrų laikrodis „Diesel DZ7313“ yra ne mažiau įdomus pasiūlymas. Įranga turi odinį, lengvai reguliuojamą diržą, kurį galima pritaikyti kiekvieno vartotojo poreikiams. Pagaminta iš antialerginio nerūdijančio plieno yra patogumo ir naudojimo garantija.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Diesel“ vyrišką laikrodį turėtumėte pasirinkti?

Anksčiau laikrodis mus informuodavo tik apie laiką, tačiau mobiliųjų telefonų laikais šį vaidmenį perėmė išmanieji telefonai. Tačiau tai nereiškia, kad laikrodžiai nebėra populiarūs. Priešingai, jie išgyvena savo „renesansą“ ir yra nepamainomas stiliaus elementas daugeliui žmonių. Tai ypač pasakytina apie vyrus, kurie, skirtingai nei moterys, nenešioja jokių kitų papuošalų, todėl jų riešus dažniausiai puošia tik laikrodis.

Tarp pastaruoju metu populiarėjančių prekės ženklų yra „Diesel“. Kodėl? Daugiausia dėl laikrodžių dizaino, kurį gana sunku priskirti minimalistiniams. Prekės ženklas siūlo platų įvairių kolekcijų produktų pasirinkimą, skirtą tiek jauniems žmonėms, tiek brandiems vyrams.

Geriausias „Diesel“ vyriškas laikrodis 2021 m. – kiekvienas madą sekantis vyras norėtų jį turėti, tačiau kokia yra tikroji tokio produkto savybė? Pradėkime nuo vykdymo medžiagos. Dyzelinas siūlo sidabro ir aukso gaminius, taip pat plieno ir plastiko gaminius. Pirmiausia turime nustatyti, ar mums labiau rūpi produkto vertė, ar jo išvaizda, nes reikia pripažinti, kad pigesnių, išskirtinai auksu padengtų modelių atveju aksesuarų skaičius labiau atkreipia dėmesį nei į laikrodžius. pagaminti iš tauriųjų metalų. Tai turėtų būti klasikinis aksesuaras, o ne aksesuaras, keliantis didelį susidomėjimą.

Diržas ar apyrankė? – kitas klausimas, su kuriuo susiduriame. Kai kuriems žmonėms geriausi „Diesel“ vyriški laikrodžiai turi apyrankę, nes ji yra patogesnė, mūsų prakaitas neprasiskverbia į medžiagą, o plienas yra kietesnis nei oda. Nepaisant to, bendrovės pasiūlyme taip pat yra odinių modelių, kurie taip pat turi savo šalininkų.

Ciferblato dydis turėtų būti pritaikytas prie riešo, bet ir pagal situacijas, kuriose norime nešioti laikrodį. „Diesel“ prekės ženklas siūlo mažus, labai klasikinius gaminius su minimalistiniu ciferblatu, bet taip pat laikrodžius, kurie be laiko rodo mums datą, turi chronometrą ir daugybę kitų funkcijų. Prieš pirkdami paklauskime savęs, ar mums jų reikia.

Vyriški dyzeliniai laikrodžiai – reitingas

Dyzelinas DZ4318

Pristatome itin madingą „Diesel DZ4318“ laikrodį, dar vadinamą „tik drąsuoliu“. Produkto korpusas yra didelis ir pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kuris buvo padengtas specialia, atspari įbrėžimams danga. Produkto spalva yra juoda – verta pabrėžti, kad danga apsaugo nuo jos išblukimo.

Lūžimui atsparus stiklas turi šviesą atspindinčią dangą, kuri ne tik palengvina laiko nuskaitymą, bet ir leidžia išgauti įdomų šviesos atspindėjimo efektą.

Laikrodžio funkcijos apima 60 minučių chronometrą (tikslumas iki 1 / 10s) ir datos rodymą. Produktas yra atsparus vandeniui iki 100 m, o tai leidžia laikrodžiui liestis su vandeniu, jame galite net maudytis.

Tai modelis su apyranke su gera, neatimama sagtimi. Produktas vertinamas už dizainą, tvirtą apdirbimą ir patikimą kvarco judėjimą.

DZ4318 modelis yra geras „Diesel“ vyriškas laikrodis iki 650 zlotų. Voko matmenys yra: 51,6 mm x 58 mm. Apyrankės ilgis yra 17 cm, o plotis – 2,6 cm.

Privalumai

Plieninis dėklas:

Plieninis dėklas yra patvarus, todėl ilgą laiką išlaiko patrauklią išvaizdą. Jo paviršiuje net po ilgo naudojimo nėra mechaninių pažeidimų pėdsakų.

Vandens pasipriešinimas:

Vartotojai vertina tai, kad modelis yra atsparus vandeniui iki 100 m. Tai reiškia, kad jis gali lengvai liestis su vandeniu (galite plaukioti laikrodyje).

Mineralinis stiklas:

Skydas apsaugotas geros kokybės mineraliniu stiklu, kuris nėra linkęs lūžti ar įbrėžti. Ši medžiaga tvirtinama specialia danga, kuri sukuria efektyviai atrodantį šviesos atspindį raudoname atspalvyje.

Apyrankė:

Nerūdijančio plieno apyrankė yra ne tik ilgaamžė, bet ir nesukelia įbrėžimų ar alerginių reakcijų – tai rodo vyrų laikrodžių „Diesel DZ4318“ bandymas.

Gera dovanos idėja:

Produktas parduodamas elegantiškoje pakuotėje, todėl tai yra gera dovanų idėja.

Trūkumai

Naudota:

Nedaugelis vyrų mano, kad antroji ranka nėra gerai padaryta.

Dyzelinas DZ7313

Jei jums patinka dideli, išplėstiniai ciferblatai, jums patiks „Diesel DZ 7313“. Šis modelis turi sidabro spalvos nerūdijančio plieno korpusą ir juodą ciferblatą. Produktas turi juodą odinį dirželį, kuris yra patogus ir saugus mūsų odai.

Pateikto laikrodžio atsparumas vandeniui yra 30 m, todėl jame galite nusiplauti rankas ir jo nepažeisite, jei jis bus aptaškytas, tačiau neturėtumėte jame plaukti. Naudojamas mineralinis stiklas yra atsparus įbrėžimams.

Laikrodis sutelkia mūsų dėmesį dėl gana praplečiamo ciferblato – ne tik parodo esamą laiką, bet ir parodo datą, pasaulio laiką, turi chronometrą ir patrauklius liuminescencinius elementus. Daugelis žmonių mano, kad šis laikrodis tinka įtaisus mėgstantiems vyrams, ypač paaugliams. Tačiau jūs turite nepamiršti, kad gaminio rinkimas yra gana didelis ir netiks kiekvienam riešui. Produktas vertinamas dėl funkcijų skaičiaus, apdailos ir patrauklaus dizaino.

Vyriško laikrodžio „Diesel DZ7313“ vokas yra 57 mm x 14 mm. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Privalumai

Hipoalergiškas nerūdijantis plienas:

Modelis pagamintas iš antialerginio nerūdijančio plieno. Ši medžiaga nedirgina odos. Todėl laikrodį patogu nešioti.

Odinis diržas:

„Diesel DZ7313“ turi odinę juostą, kurią lengva reguliuoti. Jame yra kelios skylės, todėl nepaisant to, ar turite plačią ar siaurą riešą, pateiktas laikrodis jums tiks.

Chronometras:

Įranga turi chronometro funkciją, kuri kai kuriais atvejais pasirodo naudinga. Mes neturime siekti telefono, kad tiksliai pamatuotume laiką.

Mineralinis stiklas:

Ant ciferblato yra mineralinis stiklas, kuris yra labai gera viso mechanizmo apsauga. Stiklo paviršius nėra mechaniškai pažeidžiamas įbrėžimų pavidalu. Medžiaga taip pat atspari lūžiams.

Trūkumai

Paslauga:

Pradžioje dėl instrukcijų lenkų kalba trūkumo žmonėms, nemokantiems anglų kalbos, gali būti sunku naudotis įranga.

Dyzelinas MEGA CHIEF DZ4360

„MEGA CHIEF DZ4360“ yra labai patrauklus vyriškas „Diesel“ laikrodis už gerą kainą. Originalus, akį traukiantis dizainas tikrai patiks drąsiems vyrams.

Produkto dėklas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, o apyrankė pagaminta iš plieno. Visumą puošia auksavimas, todėl šis modelis iš karto pastebimas. Verta pabrėžti, kad naudojamos medžiagos yra antialergiškos, todėl alergijos nesukelia. Naudojamas mineralinis stiklas yra atsparus lūžiniams. 100 m atsparumas vandeniui leidžia plaukti neišimant laikrodžio.

Produktas turi chronografą, datą ir chronometrą. Jis turi gana didelius, įskaitomus ženklus, todėl tai yra praktiška. Vyrai, nusprendę pasirinkti šį modelį, pastebi, kad jis yra ne tik patikimas ir puikiai veikia po vandeniu, bet ir yra patrauklus, tai yra labai įvairių stilių įvairovė.

„Diesel MEGA CHIEF DZ4360“ yra kvarciniu judesiu pasižymintis vyriškas laikrodis. Modelio gamybai buvo naudojamas nerūdijantis plienas ir mineralinis stiklas.

Privalumai

Vandens pasipriešinimas:

Dėl to, kad laikrodis yra atsparus vandeniui 100 m, jame galite laisvai plaukioti ir nesijaudinti dėl judesio efektyvumo.

Žemas nikelio kiekis:

Kaip tikina gamintojas, gamybai naudojamame nerūdijančiame pliene yra nereikšmingas nikelio kiekis, kuris sumažina alerginių reakcijų ant odos tikimybę.

Patrauklus dizainas:

Dėl kruopštaus gaminio gaminys atrodo labai elegantiškas. Laikrodis yra įdomus daugelio stilių papildymas. Vyrai kartu su įvairiais drabužiais.

Trūkumai

Nėra skydo apšvietimo:

Kai kuriems žmonėms trūkumas yra tas, kad modelis neturi telefono apšvietimo. Taigi kartais kyla problemų dėl laisvo laiko skaitymo laikrodyje.