Geri „Philips“ lygintuvai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

„Philips“ prekės ženklą vartotojai vertino daugelį metų. Taigi nusprendėme atidžiau pažvelgti į gamintojo siūlomus lygintuvus. Norėdami pasirinkti geriausius modelius, atidžiai išanalizavome interneto vartotojų pateiktas nuomones. Mūsų parengtame reitinge įranga buvo pirmoje vietoje „Philips Azur Performer GC3802 / 20“. Pateiktas lygintuvas yra kompaktiškų matmenų ir sveria nedaug. Geros kokybės pėda užtikrina sklandų slydimą. Be to, jis nėra linkęs įbrėžti, o jo priežiūra neužima daug laiko. Prietaisas turi gana didelę galią, kuris užtikrina, kad jis gali susitvarkyti lyginant net ir labai raukšlėtus drabužius. Produktą galima įsigyti už prieinamą kainą. Lygintuvą lengva naudoti – modelis automatiškai pritaiko garų kiekį pagal nustatytą temperatūrą. Jei norite sužinoti kitus mūsų pasiūlymus, perskaitykite visą reitingą. Antra reitinge buvo tokia pat funkcinė geležis – „Philips Azur Performer Plus GC4526 / 20“. Automatinė įranga išsijungia po tam tikro neveikimo laikotarpio, o tai padidina saugumą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Philips“ lygintuvą turėtumėte pasirinkti?

Keičiant būtinus buitinius prietaisus, lygintuvas tikrai bus sąraše. Jo dėka mes galime suteikti nepriekaištingą savo drabužių išvaizdą. Kad jums būtų lengviau įsigyti tokio tipo įrangą, mes parengėme šį vadovą, kuriame jums pasakysime, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis įrenginį ir kokios funkcijos turėtų turėti geriausius „Philips“ lygintuvus. Verta pridurti, kad straipsnio pabaigoje pateikėme nedidelį palyginimą su trimis dėmesio vertais modeliais.

„Philips“ yra gerai žinomas olandų prekės ženklas, užsiimantis buitinių prietaisų pramone. Jo asortimente yra kosmetikos ir apšvietimo įranga. Tokio didelio šios kompanijos populiarumo priežastis yra įrangos naujovės ir naujausių technologijų naudojimas modelių tobulinimui. Verta pridurti, kad mažėjant prietaisų matmenims, didėja jų efektyvumas ir funkcionalumas. Be to, šis žinomas gamintojas savo projektuose daugiausia dėmesio skiria energijos vartojimo efektyvumui.

Spręsdami pirkti lygintuvą, pirmiausia turime atsižvelgti į tai, kokio tipo įranga mus domina. Galime rinktis laidinius ir belaidžius modelius. Pirmajam tipui būdingas judesių ribojimas, o tai reiškia, kad dažnai tenka keisti lyginamų drabužių padėtį. Tuo pačiu metu tokie prietaisai suteikia mums nenutrūkstamą darbą net kelioms valandoms. Todėl, jei jus domina geriausias 2021 m. Geležis, pasižymintis dideliu našumu, nuspręskite įsigyti būtent tokį gaminį. Tuo pačiu metu tokie modeliai užtikrina pastovią temperatūrą.

Antrojo tipo įranga yra belaidžiai gaminiai. Kabelio trūkumas mums siūlo apriboti mūsų judesius. Dėl to, vienu rankos judesiu, mes galime pasiekti bet kurią medžiagos vietą. Tokiuose gaminiuose yra speciali prijungimo stotelė, kuri įkrauna įrenginį. Kai paviršiaus temperatūra sumažėja, pakanka sustabdyti veikimą ir kelioms dešimtims minučių padėti modelį.

Būtinai reikia atkreipti jūsų dėmesį į įrangos galią, nes tai lemia lygintuvo kaitinimo greitį. Norint, kad jus dominantis modelis būtų greitai paruoštas darbui, jis turėtų būti mažiausiai 2000 W. Tačiau nepamirškite, kad kuo didesnė galia, tuo daugiau energijos suvartojama. Todėl 3000W produkto įsigijimas ne visada yra geriausias sprendimas.

Rankinio temperatūros reguliavimo galimybė taip pat yra būtinas patogumas. Dėl to mes galime lengvai pritaikyti skleidžiamą šilumą prie medžiagos. Taip yra dėl to, kad sintetinius audinius galima apdoroti tik iki 110 laipsnių C. Savo ruožtu vilna ir šilkas gali atlaikyti ne daugiau kaip 150 laipsnių C.

„Philips“ lygintuvai – reitingas

„Philips Azur Performer GC3802 / 20“

Jei norite įsigyti kuo modernesnę įrangą, rekomenduojame „Azur Performer GC3802 / 20“ modelį, kurį išleido „Philips“ prekės ženklas. Prietaisas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių jo ilgaamžiškumą. Verta paminėti, kad mašinoje yra garų dozatorius, kuris padės pašalinti negražias audinių raukšles.

Pateikto gaminio galia yra iki 2400 W, o tai garantuoja trumpą laiką, kol pėda įkaista. Gauto garo srautas yra 40 g / min., Tuo pačiu metu lygintuvas turi stiprų smūgį – 140 g. Savo ruožtu „Steam Glide“ pėda garantuoja gerą slydimą. Be to, jis yra labai atsparus įbrėžimams. Dėl aukštos kokybės medžiagų labai paprasta išlaikyti švarą. Savo ruožtu kūginis, gerai profiliuotas pėdos galas suteikia prieigą prie sunkiai pasiekiamų vietų. Dėl to galėsite lyginti marškinėlius aplink sagas.

Vartotojų atsiliepimai apie šį įrenginį yra labai glostantys. Daugelis žmonių įvertino lengvą įrangos svorį. Apsauga nuo kalkių ir lašelių taip pat daugelį vartotojų labai patenkino savo pirkiniais ir sako, kad tai yra rekomenduojama „Philips“ lygintuvas už gerą kainą.

„Azur Performer GC3802 / 20“ yra geras „Philips“ lygintuvas iki 150 PLN. Prietaiso galia yra 2400 W. Vandens bako talpa yra 300 ml. Produktas sveria 1,4 kg.

Privalumai

Pėda:

Daugelis vartotojų mano, kad „SteamGlide“ padas garantuoja labai gerą slydimą. Tai palengvina lyginimą. Be to, pėda yra atspari įbrėžimams ir lengvai valoma.

Automatinis garų reguliatorius:

Prietaisas automatiškai pasirenka susidariusio garo kiekį, atitinkantį pasirinktą lygintuvo temperatūrą. Taigi nereikia to daryti patiems.

Anti-calc sistema:

Modelis turi gerai išvystytą kovos su kalkėmis sistemą. Jos dėka sunkiai pašalinama svarstyklė nesusitvirtina įrangos viduje. Tai leidžia būti tikriems, kad lygintuvas jums tarnaus ilgą laiką.

Vanduo neteka:

Daugelyje apžvalgų sakoma, kad per įrenginį neteka vanduo. Taigi nereikia nerimauti dėl neišvaizdžių vandens dėmių, atsirandančių ant jūsų drabužių.

Galas:

Gerai profiliuotas kaitinimo pėdos galas leidžia lengvai lyginti sunkiai pasiekiamas vietas.

Trūkumai

Maitinimo laido ilgis:

Nors maitinimo laidas yra 2 metrų ilgio, kai kurie žmonės sako, kad jis gali būti šiek tiek ilgesnis.

„Philips Azur Performer Plus GC4526 / 20“

Jei turite daug drabužių, pagamintų iš lengvai susiglamžančių medžiagų, rekomenduojame „Philips“ lygintuvą „Azur Performer Plus GC4526 / 20“. Tai aukštos klasės prietaisas, kuriame įrengta garų stotis. Verta pridurti, kad šios įrangos galia yra 2500 W, o tai reiškia, kad pėda labai greitai įkaista. Todėl produktas yra greitai paruoštas naudoti.

Didelis gamintojo patogumas yra nuolatinė garų srovė, kurios kiekis yra 50 g / min. Be to, jei reikia, galima naudoti vieną 210 g taktą.Tai padės atsikratyti bet kokių užsispyrusių raukšlių. Verta pridurti, kad gerai profiliuotas, kūginis antgalis leidžia pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas, įskaitant mygtukus. Taip visos audinio vietos nebus raukšlėtos. Kitas pateikto produkto privalumas yra jo T-ionicGlide koja. Jame yra integruotas titano oksido sluoksnis, kuris užtikrina gerą slydimą ir lengvą valdymą. Be to, dėl aukštos kokybės medžiagų naudojimo danga yra atspari įbrėžimams.

Šis modelis, kaip ir daugelis „Philips“ prietaisų, yra pagamintas iš geros kokybės žaliavų, kurią įvertino vartotojai. Be to, daugeliui žmonių patiko lengvas mašinos svoris ir savaiminio išsivalymo funkcija.

Lygintuvo „Philips Azur Performer Plus GC4526 / 20“ galia siekia 2600 W. Įranga sveria 1,5 kg. Vandens bako talpa yra 300 ml. Produkto spalva yra mėlyna.

Privalumai

Savaiminis valymas:

Modelis turi savaiminio pado valymo funkciją. Tai reiškia, kad nėra sunku pašalinti kalkių nuosėdas tiek viduje, tiek paviršiuje. Tai užtikrina, kad prietaisas bus toks pat efektyvus, koks buvo pradžioje.

Svoris:

Lygintuvas yra lengvas, todėl darbas nėra per daug varginantis. Taigi galime lyginti daugybę drabužių, nesijaudindami dėl skausmo rankose.

Vandens rezervuaras:

Vartotojai labai palankiai kalba apie vandens rezervuaro statybą. Jis yra pakankamai didelis, todėl nereikia kartkartėmis papildyti bako. Be to, pakankamai didelė anga palengvina liejimą.

Saugumas:

Po tam tikro neveikimo laikotarpio prietaisas automatiškai išsijungia. Tai suteikia mums tinkamą saugumą naudojant lygintuvą.

Trūkumai

Lašinamasis sustojimas:

Nedaug žmonių nurodo, kad lašelinio stabdymo funkcija neatlieka savo darbo. Retkarčiais lyginant ant drabužių atsiranda vandens dėmių.

„Philips Azur Pro GC4881 / 20“

„Azur Pro GC4881 / 20“ modelis yra rekomenduojamas lygintuvas, kurį gamino visame pasaulyje žinomas „Philips“ prekės ženklas. Šios įrangos populiarumą lemia gana didelė galia, siekianti 2800 W. Dėl to pėda labai greitai ir efektyviai įkaista ir per trumpą laiką pašalina raukšles. Įdomus priedas yra stiprus garų srautas, 50 g / min. Tačiau jei tokia dozė nesusitvarko su medžiaga, galite naudoti vieno šūvio variantą – 210 g.

Reikėtų atkreipti dėmesį į aukštos kokybės padą „T-ionicGlide Aut“. Jis padengtas titano oksido sluoksniu, kuris užtikrina gerą slydimą. Kita įdomi savybė yra didelis 350 ml vandens rezervuaras, kuris garantuoja ilgą lyginimo laiką. Darbo metu galite lengvai užpildyti trūkstamą skystį, neatjungdami aparato nuo maitinimo šaltinio. Tuo pačiu metu prietaisas turi specialų kalkių indą, kuris presavimo metu surenka daleles. Dėl to lygintuvo veikimas išlaikomas ilgą laiką. Tuo pačiu metu „Self Clean“ funkcija leidžia patiems valyti įrenginį.

Vartotojų nuomonė apie šią įrangą yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino ilgą, 2,5 metrų ilgio kabelį, kuris nevaržo judėjimo. Be to, visiškas saugumas …