Geri „Philips“ drabužių garintuvai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Mūsų svetainėje rasite geriausių „Philips“ drabužių garlaivių reitingą. Norėdami paruošti minėtą straipsnį, atidžiai išanalizavome internete paskelbtas nuomones. Dėl to mes sužinojome, kuriuos iš gamintojo siūlomų modelių vartotojai dažniausiai rekomenduoja. Drabužių garlaivis buvo pirmasis sąraše „Philips Steamer GC440 / 47“. Jis turi gana didelę galią, todėl įgijo efektyvios įrangos vardą. Prietaisas yra kompaktiškų matmenų, todėl jo laikymas nėra problema. Vartotojas gali lyginti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Rinkinyje yra šepetys, skirtas storiems audiniams. Taigi, garlaiviu galime lyginti ne tik palaidines, bet ir džinsinius švarkus bei paltus. Taip pat verta sužinoti kitus pasiūlymus, kuriuos mes jums paruošėme. Drabužių garlaivis reitinge užėmė antrąją vietą „Philips Steam & Go GC299 / 40“. Jo galia yra 1000 W, o vandens rezervuaro talpa – 60 ml. Prietaisas greitai pašalina raukšles ir neutralizuoja bakterijas bei nemalonius kvapus. Įranga turi kompaktiškus matmenis, todėl ją lengva laikyti. Jei reikia, galime susidėti į lagaminą ir pasiimti į atostogas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Philips“ drabužių garintuvą turėtumėte pasirinkti?

Drabužių garlaivis, dar vadinamas drabužių garintuvu, leidžia greitai lyginti audinius vertikaliai. Taigi mes neturime išskleisti lentos, o tai yra labai patogus sprendimas daugeliui žmonių. Verta žinoti, ko laikytis apsiperkant. Tai padės mums rasti tinkamą įrangą. Vertingų patarimų šia tema rasite žemiau esančiame vadove. Jo pabaigoje mes patalpinome trijų „Philips“ garlaivių reitingą.

„Philips“ yra prekės ženklas, kuris buvo įkurtas 1891 m. Būtent ši olandų įmonė viena pirmųjų pristatė produktus, kurie ženkliai pakeitė mūsų gyvenimą (įskaitant lemputes, radijo imtuvus ir kompaktinių diskų grotuvus). Šiuo metu prekės ženklo siūlomi prietaisai, tokie kaip lygintuvai ir dulkių siurbliai, kasdienį darbą žymiai palengvina.

Garlaivis leidžia ne tik greitai atsikratyti užsispyrusių raukšlių, bet ir atnaujinti drabužius. Kaip rodo pavadinimas, jo veikimas grindžiamas vandens garų gamyba. Manoma, kad toks prietaisas idealiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos. Taip yra todėl, kad šilto oro srovė pašalina iki 99% bakterijų ir erkių. Garlaivį galima sėkmingai naudoti lyginant drabužius, taip pat užuolaidas ir užuolaidas. Mes neturime jų pašalinti iš užuolaidų strypo, o tai sutaupo daug laiko.

Tobulos įrangos paiešką turėtume pradėti tikrindami gaminio galią. Šis parametras turi didelę įtaką prietaiso efektyvumui ir jo kaitinimo greičiui. Rinka siūlo modelius, kurių galia yra nuo 1000 W iki 2500 W. Silpniausi yra nedideli rankiniai gaminiai, o galingiausi – stovintys, šiek tiek didesnių matmenų.

Geriausias „Philips“ drabužių garlaivis 2021 m. Yra su dideliu vandens rezervuaru. Kuo didesnis šis elementas, tuo rečiau jį reikia pripildyti lyginant. Jei baką galima lengvai atjungti nuo korpuso, vandens įpylimas nebus problema.

Šiuolaikiniuose garlaiviuose paprastai yra specialus elektrinis siurblys. Jo dėka iš prietaiso nuolat išsiskiria vandens garai. Tai sutrumpina lyginimo laiką ir daro šią operaciją malonesnę nei anksčiau.

Priešingai nei atrodo, garlaivį saugu naudoti net ir labai subtilių medžiagų, tokių kaip šilkas, atveju. Slėgio metu išsiskiriantis garas gerai susidoroja su raukšlėmis, tačiau vis tiek nepažeidžia audinių. Taigi neturime jaudintis dėl drabužių deginimo, kaip lyginant tradiciniu lygintuvu.

„Philips“ drabužių garlaiviai – reitingas

„Philips“ garlaivis „PureSteam GC440 / 47“

„Philips Steamer PureSteam GC440 / 47“ įrenginio galia yra 1500 W. Jame sumontuotas 0,2 l talpos vandens rezervuaras, taip pat elektrinis siurblys. Komplekte su garlaiviu gauname specialų užklotą teptuku. Jis naudojamas lyginti drabužius, pagamintus iš storų medžiagų (pvz., Striukes ir paltus).

Garlaivis yra paruoštas naudoti maždaug po 60 sekundžių. Tai leidžia jums atsikratyti nemalonaus cigarečių ar prakaito kvapo iš visų rūšių audinių, įskaitant subtilius. Minėtas modelis yra maitinamas iš tinklo. Jame yra 1,9 m ilgio laidas. Prietaiso matmenys: 29,7 cm x 17,2 cm x 13,1 cm.

Vartotojų nuomonė apie aukščiau aprašytą garlaivį yra glostanti. Įranga visų pirma buvo įvertinta dėl perkeliamumo ir paprasto naudojimo. „Quick Calc Release“ funkcija yra puikus produkto privalumas. Tai leidžia jums pašalinti vandens indą.

„Philips Steamer GC440 / 47“ yra 1500 W drabužių garintuvas. Įrangos matmenys yra šie: 29,7 cm x 17,2 cm x 13,1 cm. Maitinimo laido ilgis yra 1,9 m.

Privalumai

Elektrinis siurblys:

Garlaivyje yra praktiškas elektrinis siurblys, kuris žymiai palengvina lyginimą. Vos vienu mygtuko paspaudimu iš prietaiso nuolat sklinda garai.

Bakas:

Daugelis žmonių tikina, kad baką lengva užpildyti. Viskas dėl didelės užpildo angos.

Vertikalus ir horizontalus lyginimas:

Pateiktas prietaisas leidžia lyginti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Todėl tai yra labai funkcionali įranga.

Akmens konteineris:

Modelyje yra įmontuotas akmenų konteineris. Čia kaupiasi nuosėdos, todėl įrenginius lengva išvalyti. Reguliariai valydami baką, galime būti tikri, kad prietaisas mums tarnaus ilgą laiką.

Teptukas:

Rinkinyje yra šepetys, skirtas lyginti storesnius audinius.

Trūkumai

Svoris:

Kai kurie žmonės nurodo, kad įranga yra gana sunki, todėl jos laikymas rankoje gali būti varginantis.

„Philips Steam & Go GC299 / 40“

Tai nepaprasta įranga „Philips Steam & Go GC299 / 40“ su 1000 W galia, užtikrindama nepertraukiamą garų srovę iki 20 g / min. Jį galime naudoti ne tik drabužiams lyginti, bet ir atnaujinti. Prietaisas leidžia atsikratyti nemalonaus audinio kvapo, taip pat neutralizuoti beveik 100% bakterijų.

Garintuvo įkaitimo laikas yra apie 60 sekundžių. Vandens bako talpa yra 60 ml, o maitinimo laido ilgis yra 2 m. Prietaisas leidžia išvengti atsitiktinio lygintų drabužių deginimo, galite saugiai pritvirtinti galvą prie medžiagos. Rinkinyje yra papildoma danga su šepetėliu, skirtu storesniems audiniams, kuris padeda pašalinti pilingas ir nešvarumus.

Pagrindiniai prietaiso privalumai yra šie: kompaktiški matmenys, lengvumas ir nereikia išskleisti lyginimo lentos. Kadangi garlaivis greitai įkaista, drabužius galite lyginti prieš pat išeidami iš namų. Be to, niekas netrukdo jums pasiimti įrangą į kelionę. Tai neturėtų užimti per daug vietos jūsų lagamine.
Modelis „Philips Steam & Go GC299 / 40“ galia yra 1000 W. Jis sukuria garų srautą iki 20 g / min. Vandens bako talpa yra 60 ml.

Privalumai

Storesnių audinių perdanga:

Kartu su garlaiviu gauname perdangą šepetėliu, skirtą storesniems audiniams lyginti. Jo dėka mes galime nuvalyti dulkes ir pilingas nuo paltų, švarkų ir striukių.

Pašalina nemalonius kvapus:

Įranga naudojama ne tik lyginant, bet ir pašalinant nemalonų cigarečių, maisto, išmetamųjų dujų ir kt. Kvapą iš audinių, be to, vandens garai leidžia neutralizuoti iki 99,9% bakterijų.

Vertikalus lyginimas:

Norėdami išlyginti drabužius, lentos išskleisti nereikia. Jie gali būti pakabinami ant pakabų, nes prietaisas veikia taip pat efektyviai tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Tinka lagamine:

Garlaivis nėra didelis, todėl galime jį susidėti į lagaminą ir pasiimti į atostogas. Tai geras modelis žmonėms, dažnai keliaujantiems į komandiruotes.

Trūkumai

Tangling kabelis:

Kabelis yra tinkamo ilgio, tačiau, pasak kai kurių vartotojų, jis yra per daug linkęs susipainioti.

„Philips ComfortTouch Advanced GC552 / 40“

„Philips ComfortTouch Advanced GC552 / 40“ yra 1800 W garlaivis su 1,8 litro vandens talpa. Įrenginys sušyla mažiau nei per 60 sekundžių, o tai reiškia, kad prijungtas prie tinklo jis greitai paruoštas naudoti. Įranga turi 3 pakopų garų srovės reguliavimą, jos veikimo būdą galima pritaikyti prie lyginamojo audinio tipo.

Įrenginyje yra praktiškų priedų: apsauginė pirštinė, ilga lyginimo lenta, teptukas ir pakaba. Tvarkyti įrangą nėra sunku. „EasyRinse“ funkcija apsaugo nuo nuosėdų susidarymo, o tai sumažina garintuvo jautrumą gedimams. Pateiktame modelyje yra kilnojama garo galvutė ir ilgas maitinimo laidas.

Pirkėjai įrangą įvertino pirmiausia dėl jos perkeliamumo. Manevruoti prietaisą nėra sunku, jį lengvai galime laikyti vienoje rankoje. Be to, garlaivis drabužius lygina mažiau nemaloniai. Tai efektyviai pašalina raukšles iš plonų ir storų medžiagų.

„Philips ComfortTouch Advanced Steamer GC552 / 40“ turi 1,8 l vandens baką. Jo garų srautas siekia iki 35 g / min. Prietaiso galia yra 1800 W.

Privalumai

Talpus bakas:

Vienas iš labiausiai pabrėžtų modelio privalumų yra talpus vandens rezervuaras. Nereikia jo dažnai pildyti, taip pat lyginant daugiau drabužių. Tai teigiamai veikia patogumą naudojant įrangą.

Garų srauto valdymas:

Prietaisas turi 3 pakopų garų srovės reguliavimą. Tai suteikia mums galimybę pritaikyti savo veikimą prie presuotos medžiagos tipo. Nereikia jaudintis, kad garlaivis negalės pašalinti užsispyrusių raukšlių nuo storesnės striukės ar užuolaidos.

Trumpas apšilimo laikas:

Įranga sušyla apie 45 sekundes, todėl drabužius galime greitai išlyginti net prieš eidami į darbą ar svarbų susitikimą.

Trūkumai

Nepatogus saugojimas:

Tai nėra patogus modelis visiems laikyti …