Geri moterų žirklės bikiniams – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Bikinio srityje yra daug įvairių plaukų šalinimo būdų, tačiau ne visi jie yra pakankamai veiksmingi. Be to, išbandžius kai kuriuos metodus, galite sudirginti odą ar įaugusius plaukus. Verta apsvarstyti galimybę įsigyti specialų žoliapjovę, užtikrinančią patogų epiliavimą. Vartotojai geriausiu modeliu laikė 2021 m Remington WPG4035. Tai baterijomis varoma įranga, kurią galima naudoti ne tik sausai, bet ir šlapiai. Galva padengta antibakterine danga, kuri garantuoja tinkamą higienos lygį. Žoliapjovė yra su šveitimo šepetėliu, kad pašalintų negyvas odos ląsteles. Taip pat reikėtų paminėti, kad įkraunant akumuliatorių prietaisas veikia iki 30 minučių, o to tikrai pakanka norint tiksliai nupjauti ar atsikratyti plaukų. Antra pagal populiarumą yra įranga „Philips Satinelle Prestige BRE650 / 00“ su maitinimo elementu maitinimo šaltiniu. Rinkinyje yra keli naudingi elementai, tokie kaip šveitimo šepetys, masažo antgalis ir keičiami priedai. Žoliapjovė tinka pažastims ir veidui epiluoti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį moterišką bikinio žoliapjovę turėčiau rinktis?

Bikinio žoliapjovė yra labai protingas prietaisas, dėl kurio epiliacija tampa tikru malonumu. Jis yra efektyvesnis nei paprastas vienkartinis skustuvas ir gali padėti išvengti įaugusių plaukų. Šiame vadove rasite patarimų, į ką atkreipti dėmesį perkant tokį žoliapjovę. Taip pat žiūrėkite reitingą, kuriame pateikiame 3 vertus dėmesio modelius.

Tarp rinkoje esančių šio tipo produktų galime atskirti nuo maitinimo tinkle ir su baterijomis. Daugeliui žmonių modeliai su įmontuota baterija yra daug patogesni naudoti, nes jų nereikia kiekvieną kartą prijungti prie maitinimo lizdo. Todėl galite juos naudoti bet kur. Tačiau jų trūkumas yra tas, kad reikia nepamiršti reguliariai įkrauti akumuliatorių. Jei tikrai nusprendžiame dėl baterijomis varomo produkto, būtinai patikrinkite, kiek laiko jis gali veikti vienu įkrovimu. Kuo ilgiau šis laikas, tuo geriau, nes pavyks išvengti netikėtos iškrovos.

Beveik kiekviena moteris norėtų įsigyti geriausią moterišką bikinio žoliapjovę 2021 m. Funkcionalumas nulems, kuris įrenginys yra tikrai geriausias. Kai kuriuos iš jų taip pat galima naudoti maudantis ar duše. Tokie modeliai turi būti atsparūs vandeniui, kad būtų visiškai saugūs. Papildomų priedų buvimas taip pat turi įtakos daugiafunkciškumui. Tai gali būti skirtingi prisitvirtinimai, norint atsikratyti plaukelių iš sunkiai pasiekiamų vietų, arba priedai, padedantys nušveisti epidermį.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į pačius trimerio peilius. Jie turėtų būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, kad prietaisas galėtų mums ilgai tarnauti. Pirkdami taip pat patikrinkime, ar pasirinktas modelis gerai dera rankoje, ir įsitikink, ar jis nėra per sunkus. Epiluojant bikinį, svarbiausia yra tikslumas, o jei įranga per sunki, ranka gali greitai nuvargti. Tai pablogins naudojimo patogumą ir padarys epiliavimą lėtesnį, sunkesnį ir šiek tiek mažiau kruopštų.

Moteriškas žoliapjovė taip pat turėtų atrodyti estetiškai. Kalbant apie dizainą, mes turime labai įvairų pasirinkimą. Parduotuvėse yra įvairių spalvų modelių, kai kurie iš jų taip pat gali būti labai įdomių formų. Čia daug kas priklauso nuo mūsų skonio ir pageidavimų.

Moteriški bikinio trimeriai – reitingas

Remington WPG4035

„Remington WPG4035“ žoliapjovė yra įkraunamas produktas, turintis tris skirtingus patarimus, kaip pritaikyti epiliaciją jūsų poreikiams. Todėl jo negalėjo trūkti šiame reitinge. Įrenginyje buvo neslystanti rankena, kurios dėka jis geriau ir saugiau telpa rankoje.

Šis žoliapjovas yra hipoalergiškas ir naudoja „Nano Silver“ vadinamą technologiją. Tai reiškia, kad jį naudoti yra itin saugu ir galima naudoti net itin jautriai odai. Be to, jis turi reguliuojamą šuką su 3 ilgio nustatymais ir specialų šveitimo šepetėlį, skirtą bikinio zonai. Dėl to, kad šis modelis yra nepralaidus vandeniui, be baimės jį galima naudoti ir duše.

Vartotojai mano, kad vienas didžiausių šio gaminio privalumų yra patogumas naudoti ir patikimumas. Įrenginį maitinantis akumuliatorius vienu įkrovimu gali veikti iki 30 minučių ir daugeliu atvejų šio laiko pakanka. Be to, jis efektyviai veikia tiek šlapias, tiek sausas.

„Remington WPG4035“ maitinamas baterijomis. Pilnai įkrauta baterija veikia 30 minučių.

Privalumai

Sausas ir šlapias darbas:

Įranga yra tinkama tiek sausai, tiek drėgnai. Tai reiškia, kad galime jį naudoti, pavyzdžiui, duše.

„Nano Silver“ technologija:

Moteriškų bikinio trimerių testas įrodė, kad tai yra tinkamas modelis moterims su jautria oda. Jis naudoja „Nano Silver“ technologiją, todėl yra padengtas antibakterine danga.

Reguliuojamas šukos tvirtinimas:

Prietaisas turi reguliuojamą šuką, leidžiančią pasirinkti vieną iš trijų ilgio nustatymų (2 – 6 mm).

Šveitimo šepetys:

Komplekte yra specialus šveitimo šepetys bikinio zonai. Tai leidžia jums pašalinti negyvą odą prieš epiliaciją, o tai dažnai užkerta kelią įaugusiems plaukams.

Įkrovimo indikatorius:

Norėdami patikrinti, ar baterija jau įkrauta, tiesiog pažiūrėkite į indikatorių.

Trūkumai

Per garsus darbas:

Trimmeris yra efektyvus, tačiau vartotojams atrodo, kad jis yra per daug triukšmingas.

„Philips Satinelle Prestige BRE650 / 00“

„Philips Satinelle Prestige BRE650 / 00“ – tai moteriškas žoliapjovė, sukurta drėgnam ir sausam naudojimui. Todėl kiekvienas jo vartotojas gali jį naudoti jam patogiausiu būdu. Jį maitina įkraunamos baterijos, o darbo laikas su vienu įkrovimu yra iki 40 minučių.

Produktas turi ergonomišką, išlenktą rankeną, kurios dėka jis geriau telpa į ranką ir galite lengviau ir efektyviau atsikratyti nepageidaujamų plaukų. Epiliacijos galvutė pagaminta iš keraminės medžiagos, todėl galite efektyviai pašalinti net švelnius plaukus. Rinkinyje yra net 8 skirtingi aksesuarai, todėl šio modelio pagalba galite epiluoti ne tik bikinio zoną, bet ir veidą ar kojas.

Kaip teigia vartotojai, geriausi moteriški bikinio trimeriai turėtų būti veiksmingi ir vaizdingi. Aprašytas prietaisas atrodo labai estetiškas, be to, jis sveria tik 0,4 kg, todėl jį laikanti ranka nepavargsta per greitai. Prie rinkinio pridedami priedai, be kitų, leidžia negyvo epidermio pašalinimas ir švelnus veido epiliavimas.

„Philips Satinelle Prestige BRE650 / 00“ žoliapjovę maitina įkraunama baterija. Maksimalus darbo laikas belaidžiu režimu yra 40 minučių.

Privalumai

Naudojimas įvairiais būdais:

Įranga skirta plaukų šalinimui ant bikinio zonos, bet ne tik. Tai taip pat leidžia pašalinti plaukus iš kitų kūno vietų, pavyzdžiui, pažastų ar veido (rinkinyje yra specialių priedų).

Naudingi priedai:

Žoliapjovė yra su priedais, kurie gali būti naudingi atliekant grožio procedūras. Rinkinyje yra masažo antgalis, taip pat šveičiamasis šepetėlis, kuris apsaugo nuo įaugusių plaukų (leidžia pašalinti negyvą epidermį).

„Opti-Light“ lempa:

Prietaisas turi „Opti-Light“ lempą, kurios dėka galime aiškiai pamatyti depiluotą kūno plotą ir tiksliai pašalinti plaukus.

Plati galva:

Galvos plotis yra 30 mm, todėl epiliacija neužtrunka labai ilgai.

Trūkumai

Šiek tiek tvirtas atvejis:

Įranga pateikiama su dėklu, kad būtų galima patogiai laikyti visus elementus. Tačiau kai kurios moterys pripažįsta, kad jis nėra patvarus ir gali greitai pablogėti.

„Braun FG1100“

„Braun FG1100“ modelis yra įrenginys, turintis labai tikslią, siaurą galvą. Tai leidžia ne tik tiksliai epiluoti, bet ir kurti įvairias formas bei kontūrus. Įdomu tai, kad šis produktas taip pat gali būti sėkmingai naudojamas antakių modeliavimui, o tai įrodo išskirtinį jo tikslumą.

Kartu su žoliapjove yra ašmenų valymo šepetys, dvi kirpimo šukos (5 mm ir 8 mm) ir speciali galvutė, skirta bikinio zonai formuoti. Visa tai yra estetiniame kosmetikos maišelyje, kuris leidžia lengvai laikyti gaminį. Jis maitinamas baterijomis ir turi rausvos bei sidabrinės spalvų schemą, suteikiančią jai estetinę išvaizdą.

Vartotojai vertina šį moterišką bikinio žoliapjovę už gerą kainą, daugiausia dėl patogumo naudoti ir galimybės greitai ir tiksliai kirpti nepageidaujamus plaukus. Dėl galvos dydžio šis prietaisas turi mažesnį pjovimo paviršių, todėl galite žymiai tiksliau depiliuoti bikinio zoną ar antakius.

„Braun FG1100“ modelį maitina baterijos. Tai geras moteriškas bikinio trimeris iki 100 PLN.

Privalumai

Modeliavimo priedai:

Kartu su prietaisu gauname du modeliavimo priedus, kurie leidžia kirpti plaukus iki norimo ilgio, t. Y. 5 mm arba 8 mm. Žoliapjovė taip pat turi siaurą galvą, leidžiančią epiluoti bikinio zoną taip, kad, pavyzdžiui, būtų pažymėtas kontūras.

Ne tik intymioms vietovėms:

Įranga gali būti naudojama nepageidaujamiems plaukams pašalinti iš intymių vietų, bet ne tik. Jis taip pat tinka antakiams formuoti ir net ūsams atsikratyti.

Nedirgina odos:

Žoliapjovė užtikrina saugų naudojimą. Tai nedirgina subtilios odos, todėl ją naudojant nėra jokio diskomforto.

Trūkumai

Gaubtas, galintis pakenkti:

Korpuso medžiaga nėra labai patvarus plastikas. Turime būti atsargūs, kad įranga nepaslystų iš rankų ir nepatektų ant grindų. Net trumpas kritimas gali sukelti apvalkalo įtrūkimą.