Geri „Ecobike“ elektriniai dviračiai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kurį „Ecobike“ elektrinį dviratį reikėtų rinktis?

Daugelis žmonių, kurie kasdien važiuoja dviračiu, skundžiasi, kad, pradėję dirbti, jie jaučiasi prakaituoti. Tai savo ruožtu sukelia diskomfortą visą dieną biure. Elektriniai dviračiai bus geras sprendimas tokiems žmonėms. Važiuodami vis tiek turite pedalus, tačiau visą aparatą įjungia transporto priemonės variklis. Tai leis greitai judėti po miestą, nesudarant aplinkai kenksmingų garų. Eidami į darbą neprakaituosite, o grįžę galėsite treniruotis. Jei jus domina tokios transporto priemonės įsigijimas, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą. Be to, kad jūsų sprendimas būtų lengvesnis, mes taip pat parengėme nedidelę apžvalgą, kurioje pateikiami geriausi „Ecobike“ elektriniai dviračiai.

„Ecobike“ yra pirmaujanti Lenkijos elektrinių dviračių gamintoja. Ši įmonė yra labai populiari ne tik šalyje, bet ir užsienyje. Taip yra dėl to, kad gamintojas didelį dėmesį skiria įrangos kūrimui. Konstrukcijoje naudojamos tik patvarios medžiagos, kurios garantuoja saugų vairavimą.

Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant e-dviratį, yra vieta, kurioje yra variklis. Tai labai svarbus klausimas, nes tai turi įtakos kainai, važiavimo komfortui ir sukibimui su žeme. Pirmoji vieta yra priekinis ratas. Tai pigiausias variantas. Tokio tipo modeliai rekomenduojami žmonėms, kurie dviračiu važiuoja kaip pomėgis ir nėra suinteresuoti ekstremalia veikla. Jei jus domina geriausias 2021 m. „Ecobike“ dviratis kelionėms mieste, turėtumėte įsigyti šį įrenginį. Antrojo tipo produktai yra įranga su varikliu, sumontuotu ant galinio rato. Tai tikrai brangesnis variantas, tačiau transporto priemonė skirta ekstremalesniam vairavimui. Paskutinis tipas – tai įtaisas su centralizuotai sumontuotu varikliu ir integruotu alkūne. Ši parinktis yra brangiausia. Tačiau tai garantuoja didžiausią pagreitį, todėl jį renkasi žmonės, kuriems patinka ekstremalus ir varžybinis dviračių sportas.

Kitas kriterijus yra norimo pirkti modelio baterija. Šis elementas daro tiesioginę įtaką visos transporto priemonės veikimui. Pirmasis tipas yra švino rūgšties modeliai, kurie yra pigiausias pasirinkimas. Jie yra labai efektyvūs, tačiau kartais ekstremaliu oru (karštą vasarą ir šaltą žiemą) jų paleidimas gali užtrukti ilgiau. Antrojo tipo prietaisai yra ličio jonų baterijos. Joms būdingas didžiausias efektyvumas ir lėtas dėvėjimasis.

„Ecobike“ elektriniai dviračiai – reitingas

„Ecobike City“

Jei norite įsigyti modernią ir ekologišką transporto priemonę, leidžiančią keliauti į darbą, rekomenduojame „Ecobike City“. Ši mašina buvo specialiai pritaikyta judėti mieste. Tai liudija specialus padangų pritaikymas tokiems paviršiams kaip betonas. Pagrindinis prietaiso privalumas yra moderni pavaros sistema. Iš tikrųjų varikliuose yra salės jutiklis, kuris yra derinamas su „sinusinės bangos“ valdikliu. Dėl to variklis dirba mašinoje labai sklandžiai.

Be to, pateiktas „Ecobike“ elektrinis dviratis už gerą kainą turi modernią ličio jonų bateriją, kuri yra atsakinga už patikimą konstrukciją ir garantuoja mažą svorį. Be to, įranga turi lengvą aliuminio rėmą, kuris gerai apsaugo transporto priemonės konstrukciją. Todėl viso produkto svoris neviršija 23,5 kg. Ant vairo yra ekranas, kuriame galite pasirinkti vieną iš 3 pagalbos sistemų. Be to, gerą darbo sklandumą užtikrino salės jutiklis ir „sinusinės bangos“ valdiklis.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą transporto priemonę yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino stabilią struktūrą ir aukštos kokybės medžiagų naudojimą. Tai garantuoja visišką saugumą vairuojant.

„Ecobike MI5“

Ieškodami elegantiško elektrinio dviračio, rekomenduojame atidžiau pažvelgti į „Ecobike MI5“. Tai labai moderni ir elegantiška transporto priemonė, kurios rėmas skirtas vyrams. Naujų technologinių sprendimų dėka mašina garantuoja visišką sukibimą važiuojant.

Dėl aliuminio rėmo transporto priemonė sveria tik 23,5 kg. Skystųjų kristalų skydelyje galite pasirinkti vieną iš 6 vairavimo pagalbos režimų. Produkto galia yra 350 W, o tai leidžia konkurencingai važiuoti nelygiu paviršiumi. Ratai yra 29 colių, o tai garantuoja gerą sukibimą. Įkrovimo laikas svyruoja nuo 4 iki 6 valandų, o atstumas, kurį galima įveikti, svyruoja nuo 70 km iki 130 km. Maksimalus greitis, kurį prietaisas gali išvystyti, yra 34 km / h.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą daiktą yra labai glostanti. Daugelis žmonių vertino stabilią struktūrą ir mažą produkto svorį.

„Ecobike Holland“

Jei jus domina elegantiška ekologiška miesto transporto priemonė, rekomenduojame „Ecobike Holland“. Didžiausias gaminio privalumas yra elegantiškas dizainas, dėl kurio jis atrodo gerai.

Mašinoje yra 3 pagalbiniai režimai, palengvinantys vairavimą. Įkrovę akumuliatorių galėsite nuvažiuoti iki 70 km. Prietaisas turi geros kokybės „Shimano“ pavaras. Vairavimo pagalba yra ant priekinio rato, todėl važiavimas tampa sklandus. Be to, įrangoje yra 8,8 Ah talpos „Samsung“ baterija, esanti ant bagažinės. Tai yra gero vartotojo svorio paskirstymo garantija. Tai savo ruožtu padidina vairavimo komfortą.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą įrangą yra labai glostanti. Vartotojai, kurie kasdien naudoja transporto priemonę darbui ar universitetui, yra patenkinti jos pagreičiu. Nepaisant to, kad variklis veikia, vis tiek esame priversti sukti pedalus, o tai leidžia deginti nereikalingus kilogramus. Gera medžiagų kokybė garantuoja prietaiso ilgaamžiškumą ir visišką saugumą vairuojant.