Geri čiužiniai 140×70 cm ploto lovelei

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį čiužinį pasirinkti 140 × 70 cm dydžio lovelei?

Kūdikio čiužinys yra toks pat svarbus, kaip ir pati miegamoji lovelė. Jis turi būti patogus ir saugus kūdikiui. Rinkoje yra daug tokio tipo produktų, todėl nusprendėme parengti trumpą vadovą, kuris palengvintų apsipirkimą. Dėka mūsų straipsnyje pateiktų patarimų, tinkamo modelio pasirinkimas jums nekels problemų. Daugelis tėvų teigia, kad optimalus lovos čiužinio dydis yra 140 cm x 70 cm, nes vaikas gali juo naudotis keletą metų, o tokie modeliai taip pat yra įtraukti į mūsų sąrašą.

Svarbiausias aspektas renkantis gerą čiužinį yra naudojamo putplasčio tipas ir jo storis. Jei kompozicijoje vyrauja sintetinės putos, optimalus pasirinkimas yra maždaug 10 cm čiužinys. Medžiaga šiek tiek pasislinks, suteiks švelnumo ir komforto įspūdį. Jei tai yra termoelastinės putos, galime pasirinkti plonesnį modelį. Šis tipas stabiliai laiko vaiko kūną ir suteikia jam komfortą miegant. Daugelio čiužinių viršutiniame lape yra lateksas. Tai labai geras pasirinkimas. Ši medžiaga sumažina kūdikio žlugimą, kai jis auga. Tačiau prieš pirkdami turime patikrinti, ar vaikas nėra alergiškas lateksui. Vietoj latekso ar kaip priedą gamintojai dažnai ant čiužinio prideda kokoso sluoksnį. Paprastai tai yra 1 cm – ši medžiaga sukietina čiužinį. Tai geras sprendimas vaikams, turintiems nugaros problemų. Be to, tai idealus variantas geram kūdikio griaučių vystymuisi. Tačiau mes turime būti atsargūs dėl ypatingos kokoso čiužinio higienos.

Taip pat verta pagalvoti apie antibakterinių savybių modelio pirkimą. Geriausias 140 × 70 cm lovelės čiužinys 2021 m. Apsaugo nuo mikroorganizmų, grybų ar erkių augimo. Dėl to mūsų vaikas nebus patyręs alergijos priepuolių ir galės ramiai miegoti.

Geriausi 140 × 70 cm lovos čiužiniai turi nuimamą užvalkalą. Kiekviena mama žino, kaip lengva susitvarkyti prižiūrint savo kūdikį. Nuimamas užvalkalas leis mums lengvai išlaikyti higieną mažylio lovoje, nereikia valyti viso čiužinio.

Čiužiniai lovelei 140 × 70 cm – reitingas

„Hevea Medica“

„Hevea Medica“ yra vienas iš čiužinių, kuriuos dažniausiai renkasi mažų vaikų tėvai. Produktas pagamintas iš 2 cm kokoso sluoksnio ir 6 cm latekso sluoksnio. Modelis buvo sukonstruotas taip, kad iki 8 mėnesių amžiaus kūdikis miega ant kokoso sluoksnio. Po 8 mėnesių amžiaus mažylis gali pereiti prie latekso sluoksnio.

Didžiausias šio gaminio privalumas yra specialūs vėdinimo kanalai. Jie užtikrina laisvą oro srautą miegant. Kanalai apsaugo nuo pelėsio susidarymo ir drėgmės kaupimosi čiužinio viduje. Gaminyje taip pat yra virvelė, pritvirtinta užtrauktukais prie likusio čiužinio. Dangtelį galima saugiai plauti skalbimo mašinoje, nebijant sugadinti. Tai leis mums lengviau išlaikyti higieną kūdikio lovoje.

Be to, pateiktame čiužinyje yra subtilūs, siuvinėti raštai, kurių dėka jis atrodo labai gerai. Vartotojai praneša, kad vaikai mėgaujasi ramiu ir sveiku miegu ant „Hevea Medica“ čiužinio. Jie taip pat mini produkto minkštumą.

Hilding Anders Safety Smyk

Jei ieškote gero 140 cm x 70 cm dydžio lovelės čiužinio, „Hilding Anders Safety Smyk“ tikrai atitiks jūsų reikalavimus. Tai populiarus modelis, neseniai laikomas patogiu ir saugiu kūdikiui.

Produktas pagamintas iš minkštos putos – jo aukštis 10 cm. Tačiau šonuose putplastis yra 12 cm, o tai gaminiui suteikia valties formą. Įdaras yra erdvus, leidžiantis kvėpuoti kūdikio odai. Be to, putos yra labai plastikinės. Modelis prisitaiko prie mažylio svorio ir kūno, o tai užtikrina patogų miegą. Putplastis yra labai elastingas ir švelnus liesti. Taip pat reikėtų paminėti čiužinio užvalkalą. Bet kada galime jį nuimti ir nuplauti 60 laipsnių Celsijaus laipsniu.

Be to, dangtelis turi anti-pelėsių ir antibakterinių savybių. Tai taip pat apsaugo nuo grybelio vystymosi. Pateiktas modelis yra populiarus dėl to, kad buvo užpildytas aukštos kokybės putomis. Vartotojai taip pat atkreipia dėmesį į ypatingą gaminio formą.

„Fiki Miki Lux Komfort Line“

„Fiki Miki Lux Komfort Line“ – tai 140 × 70 cm lovelės čiužinys už gerą kainą. Putplasčio aukštis yra 8,5 cm. Tarp įdaro sluoksnių yra kokoso pluošto, latekso ir silikono kondicionavimo pluošto. Visos šios medžiagos turi daugybę gerų savybių ir, visų pirma, priverčia čiužinį kvėpuoti, o tai neleidžia susidaryti pelėsiui ir grybeliams.

Pateiktame modelyje yra nuimamas dangtelis, pagamintas iš patvaraus medvilninio marškinėlio. Taigi jis yra patvarus ir subtilus tuo pačiu metu. Puikiai tinka užimtam vaikui. Net po ilgesnio naudojimo nepastebėsite įbrėžimų, jau nekalbant apie skylutes.

Tėvai vertina tai, kad nuimamas užvalkalas leidžia lengvai valyti čiužinį. Būtent šis praktiškas sprendimas, taip pat „Fiki Miki Lux Komfort Line“ patvarumas privertė vartotojus kalbėti apie produktą labai palankiai.